|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Gram Q raczej ostrożnie ale kilka ciekawych par w sieci się pojawiło.
numer 1 dla mnie to para:
WEBBER, Mark (Red Bull) vs HEIDFELD, Nick (BMW Sauber) typ :Webber 2.8 CB Na treningach Webber trochę słabo ale w kwalach zazwyczaj idzie mu o niebo lepiej. Nie wierzę w zwyżkę formy Nicka (raczej szczęśliwy przebieg wydarzeń na torze), ostatnio raczej walczył o wejście do Q3, także dzisiaj warto spróbować Webbera, zwłaszcza po takim kursie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
I myślę że warto lekko spróbować Glocka z Trullim, kursy grubo powyżej 3, a Glock, nieźle w Q3 (ale to nie dlatego), odnoszę wrażenie że się coraz bardziej zbliża do Jarno, pondto Trulli wyjątkowo słabo na treningach i podejrzewam że mogą kombinować ze strategiami (tu się zbytnio nie opłaca jechać lekkim bolidem) i może Toyota się skusi na 1 Pitstop. Podsumowując, lekko ryzykowny typ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Z bolidu Robreta poszły iskry, nie znam szczegółów , ale w takim wypadku po dobrym kursie postawię na Nicka.
Kubica R.-Heidfeld N. typ: 2kurs: 2.20 3/10
Sprawdziło się to co pisał Mopsiq o Trullim, Glock pokazał się z dobrej strony w 3 sesji, po takim kursie trzeba zaatakować
Trulli J.-Glock T. typ: 2kurs: 2.10
3/10 Taka mała prośba - jeżeli mówimy o kursach "dobrych" to rzeczywiście mówmy o DOBRYCH. Na Heidfelda można dostać 2.4-2.6, na Glocka pow. 3.0. Kursy zaproponowane przez Ciebie nie mają ŻADNEJ wartości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
W bet365 na Heidfelda (z Kubicą) można zagrać po 3.25
przed chwilką było 3.0
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
3.50 już jest  chociaż nie gram przeciw naszemu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Z bolidu Robreta poszły iskry, nie znam szczegółów , ale w takim wypadku po dobrym kursie postawię na Nicka.
Kubica R.-Heidfeld N. typ: 2kurs: 2.20 3/10
Sprawdziło się to co pisał Mopsiq o Trullim, Glock pokazał się z dobrej strony w 3 sesji, po takim kursie trzeba zaatakować
Trulli J.-Glock T. typ: 2kurs: 2.10
3/10 Taka mała prośba - jeżeli mówimy o kursach "dobrych" to rzeczywiście mówmy o DOBRYCH. Na Heidfelda można dostać 2.4-2.6, na Glocka pow. 3.0. Kursy zaproponowane przez Ciebie nie mają ŻADNEJ wartości. tak się składa, że nie miałem możliwości zagrać tych typów w necie, a wiadomo w sieci zawsze stoją wyżej. Po co mam podawać kursy, których nie jestem w stanie postawić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Chciałbym dodać, że biorać pod uwagę naziemną ofertę to były to dla mnie dobre kursy, w przypadku tych z sieci byłyby one bardzo dobre  Nie wiem po co tak wyolbrzymiać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Druga sesja kwalifikacyjna i wyniki nastepujące: Lewis Hamilton 1:19.473 Heikki Kovalainen 1:19.480
Różnica niewielka w sesji która uważana jest za wyznacznik umiejętności kierowcy i możliwości bolidu. W 3 sesji różnica pomiedzy kierowcami McLaren-Mercedes wyniosła już 0,241. Przypuszczam że Heikki ma delikatnie więcej paliwa (1,2 okrążenia). Jeżeli na starcie nie straci za dużo i utrzyma się za Lewisem a ten wcześnie zjedzie i utknie za jakimś marudą to kto wie. Po takim kursie zagram za parę złotych.
Lewis/Heikki Typ: Heikki Kurs: 5.00 Buk: Bah
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702 |
Hm ... Po pierwsze - nie ma czegos takiego, jak DRUGA SESJA KWALIFIKACYJNA. Jesli juz mowimy o sesji kwalifikacyjnej - z ktorej przytoczyles wyniki - to byla to druga faza (tudziez: etap, czesc, fraza) tejze sesji ... Po drugie (tutaj oczywiscie nie musimy sie zgadzac) - Kovalainen jest naprawde przecietnym kierowca, w przeciwienstwie do czolowki kierowcow walczacych o MS. Przy Lalusiu praktycznie nie istnieje. Rozumiem, ze grasz Fina po zajebistym kursie, ale czy ten kurs naprawde jest value (wykluczajac przypadki losowe!)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Hm ... Po pierwsze - nie ma czegos takiego, jak DRUGA SESJA KWALIFIKACYJNA. Jesli juz mowimy o sesji kwalifikacyjnej - z ktorej przytoczyles wyniki - to byla to druga faza (tudziez: etap, czesc, fraza) tejze sesji ... Po drugie (tutaj oczywiscie nie musimy sie zgadzac) - Kovalainen jest naprawde przecietnym kierowca, w przeciwienstwie do czolowki kierowcow walczacych o MS. Przy Lalusiu praktycznie nie istnieje. Rozumiem, ze grasz Fina po zajebistym kursie, ale czy ten kurs naprawde jest value (wykluczajac przypadki losowe!)? poza tym najważniejsze... co ostatnio było BARDZO ZAUWAŻALNE - Heikki i tak 'puści' Lewisa jeżeli ten będzie jechał za nim, bo dobrze wie, że to jemu bardziej potrzebne są punkty do majsterszaftu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200 |
Warka juz nie rob z siebie takiego specjaliste kazdy wie o co chodzilo (J). Troszke przymruzenia oka proponuje. Pozdrowienia dla tych ktorzy beda dzis na Wegrzech
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Ok. Mogłem napisać "druga część kwlifikacji" lub "drugi etap". Co nie zmienia faktu, że jak Lewis utknie za jakimś marudą to Heikki nie będzie miał kogo przepuszczać. Dla mnie kurs to duży value. Jakie wcześniej mieliśmy kursy na zawodników startujących z pierwszej linii lub obok siebie z którejś tam następnęj? 5.00 sobie zagram. A jak masz coś przeciwko to zaproponuj coś ciekawszego. Z przyjemnością poświęcę kilka złotych na Twoje propozycje, które jak obszernie w tym dziale zamieszczasz.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200 |
Oczywiście jak zawsze postaram się znaleźć jakieś większe kursy na dziś.
Fernando Alonso (Renault) - Nick Heidfeld (GER/BMW-Sauber) 2 @3.55 BWIN
7m. -15m. w Q
"Sebastien Bourdais został ukarany przez sędziów karą cofnięcia o 5 pozycji na starcie jutrzejszego wyniku – to wynik blokowania Nicka Heidfelda podczas dzisiejszych kwalifikacji"
Nicki miał wczoraj problemy z bolidem no i z panem Sebastianem dlatego tak odległa pozycja. Mechanicy poprawią dziś to co nie grało wczoraj i myślę że dziś w tej parze lepszy Heidfeld
Dodatkowo Massa win @7.92 PIN
Wczoraj po Q powiedział: „Szkoda, że nie udało mi się wyciągnąć wszystkiego z bolidu w Q3, głównie z powodu natężenia ruchu, zwłaszcza na drugim przejeździe. W pierwszych dwóch częściach kwalifikacji bolid spisywał się dobrze, co można zobaczyć po moich czasach, ale potem nie udało mi się odpowiednio przygotować opon. Oczywiście wyprzedzanie nie jest tutaj łatwe, ale mamy dobre tempo i postaram się je wykorzystać w walce przeciwko dwóm kierowcom, których mam przed sobą.”
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
dałem że piquet i rosberg nie zapunktują, mysle ze całkiem prawdopodobne.
zastanawiam sie nad tym, ze heidfeld bez punktow i kimmi bez podium.
moim zdaniem zbyt duzo bolidow jedzie przd nickiem zeby zdolal przeskoczyc a starzy wyjadacze jak np. button tanio skory nie sprzedadzą. do tego kimmi... lewis znowu idzie na trojke. jest grozny massa i robert jako wielka niewiadoma, takze typ rowniez imo warty zagrania. ktoś coś innego proponuje, albo sie wypowie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 58 |
jaka pogoda na wyscig beda opady?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200 |
http://pogoda.onet.pl/0,176,1257,,,budapeszt,miasto.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Jedną z najciekawszych propozycji na dzisiejszy wyścig jest Rosberg z Bourdaisem po @1.8 w IW. Kurs wyraźnie nie jest skorygowany o karę nałożoną na Bourdaisa, w obecnej sytuacji Nico powinien być tutaj jednak dość wyraźnym faworytem.
Bardzo spodobał mi sie również Barrichello z Nakajimą po @2.3 w SB. Rubens wyraźnie lepiej radzi sobie w wyścigach niż w qualu (nie mówie, że Nakajima na odwrót), nie popełnia błędów i prezentując przez cały dystans równe tempo, z reguły kończy wyścigi na bardzo przyzwoitych pozycjach. Ja go w tej parze widzę w roli minimalnego faworyta.
Z wyższych kursów pobrałem m.in. wspomnianego już tutaj Heidfelda z Alonso po @4.25, a moim typem na zwycięstwo w dzisiejszym wyścigu jest ...Kovalainen!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2008
Posty: 136
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2008
Posty: 136 |
F.Massa - H.Kovalainen typ:1 kurs:1.70 sts Wydaje mi się, iż Heikki póki co jest nierównym kierowcą i odstaje nieco umiejętnościami i opanowaniem na torze od pozostałych zawodników McLarena i Ferrari. Massa uzyskiwał dobre wyniki zarówno w treningach jak i poszczególnych częściach kwalifikacji (w Q1 i Q2 uzyskał lepsze czasy od Fina) i wg mnie powinien powalczyć dzis o zwycięstwo w wyscigu z Hamiltonem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Samobójstwo w teamie Renault
Inżynier stajni Renault zginął od strzału w głowę. Ciało Williama Millara zostało znalezione w środę na ścieżce prowadzącej do fabryki teamu w angielskim mieście Enstone.
Miejscowa policja jest przekonana, że 53 - letni pracownik działu badań i rozwoju, który był z francuskim zespołem od blisko 30 lat popełnił samobójstwo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
mam takie male pytanko ??
gral ktos moze w Bwin Kovala ze wygra w sezonie ponad 0,5 wyscigu ?????????
Bo troche kasy w to zainwestowalem i zastanawiam sie czy rozlicza mi juz teraz czy bede musial czekac do konca sezonu ??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|