|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał Thor666: [qb]Co do wczorajszych remisow to gleboko odetchnalem, bo wczoraj wplacilem cala kase jaka mialem do Expekta (wyzsze kursy i nie ma podatku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) i nie mialem zadnych pieniedzy na to by obstawic remisy. I dobrze, bo bym przej*bal 80 zl na Chicago i 40 zl na Caroline. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Maly off-topic: ile czeka sie na wplate kasy w Expekcie i czy mozna zrobic tak jak w Unibecie z potwierdzeniem wplaty (wysylasz skan i za 20 minut masz kase na koncie)?[/qb] Wpłacasz na ich konto w kredyt banku i o 18 Expekt robi rozliczenie z bankiem czyli kase będziesz miał ok 19. pozd mondex
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał savio: [QB]Mondi a z Językiem polskim nie masz problemów???????? QB] Nie, ale na forum często mi się zdarza robić błedy ponieważ niemam czasu i musz eszybko pisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Cze No dzisiaj mamy 8 spotkań w NHL oto i one: Philadelphia - Toronto Columbus - New Jersey Boston - Ottawa Detroit - Minnesota Montreal - Tampa Bay Nashville - St. Louis San Jose - Pittsburgh Calgary - Carolina
pozd Mondi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
CZekamy dziasiaj ne te remisiki wkoncu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał GerardYo: [qb]CZekamy dziasiaj ne te remisiki wkoncu.[/qb] No własnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Aha Panowie: Z fizy poprawiłęm dwa zera na 5 i 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Oz kurna, niezly z ciebie wichajster;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał Mondex: [qb]Aha Panowie: Z fizy poprawiłęm dwa zera na 5 i 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Czyli chwilowo mam wolne i mogę wziąść się za analizy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
To dobrze, trzeba cos wykombinowac, zeby wyjsc na swoje;). Zobaczymy co dzisiaj ta nasza progresja da, koledzy nie dowierzaja, ze mozna cos na tym wygrac:(.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Cze Podsumowanie wcorajszego dnia:
Progresja na X: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> N.Y. Rangers - Chicago(III-15zł) 3-4 Edmonton - Carolina(III-22zł) 4-1
Na wygraną danej drużyny: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Vancouver(II-12,5zł) - Colorado 3-1
Single: tutaj kiepsko a w dodatku wprowadziałęm was w bład z Anaheim ponieważ w poście napisałem że stawiam na Washington a miałem na myśli Anaheim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Phoenix - Atlanta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Dallas - Los Angeles Anaheim - Washington
Pozd Mondex
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218 |
CZe
No wczorajszy wieczor nie byl udany, ale dzisiaj bedzie dobrze, wierzcie mi!
Ja gram moje remisy na Penguins I za 20 Predators I za 21 oraz Hurricans II za 31. Sa to druzyny ktore gram zamiast Newcastle dla tego zaczynam od takich stawek.
Przygladajac sie postom i typom Mondexa postanowilem obstawic na jednym kuponie oto takie 3 meczyki: San José Sharks - Pittsburgh Penguins 2 (Lacznie z dogrywką) przegrali ostatnie 5 meczy czyli powinni teraz przerwac te passe, ale rowniez maja 9 meczy bez remisu, takze dzisiaj wygraja po dogrywce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Edmonton Oilers - Colorado Avalanche 2 Gram rowniez na przerwanie passy, Edmonton ostatnie 3 mecze wygralo, czas to zmienic. Ten mecz bedzie jutro. Oraz moj najwazniejszy to Buffalo Sabres - Chicago Blackhawks X tez jutro, sami wiecie czemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Gram to wszystko tylko za 2 USd bo sam zbytnio nie wierze ze mi wejda wszystkie 3. Ale daje to ladne AKo 23.87 to czemu nie sprobowac.
Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Cze Plan na dzisiejszy dzień: Progresja na X: Nashville(II-7,5zł) - St. Louis 2.50 3.95 2.25 San Jose - Pittsburgh(II-7,5zł) 1.85 4.10 3.15 Calgary - Carolina(III-33zł) 2.25 3.95 2.50
Co do różnego rodzaju pass to: Passe wygrane: Anaheim - 3 Passe przegrane: Carolina - 4 Colorado - 6 :eek: NY Rangers - 4 Pittsburgh - 5 Tampa Bay - 3
Co do pozostałych meczy:
Philadelphia - Toronto 2.15 3.95 2.60 Lotnicy wkońcu wygrali po passie 8 przegranych lub OT i mało prawdopodobne aby znowu zaczeli przegrywać. Co prawda Toronto ostatnie wygrało 2 mecze ale oba były na własnym lodowisku a ostatni mecz na wyjeździe przegrali z słabymy Islandersami 4-2.
Columbus - New Jersey 2.85 4.00 2.00
Co do tego meczu to według mnie wygra go NJD ponieważ Columbus prawie cały czas dostaje baty tylko od czasu do czasu pokona jakiegos innego cieniasa (na 10 meczy wygrali tylko z Los Angeles i NY Islanders) natomias NJD sprawił niespodzianke wygrywając z St.Louis 0-2. NJD ma dobrą forme i mało kontuzji. pozycje w tabeli: Columbus - 23, NJD - 7.
Boston - Ottawa 2.00 4.00 2.85 Ten mecze to będzie jedno z dwóch bardzo ciekawych dzisiejszych spotkań. Boston ostatnio gra bardzo dobrze tylko że nikiedy mam zastoje w grze i przegrywa np.Montreal-em ale jest zdecydowanie lepszym zespołem niż Ottawa. Chociarz Boston w ostatnich 5 meczach tylko raz wygrał, 2 razy przegrał i 2 razy wygrał ale po OT. A w tabeli to Boston jest liderem a Ottawa znajduje się na 8 pozycji. A patrząc na tabele dom/wyjazd to Boston - 2, Ottawa - 19. Czyli według mnie Boston powinien gładko wygrać
Detroit - Minnesota 1.70 4.20 3.65 Ten mecz jest drugim meczem dzisiejszym z kategori "ciekawy" dlaczego? Ponieważ Detroit swoje 2 ostatnie mecze miał z niebyle kim ale z Dallas i St. Louis i oba mecze kończył OT. A Minnesota niedawno miała serię 3 remisów, dlatego w meczu nie powinno być dograywki. Zatem mamy do wyboru 1 lub 2. W tabeli obie drużyny są w sąsiedztwie. Dallas miało 4 dni odpoczynku po tych cięzkich meczach więc powinno być w pełni sił. Natomiast Minnesota ostatni mecz miała 2 dni temu z Tampa Bay a jeszcze wcześniejszy 5 dni temu z Vancouver Co prawda oba mecze wygrała ale nie bez wysiłku. Dlatego będą zbyt zmęczeni na lepszych "teoretycznie" Detroit
Montreal - Tampa Bay 1.95 4.05 2.95 Tutaj krótko, Montreal ma passe 2 zwycięztw pod rząd natomiast Tampa Bay serie 3 porażek pod rząd. Tak więc obie serie się dzisiaj zakończą bo Montreal przegra a wygra Tampa. Patrząc nawet na tabele to Tampa jest 11 a Montreal 15. No ale wtym meczu dużo zależy czy w barwach Canadiens zagra Mariusz Czerkawski bo wtedy Tampa ma pozamiatane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Wszytkie singla powiedzmy po 5zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozd Mondex
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
ello mondex mozesz mi jeszcze raz przyslac maila z arkuszem bo ostatnio mi go nie przeslales z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173 |
Siemka! Troche statystyk: Najdluzsze aktualne serie bez OT:
Chicago-13 spotkan Carolina-11 Nashville-9 -------------------------------- Sezon 1999-2000
Zespol Ilosc remisow Najdluzsza seria bez OT ------------------------------------------------- Chicago 15 13 ------------------------------------------------- Carolina 14 12 ------------------------------------------------- Nashville 18 10 ------------------------------------------------- Sezon 2000-2001 ------------------------------------------------- Chicago 15 11 ------------------------------------------------- Carolina 18 14 ------------------------------------------------- Nashville 17 14 ------------------------------------------------- Sezon 2001-2002 ------------------------------------------------- Chicago 17 12 ------------------------------------------------- Carolina 27!!! 7!!! ------------------------------------------------- Nasville 18 9! -------------------------------------------------
Oczywiscie tylko regulaminowy czas gry! Mysle ze to pomoze wam w obstawianiu Pozdro Geese
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Dzieki niezle statystyki, napewno sie przydadza:)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Mondex: Wpłacasz na ich konto w kredyt banku i o 18 Expekt robi rozliczenie z bankiem czyli kase będziesz miał ok 19.
pozd mondex Thx za info! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
geese: skad brales te statystyki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
No panowie oj będzie sie działo... W 3 ostatnich dniach tylko 1 remis... Ja dziś na szczęście dołączyłem do Caroliny i Pittsburgh'a Nashville i tym samym wyszedłem z opresji.Kiedy wszedłem na stronkę z wynikami na żywo, Nashville juz skończyło mecz i wiedzialem ,że to co wyłożyłem dziś już mi się zwróci i jeszcze zyskam.Myslałem,że będzie dużo lepiej, bo Carolina remisowała po 2 tercjach 3-3, a Pittsburgh 2-2.Myślałem,że choć jeszcze jedna z tych drużyn wygra, a nawet się rozmarzyłem żeby wszystkie wygrały i juz zacząłem kalkulować...Los bywa jednak złośliwy i za wczasu cieszyć się nie wolno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pittsburgh i Carolina już nie pierwszy raz taki numer wywinęły. Dziś gra Chicago,ja to chyba odpuszczam...piątek 13,Chicago ma serię 13... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jutro grają Pingwiny,a pojutrze wszystkie 3 drużyny i chyba wtedy zagram to równocześnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
O tez trafilem Nasville - ale tylko I stopien, ale zawsze cos. Jak dzis taki pechowy dzien to tez se odpuszcze to Chicago;).
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Punktualnie jak Teleexpress <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Thor666 podaje statystyke meczow bez remisu:
Anaheim Might Ducks - 6 Atlanta Thrashers - 2 Boston Bruins - 3 Buffalo Sabres - 6 Calgary Flames - 2 Carolina Hurricanes - 12 Chicago Blackhawks - 13 Colorado Avalanche - 1 Columbus Blue Jackets - 1 Dallas Stars - 1 Detroit Red Wings - 1 Edmonton Oilers - 4 Floride Panthers - 6 Los Angeles Kings - 5 Minnesota Wild - 3 Monreal Canadiens - 3 Nashville Predators - 0 New Jersey Devils - 4 New York Islanders - 6 New York Rangers - 3 Ottawa Senators - 3 Philadelphia Flyers - 6 Phoenix Coyotes - 1 Pittsburgh Penguins - 10 San Jose Sharks - 3 St. Loius Blues - 0 Tampa Bay Lightning - 4 Toronto Maple Leapfs - 4 Vancouver Cannucks - 3 Washingtom Capitals - 2
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|