|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał radja: [qb]Witam Tak sobie czytam ten temat (swoja droga niezly) i przewija sie czesto w wypowiedziach Mondexa: "druzyna moze nie zremisowac nawet do 25 razy". Juz o to zdaje sie pytal Jahu, ale jesio raz: Dlaczego 25, a nie np. 28, albo nawet 82? Myslisz, ze w tym sezonie nie padnie rekord? A jesli padnie, to wszyscy progresowicze poplyna... Czego nie zyczac - pozdrawiam[/qb] Dobrze piszesz! Może być nowy rekord! Ale na pewno nie 82 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Wydaje się to jednak mało prawdopodobne, aby drużyna przez 20 meczy nie zremisowała, zważywszy na fakt iż w poprzednich sezonach miała około 20-25% remisów (16 -20 remisów na 82 mecze). Może tak być, nie wykluczam. Dlatego ja nie biorę do progresji wszystkich drużyn co długo nie remisują (wtedy jest jakaś szansa, że jak trafi się rekordzista to go nie będę miał, lub zacznę stawiać na niego dość późno). Poza tym ja gram za kasiore wygraną na razie na progresji (między innymi), jeśli już wpłacam coś na konto to tylko kwotę, którą mogę ewentualnie przegrać! Taka jest moja zasada! Grać tymi pieniędzmi, które jak przegrasz nie będzie Ci brakować! Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Witam Dzisiaj niestety krótko bo niemam zbytnio czasu:
Progresja na X: N.Y. Rangers - Chicago(III-15zł) 2.00 4.00 2.85 Edmonton - Carolina(III-22zł) 1.90 4.05 3.05
Na wygraną danej drużyny: Tutaj mam Vancouver(II) i Colorado na I poziomie a że dzisiaj te drużyny nie grają to narazie sobie odpuszczam Colorada i zaczne nimi grać od następnego meczu a na Vancouver strciłem już 5zł i aby teraz wyjść z 10zł na czysto przy nocie 2,2 musze postawić 12,5zł. Vancouver(II-12,5zł) - Colorado 2.20 3.95 2.55 Co do pozostałych meczy tzw. singli to już bez opisu za powiedzmy 2zł każdy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> : Dallas - Los Angeles 1.85 4.05 3.20 Phoenix - Atlanta 1.85 4.10 3.15 Anaheim - Washington 2.10 3.95 2.70
Pozd Mondex
ps. sorry że tak krótko ale jestm zagraożony z 4 przedmiotów i wkońcu musze wziąść sie za naukę bo koniec semestru blisko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Aha napiszcie czy przeszkadzają wam moje opinie i typy na mecze niezwiązane z progresją na X tj. single, progresja na wygranie danej drużyny. Wkońcu temat to "Progresja na X w NHL" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozd Mondex
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Nie mart sie zagrozeniem Mondex, jakos wyjdziesz:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mi te dodatkowe single to nie przeszkadzaja, a nawet lepiej ze je podajesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał GerardYo: [qb]Nie mart sie zagrozeniem Mondex, jakos wyjdziesz:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mi te dodatkowe single to nie przeszkadzaja, a nawet lepiej ze je podajesz.[/qb] Co do zagrożenia to właśnie wkówam Fize i Niemiecki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , a co do singli to się ciesze że sie przydają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
O fizie to mi nie mow, bo sam nie wiem co mnie pokusile zeby pojsc na fakultet z nia (pewnie dlatego, ze to byl jedyny mat-inf w szkole:() No a z niemca to ja mature zdaje, jestem w klasie z rozszerzobym ( pierwsze dwa lata to 6g/tyg.). Teraz kurna nas z fizy cisnie i jeszcze wmawia nam ze z nas cieniasy;) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Trzymam za ciebie kciuki, a ciebie prosze o trzymanie za moja fize. Nie jest tak zle choc moglo by byc lepiej. Moze przynajmniej jakies remisiki dzisaij nas podniasa na duchu;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218 |
A ja rozbijam moj Newcastle na 3 druzyny z nhl. Mialem grac Newcastle VIII za 128 ale zagram Newcastle za 64 na zwrot, oraz Hurricanes za 20, Penguins za 20 i Predators tez za 20. Ciekawe jak to wszystko wyjdzie. Pierwszy mecz juz dzisiaj.
Do tego dalej ciagne moje Chicago Blackhawks V za 22, ktore rowniez gra dzisiaj.
Mondex, Twoje single na pewno nie przeszkadzaja, a niektorym pomagaja, dopoki sa trafne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
narazie
Ps sorry za moja pisownie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Aha Mondex moglbys, jak masz chwilke, nie chce ci przeszkadzac, zamiescic aktualna liste druzyn i ich serie bez remisow. I mam jeszcze takie pytanie, jest tu ktos, kto zna sie na NBA? Moze by wyszlo cos z graniem w NBA na remisy, sa rzadkie, ale zato stawka tez jest b. wysoka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Chyba nie mnówisz powaznie o tych remisach w NBA? :eek: Jeśli to grasz to lepiej zagraj w multilotka na 3 liczby progresją...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Nie gram tego tylko sie nad tym zastanawiam, ostatnio mi kolego ten pomysl podrzucil.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jak co dzien aktualna statystyka:
Anaheim Might Ducks - 5 Atlanta Thrashers - 1 Boston Bruins - 2 Buffalo Sabres - 6 Calgary Flames - 1 Carolina Hurricanes - 10 :zobacz: Chicago Blackhawks - 12 :zobacz: :zobacz: Colorado Avalanche - 0 Columbus Blue Jackets - 0 Dallas Stars - 0 Detroit Red Wings - 0 Edmonton Oilers - 3 Floride Panthers - 6 Los Angeles Kings - 4 Minnesota Wild - 2 Monreal Canadiens - 2 Nashville Predators - 9 :zobacz: New Jersey Devils - 3 New York Islanders - 6 New York Rangers - 2 Ottawa Senators - 2 Philadelphia Flyers - 5 Phoenix Coyotes - 0 Pittsburgh Penguins - 9 :zobacz: San Jose Sharks - 2 St. Loius Blues - 1 Tampa Bay Lightning - 2 Toronto Maple Leapfs - 3 Vancouver Cannucks - 2 Washingtom Capitals - 1
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Aha Mondex moglbys, jak masz chwilke, nie chce ci przeszkadzac, zamiescic aktualna liste druzyn i ich serie bez remisow. I mam jeszcze takie pytanie, jest tu ktos, kto zna sie na NBA? Moze by wyszlo cos z graniem w NBA na remisy, sa rzadkie, ale zato stawka tez jest b. wysoka.
ROTFL
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Dzieki za zamieszczenie tej listy. CZemu wpisales ponownie moje slowa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300 |
Witam wszystkich! Mondi czy mógłbys mi wysłac ten arkusik exela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [email protected]z góry dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Mondi a z Językiem polskim nie masz problemów???????? hehehe to tak na marginesie co do ortografii. Powodzenia dzisiaj mam nadzieje ze bedziesz miał te remisy i inne single.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
No i dupcia panowie, kolejny dzien z zerowa iloscia dogrywek. Dzis gram na X: Carolina(II), Pittsbutgh(II), Nashville(I). Zycze wszystkim powodzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2002
Posty: 94 |
Witam wszystkich, wlasnie dolaczylem do grona progresowiczow na tym forum. Dzis w nocy Chicago i Carolina cos nie wypalilo, ale mysle, ze w koncu zremisuja. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał GerardYo: [qb]Dzieki za zamieszczenie tej listy. CZemu wpisales ponownie moje slowa?[/qb] Bo dla mnie twoj pomysl wydaje sie absurdalny, dlatego wlasnie napisalem jak zareagowalem na te slowa.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Aktualna statystyka(na podstawie wynikow z nhl.com):
Anaheim Might Ducks - 6 Atlanta Thrashers - 2 Boston Bruins - 2 Buffalo Sabres - 6 Calgary Flames - 1 Carolina Hurricanes - 11 Chicago Blackhawks - 13 Colorado Avalanche - 1 Columbus Blue Jackets - 0 Dallas Stars - 1 Detroit Red Wings - 0 Edmonton Oilers - 4 Floride Panthers - 6 Los Angeles Kings - 5 Minnesota Wild - 2 Monreal Canadiens - 2 Nashville Predators - 9 New Jersey Devils - 3 New York Islanders - 6 New York Rangers - 3 Ottawa Senators - 2 Philadelphia Flyers - 5 Phoenix Coyotes - 1 Pittsburgh Penguins - 9 San Jose Sharks - 2 St. Loius Blues - 1 Tampa Bay Lightning - 2 Toronto Maple Leapfs - 3 Vancouver Cannucks - 3 Washingtom Capitals - 2
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Co do wczorajszych remisow to gleboko odetchnalem, bo wczoraj wplacilem cala kase jaka mialem do Expekta (wyzsze kursy i nie ma podatku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) i nie mialem zadnych pieniedzy na to by obstawic remisy. I dobrze, bo bym przej*bal 80 zl na Chicago i 40 zl na Caroline. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Maly off-topic: ile czeka sie na wplate kasy w Expekcie i czy mozna zrobic tak jak w Unibecie z potwierdzeniem wplaty (wysylasz skan i za 20 minut masz kase na koncie)?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|