|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2002
Posty: 94 |
Mondex - moge miec prosbe o przeslanie na adres kasimar@interia.pl arkusza do obliczen potrzebnych do progresji. Z gory dzieki. A tak przy okazji ja tez trafilem Nashville i tez niestety na I poziomie, ale dobre i to jak na poczatkujacego. Mimo tych "13" stawiam dzisiaj na Chicago na II poziom (mam nadzieje, ze "13" przyniesie mi szczescie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) Pozdr gizior
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2002
Posty: 52 |
Małe sprostowanie do statystyk: Tampa Bay i Philadelphia mają serię po 3 meczyki bez remisików Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Mam takie pytanie do expertów: Mam zamiar postawić grubszą kaske na porażkę Atlanty w piątek lub w sobote, co o tym myśli szanowne gremium? Bede stawiał w piątek , a jak nie wejdzie to w sobote jeszcze wiecej. Jakie są szanse, że jeden z tych meczy Atlanta przegra. Gra z najlepszymi (piatek-Dallas, sobota-St.Louis) na wyjazdach wiec myśle że to wejdzie, a przynajmniej tak wskazują statystyki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Sam mam ochotę to zagrać ,ale Atlanta lubi zamieszać.Ostatnio własnie i to na wyjeździe zremisowała z Bostonem i Washingtonem,wygrała u siebie z Rengersami i Washingtonem.Strzelają dużo bramek,ale też tracą sporo.Niewątpliwie Atlanta faworytem nie jest i wydaje mi się,że w którymś z tych 2 meczy polegnie.Ze St Louis szans im raczej nie daję.Inna sprawa to kursy na ten mecz u buków. W expekcie 4.3 w Betandwin 5.2 na zwyciestwo Atlanty.Całkiem kuszące <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Życzę powodzenia,ja chyba sobie to odpuszczę i zostanę przy remisach.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Hmm piątek 13-go hmm, ja tam nie odpuszczam i zagram dzisiaj Chicago (13 bez remisu hmm) za 25,30 zł. Napewno jak bym nie zagrał to byłby remis i psioczyłbym na Piątek 13-go <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Tak więc jak tu nie być przesądnym jaki wynik nie padnie to dla jednych dalej będzie to pechowy dzień dla drugich wręcz przeciwnie. Obym był wśród tych drugich. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Maverick uważaj na Atlantę, moim zdaniem dzisiaj nie przegra. Będzie x
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Oryginalnie wysłał lemex: [qb]Maverick uważaj na Atlantę, moim zdaniem dzisiaj nie przegra. Będzie x[/qb] Też się tego obawiam ale postawiłem swoje na Dallas tylko teraz rozważam ile postawić na remis aby sie w razie czego zwróciło. Poza tym zauważyłem ze Atlanta lubi grać dwójkami (dwa remisy, dwie wygrane...) a ostatnio chyba przegrała z Edmonton, wiec ... Choć z drugiej strony Dallas ostatnio niewiele przegrywa ale też niekiedy remisuje wiec napewno nie przegra, ale remis możliwy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Dallas jeszcze w tym sezonie nie przegrało w regulaminowym czasie z nikim z konferencji wschodniej. Dzisiaj może być yen dzień, że słaba drużyna zrobi na nich punkty
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Dallas w ostatnich 4 meczach u siebie zwycięsko wyszedł tylko z Montrealem (5-1), 2x zremisował i ostatnio przegrał z Los Angeles (0-3). Atlanta to obecnie najgorsza drużyna NHL, lecz jak ktoś wyżej wspomniał lubi sprężać się na najlepszych. Dotkliwie to odczułem stawiając na Boston w pojedynku z Atlantą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - skłaniam się ku temu, że dziś Dallas jednak wygra, ale w NHL tak to już jest, że jak jest pewniak to lepiej go czasami omijać.
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Przykro mi Thom, że wtopiłeś wtedy na Bostonie, ale ja wtedy trafiłem. Co do pewniaków w NHL, to w zdecydowanej większości przypadków pada wynik inny niż 1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Dlatego właśnie rozważam postawienie na mecz z ST. Louis gdy Dallas nie wejdzie, bo myśle ze jeden z tych meczy Atlanta przegra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173 |
Siemka Thor666 statsy bralem z http://www.hockeynut.com/archive.html Wchodzisz na results by team i masz wszystko jak na dloni. Pozdro Geese
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
No nieciekawie robi sie z tym Chicago <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ja jestem juz na V poziomie i do wczoraj zainwestowalem 72 zeta. Na dzisiejszy mecz powinienem dac 13 Euro (13 w piatek i 13 meczy bez remisu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ), ale dalem tylko 10. Przy remisie i tak bede do przodu. Oby...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300 |
rozpoczynam progresje na NY ISLANDERS nie zremisowali od 6 meczy,a na 28 meczy maja tylko 4 OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ps.gram chicago na III poziomie (dla mnie piatek 13-ego jest nawet szczesliwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
no i wygralem 3-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (mówilem ze to szczesliwy dzień a nadodatek chicago 1-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
no i siadło...Gratuluje wam i sobie tylko trochę bo zagrałem to zamiast 4 stopień za 75 zł tylko za 10 zł... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Tak to jest.****a jak cięzko wyczuć sprawe.Intuicja mi podpowiada na odwrót i podejrzewam,że też tak macie czasami,że "coś" wam podpowiada żeby nie grać a tu akurat siada.No cóż.Czekam teraz na pozostałe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Nareszcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zagrałem za 10E tak jak mówiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jednak nie ma co odpuszczac meczy, bo jest piatek, bo trzynasty, bo zupa byla za slona, bo.... Teraz gram jeszcze Caroline III poziom za 5E.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał Qcz: [qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Nareszcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zagrałem za 10E tak jak mówiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jednak nie ma co odpuszczac meczy, bo jest piatek, bo trzynasty, bo zupa byla za slona, bo.... Teraz gram jeszcze Caroline III poziom za 5E.[/qb] No to gratuluję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Szkoda tylko że ja niepostawiłem kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Bo Kredyt Bank zrobił mnie w jajo i sobie nie wpłaciłem na konto. Ale wam gratuluję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozd mondex
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2002
Posty: 94 |
Gratulacje dla wszystkich, ktorzy mimo piatku "13" zdecydowali sie postawic. Trafilem na II poziomie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> PS. Dzieki MONDEX za przyslanie arkusza Pozdr gizior
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Dallas wygrało z Atlantą 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Mam nadzieję, że ktoś skorzystał z mojej rady, chociaż kurs na Dallas strasznie wczoraj spadał u buków internetowych.
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
P.S. No i gratuluje wyczucia remisu Chicago (żałuje, że sam nie skorzystałem).
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Taaaaaak Chicago <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) I poziom, ale cos mnie podkusilo i zagralem za 30zl. To chyba ten uklad 13-tek.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|