Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
In bruges

Gdyby nie koncowka , to ten film bylby u mnie skreslony, owszem są mocne teksty, angielski humor, myslalem, ze w tej sielance dotrwamy do samego konca, a tu mile zaskoczenie i ostatnie fragmenty filmu naprawde swietne 7.5/10

Big Nothing

Mega komedia polaczona z thrillerem , niesamowite akcje , film trzyma w napieciu od poczatku do konca, zwroty sytuacji zabawne sceny oplatane duza iloscia zgonów smile 7/10

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Originally Posted by Kura
Ponoć jednym z lepszych seriali o więzieniu jest OZ z Eddie Falco (Carmela z Soprano), Adewale Akinnuoye-Agbaje ( Mr. Eko z Lost) Lauren Velez (Maria Laguerta z Dextera). Niestety napisy polskie są tylko do około 10 odcinków

No ponoć jest to super serial ale właśnie problem z tymi napisami. Obejrzałem 2 odcinki ale dałem sobie spokój bo nie było sensu oglądać całego po angielsku.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
było już te filmy wałkowane ale dopiero wczoraj obejrzałem wink

Doomsday wersja unrated
do obejrzenia na własną odpowiedzialność, film strasznie nielogiczny, banalny, miejscami drwiący z inteligencji widza wink
Bardzo marne popłuczyny po Mad Maxie 2 i 3 oraz "Ucieczce z Nowego Jorku". Film marny. A już ostatniej sceny po prostu nie rozumiem (możliwe że nie zrozumiałem postawy i osobowości głównej bohaterki laugh )
Nie polecam

Hancock
Tu wbrew raczej chłodnym opiniom film do obejrzenia, a w porównaniu z np Jumperem to niemalże arcydzieło wink W kategorii ekranizacje komiksów/superheroes całkiem przyzwoita pozycja.
Ale pierwsze miejsce w tej kategorii ostatnimi miesiącami zdecydowanie Wanted.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Hellboy 2: The Golden Army 5.5/10

Porazzzzka! A tyle sie spodziewalem po tym filmie frown Probowali zrobic cos w stylu mieszanki Wladcy Pierscieni z Underworldem i sam nie wiem jeszcze czym, a wyszla lipa. Mega nudy, efekty specjalne srednie, dialogi i zarciki koszmarnie plytkie no i ta laska ze "smutna twarza" - beznadzieja. Caly czas tylko lazi za Hellboyem, a jak juz przyjdzie do jakiejs walki, to kamera pokazuje ja na poczatku i na koncu (w srodku Hellboy rozpieprza wszystkich do okola). Postac zupelnie bez wyrazu...
Czytalem wczesniej w gazetach, ze to bedzie hit majacy zdetronizowac Batmana, a ten film ma sie tak do produkcji Nolana, jak Wiedzmin do Wladcy Pierscieni. Pierwszy raz od dluzszego czasu (chyba od Fantastycznej 4) zalowalem kasy wydanej na bilet.

Polecam za to (po raz n-ty smile ) wyprawe do kina na nowego Batmana! Nie wiem, kiedy w Polsce macie premiere, ale zapewniam: napewno nie pozalujecie! Zdecydowanie film roku 2008 i jestem pewien, ze zarowno Gary Oldman (rola drugoplanowa) jak i Heath Ledger (specjalna posmiertna nominacja) zdobeda Oskary.

Dodam tylko wszystkim przeciwnikom komiksowych bohaterow, ze ten Batman to nie chloptas w lateksie robiacy rozpierdolke dookola, jest to bardzo ludzki bohater, ze swoimi slabosciami i problemami. Cos w stylu Daniela Craiga jako nowego Bonda - wszyscy mowili, ze nie podola, a on stworzyl zupelnie innego Bonda, bardziej ludzkiego, za co zebral zasluzone pochwaly.
Wiec nie skreslajcie go jeszcze przed pojsciem do kina. Poza tym w zasadzie to Batman jest jakby drugoplanowa postacia, palme pierwszenstwa przejal K-A-P-I-T-A-L-N-Y Joker (Heath Ledger R.I.P.) - nie bede tutaj o nim pisal - to trzeba zobaczyc. Swietnie tez w swoja role wpasowal sie Aaron Eckhart jako Harvey Dent... choc nie tylko tongue (nie spoileruje). Wg mnie jest on niejako stworzony do tej roli i niewielu aktorow moglo by zagrac to lepiej. Freeman, Caine i M. Gyllenhaal na swoim wysokim poziomie (choc u Maggie cos mi nie pasowalo, grala jakby to byla jej pierwsza kinowa rola, choc moze mi sie tylko wydawalo?).
Film obfituje w mase zwrotow akcji i naprawde niczego do konca nie mozna byc pewnym. Efekty specjalne na najwyzszym poziomie, wszystko doskonale wplecione w fabule. Dodam jeszcze na koniec, ze Batman poza swoim rodzimym Gotham City odwiedzi takze Hongkong smile

Batman 2: The Dark Knight 10/10

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Zaraz prze meczem obejrzałem Bal maturalny
Film da się obejrzeć, co prawda nie powala na kolana, ale na wolny wieczór może być. Nie do końca wykorzystany pomysł, momentami schematyczny i kilka naiwnych sytuacji, ale już takie są horrory smile
7/10
No może na zachętę 7/10 więc dla mnie średnio

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Zacząłem oglądać wink
Eureka

za Hatak:
Serial opowiada o codziennym życiu szeryfa Jacka Cartera dbającego o to by w miasteczku Eureka wszystko działo się tak jak powinno - normalnie. Z tym, że w tym miasteczku "normalność" ma zupełnie inne znaczenie niż gdzie indziej - z uwagi na to, że jest to miasteczko, którego nie znajdziecie na żadnej innej mapie niż tej w Pentagonie. Mieszkają tam najwięksi naukowcy wymyślający coraz to nowsze urządzenia na rzecz nowego, lepszego świata. Eureka to tak naprawdę jeden wielki ośrodek rządowy do badań nad nowymi technologiami.

Generalnie bardzo przyjemny "wakacyjny serial", w sieci 2 sezony (DVDRipy), trzeci aktualnie wyświetlany.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
dzis o 22:05 na polsacie FAN swietny film z de niro

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Mimo iz praktycznie nie pamietam wczesniejszych czesci Batmana warto sie wybrac czy sie jakos wiaza dokladnie?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Kylo
Mimo iz praktycznie nie pamietam wczesniejszych czesci Batmana warto sie wybrac czy sie jakos wiaza dokladnie?

wiaze sie tylko z Batman Begins i lepiej obejrzec ta czesc przed pojsciem na Dark Knight

ja wlasnie wrocilem z kina...i troche sie zawiodlem, to ma byc film wszechczasow? numer 1 na imdb.com? jak dla mnie to zasluguje na mocne 8/10, ale nic wiecej, co nie zmienia faktu, ze do kina trzeba na to isc smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Skoro już o Batmanie mowa:

http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,5568124,Jak_nowy_Batman_zniszczyl_marzenia_Iron_Mana.html

laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by Kylo
Mimo iz praktycznie nie pamietam wczesniejszych czesci Batmana warto sie wybrac czy sie jakos wiaza dokladnie?
wiaze sie tylko z Batman Begins i lepiej obejrzec ta czesc przed pojsciem na Dark Knight
piwo Juz sie pobiera ;]

Za 500 punktow w Orange 2 bilety na wtorek. Czemu nie. Na taki film tylko do kina.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by Kylo
Mimo iz praktycznie nie pamietam wczesniejszych czesci Batmana warto sie wybrac czy sie jakos wiaza dokladnie?

wiaze sie tylko z Batman Begins i lepiej obejrzec ta czesc przed pojsciem na Dark Knight

ja wlasnie wrocilem z kina...i troche sie zawiodlem, to ma byc film wszechczasow? numer 1 na imdb.com? jak dla mnie to zasluguje na mocne 8/10, ale nic wiecej, co nie zmienia faktu, ze do kina trzeba na to isc smile

nie uwazam, ze to film wszechczasow (no bo jak to niby porownac z Pulp Fiction czy Matrixem???), ale czy moglbys napisac dlaczego Dark Knight zawiodl Twoje oczekiwania?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Master Flamaster
nie uwazam, ze to film wszechczasow (no bo jak to niby porownac z Pulp Fiction czy Matrixem???), ale czy moglbys napisac dlaczego Dark Knight zawiodl Twoje oczekiwania?

myslalem, ze pojde do kina i po wyjsciu powiem "ŁAŁ, genialny film...", a to po prostu byl "tylko" bardzo dobry film i #1 na imdb to..."letka" przesada, trwal napewno za dlugo...152 minuty i caly czas cos sie dzieje to dla widza pijacego litrami Cole podczas ogladania stanowczo za dlugo laugh
no i to jak Bale mowi jako Batman...tragedia, ale to juz mnie irytowalo w Batman Begins
na plus w tym filmie to napewno Joker i Dent

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Właśnie obejrzałem Taken.Kawał dobrego kina akcji.Praktycznie przez cały film coś się dzieje i nie można się nudzić.Do tego świetna rola Liama Neesona.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by Master Flamaster
nie uwazam, ze to film wszechczasow (no bo jak to niby porownac z Pulp Fiction czy Matrixem???), ale czy moglbys napisac dlaczego Dark Knight zawiodl Twoje oczekiwania?

myslalem, ze pojde do kina i po wyjsciu powiem "ŁAŁ, genialny film...", a to po prostu byl "tylko" bardzo dobry film i #1 na imdb to..."letka" przesada, trwal napewno za dlugo...152 minuty i caly czas cos sie dzieje to dla widza pijacego litrami Cole podczas ogladania stanowczo za dlugo laugh
no i to jak Bale mowi jako Batman...tragedia, ale to juz mnie irytowalo w Batman Begins
na plus w tym filmie to napewno Joker i Dent

Nie zgodze sie co do zarzutu zbytniej dlugosci filmu - sam napisales, ze caly czas sie cos dzieje, wiec im wiecej/dluzej, tym lepiej. Iloscia zwrotow akcji z Dark Knighta mozna by obdzielic kilka filmow sensacyjnych. Co do Twoich odczuc, to moze po prostu powinienes zaprzestac picia napojow w kinie? tongue

Glos C. Bale'a jako Batmana rzeczywiscie troche naciagany i nie brzmi zbyt wiarygodnie, ale to szczegol, bo Batman zbyt wiele nie mowi smile

Po trzecie nie wiem, co Ty rozumiesz przez "genialny film", ale Dark Knight to doskonala rozrywka i zdecydowania daje jej 10/10 (pomimo, ze wczesniej nie bylem specjalnie fanem Batmana). Koniec kropka tongue (oczywiscie to subiektyna opinia). Role Denta, Gordona i w szczegolnosci Jokera to juz klasyka kinematografii.

Dobranoc

Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Originally Posted by Master Flamaster
Polecam za to (po raz n-ty smile ) wyprawe do kina na nowego Batmana! Nie wiem, kiedy w Polsce macie premiere, ale zapewniam: napewno nie pozalujecie! Zdecydowanie film roku 2008 i jestem pewien, ze zarowno Gary Oldman (rola drugoplanowa) jak i Heath Ledger (specjalna posmiertna nominacja) zdobeda Oskary.

Batman 2: The Dark Knight 10/10

Nic tylko przytaknąć. Film naprawdę genialny....takiego filmu akcji amerykanie dawno nie nakręcili i długo jeszcze nie nakręcą....
A Joker ukradł Batmanowi film....ten koleś poprostu wymiata....

Ten film trzeba zobaczyć !!!

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
ma ktos linki do 'Dextera' .avi? tylko nie na rapidshare bo ostatnio jakis slaby transfer :/

lub jakas stronka z serialami do sciagania, mialem kiedys ale gdzies sie zapodziala frown

Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
http://www.dexter24.pl/ - tutaj na forum sa filmy, rowniez dostep do torrentow.

A co do Batman The Dark Knight- film zdecydowanie na 10/10. Ledger przebił Nichollsona bez dwóch zdań. Rewelacja, jeszcze przez 10 minut po napisach końcowych miałem ciary. UNBELIEVABLE!
"I'm agent of chaos"!

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Chłopaki też płaczą

Bardzo dobra wakacyjna komedia smile Solidne 8/10, a w swojej kategori nawet 9 ;]




Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by Kameleon
Chłopaki też płaczą

Bardzo dobra wakacyjna komedia smile Solidne 8/10, a w swojej kategori nawet 9 ;]

mnie ta komedia wogóle nie smieszyla, moze mam jakis pomylony humor, ale po ogladnieciu od razu wyrzucilem ja z dysku 3/10

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, forty, Sensei, JelineK), 1,562 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,708
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1