Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14
#25090 11/12/2002 18:23
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał GerardYo:
[qb]Juz mi przeslales wczoraj dzieki. No Anahaim dlatego zaczolemm spokojnie 2 zl dzis postawilem i pewnie bede mial przelicznik 1,5:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na reszte progresji przelicznik 2,0. Kurcze w STS sa slabsze kursy niestety:([/qb]
Aha czyli ci już wyslalem, sorry ale niepamietam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Piszeż że kursy są małe w STS itp. Ja ci polecam wpłaciś sobie na Expekta, wpłacasz sobie w złotówkach i min depozyt to 50zł. Ja też grałem kiedyś w Profesjonale ale to jest nieopłacalne bo masz niskie kursy i ten głupi podatek.

Pozd Mondi

Bonus: Unibet
#25091 11/12/2002 18:28
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Dzieki za rade, moze kiedys se wplace do Experta (zreszta i tak nie wiem jak to sie robi;)). Na razie jakos przetrzymam te kursy w STS;)

#25092 11/12/2002 18:35
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
ELLO mondex widze ze dzieki mojej kasie nic nie wygrales ale ja przynajmniej nic nie przegralem :rolleyes:
gerardyo jesli obstawiasz remi9sy w nhl to koniecznie zapisz sie do buka internetowego bo kursy wyzsze noi nie ma tego podatku 10% co przy singlach ma duze znaczenie
mondex mozesz mi przeslac ten arkusz na danyel1@hoga.pl

#25093 11/12/2002 18:37
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
a noi pozdrawiam cie Tomku

#25094 11/12/2002 18:52
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Zalogowalem sie jako gosc do tego Expekta, i wyglada na to ze mozna tak grac, zale chyba owirtualna kase? Moze mi ktos wytlumaczyc tego Expekta?

#25095 11/12/2002 18:59
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
I tak narazie nie bede zakladal tego konta w internecie, pomysle w przyszlym roku;)

#25096 11/12/2002 19:01
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
GERARDYO na glownej stronie mecz.pl jest baner reklama na gorze jesli sie przez nia zalogujesz do jutra do 24 i przeslesz im skan dowodu osobistego to dostaniesz na zaklady 20pln a jesli sie zalogowales jako gosc to nic nie dostaniesz wiecj dowiesz sie w temacie poswieconym gwiazdkowej promocji na forum
z gory przepraszam wszystkich za zasmiecanie tematu

#25097 11/12/2002 19:05
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Ok dzieki, nie wiem dalej o co idzie z tym logowaniem jako gosc, ide zobaczyc se na tamten temat. (Skan dowodu? trza miec sakner:() Nie no narazie penie nie bede zakladal , zastanowie sie nad ty w przyszlym roku, kursy zachecajace;)
Dzieki Cake.

#25098 11/12/2002 19:18
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam gram na progresje na Nhl obstawiam tez mecze przewaznie po 2 na kupon z ako 4,7 wsumie wygrywam czesto po 80 zl ale stawiam po 20 zl na kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> narazie jestem na plusie oddawna myslem nad X w nhl i czytajac wasze posty i temat warto zainteresowac sie Progresja na x <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> teraz jestem na 3 ;] w carol. i chicago. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> zobaczymy jak pojdzie zycze powodzienia kazdemu ^^ w grze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#25099 11/12/2002 19:21
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Zobaczymy jak sie dzisiaj spisza te druzyny, tez na nich licze.

#25100 11/12/2002 19:29
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał Cake:
[qb]ELLO mondex widze ze dzieki mojej kasie nic nie wygrales ale ja przynajmniej nic nie przegralem :rolleyes:
gerardyo jesli obstawiasz remi9sy w nhl to koniecznie zapisz sie do buka internetowego bo kursy wyzsze noi nie ma tego podatku 10% co przy singlach ma duze znaczenie
mondex mozesz mi przeslac ten arkusz na [email][email protected][/qb]
Cze<br[/email] />Nie, wydałem 30zł a wygrałem 22zł czyli tylko 8zł w plecy, a dzisiaj musze wydac trochę więcej kasy ale juz może inny kumpel pożyczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A w piątek znowu wpłata do Expekta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozd Mondex

#25101 11/12/2002 19:29
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Coś te Chicago nie chce zremisować. Dzisiaj wygrało po kursie 2,95, mimo ze na gospodarza placili 1,95. Potwierdza to teze ze NHL jest nieobliczalne i stawianie na faworytow nie zawsze poplaca.
Dzis postawilem juz na IV poziom 8E na Chicago i II poziom 3E na Caroline. Kasy mam do VIII poziomu, ale chcialbym zeby byl juz ten remis, bo kolejne poziomy sa za dosc duze juz stawki. Dzis na 8 meczy nie bylo remisow, wiec jutro powinno wpasc ich kilka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro

#25102 11/12/2002 19:35
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
Mam jedno pytanie:
Jeżeli dostane te darmowe 20pln w expekt-cie i powiedzmy, ze cos wygram, to czy musze cos wplacic, zeby wyplacic pieniadze?

#25103 11/12/2002 19:41
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
PRESIDENT NIE MUSISZ nic im wplacac musisz tylko zainwestowac minimum 20 pln niekoniecznie jednorazowo
MONDEX PRZYSLESZ MI TEN ARKUSZ???
bo narazie musze grac ale na sucho
psn wpadlo mi wczoraj w expekcie 16pln zapomniany kupon tak wiec na mala gra jeszcze mam bo 200pln poszlo na wisle ktora wygrala ale bardzo sie z tego powodu ciesze

#25104 11/12/2002 19:45
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał Blacki:
[qb]Witam gram na progresje na Nhl obstawiam tez mecze przewaznie po 2 na kupon z ako 4,7 wsumie wygrywam czesto po 80 zl ale stawiam po 20 zl na kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> narazie jestem na plusie oddawna myslem nad X w nhl i czytajac wasze posty i temat warto zainteresowac sie Progresja na x <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> teraz jestem na 3 ;] w carol. i chicago. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> zobaczymy jak pojdzie zycze powodzienia kazdemu ^^ w grze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Zapraszamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A co do puszczania 2 meczy na kuponie to też tak gram bo trafienie 3 jest już mało prawdopodobne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A na dzisiejszy OT Chicago i Caroliny liczą wszyscy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

pozd mondi

#25105 11/12/2002 19:47
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał Cake:
[qb]
MONDEX PRZYSLESZ MI TEN ARKUSZ???
bo narazie musze grac ale na sucho
psn wpadlo mi wczoraj w expekcie 16pln zapomniany kupon tak wiec na mala gra jeszcze mam bo 200pln poszlo na wisle ktora wygrala ale bardzo sie z tego powodu ciesze[/qb]
Cze arkusz już wysłałem, a ty postawiłeś 200zł na Schalke?

Pozd Mondex

ps. no i gratuluję tych 16zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#25106 11/12/2002 19:48
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał Cake:
[qb]a noi pozdrawiam cie Tomku[/qb]
Mam na imię Paweł ale konto było założone kiiedyś na brata Tomka i juz tak zostało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tak więc jestem Paweł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozd

#25107 11/12/2002 19:51
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał Qcz:
[qb]Coś te Chicago nie chce zremisować. Dzisiaj wygrało po kursie 2,95, mimo ze na gospodarza placili 1,95. Potwierdza to teze ze NHL jest nieobliczalne i stawianie na faworytow nie zawsze poplaca.
Dzis postawilem juz na IV poziom 8E na Chicago i II poziom 3E na Caroline. Kasy mam do VIII poziomu, ale chcialbym zeby byl juz ten remis, bo kolejne poziomy sa za dosc duze juz stawki. Dzis na 8 meczy nie bylo remisow, wiec jutro powinno wpasc ich kilka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro[/qb]
No nawet ja stawiałem na NY Islandersów, a już wcześniej napisałem że NHL jest bardzo nie obliczalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Boję sie troche o te Chicago bo często tak jest że jak duzo ludzi gra progresją na daną drużyną to on wtedy na złość nie remisuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
No i pomiętajcie że drużyna może miec nawet 25 meczy bez OT

pozd Mondex

#25108 11/12/2002 20:16
Dołączył: Dec 2001
Posty: 222
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 222
Witam
Tak sobie czytam ten temat (swoja droga niezly) i przewija sie czesto w wypowiedziach Mondexa: "druzyna moze nie zremisowac nawet do 25 razy". Juz o to zdaje sie pytal Jahu, ale jesio raz: Dlaczego 25, a nie np. 28, albo nawet 82? Myslisz, ze w tym sezonie nie padnie rekord? A jesli padnie, to wszyscy progresowicze poplyna...
Czego nie zyczac - pozdrawiam

#25109 11/12/2002 21:04
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
Quote
Oryginalnie wysłał Cake:
[qb]PRESIDENT NIE MUSISZ nic im wplacac musisz tylko zainwestowac minimum 20 pln niekoniecznie jednorazowo
[/qb]
Sorki ze jeszcze raz pisze, moje pytanie jest nie na temat, ale nie wiem czy dobrze to rozumiem.
A wiec jak zarejsetróje się w Expekcie do 24 XII, to dostane 20 pln na konto gratis. Musze tylko kilka razy tymi pieniedzmy obrocic i jak mi sie uda, czyli zostanie mi cos na koncie, to moge je wypłacić?
Jeżeli tak, to rejestrójąc się nic nie ryzkuje. Moge spróbowac jak się gra za damrmo i jak mi sie uda to cos zarobie, a jak nie to poprostu rezygnuje i nie ma zadnych konsekfencji.
Tak jest czy cos mi sie pomyliło? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, aker, alfa), 2,516 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,131
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1