|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał GerardYo: [qb]Juz mi przeslales wczoraj dzieki. No Anahaim dlatego zaczolemm spokojnie 2 zl dzis postawilem i pewnie bede mial przelicznik 1,5:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na reszte progresji przelicznik 2,0. Kurcze w STS sa slabsze kursy niestety:([/qb] Aha czyli ci już wyslalem, sorry ale niepamietam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Piszeż że kursy są małe w STS itp. Ja ci polecam wpłaciś sobie na Expekta, wpłacasz sobie w złotówkach i min depozyt to 50zł. Ja też grałem kiedyś w Profesjonale ale to jest nieopłacalne bo masz niskie kursy i ten głupi podatek. Pozd Mondi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Dzieki za rade, moze kiedys se wplace do Experta (zreszta i tak nie wiem jak to sie robi;)). Na razie jakos przetrzymam te kursy w STS;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
ELLO mondex widze ze dzieki mojej kasie nic nie wygrales ale ja przynajmniej nic nie przegralem :rolleyes: gerardyo jesli obstawiasz remi9sy w nhl to koniecznie zapisz sie do buka internetowego bo kursy wyzsze noi nie ma tego podatku 10% co przy singlach ma duze znaczenie mondex mozesz mi przeslac ten arkusz na danyel1@hoga.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
a noi pozdrawiam cie Tomku
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Zalogowalem sie jako gosc do tego Expekta, i wyglada na to ze mozna tak grac, zale chyba owirtualna kase? Moze mi ktos wytlumaczyc tego Expekta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
I tak narazie nie bede zakladal tego konta w internecie, pomysle w przyszlym roku;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
GERARDYO na glownej stronie mecz.pl jest baner reklama na gorze jesli sie przez nia zalogujesz do jutra do 24 i przeslesz im skan dowodu osobistego to dostaniesz na zaklady 20pln a jesli sie zalogowales jako gosc to nic nie dostaniesz wiecj dowiesz sie w temacie poswieconym gwiazdkowej promocji na forum z gory przepraszam wszystkich za zasmiecanie tematu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Ok dzieki, nie wiem dalej o co idzie z tym logowaniem jako gosc, ide zobaczyc se na tamten temat. (Skan dowodu? trza miec sakner:() Nie no narazie penie nie bede zakladal , zastanowie sie nad ty w przyszlym roku, kursy zachecajace;) Dzieki Cake.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam gram na progresje na Nhl obstawiam tez mecze przewaznie po 2 na kupon z ako 4,7 wsumie wygrywam czesto po 80 zl ale stawiam po 20 zl na kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> narazie jestem na plusie oddawna myslem nad X w nhl i czytajac wasze posty i temat warto zainteresowac sie Progresja na x <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> teraz jestem na 3 ;] w carol. i chicago. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> zobaczymy jak pojdzie zycze powodzienia kazdemu ^^ w grze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Zobaczymy jak sie dzisiaj spisza te druzyny, tez na nich licze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał Cake: [qb]ELLO mondex widze ze dzieki mojej kasie nic nie wygrales ale ja przynajmniej nic nie przegralem :rolleyes: gerardyo jesli obstawiasz remi9sy w nhl to koniecznie zapisz sie do buka internetowego bo kursy wyzsze noi nie ma tego podatku 10% co przy singlach ma duze znaczenie mondex mozesz mi przeslac ten arkusz na [email] [email protected][/qb] Cze<br[/email] />Nie, wydałem 30zł a wygrałem 22zł czyli tylko 8zł w plecy, a dzisiaj musze wydac trochę więcej kasy ale juz może inny kumpel pożyczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A w piątek znowu wpłata do Expekta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozd Mondex
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Coś te Chicago nie chce zremisować. Dzisiaj wygrało po kursie 2,95, mimo ze na gospodarza placili 1,95. Potwierdza to teze ze NHL jest nieobliczalne i stawianie na faworytow nie zawsze poplaca. Dzis postawilem juz na IV poziom 8E na Chicago i II poziom 3E na Caroline. Kasy mam do VIII poziomu, ale chcialbym zeby byl juz ten remis, bo kolejne poziomy sa za dosc duze juz stawki. Dzis na 8 meczy nie bylo remisow, wiec jutro powinno wpasc ich kilka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201 |
Mam jedno pytanie: Jeżeli dostane te darmowe 20pln w expekt-cie i powiedzmy, ze cos wygram, to czy musze cos wplacic, zeby wyplacic pieniadze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
PRESIDENT NIE MUSISZ nic im wplacac musisz tylko zainwestowac minimum 20 pln niekoniecznie jednorazowo MONDEX PRZYSLESZ MI TEN ARKUSZ??? bo narazie musze grac ale na sucho psn wpadlo mi wczoraj w expekcie 16pln zapomniany kupon tak wiec na mala gra jeszcze mam bo 200pln poszlo na wisle ktora wygrala ale bardzo sie z tego powodu ciesze
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał Blacki: [qb]Witam gram na progresje na Nhl obstawiam tez mecze przewaznie po 2 na kupon z ako 4,7 wsumie wygrywam czesto po 80 zl ale stawiam po 20 zl na kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> narazie jestem na plusie oddawna myslem nad X w nhl i czytajac wasze posty i temat warto zainteresowac sie Progresja na x <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> teraz jestem na 3 ;] w carol. i chicago. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> zobaczymy jak pojdzie zycze powodzienia kazdemu ^^ w grze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Zapraszamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A co do puszczania 2 meczy na kuponie to też tak gram bo trafienie 3 jest już mało prawdopodobne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A na dzisiejszy OT Chicago i Caroliny liczą wszyscy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . pozd mondi
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał Cake: [qb] MONDEX PRZYSLESZ MI TEN ARKUSZ??? bo narazie musze grac ale na sucho psn wpadlo mi wczoraj w expekcie 16pln zapomniany kupon tak wiec na mala gra jeszcze mam bo 200pln poszlo na wisle ktora wygrala ale bardzo sie z tego powodu ciesze[/qb] Cze arkusz już wysłałem, a ty postawiłeś 200zł na Schalke? Pozd Mondex ps. no i gratuluję tych 16zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał Cake: [qb]a noi pozdrawiam cie Tomku[/qb] Mam na imię Paweł ale konto było założone kiiedyś na brata Tomka i juz tak zostało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tak więc jestem Paweł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozd
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał Qcz: [qb]Coś te Chicago nie chce zremisować. Dzisiaj wygrało po kursie 2,95, mimo ze na gospodarza placili 1,95. Potwierdza to teze ze NHL jest nieobliczalne i stawianie na faworytow nie zawsze poplaca. Dzis postawilem juz na IV poziom 8E na Chicago i II poziom 3E na Caroline. Kasy mam do VIII poziomu, ale chcialbym zeby byl juz ten remis, bo kolejne poziomy sa za dosc duze juz stawki. Dzis na 8 meczy nie bylo remisow, wiec jutro powinno wpasc ich kilka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro[/qb] No nawet ja stawiałem na NY Islandersów, a już wcześniej napisałem że NHL jest bardzo nie obliczalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Boję sie troche o te Chicago bo często tak jest że jak duzo ludzi gra progresją na daną drużyną to on wtedy na złość nie remisuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> No i pomiętajcie że drużyna może miec nawet 25 meczy bez OT pozd Mondex
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 222 |
Witam Tak sobie czytam ten temat (swoja droga niezly) i przewija sie czesto w wypowiedziach Mondexa: "druzyna moze nie zremisowac nawet do 25 razy". Juz o to zdaje sie pytal Jahu, ale jesio raz: Dlaczego 25, a nie np. 28, albo nawet 82? Myslisz, ze w tym sezonie nie padnie rekord? A jesli padnie, to wszyscy progresowicze poplyna... Czego nie zyczac - pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201 |
Oryginalnie wysłał Cake: [qb]PRESIDENT NIE MUSISZ nic im wplacac musisz tylko zainwestowac minimum 20 pln niekoniecznie jednorazowo [/qb] Sorki ze jeszcze raz pisze, moje pytanie jest nie na temat, ale nie wiem czy dobrze to rozumiem. A wiec jak zarejsetróje się w Expekcie do 24 XII, to dostane 20 pln na konto gratis. Musze tylko kilka razy tymi pieniedzmy obrocic i jak mi sie uda, czyli zostanie mi cos na koncie, to moge je wypłacić? Jeżeli tak, to rejestrójąc się nic nie ryzkuje. Moge spróbowac jak się gra za damrmo i jak mi sie uda to cos zarobie, a jak nie to poprostu rezygnuje i nie ma zadnych konsekfencji. Tak jest czy cos mi sie pomyliło? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|