Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by armar
U tu sie Vira z toba nie zgodze. Granie shortem mozna juz smialo nazywac 'stylem gry'. Powiem wiecej, w pokerowniach mniej obleganych np. siec Microgaming (teraz to Prima?) tzn. tam gdzie Unibet, Betway w wiekszosci na wspomnianych stawkach znajdziesz wiecej 'shortów' niz 'fulli'.
Zgadza sie ze wiecej wyciagniesz grajac pelnym stakiem, ale jest jedno 'ale'. W duzej ilosci przypadków grajac przeciwko shortom, jesli nie jestes konsekwentny i w ogole, mozesz utopic sporo kasy na cbetach, dobieraniu czy jak ewidentnie trafisz na kompletnego donka grajacego ze szczesciem.
Inna rzeczą jest, ze w tej chwili granie na 0.1 -0.2 lub nizej to juz nie jest poker tylko czysta loteryjka; szkoda nerwów i czasu.
Lukasz trafiles hot run, ale nie mysl ze tak bedzie zawsze (tu Vira ma racje). Jako przyklad: w 9 dni z $200 zrobilem $4300 grajac 2-3h/d i jakbym w pewnym momencie nie wyplacil (chyba juz tylko polowe)to bylaby z tego kupa. Trafilem okres gdzie przegralem ~81% rak.

Tylko ten styl gry shortów na Primie to wygląda tak all-in z parką 44 na łapie podwojenie na następny stół i all-in z 55 na łapie uda się albo nie smile Oczywiście jak dopisze szczęście to można ugrać dużo takim stylem a jak nie dopisze można stacić wszystko smile Zresztą jak tam gra wygląda inaczej niż np. w ipoker bo większość graczy w Microgaming trafia do pokera przez zakłady z ciekawości i preferują styl z niczego zrobić coś a czasem szczęście dopisze i z 5$ trafi się 500$. Zresztą jak ktoś chce robić bankroll na Primie niech zobaczy jak challenge z 50 euro do 1000 euro na Unibecie wyszedł graczom większośc z nich zbankrutowała a zwycięzcy gdyby nie grali MTT nie wykonał by go nikt na szalonych micro stolikach Primy smile No chyba żeby poszedł na 1/2 euro i miał run jak kolega który tu opisuje swoje wygrane smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 424
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 424
Haa, ale jednak jakas to strategia smile Nie twierdze,ze dobra, ale czesto bywa kur..sko denerwujaca. Ile razy dostaniesz grywalna karte na poznej pozycji i chetnie "zalosowal bys" i moze udalo by sie dobrac jakis fajny uklad albo deepstacków wyblefowac. Ale sie nie da - short walnie all-ina z jakas marna parka i masz do wyboru, albo sprawdzisz, a wiekszosc limperow spasuje, ale podejmujesz ryzyko i nikt nie wie jak to sie skonczy. Zgadzam sie nie jest taktyka najlepsza, ale sa ludzie ktorzy potrafia tak grac. Malo tego otworz sobie strone pokerroomschool.com i poczytaj szkole dla poczatkujacych. Stronka daje $30 za free i uczy jak grac metoda shortstack.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
[Linked Image]

BT sommer przed chwilka smile W koncu cos wpadlo smile

Dołączył: Mar 2008
Posty: 79
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 79
Gratuluję 1 miejsca , ale nie wypłacisz tych pieniędzy , do tego zablokują Ci konto :/

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Originally Posted by konradk188
Gratuluję 1 miejsca , ale nie wypłacisz tych pieniędzy , do tego zablokują Ci konto :/

Do tej pory wypłacali i nie blokowali kont wink

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
I zapomniałem Gratki Raul,
Dunów pewnie znów szlag trafiał, jak ostatnio było nas 4 Polaków na FT to co niektórzy o mało zawału nie dostali wink

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
no niestety musze potwierdzic slowa konradk, tez ostatnio wygralem troche w tym turku:

[Linked Image]

spróbowalem wypłacić na mb i niestety konto zablokowane, napisalem maila i otrzymalem odpowiedz ze wygrane są tylko i wylacznie dla Dunów.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
mi wypłacili ale może dlatego, że obróciłem całą wygraną smile
Bo napisali mi że muszę przed wypłatą (żeby wypłacić bez prowizji).
Mi nie zablokowali.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
Mi tez jakos nie zablokowali a juz kilka razy byłem w nim w platnych.Pograc troche na stole ,zagrac Nadala za pare euro i po problemie ,pokazac,ze cos chcecie u nich robic i potem zlecic wyplate .

A jak wy wygracie i odrazu na MB to co sie dziwicie.Wyraznie jest napisane nagrody tylko dla braci Wikingów grin

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
no zobaczymy jak to bedzie, konto odblokowali z saldem : 0.00 euro smile ... sprobuje jeszcze cos ugrac i sie pobawic nastepnym razem na zakladach

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
ja też potwierdzam że wypłacają tylko trzeba trochę pokręcić się z tą kasą dla zmyłki grin

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
A zauwazyliscie ze wczoraj w turku nie pisalo ze nagrody wyplacane tylko dla dunkow ??Bo pierwszy raz tak chyba bylo od poczatku turkow wiec moze cos zmienili z tym bo i tak wszystkie nacje graly i wygrywaly smile

No ale to i tak nie zimenia faktu ze pogram tam troche i obruce pieniazki smile

Pozdro

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Ogolnie jak ktos ma troszke czasu to mogl by do nich napisac i zapytac czy wyplacaja od wczoraj wszystkim czy tylko dunkom bo od wczoraj jak pisalem ucieli to ze kasa tylko dla dunkow :)TO by bylo bez stresu nastepnym razem no i mi by sie przydalo to info smile

Pozdro

Dołączył: Oct 2007
Posty: 104
G
member
member
G Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 104
1raul1 od poczatku tak pisalo i zawsze wylacali:| tylko ze czekam juz tydzien albo dwa na wyplate od nich i cos sie nie moge doczekac a na maila nie odpowiedzieli:|

Dołączył: Oct 2007
Posty: 104
G
member
member
G Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 104
wyplata niby aproved

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
nie, zawsze pisalo ze kasa bedzie tylko wyplacana dunskim playerom a teraz niema czegos takiego..no ale nic narazie obracam i sprobujemy wyplacic na MB a Ty na konto wyplacales?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Z zapytaniem czy ten BT sommer freeroll jest tylko dla dunczykow i czy inne narodowosci tez moga brac w nim udzial i zdobywac nagrodty pieniezne odpisali mi tak:

"Hi,

BT freeroll is only for danish player and if you register for this tournament you risking to get your account closed.

Best regards,

Marcus W.
Team NordicBet"

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Wyplacam ktos od nich na konto bankowe moze ??

Dołączył: Oct 2007
Posty: 104
G
member
member
G Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 104
ja na netka

Dołączył: Oct 2007
Posty: 104
G
member
member
G Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 104
jednak mi doszla wczesniej nie zauwazylem nawet

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1