|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
U tu sie Vira z toba nie zgodze. Granie shortem mozna juz smialo nazywac 'stylem gry'. Powiem wiecej, w pokerowniach mniej obleganych np. siec Microgaming (teraz to Prima?) tzn. tam gdzie Unibet, Betway w wiekszosci na wspomnianych stawkach znajdziesz wiecej 'shortów' niz 'fulli'. Zgadza sie ze wiecej wyciagniesz grajac pelnym stakiem, ale jest jedno 'ale'. W duzej ilosci przypadków grajac przeciwko shortom, jesli nie jestes konsekwentny i w ogole, mozesz utopic sporo kasy na cbetach, dobieraniu czy jak ewidentnie trafisz na kompletnego donka grajacego ze szczesciem. Inna rzeczą jest, ze w tej chwili granie na 0.1 -0.2 lub nizej to juz nie jest poker tylko czysta loteryjka; szkoda nerwów i czasu. Lukasz trafiles hot run, ale nie mysl ze tak bedzie zawsze (tu Vira ma racje). Jako przyklad: w 9 dni z $200 zrobilem $4300 grajac 2-3h/d i jakbym w pewnym momencie nie wyplacil (chyba juz tylko polowe)to bylaby z tego kupa. Trafilem okres gdzie przegralem ~81% rak. Tylko ten styl gry shortów na Primie to wygląda tak all-in z parką 44 na łapie podwojenie na następny stół i all-in z 55 na łapie uda się albo nie  Oczywiście jak dopisze szczęście to można ugrać dużo takim stylem a jak nie dopisze można stacić wszystko  Zresztą jak tam gra wygląda inaczej niż np. w ipoker bo większość graczy w Microgaming trafia do pokera przez zakłady z ciekawości i preferują styl z niczego zrobić coś a czasem szczęście dopisze i z 5$ trafi się 500$. Zresztą jak ktoś chce robić bankroll na Primie niech zobaczy jak challenge z 50 euro do 1000 euro na Unibecie wyszedł graczom większośc z nich zbankrutowała a zwycięzcy gdyby nie grali MTT nie wykonał by go nikt na szalonych micro stolikach Primy  No chyba żeby poszedł na 1/2 euro i miał run jak kolega który tu opisuje swoje wygrane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 424
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 424 |
Haa, ale jednak jakas to strategia  Nie twierdze,ze dobra, ale czesto bywa kur..sko denerwujaca. Ile razy dostaniesz grywalna karte na poznej pozycji i chetnie "zalosowal bys" i moze udalo by sie dobrac jakis fajny uklad albo deepstacków wyblefowac. Ale sie nie da - short walnie all-ina z jakas marna parka i masz do wyboru, albo sprawdzisz, a wiekszosc limperow spasuje, ale podejmujesz ryzyko i nikt nie wie jak to sie skonczy. Zgadzam sie nie jest taktyka najlepsza, ale sa ludzie ktorzy potrafia tak grac. Malo tego otworz sobie strone pokerroomschool.com i poczytaj szkole dla poczatkujacych. Stronka daje $30 za free i uczy jak grac metoda shortstack.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
[ Linked Image] BT sommer przed chwilka  W koncu cos wpadlo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2008
Posty: 79 |
Gratuluję 1 miejsca , ale nie wypłacisz tych pieniędzy , do tego zablokują Ci konto :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Gratuluję 1 miejsca , ale nie wypłacisz tych pieniędzy , do tego zablokują Ci konto :/ Do tej pory wypłacali i nie blokowali kont 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
I zapomniałem Gratki Raul, Dunów pewnie znów szlag trafiał, jak ostatnio było nas 4 Polaków na FT to co niektórzy o mało zawału nie dostali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
no niestety musze potwierdzic slowa konradk, tez ostatnio wygralem troche w tym turku: [ Linked Image] spróbowalem wypłacić na mb i niestety konto zablokowane, napisalem maila i otrzymalem odpowiedz ze wygrane są tylko i wylacznie dla Dunów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
mi wypłacili ale może dlatego, że obróciłem całą wygraną  Bo napisali mi że muszę przed wypłatą (żeby wypłacić bez prowizji). Mi nie zablokowali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11 |
Mi tez jakos nie zablokowali a juz kilka razy byłem w nim w platnych.Pograc troche na stole ,zagrac Nadala za pare euro i po problemie ,pokazac,ze cos chcecie u nich robic i potem zlecic wyplate . A jak wy wygracie i odrazu na MB to co sie dziwicie.Wyraznie jest napisane nagrody tylko dla braci Wikingów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
no zobaczymy jak to bedzie, konto odblokowali z saldem : 0.00 euro  ... sprobuje jeszcze cos ugrac i sie pobawic nastepnym razem na zakladach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
ja też potwierdzam że wypłacają tylko trzeba trochę pokręcić się z tą kasą dla zmyłki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
A zauwazyliscie ze wczoraj w turku nie pisalo ze nagrody wyplacane tylko dla dunkow ??Bo pierwszy raz tak chyba bylo od poczatku turkow wiec moze cos zmienili z tym bo i tak wszystkie nacje graly i wygrywaly  No ale to i tak nie zimenia faktu ze pogram tam troche i obruce pieniazki  Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
Ogolnie jak ktos ma troszke czasu to mogl by do nich napisac i zapytac czy wyplacaja od wczoraj wszystkim czy tylko dunkom bo od wczoraj jak pisalem ucieli to ze kasa tylko dla dunkow :)TO by bylo bez stresu nastepnym razem no i mi by sie przydalo to info  Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2007
Posty: 104 |
1raul1 od poczatku tak pisalo i zawsze wylacali:| tylko ze czekam juz tydzien albo dwa na wyplate od nich i cos sie nie moge doczekac a na maila nie odpowiedzieli:|
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2007
Posty: 104 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
nie, zawsze pisalo ze kasa bedzie tylko wyplacana dunskim playerom a teraz niema czegos takiego..no ale nic narazie obracam i sprobujemy wyplacic na MB a Ty na konto wyplacales?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
Z zapytaniem czy ten BT sommer freeroll jest tylko dla dunczykow i czy inne narodowosci tez moga brac w nim udzial i zdobywac nagrodty pieniezne odpisali mi tak:
"Hi,
BT freeroll is only for danish player and if you register for this tournament you risking to get your account closed.
Best regards,
Marcus W. Team NordicBet"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
Wyplacam ktos od nich na konto bankowe moze ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2007
Posty: 104 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2007
Posty: 104 |
jednak mi doszla wczesniej nie zauwazylem nawet
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|