|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Mondex nie martw się do końca sezonu daleko, jeszcze będziesz miał okazje stawiać na X. Może coś wykombinujemy na jutro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał Cake: [qb]mondex jesli mozesz to postaw cala moja kase na majorke z realem sociedad tylko napisz czy postawiles czy nie oki?[/qb] Cze Cake Sorry ale niestety niemogę postawić bo jak juz Ci pisałem na priva kasa przyjdzie w poniedziałek lub wtorek na konto. Sorry
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał Cake: [qb]mondex jesli mozesz to postaw cala moja kase na majorke z realem sociedad tylko napisz czy postawiles czy nie oki?[/qb] aha ten mecz już jest i dobrze że niepostawiłeś bo: 63' Real Sociedad 2 - 1 Mallorca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał lemex: [qb]Mondex nie martw się do końca sezonu daleko, jeszcze będziesz miał okazje stawiać na X. Może coś wykombinujemy na jutro?[/qb] Niemartwię się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , chociarz ominął mnie Man C. za 800zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , Chicago, Pingwiny, Predatorzy. Ale meczy jest jeszcze duuużo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i będzie czas zarobić na progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218 |
Oryginalnie wysłał Mondex: [qb] Oryginalnie wysłał lemex: [qb]Mondex nie martw się do końca sezonu daleko, jeszcze będziesz miał okazje stawiać na X. Może coś wykombinujemy na jutro?[/qb] Niemartwię się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , chociarz ominął mnie Man C. za 800zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , Chicago, Pingwiny, Predatorzy. Ale meczy jest jeszcze duuużo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i będzie czas zarobić na progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Mondex jak Ty tak ze spokojem to mowisz?! Ja bym bluzgal na wszystkich i na wszystko gdyby mnie ominalo tyle meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Powodzenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał skala: [qb] Oryginalnie wysłał Mondex: [qb] Oryginalnie wysłał lemex: [qb]Mondex nie martw się do końca sezonu daleko, jeszcze będziesz miał okazje stawiać na X. Może coś wykombinujemy na jutro?[/qb] Niemartwię się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , chociarz ominął mnie Man C. za 800zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , Chicago, Pingwiny, Predatorzy. Ale meczy jest jeszcze duuużo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i będzie czas zarobić na progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Mondex jak Ty tak ze spokojem to mowisz?! Ja bym bluzgal na wszystkich i na wszystko gdyby mnie ominalo tyle meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Powodzenia![/qb] No wiesz zły nie jestem bo nipostawiłem bo niemogłem bo niemiałem kasy a nie że niechciałem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale tak jak pisałem wszystkie drużyny które mnie omineły postawię na inne za kasy z tych poprzednich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozd Mondex
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Oryginalnie wysłał Thor666: [qb]Qrwa, kiedy wplynie ta kasa na konto Expekt!!?!? Bylbym juz ponad 200 zl do przodzu... grrrrr... Podaje aktualna statystyke:
Anaheim Might Ducks - 6 Atlanta Thrashers - 4 Boston Bruins - 4 Buffalo Sabres - 1 Calgary Flames - 3 Carolina Hurricanes - 12 Chicago Blackhawks - 0 Colorado Avalanche - 1 Columbus Blue Jackets - 2 Dallas Stars - 2 Detroit Red Wings - 6 Edmonton Oilers - 1 Floride Panthers - 0 Los Angeles Kings - 6 Minnesota Wild - 4 Monreal Canadiens - 4 Nashville Predators - 1 New Jersey Devils - 0 New York Islanders - 1 New York Rangers - 4 Ottawa Senators - 0 Philadelphia Flyers - 7 Phoenix Coyotes - 2 Pittsburgh Penguins - 0 San Jose Sharks - 4 St. Loius Blues - 1 Tampa Bay Lightning - 5 Toronto Maple Leapfs - 5 Vancouver Cannucks - 4 Washingtom Capitals - 4[/qb] Mala poprawka do statystyk: Dallas - to 2 mecze Los Angeles - 0 meczy ( dzis w nocy remis) Phipladelphia - tylko 4 mecze
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał vonseb: [qb] Oryginalnie wysłał Thor666: [qb]Qrwa, kiedy wplynie ta kasa na konto Expekt!!?!? Bylbym juz ponad 200 zl do przodzu... grrrrr... Podaje aktualna statystyke:
[ciach][/qb] Mala poprawka do statystyk: Dallas - to 2 mecze Los Angeles - 0 meczy ( dzis w nocy remis) Phipladelphia - tylko 4 mecze[/qb] Sorry za bledy, pisalem to na wielkim kacu i stad pewnie te bledy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzieki za poprawienie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2002
Posty: 94 |
No i robi nas Carolinka w jajo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , przegrala z Minnesota 1-2, ale to nic walczymy dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - wchodze juz na IV poziom. Zycze powodzenia w kolejnym meczu. Pozdr gizior
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538 |
Cześć wszytskim, w progresję na X w NHL gram dopiero od miesiąca, za małe kwoty, mimo to udało mi się zarobić prawie 50 zł. Mam 2 pytania:
1. Jaka jest zalecana przez Was ilość meczy bez remisu, od której warto inwestować w progresję danej drużyny (ja grałem dotychczas od 7 w zwyż) 2. Znacie może stronę, na której od razu byłby dostęp do statystyk typu "seria meczy bez porażki" (nie trzeba by liczyć samemu...)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
CZESC MONDEX super ten arkusik ale do 15 tylko to troche malo nie moglbys go dorobic do 20??? a i jeszcze pytanie do wszystkich ile jeszcze zostalo sie kolejek w rundzie zasadniczej NHL??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
No zobaczymy co Carolinka pokaze w srode bedzie to juz IV poziom u mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał Cake: [qb]CZESC MONDEX super ten arkusik ale do 15 tylko to troche malo nie moglbys go dorobic do 20??? a i jeszcze pytanie do wszystkich ile jeszcze zostalo sie kolejek w rundzie zasadniczej NHL??[/qb] Cze Oj z tym arkuszem to jedni pisza że za dużo tych poziomów a nastepni że za mało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak chcesz to mogę dorobić nawet do 25 poziomów tylko bys musiał zaczynać progresje od 0,1zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale jak chcesz to napisz do ilu poziomów to zrbię (jak będe miał czas) . pozd Mondex
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam. Ja na razie nie chce by Carolina remisowala, przynamniej dopoki nie bede mial kasy w Expekcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> . A dzisiaj codzienna prezentacja ilosci meczow bez remisu:
Anaheim Might Ducks - 7 Atlanta Thrashers - 4 Boston Bruins - 4 Buffalo Sabres - 1 Calgary Flames - 0 Carolina Hurricanes - 13 Chicago Blackhawks - 1 Colorado Avalanche - 1 Columbus Blue Jackets - 2 Dallas Stars - 3 Detroit Red Wings - 2 Edmonton Oilers - 1 Floride Panthers - 0 Los Angeles Kings - 1 Minnesota Wild - 5 Monreal Canadiens - 4 Nashville Predators - 1 New Jersey Devils - 0 New York Islanders - 1 New York Rangers - 4 Ottawa Senators - 0 Philadelphia Flyers - 4 Phoenix Coyotes - 3 Pittsburgh Penguins - 1 San Jose Sharks - 4 St. Loius Blues - 1 Tampa Bay Lightning - 5 Toronto Maple Leapfs - 5 Vancouver Cannucks - 0 Washingtom Capitals - 4
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538 |
Poprawka: Detroit - 2 bez remisu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Oryginalnie wysłał Cake: [qb]CZESC MONDEX super ten arkusik ale do 15 tylko to troche malo nie moglbys go dorobic do 20??? a i jeszcze pytanie do wszystkich ile jeszcze zostalo sie kolejek w rundzie zasadniczej NHL??[/qb] Jak dobrze pamietam to kazdy zespol gra 82 mecze narazie srednio po 30 spotkan juz rozegrano. Runda zasadnicza konczy sie na pocztku kwietnia. pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Aktualna liczba rozegranych spotkań w NHL w sezonie 2002/2003 (drużyny grają po 82 spotkania) 1. NY Rangers 33 2. Carolina 32 3. Dallas 32 4. Minnesota 32 5. Phoenix 32 6. Anaheim 31 7. Calgary 31 8. Chicago 31 9. Edmonton 31 10. Tampa Bay 31 11. Vancouver 31 12. Washington 31 13. Boston 30 14. Colorado 30 15. Columbus 30 16. Detroit 30 17. Florida 30 18. Los Angeles 30 19. Montreal 30 20. Nashville 30 21. NY Islanders 30 22. Pittsburgh 30 23. St Louis 30 24. Toronto 30 25. Atlanta 29 26. Buffalo 29 27. Philadelphia 29 28. San Jose 29 29. New Jersey 28 30. Ottawa 28
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Od jakiej stawki polecacie rozpocząć teraz progresję na Carolinę?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał nautilus: [qb]Od jakiej stawki polecacie rozpocząć teraz progresję na Carolinę?[/qb] Ja jak bede mial kase na koncie w Expekcie, a jeszcze wtedy Carolina nie zremisuje, to bede stawial od mniej wiecej 20 zl.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mondex możesz mi przesłać arkusz radekdeb@poczta.onet.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka