Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14
#25190 15/12/2002 21:32
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Mondex nie martw się do końca sezonu daleko, jeszcze będziesz miał okazje stawiać na X. Może coś wykombinujemy na jutro?

Bonus: Unibet
#25191 15/12/2002 22:22
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał Cake:
[qb]mondex jesli mozesz to postaw cala moja kase na majorke z realem sociedad tylko napisz czy postawiles czy nie oki?[/qb]
Cze Cake
Sorry ale niestety niemogę postawić bo jak juz Ci pisałem na priva kasa przyjdzie w poniedziałek lub wtorek na konto. Sorry

#25192 15/12/2002 22:23
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał Cake:
[qb]mondex jesli mozesz to postaw cala moja kase na majorke z realem sociedad tylko napisz czy postawiles czy nie oki?[/qb]
aha ten mecz już jest i dobrze że niepostawiłeś bo:
63' Real Sociedad 2 - 1 Mallorca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#25193 15/12/2002 22:25
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał lemex:
[qb]Mondex nie martw się do końca sezonu daleko, jeszcze będziesz miał okazje stawiać na X. Może coś wykombinujemy na jutro?[/qb]
Niemartwię się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , chociarz ominął mnie Man C. za 800zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , Chicago, Pingwiny, Predatorzy.
Ale meczy jest jeszcze duuużo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i będzie czas zarobić na progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#25194 15/12/2002 22:50
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
Quote
Oryginalnie wysłał Mondex:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał lemex:
[qb]Mondex nie martw się do końca sezonu daleko, jeszcze będziesz miał okazje stawiać na X. Może coś wykombinujemy na jutro?[/qb]
Niemartwię się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , chociarz ominął mnie Man C. za 800zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , Chicago, Pingwiny, Predatorzy.
Ale meczy jest jeszcze duuużo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i będzie czas zarobić na progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Mondex jak Ty tak ze spokojem to mowisz?!
Ja bym bluzgal na wszystkich i na wszystko gdyby mnie ominalo tyle meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Powodzenia!

#25195 15/12/2002 22:59
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał skala:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Mondex:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał lemex:
[qb]Mondex nie martw się do końca sezonu daleko, jeszcze będziesz miał okazje stawiać na X. Może coś wykombinujemy na jutro?[/qb]
Niemartwię się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , chociarz ominął mnie Man C. za 800zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , Chicago, Pingwiny, Predatorzy.
Ale meczy jest jeszcze duuużo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i będzie czas zarobić na progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Mondex jak Ty tak ze spokojem to mowisz?!
Ja bym bluzgal na wszystkich i na wszystko gdyby mnie ominalo tyle meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Powodzenia![/qb]
No wiesz zły nie jestem bo nipostawiłem bo niemogłem bo niemiałem kasy a nie że niechciałem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ale tak jak pisałem wszystkie drużyny które mnie omineły postawię na inne za kasy z tych poprzednich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozd Mondex

#25196 16/12/2002 00:10
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
Oryginalnie wysłał Thor666:
[qb]Qrwa, kiedy wplynie ta kasa na konto Expekt!!?!? Bylbym juz ponad 200 zl do przodzu... grrrrr... Podaje aktualna statystyke:

Anaheim Might Ducks - 6
Atlanta Thrashers - 4
Boston Bruins - 4
Buffalo Sabres - 1
Calgary Flames - 3
Carolina Hurricanes - 12
Chicago Blackhawks - 0
Colorado Avalanche - 1
Columbus Blue Jackets - 2
Dallas Stars - 2
Detroit Red Wings - 6
Edmonton Oilers - 1
Floride Panthers - 0
Los Angeles Kings - 6
Minnesota Wild - 4
Monreal Canadiens - 4
Nashville Predators - 1
New Jersey Devils - 0
New York Islanders - 1
New York Rangers - 4
Ottawa Senators - 0
Philadelphia Flyers - 7
Phoenix Coyotes - 2
Pittsburgh Penguins - 0
San Jose Sharks - 4
St. Loius Blues - 1
Tampa Bay Lightning - 5
Toronto Maple Leapfs - 5
Vancouver Cannucks - 4
Washingtom Capitals - 4[/qb]
Mala poprawka do statystyk:
Dallas - to 2 mecze
Los Angeles - 0 meczy ( dzis w nocy remis)
Phipladelphia - tylko 4 mecze

#25197 16/12/2002 01:27
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał vonseb:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Thor666:
[qb]Qrwa, kiedy wplynie ta kasa na konto Expekt!!?!? Bylbym juz ponad 200 zl do przodzu... grrrrr... Podaje aktualna statystyke:

[ciach][/qb]
Mala poprawka do statystyk:
Dallas - to 2 mecze
Los Angeles - 0 meczy ( dzis w nocy remis)
Phipladelphia - tylko 4 mecze[/qb]
Sorry za bledy, pisalem to na wielkim kacu i stad pewnie te bledy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzieki za poprawienie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#25198 16/12/2002 12:22
Dołączył: Dec 2002
Posty: 94
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 94
No i robi nas Carolinka w jajo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , przegrala z Minnesota 1-2, ale to nic walczymy dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - wchodze juz na IV poziom.
Zycze powodzenia w kolejnym meczu.
Pozdr gizior

#25199 16/12/2002 14:51
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
Cześć wszytskim, w progresję na X w NHL gram dopiero od miesiąca, za małe kwoty, mimo to udało mi się zarobić prawie 50 zł. Mam 2 pytania:

1. Jaka jest zalecana przez Was ilość meczy bez remisu, od której warto inwestować w progresję danej drużyny (ja grałem dotychczas od 7 w zwyż)
2. Znacie może stronę, na której od razu byłby dostęp do statystyk typu "seria meczy bez porażki" (nie trzeba by liczyć samemu...)?

#25200 16/12/2002 18:27
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
CZESC MONDEX super ten arkusik ale do 15 tylko to troche malo nie moglbys go dorobic do 20???
a i jeszcze pytanie do wszystkich ile jeszcze zostalo sie kolejek w rundzie zasadniczej NHL??

#25201 16/12/2002 18:30
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
No zobaczymy co Carolinka pokaze w srode bedzie to juz IV poziom u mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#25202 16/12/2002 19:35
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał Cake:
[qb]CZESC MONDEX super ten arkusik ale do 15 tylko to troche malo nie moglbys go dorobic do 20???
a i jeszcze pytanie do wszystkich ile jeszcze zostalo sie kolejek w rundzie zasadniczej NHL??[/qb]
Cze
Oj z tym arkuszem to jedni pisza że za dużo tych poziomów a nastepni że za mało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jak chcesz to mogę dorobić nawet do 25 poziomów tylko bys musiał zaczynać progresje od 0,1zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ale jak chcesz to napisz do ilu poziomów to zrbię (jak będe miał czas) .

pozd Mondex

#25203 16/12/2002 20:21
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam. Ja na razie nie chce by Carolina remisowala, przynamniej dopoki nie bede mial kasy w Expekcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> . A dzisiaj codzienna prezentacja ilosci meczow bez remisu:

Anaheim Might Ducks - 7
Atlanta Thrashers - 4
Boston Bruins - 4
Buffalo Sabres - 1
Calgary Flames - 0
Carolina Hurricanes - 13
Chicago Blackhawks - 1
Colorado Avalanche - 1
Columbus Blue Jackets - 2
Dallas Stars - 3
Detroit Red Wings - 2
Edmonton Oilers - 1
Floride Panthers - 0
Los Angeles Kings - 1
Minnesota Wild - 5
Monreal Canadiens - 4
Nashville Predators - 1
New Jersey Devils - 0
New York Islanders - 1
New York Rangers - 4
Ottawa Senators - 0
Philadelphia Flyers - 4
Phoenix Coyotes - 3
Pittsburgh Penguins - 1
San Jose Sharks - 4
St. Loius Blues - 1
Tampa Bay Lightning - 5
Toronto Maple Leapfs - 5
Vancouver Cannucks - 0
Washingtom Capitals - 4

#25204 16/12/2002 21:14
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
Poprawka: Detroit - 2 bez remisu.

#25205 16/12/2002 21:51
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Quote
Oryginalnie wysłał Cake:
[qb]CZESC MONDEX super ten arkusik ale do 15 tylko to troche malo nie moglbys go dorobic do 20???
a i jeszcze pytanie do wszystkich ile jeszcze zostalo sie kolejek w rundzie zasadniczej NHL??[/qb]
Jak dobrze pamietam to kazdy zespol gra 82 mecze narazie srednio po 30 spotkan juz rozegrano. Runda zasadnicza konczy sie na pocztku kwietnia.
pozdr.

#25206 16/12/2002 22:15
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Aktualna liczba rozegranych spotkań w NHL w sezonie 2002/2003 (drużyny grają po 82 spotkania)
1. NY Rangers 33
2. Carolina 32
3. Dallas 32
4. Minnesota 32
5. Phoenix 32
6. Anaheim 31
7. Calgary 31
8. Chicago 31
9. Edmonton 31
10. Tampa Bay 31
11. Vancouver 31
12. Washington 31
13. Boston 30
14. Colorado 30
15. Columbus 30
16. Detroit 30
17. Florida 30
18. Los Angeles 30
19. Montreal 30
20. Nashville 30
21. NY Islanders 30
22. Pittsburgh 30
23. St Louis 30
24. Toronto 30
25. Atlanta 29
26. Buffalo 29
27. Philadelphia 29
28. San Jose 29
29. New Jersey 28
30. Ottawa 28

#25207 17/12/2002 01:19
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Od jakiej stawki polecacie rozpocząć teraz progresję na Carolinę?

#25208 17/12/2002 03:22
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał nautilus:
[qb]Od jakiej stawki polecacie rozpocząć teraz progresję na Carolinę?[/qb]
Ja jak bede mial kase na koncie w Expekcie, a jeszcze wtedy Carolina nie zremisuje, to bede stawial od mniej wiecej 20 zl.

#25209 17/12/2002 13:36
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mondex możesz mi przesłać arkusz radekdeb@poczta.onet.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, rafal08, kamel, latajaca_holenderka, alfa, JelineK, Sensei), 1,271 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,889
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1