Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14
#25070 10/12/2002 22:35
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał Cake:
[qb]oczywiscie [email][email protected]<br[/email] />napisz jak dostaniesz voucher[/qb]
Napisz mi twoje dane abym ci mógł oddać kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#25071 10/12/2002 22:40
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Dobrze tak więc temat w sprawie mojego problemu zakończony dlatego wszystkich uczestników mojeg tematu przepraszam za pisanie spraw niezwiązanych z progresja na X w NHL.
A te pozostałem 20zł, to jakoś wytrzymam bez nich.

Pozdrawiam All

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Cake <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#25072 10/12/2002 22:43
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
A co do moich analiz to obejrze sobie do końca mecz schalke-wisła i zaczne anlizowa ci jak najszybciej wyśle na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
No a co do meczu to:
Schalke 04 - Wisla Krakow 1-2
0-1 40' Zurawski
1-1 42' Hajto
1-2 51' Uche

#25073 10/12/2002 22:45
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Ja nie gram w internecie, tylko normalnie, wiec nie moglem cie poratowac:( Ale widac sa jeszcze dobrzy ludzie na swiecie:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#25074 10/12/2002 22:46
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Hehe postawilem na wisle bo kurs byl niezly, no i na drugim kuponiku tez na remis, zobaczymy co z tego wyjdzie:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#25075 10/12/2002 23:41
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał GerardYo:
[qb]Ja nie gram w internecie, tylko normalnie, wiec nie moglem cie poratowac:( Ale widac sa jeszcze dobrzy ludzie na swiecie:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
No właśnie są dobrzy ludzie na tym świecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#25076 10/12/2002 23:43
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał GerardYo:
[qb]Hehe postawilem na wisle bo kurs byl niezly, no i na drugim kuponiku tez na remis, zobaczymy co z tego wyjdzie:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
No to gratuluję:
FT Schalke (Ger) 1 - 4 Wisla Krakow (Pol)

#25077 10/12/2002 23:44
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Ucieszony zwycięstwem Wisły biorę się za analizy tego do czego przeznaczony jest ten temat czyli NHL . Za godzinkę moje typy na progresje będą gotowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozd Mondi

#25078 11/12/2002 00:18
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
hehe niezle byla ta pozyczka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> W sumie mogliscie ustalac to na GG czy ircu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Spoko dzis mam dobry humor bo Wisla wygrala!!
Co do progresji to dzis jade Chicago (III) za 5E. pzdr
Qcz

#25079 11/12/2002 00:25
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Dziki za gratulacje:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie ma jak Wisla. I czekam dzis na remic Chicago i "Pingwinkow" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak passa to passa:)

#25080 11/12/2002 00:55
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Dzieki Mondex za arkusik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#25081 11/12/2002 01:20
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Witam
Czas na omówienie trochę dzisiejszych meczy w NHL:
Buffalo - Ottawa
N.Y. Islanders - Chicago
Boston - Montreal
Florida - Philadelphia
Toronto - Pittsburgh
New Jersey - St. Louis
Nashville - Los Angeles
Minnesota - Tampa

Najbardziej interesuje mnie i nietylko mecz Islanders z Chicago ponieważ większoś z nas ma Chicago w progresji na X. Nota dosyć fajna ponieważ Wyspiarze uważani są za faworytów:

N.Y. Islanders - Chicago(II-10zł) 1.95 4.05 2.95.

Co do analizy tego spotkania to sprawa wygląda jasno czyli powinnien być remis, piszę powinien ponieważ w meczu w tym faworytem statystyki są po stronie wyspiarzy (ale remis i tak będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Pozycje w tabeli:
N.Y Islanders - 24
Chicago - 20
ale
w tabeli dom/wyjazd to :
NY Islanders u siebie są na 21 miejscu, a Chicago na wyjazdach jest na 27 miejscu.

Ostatnie OT:
Chicago - 11 meczy temu
NY Islanders - 5 meczy temu
Ale ważne jest to że NY ma w tym sezonie na 27 meczy tylko 4 OT tj. bardzo mało a Chicago także mało bo tylko 5.

Ostatnie meczy drużyn:
NY Islanders - Ostatnie 3 mecze wygrali z lepszymi od siebie druzynami (Vancouver, Toronto i Pittsburgh).

Chicago - W ostatnich 3 meczach, 2 razy zwyciężyli (Ottawa i Tampa Bay)i raz przegrali (Anaheim).

Tak więc remis jest bardzo prawdopodobny (albo zwycięstwo Islandersów).

Oprócz Caroliny i Chicago do progresji dodajem sobie jeszcze Nashville, Pittsburgh ponieważ obie drużyny mają po 8 meczy bez OT. Zaczynam od 5zł. Tak się składa że obie drużyny grają dzisiaj.

Toronto - Pittsburgh(I-5zł) 1.80 4.15 3.30
Nashville - Los Angeles(I-5zł) 2.80 3.95 2.05

Progresja na przegranie danej drużyny:
W tej progresji mam tylko jedną drużynę Buffalo które awansowało z ostatniego miejsca w tabeli na przed ostatnie miejsce wyprzedzając Atlante.
Dzisiaj Buffalo gra z Senatorami z Ottawy:

Buffalo - Ottawa 2.45 3.95 2.25 .

Na Buffalo jestem 5zł do tyło a licząc że chce wygrac na czysto 15zł to muszę postawić 16zł.
Patrząc na analize to Buffalo zadziwia wszystkich i ma już sa sobą 3 zwycięztwa pod rząd a Ottawa w ostatnich trzech meczach zaliczyła przegraną (Chicago), remis (St.Louis) i wygraną (Carolina).

Patrząc na miejsca w tabeli to:
Ottawa - 9
Buffalo - 29
Ale w tabeli dom/wyjazd
Ottawa - 19
Buffalo - 22
Tak więc z jednej strony mecz jest wyrównany ale seria zwycięzt cieniasów z Buffalo musi się skończyć i to nastąpi dzisiaj w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Z progresji na wygraną danej drużyny:
W tej progresji mam aktualanegi lidera w tej "dyscyplinie". Lotnicy mają już 8 meczy bez zwycięstwa. Dzisiaj grają z Florydą, która przegrała ostatni mecz 0-4 z Edmonton. Ze względu że Filadelfia jest u mnie na I poziomie i że jestem pewny że niedługo wygra to zaczynam od 10zł.
Florida - Philadelphia 2.70 3.95 2.10

A teraz opiszę kilka innych meczy oraz podam moje typy:

Boston - Montreal
Bostończycy po serii zwycięstw doznali w ostatnim meczy wygrali 1-4 z Rangersami z NY. Co zakończyło serię 3 meczy bez czystego zwycięstwa (1 przegraną i 2 zwycięstwa po dogrywce). Boston u siebie jeste bardzo dobry co jest przeciwieństwem Montrealu na wyjazdach.
Typ:
Boston - Montreal 1.70 4.15 3.65

New Jersey - St. Louis
Ten mecz powinien odpowiedzieć na pytanie: Czy Blusmeni sa w stanie utżymac swoją forme i nadal być w pierwszej 5 tabeli. Co do analiz poprzednich meczy to obie drużyny grają w kratkę ale moim faworytem jest St.Louis
New Jersey - St. Louis 1.95 4.05 2.95

Minnesota - Tampa Bay
Tampa Bay ostatnie meczy kończy prawiem samymi porażkami, przeciwnie do Minnesoty która miała w ciągu 3 ostatnich meczy 3 OT i jedną wygraną z Vancouver.

Minnesota - Tampa Bay 2.00 3.95 2.90

Podsumowując:
N.Y. Islanders - Chicago(II-10zł) 1.95 4.05 2.95. - progresja na X za 10zł
Toronto - Pittsburgh(I-5zł) 1.80 4.15 3.30 - progresja na X za 5zł
Nashville(I-5zł) - Los Angeles 2.80 3.95 2.05 - progresja na X za 5zł
Buffalo - Ottawa 2.45 3.95 2.25 - progresja na przegranie danej drużyny za 5zł
Florida - Philadelphia 2.70 3.95 2.10 - progresja na wygranie danej druzyna za 5zł
Boston - Montreal 1.70 4.15 3.65 - singiel niestawiam (brak kasy)
New Jersey - St. Louis 1.95 4.05 2.95 - singiel niestawiam (brak kasy)
Minnesota - Tampa Bay 2.00 3.95 2.90 - singiel niestawiam (brak kasy)

Pozd Mondi

#25082 11/12/2002 01:37
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witam.. jestem raczej nowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego w GameBookers nie ma mozliwosci obstawienia remisu w NHL? czy mi sie tylko zdaje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#25083 11/12/2002 02:11
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał cholo:
[qb]witam.. jestem raczej nowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego w GameBookers nie ma mozliwosci obstawienia remisu w NHL? czy mi sie tylko zdaje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Co do pytania dlaczego? to nie za bardzo jestem w stanie odpowiedziec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mozesz wyslac do nich maila z zapytaniem...

A co do drugiego pytania - nie zdaje Ci sie - nie ma remisow w gb do obstawienia, przynajmniej tak mi sie wydaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdro
Kejsper

#25084 11/12/2002 12:12
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
No nie bylo dzisiaj dogrywek:( Ale jade dalej z progresja Chicago i Pingwinow:)

#25085 11/12/2002 12:26
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Niedawno zaczelem wiec na dzisiaj mam II stopien progresji na X Chicago, i I Caroliny. Pingwiny nie graja. Moze zaczne progresje Anahaim:)
Pozd Gerard ide postawic:)

#25086 11/12/2002 17:13
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Witam
No dzisiaj w nocy trochę kolesie z NHL przegieli i nie uradowali nas żadnym OT. Ale wkońcu ma się inne progresjie. Ale trochę żałuję bo przez chwilowy zastój z funduszami na moim koncie musiałm zmniejszyć stawki na inne progresje niż progresja na X a jak wiadomo żadnego OT nie było natomiast pozostałe progresji mi weszły. Np. na porażkę Buffalo miałem postawić 16zł a postawiłem tylko 5zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Na Philadelfie miałem stawiać 10zł postawiłem tylko 5zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Natomiast na X stawiłęm wszystko według arkusza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .
Czyli z progresji na X:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
NY_Islanders - Chicago(II-10zł) 2 - 3
Toronto - Pittsburgh(I-5zł) 4 - 2
Nashville(I-5zł) - Los_Angeles 0 - 3

Z progresji na wygranie danej drużyny:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Florida - Philadelphia(I-5zł) 2 - 5 ===>10zł

Na przegranie danej drużyny:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Buffalo(II-5zł) - Ottawa 2 - 4

Single:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
New_Jersey - St.Louis 2 - 0
Boston - Montreal 2 - 4
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Minnesota - Tampa_Bay 5 - 3

Tak więc podsumowując to jest OK tylko żałuję że niemogłem postawić na Buffalo i Filadelfie tyle ile miałęm stawiać a z drugiej strony to dzisiaj znowu gra Chicago ale nie z NY Islanders tylko z Rangersami no i Carolina z Nafciarzami z Edmonton.
Oprucz tego pozostaje jeszcze progresja na wygranie danej drużyny i tak się składa że w progresji pozostały mi 2 drużyny: Vancouver i Colorado i one dzisiaj grają przeciwko sobie .

A oto wszystkie wyniki dzisiejszych (wczorajszych)spotkań:
New_Jersey - St.Louis 2 - 0
Boston - Montreal 2 - 4
Buffalo - Ottawa 2 - 4
Nashville - Los_Angeles 0 - 3
Florida - Philadelphia 2 - 5
Toronto - Pittsburgh 4 - 2
Minnesota - Tampa_Bay 5 - 3
NY_Islanders - Chicago 2 - 3

O oto dzisiejsze mecz:
N.Y. Rangers - Chicago 2.00 4.00 2.85
Dallas - Los Angeles 1.85 4.05 3.20
Edmonton - Carolina 1.90 4.05 3.05
Phoenix - Atlanta 1.85 4.10 3.15
Vancouver - Colorado 2.20 3.95 2.55
Anaheim - Washington 2.10 3.95 2.70

Pozd Mondi

#25087 11/12/2002 17:20
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał GerardYo:
[qb]Niedawno zaczelem wiec na dzisiaj mam II stopien progresji na X Chicago, i I Caroliny. Pingwiny nie graja. Moze zaczne progresje Anahaim:)
Pozd Gerard ide postawic:)[/qb]
Annahaim??
A od ilu chcesz zacząć?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pamiętaj że drużyna może dojść do 25meczy bez X, dlatego dobrze kalkuluj.
Jak chcesz to mogę ci podesłąć fajny arkusz z excela do takich obliczeń

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#25088 11/12/2002 18:18
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Juz mi przeslales wczoraj dzieki. No Anahaim dlatego zaczolemm spokojnie 2 zl dzis postawilem i pewnie bede mial przelicznik 1,5:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na reszte progresji przelicznik 2,0. Kurcze w STS sa slabsze kursy niestety:(

#25089 11/12/2002 18:20
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Tylko ze przy przeliczniku 1,5 to malo wygrywam po kursach STS, wiec jednak pewnie bedzie to 2.

Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, aker, alfa, JelineK), 2,522 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,124
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1