Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14
#25150 13/12/2002 13:55
Dołączył: Dec 2002
Posty: 94
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 94
Mondex - moge miec prosbe o przeslanie na adres kasimar@interia.pl arkusza do obliczen potrzebnych do progresji. Z gory dzieki.
A tak przy okazji ja tez trafilem Nashville i tez niestety na I poziomie, ale dobre i to jak na poczatkujacego. Mimo tych "13" stawiam dzisiaj na Chicago na II poziom (mam nadzieje, ze "13" przyniesie mi szczescie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Pozdr gizior

Bonus: Unibet
#25151 13/12/2002 15:15
Dołączył: Aug 2002
Posty: 52
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 52
Małe sprostowanie do statystyk:
Tampa Bay i Philadelphia mają serię po 3 meczyki bez remisików
Pozdrawiam.

#25152 13/12/2002 15:27
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Mam takie pytanie do expertów:
Mam zamiar postawić grubszą kaske na porażkę Atlanty w piątek lub w sobote, co o tym myśli szanowne gremium?
Bede stawiał w piątek , a jak nie wejdzie to w sobote jeszcze wiecej. Jakie są szanse, że jeden z tych meczy Atlanta przegra. Gra z najlepszymi (piatek-Dallas, sobota-St.Louis) na wyjazdach wiec myśle że to wejdzie, a przynajmniej tak wskazują statystyki.

#25153 13/12/2002 16:49
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Sam mam ochotę to zagrać ,ale Atlanta lubi zamieszać.Ostatnio własnie i to na wyjeździe zremisowała z Bostonem i Washingtonem,wygrała u siebie z Rengersami i Washingtonem.Strzelają dużo bramek,ale też tracą sporo.Niewątpliwie Atlanta faworytem nie jest i wydaje mi się,że w którymś z tych 2 meczy polegnie.Ze St Louis szans im raczej nie daję.Inna sprawa to kursy na ten mecz u buków.
W expekcie 4.3 w Betandwin 5.2 na zwyciestwo Atlanty.Całkiem kuszące <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Życzę powodzenia,ja chyba sobie to odpuszczę i zostanę przy remisach.

#25154 13/12/2002 17:16
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Hmm piątek 13-go hmm, ja tam nie odpuszczam i zagram dzisiaj Chicago (13 bez remisu hmm)
za 25,30 zł. Napewno jak bym nie zagrał to byłby remis i psioczyłbym na Piątek 13-go <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Tak więc jak tu nie być przesądnym jaki wynik nie padnie to dla jednych dalej będzie to pechowy dzień dla drugich wręcz przeciwnie. Obym był wśród tych drugich. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#25155 13/12/2002 18:15
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Maverick uważaj na Atlantę, moim zdaniem dzisiaj nie przegra. Będzie x

#25156 13/12/2002 18:26
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Quote
Oryginalnie wysłał lemex:
[qb]Maverick uważaj na Atlantę, moim zdaniem dzisiaj nie przegra. Będzie x[/qb]
Też się tego obawiam ale postawiłem swoje na Dallas tylko teraz rozważam ile postawić na remis aby sie w razie czego zwróciło. Poza tym zauważyłem ze Atlanta lubi grać dwójkami (dwa remisy, dwie wygrane...) a ostatnio chyba przegrała z Edmonton, wiec ... Choć z drugiej strony Dallas ostatnio niewiele przegrywa ale też niekiedy remisuje wiec napewno nie przegra, ale remis możliwy.

#25157 13/12/2002 18:32
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Dallas jeszcze w tym sezonie nie przegrało w regulaminowym czasie z nikim z konferencji wschodniej. Dzisiaj może być yen dzień, że słaba drużyna zrobi na nich punkty

#25158 13/12/2002 19:30
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Dallas w ostatnich 4 meczach u siebie zwycięsko wyszedł tylko z Montrealem (5-1), 2x zremisował i ostatnio przegrał z Los Angeles (0-3). Atlanta to obecnie najgorsza drużyna NHL, lecz jak ktoś wyżej wspomniał lubi sprężać się na najlepszych. Dotkliwie to odczułem stawiając na Boston w pojedynku z Atlantą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - skłaniam się ku temu, że dziś Dallas jednak wygra, ale w NHL tak to już jest, że jak jest pewniak to lepiej go czasami omijać.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#25159 13/12/2002 19:34
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Przykro mi Thom, że wtopiłeś wtedy na Bostonie, ale ja wtedy trafiłem. Co do pewniaków w NHL, to w zdecydowanej większości przypadków pada wynik inny niż 1

#25160 13/12/2002 19:35
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Dlatego właśnie rozważam postawienie na mecz z ST. Louis gdy Dallas nie wejdzie, bo myśle ze jeden z tych meczy Atlanta przegra.

#25161 14/12/2002 00:05
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
G
member
member
G Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
Siemka
Thor666 statsy bralem z http://www.hockeynut.com/archive.html
Wchodzisz na results by team i masz wszystko jak na dloni.
Pozdro
Geese

#25162 14/12/2002 01:23
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
No nieciekawie robi sie z tym Chicago <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ja jestem juz na V poziomie i do wczoraj zainwestowalem 72 zeta. Na dzisiejszy mecz powinienem dac 13 Euro (13 w piatek i 13 meczy bez remisu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ), ale dalem tylko 10. Przy remisie i tak bede do przodu. Oby...

#25163 14/12/2002 04:16
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300
rozpoczynam progresje na NY ISLANDERS nie zremisowali od 6 meczy,a na 28 meczy maja tylko 4 OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ps.gram chicago na III poziomie (dla mnie piatek 13-ego jest nawet szczesliwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

no i wygralem 3-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (mówilem ze to szczesliwy dzień a nadodatek chicago 1-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )

#25164 14/12/2002 07:30
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
no i siadło...Gratuluje wam i sobie tylko trochę bo zagrałem to zamiast 4 stopień za 75 zł tylko za 10 zł... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Tak to jest.****a jak cięzko wyczuć sprawe.Intuicja mi podpowiada na odwrót i podejrzewam,że też tak macie czasami,że "coś" wam podpowiada żeby nie grać a tu akurat siada.No cóż.Czekam teraz na pozostałe.

#25165 14/12/2002 12:57
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Nareszcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zagrałem za 10E tak jak mówiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jednak nie ma co odpuszczac meczy, bo jest piatek, bo trzynasty, bo zupa byla za slona, bo....
Teraz gram jeszcze Caroline III poziom za 5E.

#25166 14/12/2002 13:40
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał Qcz:
[qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Nareszcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zagrałem za 10E tak jak mówiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jednak nie ma co odpuszczac meczy, bo jest piatek, bo trzynasty, bo zupa byla za slona, bo....
Teraz gram jeszcze Caroline III poziom za 5E.[/qb]
No to gratuluję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Szkoda tylko że ja niepostawiłem kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Bo Kredyt Bank zrobił mnie w jajo i sobie nie wpłaciłem na konto.
Ale wam gratuluję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozd mondex

#25167 14/12/2002 14:03
Dołączył: Dec 2002
Posty: 94
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 94
Gratulacje dla wszystkich, ktorzy mimo piatku "13" zdecydowali sie postawic. Trafilem na II poziomie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
PS. Dzieki MONDEX za przyslanie arkusza
Pozdr gizior

#25168 14/12/2002 16:40
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Dallas wygrało z Atlantą 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Mam nadzieję, że ktoś skorzystał z mojej rady, chociaż kurs na Dallas strasznie wczoraj spadał u buków internetowych.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S. No i gratuluje wyczucia remisu Chicago (żałuje, że sam nie skorzystałem).

#25169 14/12/2002 16:49
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Taaaaaak Chicago <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
I poziom, ale cos mnie podkusilo i zagralem za 30zl. To chyba ten uklad 13-tek.

Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, JelineK, forty), 1,432 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,832
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1