Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14
#25110 11/12/2002 22:05
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał radja:
[qb]Witam
Tak sobie czytam ten temat (swoja droga niezly) i przewija sie czesto w wypowiedziach Mondexa: "druzyna moze nie zremisowac nawet do 25 razy". Juz o to zdaje sie pytal Jahu, ale jesio raz: Dlaczego 25, a nie np. 28, albo nawet 82? Myslisz, ze w tym sezonie nie padnie rekord? A jesli padnie, to wszyscy progresowicze poplyna...
Czego nie zyczac - pozdrawiam[/qb]
Dobrze piszesz! Może być nowy rekord! Ale na pewno nie 82 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Wydaje się to jednak mało prawdopodobne, aby drużyna przez 20 meczy nie zremisowała, zważywszy na fakt iż w poprzednich sezonach miała około 20-25% remisów (16 -20 remisów na 82 mecze). Może tak być, nie wykluczam. Dlatego ja nie biorę do progresji wszystkich drużyn co długo nie remisują (wtedy jest jakaś szansa, że jak trafi się rekordzista to go nie będę miał, lub zacznę stawiać na niego dość późno).
Poza tym ja gram za kasiore wygraną na razie na progresji (między innymi), jeśli już wpłacam coś na konto to tylko kwotę, którą mogę ewentualnie przegrać! Taka jest moja zasada! Grać tymi pieniędzmi, które jak przegrasz nie będzie Ci brakować!
Pozdro

Bonus: Unibet
#25111 12/12/2002 00:57
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Witam
Dzisiaj niestety krótko bo niemam zbytnio czasu:

Progresja na X:
N.Y. Rangers - Chicago(III-15zł) 2.00 4.00 2.85
Edmonton - Carolina(III-22zł) 1.90 4.05 3.05

Na wygraną danej drużyny:
Tutaj mam Vancouver(II) i Colorado na I poziomie a że dzisiaj te drużyny nie grają to narazie sobie odpuszczam Colorada i zaczne nimi grać od następnego meczu a na Vancouver strciłem już 5zł i aby teraz wyjść z 10zł na czysto przy nocie 2,2 musze postawić 12,5zł.
Vancouver(II-12,5zł) - Colorado 2.20 3.95 2.55
Co do pozostałych meczy tzw. singli to już bez opisu za powiedzmy 2zł każdy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> :
Dallas - Los Angeles 1.85 4.05 3.20
Phoenix - Atlanta 1.85 4.10 3.15
Anaheim - Washington 2.10 3.95 2.70

Pozd Mondex

ps. sorry że tak krótko ale jestm zagraożony z 4 przedmiotów i wkońcu musze wziąść sie za naukę bo koniec semestru blisko.

#25112 12/12/2002 01:04
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Aha napiszcie czy przeszkadzają wam moje opinie i typy na mecze niezwiązane z progresją na X tj. single, progresja na wygranie danej drużyny.
Wkońcu temat to "Progresja na X w NHL" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozd Mondex

#25113 12/12/2002 01:15
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Nie mart sie zagrozeniem Mondex, jakos wyjdziesz:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mi te dodatkowe single to nie przeszkadzaja, a nawet lepiej ze je podajesz.

#25114 12/12/2002 01:23
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał GerardYo:
[qb]Nie mart sie zagrozeniem Mondex, jakos wyjdziesz:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mi te dodatkowe single to nie przeszkadzaja, a nawet lepiej ze je podajesz.[/qb]
Co do zagrożenia to właśnie wkówam Fize i Niemiecki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , a co do singli to się ciesze że sie przydają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#25115 12/12/2002 01:33
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
O fizie to mi nie mow, bo sam nie wiem co mnie pokusile zeby pojsc na fakultet z nia (pewnie dlatego, ze to byl jedyny mat-inf w szkole:() No a z niemca to ja mature zdaje, jestem w klasie z rozszerzobym ( pierwsze dwa lata to 6g/tyg.). Teraz kurna nas z fizy cisnie i jeszcze wmawia nam ze z nas cieniasy;) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Trzymam za ciebie kciuki, a ciebie prosze o trzymanie za moja fize. Nie jest tak zle choc moglo by byc lepiej. Moze przynajmniej jakies remisiki dzisaij nas podniasa na duchu;)

#25116 12/12/2002 01:40
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
A ja rozbijam moj Newcastle na 3 druzyny z nhl.
Mialem grac Newcastle VIII za 128
ale zagram Newcastle za 64 na zwrot, oraz Hurricanes za 20, Penguins za 20 i Predators tez za 20. Ciekawe jak to wszystko wyjdzie.
Pierwszy mecz juz dzisiaj.

Do tego dalej ciagne moje Chicago Blackhawks V za 22, ktore rowniez gra dzisiaj.

Mondex, Twoje single na pewno nie przeszkadzaja, a niektorym pomagaja, dopoki sa trafne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

narazie

Ps
sorry za moja pisownie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#25117 12/12/2002 01:43
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Aha Mondex moglbys, jak masz chwilke, nie chce ci przeszkadzac, zamiescic aktualna liste druzyn i ich serie bez remisow. I mam jeszcze takie pytanie, jest tu ktos, kto zna sie na NBA? Moze by wyszlo cos z graniem w NBA na remisy, sa rzadkie, ale zato stawka tez jest b. wysoka.

#25118 12/12/2002 02:02
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Chyba nie mnówisz powaznie o tych remisach w NBA? :eek: Jeśli to grasz to lepiej zagraj w multilotka na 3 liczby progresją...

#25119 12/12/2002 02:09
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Nie gram tego tylko sie nad tym zastanawiam, ostatnio mi kolego ten pomysl podrzucil.

#25120 12/12/2002 02:14
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Jak co dzien aktualna statystyka:

Anaheim Might Ducks - 5
Atlanta Thrashers - 1
Boston Bruins - 2
Buffalo Sabres - 6
Calgary Flames - 1
Carolina Hurricanes - 10 :zobacz:
Chicago Blackhawks - 12 :zobacz: :zobacz:
Colorado Avalanche - 0
Columbus Blue Jackets - 0
Dallas Stars - 0
Detroit Red Wings - 0
Edmonton Oilers - 3
Floride Panthers - 6
Los Angeles Kings - 4
Minnesota Wild - 2
Monreal Canadiens - 2
Nashville Predators - 9 :zobacz:
New Jersey Devils - 3
New York Islanders - 6
New York Rangers - 2
Ottawa Senators - 2
Philadelphia Flyers - 5
Phoenix Coyotes - 0
Pittsburgh Penguins - 9 :zobacz:
San Jose Sharks - 2
St. Loius Blues - 1
Tampa Bay Lightning - 2
Toronto Maple Leapfs - 3
Vancouver Cannucks - 2
Washingtom Capitals - 1

#25121 12/12/2002 02:27
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Aha Mondex moglbys, jak masz chwilke, nie chce ci przeszkadzac, zamiescic aktualna liste druzyn i ich serie bez remisow. I mam jeszcze takie pytanie, jest tu ktos, kto zna sie na NBA? Moze by wyszlo cos z graniem w NBA na remisy, sa rzadkie, ale zato stawka tez jest b. wysoka.

ROTFL

#25122 12/12/2002 02:34
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Dzieki za zamieszczenie tej listy. CZemu wpisales ponownie moje slowa?

#25123 12/12/2002 04:30
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300
Witam wszystkich!
Mondi czy mógłbys mi wysłac ten arkusik exela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[email protected]
z góry dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#25124 12/12/2002 05:35
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Mondi a z Językiem polskim nie masz problemów????????
hehehe to tak na marginesie co do ortografii.
Powodzenia dzisiaj mam nadzieje ze bedziesz miał te remisy i inne single.

#25125 12/12/2002 10:53
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
No i dupcia panowie, kolejny dzien z zerowa iloscia dogrywek. Dzis gram na X: Carolina(II), Pittsbutgh(II), Nashville(I). Zycze wszystkim powodzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#25126 12/12/2002 12:38
Dołączył: Dec 2002
Posty: 94
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 94
Witam wszystkich, wlasnie dolaczylem do grona progresowiczow na tym forum. Dzis w nocy Chicago i Carolina cos nie wypalilo, ale mysle, ze w koncu zremisuja.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#25127 12/12/2002 12:54
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał GerardYo:
[qb]Dzieki za zamieszczenie tej listy. CZemu wpisales ponownie moje slowa?[/qb]
Bo dla mnie twoj pomysl wydaje sie absurdalny, dlatego wlasnie napisalem jak zareagowalem na te slowa.

#25128 12/12/2002 12:55
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Aktualna statystyka(na podstawie wynikow z nhl.com):

Anaheim Might Ducks - 6
Atlanta Thrashers - 2
Boston Bruins - 2
Buffalo Sabres - 6
Calgary Flames - 1
Carolina Hurricanes - 11
Chicago Blackhawks - 13
Colorado Avalanche - 1
Columbus Blue Jackets - 0
Dallas Stars - 1
Detroit Red Wings - 0
Edmonton Oilers - 4
Floride Panthers - 6
Los Angeles Kings - 5
Minnesota Wild - 2
Monreal Canadiens - 2
Nashville Predators - 9
New Jersey Devils - 3
New York Islanders - 6
New York Rangers - 3
Ottawa Senators - 2
Philadelphia Flyers - 5
Phoenix Coyotes - 1
Pittsburgh Penguins - 9
San Jose Sharks - 2
St. Loius Blues - 1
Tampa Bay Lightning - 2
Toronto Maple Leapfs - 3
Vancouver Cannucks - 3
Washingtom Capitals - 2

#25129 12/12/2002 13:02
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Co do wczorajszych remisow to gleboko odetchnalem, bo wczoraj wplacilem cala kase jaka mialem do Expekta (wyzsze kursy i nie ma podatku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) i nie mialem zadnych pieniedzy na to by obstawic remisy. I dobrze, bo bym przej*bal 80 zl na Chicago i 40 zl na Caroline. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Maly off-topic: ile czeka sie na wplate kasy w Expekcie i czy mozna zrobic tak jak w Unibecie z potwierdzeniem wplaty (wysylasz skan i za 20 minut masz kase na koncie)?

Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, aker, alfa, burbon, rymoholik), 2,483 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,106
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1