|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161 |
mam cyfrowy polsat i o dzisiaj rano nagale po zmieniała się całkiem kolejność kanałów televizyjnych i tak np. na jedyce mam fasion tv na jedenstce TVP1 i tym podobne, ponadto niektóre programy mi działają normalnie a inne nie?? co moze być problemem pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
ostatnio przenosili nadajnik tak wiec jeszcze raz zaprogramuj programy....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462 |
co moze być problemem pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja od miesiąca pracuje w Cyfrowym Polsacie przy dekoderach i powiem ci, że jakbyś zobaczył co my tam z nimi robimy to byś w sklepie nawet na nie nie spojrzał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
co moze być problemem pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja od miesiąca pracuje w Cyfrowym Polsacie przy dekoderach i powiem ci, że jakbyś zobaczył co my tam z nimi robimy to byś w sklepie nawet na nie nie spojrzał   witam kolegę po fachu  ..chociaż ja tam dekoderami nie rzucam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
mam cyfrowy polsat i o dzisiaj rano nagale po zmieniała się całkiem kolejność kanałów televizyjnych i tak np. na jedyce mam fasion tv na jedenstce TVP1 i tym podobne, ponadto niektóre programy mi działają normalnie a inne nie?? co moze być problemem pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!! Masz telefon do nich? To dzwon! A nie szukasz pomocy na forum bukmacherskim.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
ja tylko raz tam zadzwonilem, przez 2-3 tyg byly problemy. poszedl taki opierdol zarowno przez maila jak i przez telefon ze od tego czasu - a jest o juz pół roku nie bylo ZADNYCH problemow z cyfrowym polsatem,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
A ja mam taki problem, że nie mam TVP1 i TVP2. Ja instaluje sygnał przez 'przeszukiwanie' a nie transporder czy coś tam  Może symbole rate jakieś trzeba powpisywać nowe, bo niedawno jakaś zmiana była podobno ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
a po co Ci TVP1 i TVP2? co Ty jakis zdegenerowany desperat zboczeniec jestes zeby ogladac te wspaniale kanaly w jakosci Haj Definiszyn via Wisla - Beitar ?:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
a po co Ci TVP1 i TVP2? co Ty jakis zdegenerowany desperat zboczeniec jestes zeby ogladac te wspaniale kanaly w jakosci Haj Definiszyn via Wisla - Beitar ?:D Na TVN Olimpiady nie zobaczysz. Poza na TVP nieraz mozna cos ciekawego obejrzec. TVN i Polsat to coraz gorsza sieczka. Nawet jak film spoko to dla mnie i tak odpada bo nie mam zamiaru ogladac proszkow do prania co 20 minut....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
jurosport 1 i 2  - przynajmniej fachowy, merytorycznie wartosciowy komentarz w przeciwienstwie do kochana wlodzimierza i dariusza:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Ja Włodka Sz. bardzo lubię. Lekka zawsze mi się dobrze z TVP kojarzy. A do Juro nie każdy ma dostęp. Ja tam mało TV oglądam, że nie ma sensu aby brał jakieś pakiety. Poza Wawą u rodziców jest Cyfra ale tam może najwyżej w weekendy luknę.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
a nie wydaje Ci sie ze ludzie za abonamenty powinni miec kogos w pelni kompetentnego a nie obcokrajowca z dykcja na poziomie menela spod sklepu, przekrecajacego nazwiska ? jak czlowiek w TVP moze nie wymawiac W w nazwiskach np Frankoski, jak czlowiek w TVP moze nie miec wiedzy w temacie poprawnosci wymowy nazwisk obcokrajowcow? dla mnie to totalna żenua a ludzie jeszcze za to placą
|
|
|
Link skopiowany do schowka