Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14
#25130 12/12/2002 16:20
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał Thor666:
[qb]Co do wczorajszych remisow to gleboko odetchnalem, bo wczoraj wplacilem cala kase jaka mialem do Expekta (wyzsze kursy i nie ma podatku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) i nie mialem zadnych pieniedzy na to by obstawic remisy. I dobrze, bo bym przej*bal 80 zl na Chicago i 40 zl na Caroline. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Maly off-topic: ile czeka sie na wplate kasy w Expekcie i czy mozna zrobic tak jak w Unibecie z potwierdzeniem wplaty (wysylasz skan i za 20 minut masz kase na koncie)?[/qb]
Wpłacasz na ich konto w kredyt banku i o 18 Expekt robi rozliczenie z bankiem czyli kase będziesz miał ok 19.

pozd mondex

Bonus: Unibet
#25131 12/12/2002 16:23
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał savio:
[QB]Mondi a z Językiem polskim nie masz problemów????????
QB]
Nie, ale na forum często mi się zdarza robić błedy ponieważ niemam czasu i musz eszybko pisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#25132 12/12/2002 16:24
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Cze
No dzisiaj mamy 8 spotkań w NHL oto i one:
Philadelphia - Toronto
Columbus - New Jersey
Boston - Ottawa
Detroit - Minnesota
Montreal - Tampa Bay
Nashville - St. Louis
San Jose - Pittsburgh
Calgary - Carolina

pozd Mondi

#25133 12/12/2002 16:50
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
CZekamy dziasiaj ne te remisiki wkoncu.

#25134 12/12/2002 17:49
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał GerardYo:
[qb]CZekamy dziasiaj ne te remisiki wkoncu.[/qb]
No własnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#25135 12/12/2002 18:00
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Aha Panowie:
Z fizy poprawiłęm dwa zera na 5 i 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#25136 12/12/2002 18:06
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Oz kurna, niezly z ciebie wichajster;)

#25137 12/12/2002 18:24
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał Mondex:
[qb]Aha Panowie:
Z fizy poprawiłęm dwa zera na 5 i 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Czyli chwilowo mam wolne i mogę wziąść się za analizy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#25138 12/12/2002 18:27
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
To dobrze, trzeba cos wykombinowac, zeby wyjsc na swoje;). Zobaczymy co dzisiaj ta nasza progresja da, koledzy nie dowierzaja, ze mozna cos na tym wygrac:(.

#25139 12/12/2002 18:40
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Cze
Podsumowanie wcorajszego dnia:

Progresja na X:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
N.Y. Rangers - Chicago(III-15zł) 3-4
Edmonton - Carolina(III-22zł) 4-1

Na wygraną danej drużyny:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Vancouver(II-12,5zł) - Colorado 3-1

Single: tutaj kiepsko a w dodatku wprowadziałęm was w bład z Anaheim ponieważ w poście napisałem że stawiam na Washington a miałem na myśli Anaheim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Phoenix - Atlanta
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Dallas - Los Angeles
Anaheim - Washington

Pozd Mondex

#25140 12/12/2002 20:02
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
CZe

No wczorajszy wieczor nie byl udany, ale dzisiaj bedzie dobrze, wierzcie mi!

Ja gram moje remisy na Penguins I za 20
Predators I za 21
oraz Hurricans II za 31.
Sa to druzyny ktore gram zamiast Newcastle dla tego zaczynam od takich stawek.

Przygladajac sie postom i typom Mondexa postanowilem obstawic na jednym kuponie oto takie 3 meczyki:
San José Sharks - Pittsburgh Penguins 2 (Lacznie z dogrywką)
przegrali ostatnie 5 meczy czyli powinni teraz przerwac te passe, ale rowniez maja 9 meczy bez remisu, takze dzisiaj wygraja po dogrywce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Edmonton Oilers - Colorado Avalanche 2
Gram rowniez na przerwanie passy, Edmonton ostatnie 3 mecze wygralo, czas to zmienic.
Ten mecz bedzie jutro.
Oraz moj najwazniejszy to
Buffalo Sabres - Chicago Blackhawks X
tez jutro, sami wiecie czemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Gram to wszystko tylko za 2 USd bo sam zbytnio nie wierze ze mi wejda wszystkie 3. Ale daje to ladne AKo 23.87 to czemu nie sprobowac.

Powodzenia

#25141 12/12/2002 21:24
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Cze
Plan na dzisiejszy dzień:
Progresja na X:
Nashville(II-7,5zł) - St. Louis 2.50 3.95 2.25
San Jose - Pittsburgh(II-7,5zł) 1.85 4.10 3.15
Calgary - Carolina(III-33zł) 2.25 3.95 2.50

Co do różnego rodzaju pass to:
Passe wygrane:
Anaheim - 3
Passe przegrane:
Carolina - 4
Colorado - 6 :eek:
NY Rangers - 4
Pittsburgh - 5
Tampa Bay - 3

Co do pozostałych meczy:

Philadelphia - Toronto 2.15 3.95 2.60
Lotnicy wkońcu wygrali po passie 8 przegranych lub OT i mało prawdopodobne aby znowu zaczeli przegrywać. Co prawda Toronto ostatnie wygrało 2 mecze ale oba były na własnym lodowisku a ostatni mecz na wyjeździe przegrali z słabymy Islandersami 4-2.

Columbus - New Jersey 2.85 4.00 2.00

Co do tego meczu to według mnie wygra go NJD ponieważ Columbus prawie cały czas dostaje baty tylko od czasu do czasu pokona jakiegos innego cieniasa (na 10 meczy wygrali tylko z Los Angeles i NY Islanders) natomias NJD sprawił niespodzianke wygrywając z St.Louis 0-2. NJD ma dobrą forme i mało kontuzji. pozycje w tabeli: Columbus - 23, NJD - 7.

Boston - Ottawa 2.00 4.00 2.85
Ten mecze to będzie jedno z dwóch bardzo ciekawych dzisiejszych spotkań. Boston ostatnio gra bardzo dobrze tylko że nikiedy mam zastoje w grze i przegrywa np.Montreal-em ale jest zdecydowanie lepszym zespołem niż Ottawa. Chociarz Boston w ostatnich 5 meczach tylko raz wygrał, 2 razy przegrał i 2 razy wygrał ale po OT. A w tabeli to Boston jest liderem a Ottawa znajduje się na 8 pozycji. A patrząc na tabele dom/wyjazd to Boston - 2, Ottawa - 19.
Czyli według mnie Boston powinien gładko wygrać

Detroit - Minnesota 1.70 4.20 3.65
Ten mecz jest drugim meczem dzisiejszym z kategori "ciekawy" dlaczego? Ponieważ Detroit swoje 2 ostatnie mecze miał z niebyle kim ale z Dallas i St. Louis i oba mecze kończył OT. A Minnesota niedawno miała serię 3 remisów, dlatego w meczu nie powinno być dograywki. Zatem mamy do wyboru 1 lub 2. W tabeli obie drużyny są w sąsiedztwie. Dallas miało 4 dni odpoczynku po tych cięzkich meczach więc powinno być w pełni sił. Natomiast Minnesota ostatni mecz miała 2 dni temu z Tampa Bay a jeszcze wcześniejszy 5 dni temu z Vancouver Co prawda oba mecze wygrała ale nie bez wysiłku. Dlatego będą zbyt zmęczeni na lepszych "teoretycznie" Detroit

Montreal - Tampa Bay 1.95 4.05 2.95
Tutaj krótko, Montreal ma passe 2 zwycięztw pod rząd natomiast Tampa Bay serie 3 porażek pod rząd. Tak więc obie serie się dzisiaj zakończą bo Montreal przegra a wygra Tampa. Patrząc nawet na tabele to Tampa jest 11 a Montreal 15. No ale wtym meczu dużo zależy czy w barwach Canadiens zagra Mariusz Czerkawski bo wtedy Tampa ma pozamiatane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Wszytkie singla powiedzmy po 5zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozd Mondex

#25142 12/12/2002 22:01
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
ello mondex mozesz mi jeszcze raz przyslac maila z arkuszem bo ostatnio mi go nie przeslales z gory dzieki

#25143 12/12/2002 22:36
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
G
member
member
G Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
Siemka!
Troche statystyk:
Najdluzsze aktualne serie bez OT:

Chicago-13 spotkan
Carolina-11
Nashville-9
--------------------------------
Sezon 1999-2000

Zespol Ilosc remisow Najdluzsza seria bez OT
-------------------------------------------------
Chicago 15 13
-------------------------------------------------
Carolina 14 12
-------------------------------------------------
Nashville 18 10
-------------------------------------------------
Sezon 2000-2001
-------------------------------------------------
Chicago 15 11
-------------------------------------------------
Carolina 18 14
-------------------------------------------------
Nashville 17 14
-------------------------------------------------
Sezon 2001-2002
-------------------------------------------------
Chicago 17 12
-------------------------------------------------
Carolina 27!!! 7!!!
-------------------------------------------------
Nasville 18 9!
-------------------------------------------------

Oczywiscie tylko regulaminowy czas gry!
Mysle ze to pomoze wam w obstawianiu
Pozdro
Geese

#25144 12/12/2002 22:42
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Dzieki niezle statystyki, napewno sie przydadza:)

#25145 12/12/2002 23:11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Mondex:
Wpłacasz na ich konto w kredyt banku i o 18 Expekt robi rozliczenie z bankiem czyli kase będziesz miał ok 19.

pozd mondex
Thx za info! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#25146 12/12/2002 23:12
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
geese: skad brales te statystyki?

#25147 13/12/2002 11:12
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
No panowie oj będzie sie działo...
W 3 ostatnich dniach tylko 1 remis...
Ja dziś na szczęście dołączyłem do Caroliny i Pittsburgh'a Nashville i tym samym wyszedłem z opresji.Kiedy wszedłem na stronkę z wynikami na żywo, Nashville juz skończyło mecz i wiedzialem ,że to co wyłożyłem dziś już mi się zwróci i jeszcze zyskam.Myslałem,że będzie dużo lepiej, bo Carolina remisowała po 2 tercjach 3-3, a Pittsburgh 2-2.Myślałem,że choć jeszcze jedna z tych drużyn wygra, a nawet się rozmarzyłem żeby wszystkie wygrały i juz zacząłem kalkulować...Los bywa jednak złośliwy i za wczasu cieszyć się nie wolno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pittsburgh i Carolina już nie pierwszy raz taki numer wywinęły.
Dziś gra Chicago,ja to chyba odpuszczam...piątek 13,Chicago ma serię 13... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jutro grają Pingwiny,a pojutrze wszystkie 3 drużyny i chyba wtedy zagram to równocześnie.

#25148 13/12/2002 11:20
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
O tez trafilem Nasville - ale tylko I stopien, ale zawsze cos. Jak dzis taki pechowy dzien to tez se odpuszcze to Chicago;).

#25149 13/12/2002 13:12
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Punktualnie jak Teleexpress <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Thor666 podaje statystyke meczow bez remisu:

Anaheim Might Ducks - 6
Atlanta Thrashers - 2
Boston Bruins - 3
Buffalo Sabres - 6
Calgary Flames - 2
Carolina Hurricanes - 12
Chicago Blackhawks - 13
Colorado Avalanche - 1
Columbus Blue Jackets - 1
Dallas Stars - 1
Detroit Red Wings - 1
Edmonton Oilers - 4
Floride Panthers - 6
Los Angeles Kings - 5
Minnesota Wild - 3
Monreal Canadiens - 3
Nashville Predators - 0
New Jersey Devils - 4
New York Islanders - 6
New York Rangers - 3
Ottawa Senators - 3
Philadelphia Flyers - 6
Phoenix Coyotes - 1
Pittsburgh Penguins - 10
San Jose Sharks - 3
St. Loius Blues - 0
Tampa Bay Lightning - 4
Toronto Maple Leapfs - 4
Vancouver Cannucks - 3
Washingtom Capitals - 2

Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, Sensei, Lukasz111, forty, Akhu, JelineK), 930 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1