Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by Baqu
nie dlatego Gnomie smile , Leo w wywiadzie nawet o tym mówił. Dokładnie analizował grę tych zawodników, badał ich pod kątem podań, strzałów, przetrzymania piłki, celnych podań etc. na specialnych programach / analizatorach. Nie pamietam dokladnie słów jakich użył, ale w ogólnym rozrachunku wyszło mu, że Ci zawodnicy bardzo często tracą piłkę, słabo radzą sobie sam na sam z obrońcą na plecach i jeszcze o czymś wspominał o czym nie pamiętam, sentencją jego wypowiedzi było to, że on takich zawodników nie potrzebuje do swojej koncepcji, a każdy trener ma przecież prawo wyboru i za to jest rozliczany.
pozdr,

rozliczany mówisz? to gdzie jest to ROZLICZENIE za blamaż na EURO i dobranie/powołanie złych/słabych lub po prostu bez formy?
Może zamiast badać na specjalnych programach (może w Football Manager? laugh ) by dał konkretną szansę a nie 45 minut raz na 2 lata. Tudzież wybrał się na mecz Wichniarka dla przykładu i zobaczyć go na żywo zamiast badać ile piłek traci. Bo chyba coś te programy zawiodły bo tyle co natracili piłek nasi pseudo napastnicy to ja nie wiem czy by pojęła baza danych takiego programu Leo.
Wracając do Brożka.

" Brozek kompletnie nie nadaje się do reprezentacji, gdyż nie umie udzwignąć ciężaru gry na siebie, co powinien robić dobry napastnik, często spala się w ważnych meczach."

rozumiem zaobserwowałeś to w ciągu meczu towarzyskiego reprezentacji USA? Bo wydawało mi sie że to on "pociągnął" Wisłę póki co w najważniejszych dla nich dwóch meczach w obecnym okresie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Chaoz - odpiszę Ci, bo jak tego nie zrobie to nadal nie zrozumiesz, ze ignoruje Twoje wypowiedzi i nie mam zamiaru z nimi polemizować. Nie bede się znizał do Twojego podwórkowego pośmiennictwa mającego na celu pokazać, że tylko Twoje zdanie jes najważniejsze. Forum jest skierowane w celu rozmowy, a nie informowania kogoś o swojej opinii i przekonywanie go, ze ta opinia jest jedyną prawidłową opinią. Domyślam się, że byłbyś lepszym selekjonerem od Leo, powołał właściwych zadowników, a Brożek by u Ciebie był najlepszym graczem i strzelcem dla Polski i niech tak pozostanie smile

pozdrawiam i życzę samych wartościowych postów na forum

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
bwin dał oferte na mecz Barca - Wisła. Na awans Barcy 1,01, na Wisłe 11. Spodziewałem sie czegos koło 1,2. Wydaje mi sie ze Wisła ma troche większe szanse niz ocenił to bwin(ktorego zdaniem Wisła tych szans nie ma). Sie okaze.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by Baqu
Chaoz - odpiszę Ci, bo jak tego nie zrobie to nadal nie zrozumiesz, ze ignoruje Twoje wypowiedzi i nie mam zamiaru z nimi polemizować. Nie bede się znizał do Twojego podwórkowego pośmiennictwa mającego na celu pokazać, że tylko Twoje zdanie jes najważniejsze. Forum jest skierowane w celu rozmowy, a nie informowania kogoś o swojej opinii i przekonywanie go, ze ta opinia jest jedyną prawidłową opinią. Domyślam się, że byłbyś lepszym selekjonerem od Leo, powołał właściwych zadowników, a Brożek by u Ciebie był najlepszym graczem i strzelcem dla Polski i niech tak pozostanie smile

pozdrawiam i życzę samych wartościowych postów na forum

łatwo się domyślić że ignorujesz moje posty. Twoja wola. Cieszę się że w zaznaczonym fragmencie sobie odpowiedziałeś. Bo ignorując czyjąś wypowiedź sam sobie zaprzeczasz. Chyba że dla Ciebie ignorowanie kogoś to polemika z nim.
Nigdzie nie napisałem że byłbym lepszym trenerem niż Leo, że moje zdanie jest jedynym słusznym ani że nie masz racji. Chciałem podjąć z Tobą dyskusję wyrażając swoja opinię popartą własnymi przemyśleniami.

"Nie bede się znizał do Twojego podwórkowego pośmiennictwa mającego na celu pokazać, że tylko Twoje zdanie jes najważniejsze."
miło mi że zostałem doceniony przez tak wielką osobistość tego forum. "Podwórkowe pośmiennictwo" to raczej Twoja ignorancja. Z resztą w swoich postach nie zauważyłem nic "podwórkowego" cokolwiek to znaczy.

Na koniec nie pozdrawiaj ludzi których ignorujesz i nie przypisuj innym zdań które nie padły.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
do dziś do 24 Wisła może zgłaszać zawodników do pucharów..
Mówią o Jodłowcu z polonii(obrońca)

A ja bym chciał żeby Kluivert przeszedł:) i zagrał przeciwko słynnej Barcelonie:D

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Bouldermaster
do dziś do 24 Wisła może zgłaszać zawodników do pucharów..
Mówią o Jodłowcu z polonii(obrońca)

A ja bym chciał żeby Kluivert przeszedł:) i zagrał przeciwko słynnej Barcelonie:D


Kluivert ,to ty chyba zle tej Wisle zyczysz laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545
Likes: 11
powołał właściwych zadowników

Takie rzeczy tylko w Erze grin

Ja u Nas takich nie widze

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Originally Posted by muminek bez ogonka
bwin dał oferte na mecz Barca - Wisła. Na awans Barcy 1,01, na Wisłe 11. Spodziewałem sie czegos koło 1,2. Wydaje mi sie ze Wisła ma troche większe szanse niz ocenił to bwin(ktorego zdaniem Wisła tych szans nie ma). Sie okaze.


Nie no, 1.2 to przesada, podobnie, jak 1.01
1.05-1.06 wygląda sensownie

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Brozek lyka Sagana ?

roznica miedzy nimi polega na prostej rzeczy

otoz Pawel gra w kiepsciutkiej lidze, w zespole, ktory kadrowo przewyzsza polowe zespolow z tej ligi razem wzietych

co dalej ?

dalej to, ze Brozek dostaje w kazdym meczu parenascie pilek, zeby nie powiedziec podan kluczowych, z czego wykorzystuje 1/4 albo i gorzej ...

jesli chodzi o skutecznosc to ten napastnik moze naprawde przerazac - Sagan grajac w "takiej" Wisle konczylby sezon z 40 golami na koncie

wystarczy spojrzec na to co zagral w reprezentacji robiacy furore w lidze Zienczuk ... delikatnie mowiac WIELKI DRAMAT

czy ktos naprawde sadzi, ze taki "super snajper" dalej siedzi i rzezbi w gownie jakim jest nasza liga tylko dlatego, ze chce ?

nie, poprostu jest za slaby zeby cos w Europie zwojowac ... smile

on o tym dobrze wie i wiemy to my(choc chyba nie wszyscy)

jego prawdziwa wartosc pokaza mecze z Barca, w ktorych jak przypuszczam, nawet nie pierdnie ...

daj BOG zebym sie mylil ... laugh

ps : bardzo cenie Pawelka za to, ze mierzy sily na zamiary i woli grac pierwsze skrzypce w Wisle, niz co tydzien klepac pile w rezerwach europejskiego sredniaka ...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545
Likes: 11
Originally Posted by zmarcin
Originally Posted by muminek bez ogonka
bwin dał oferte na mecz Barca - Wisła. Na awans Barcy 1,01, na Wisłe 11. Spodziewałem sie czegos koło 1,2. Wydaje mi sie ze Wisła ma troche większe szanse niz ocenił to bwin(ktorego zdaniem Wisła tych szans nie ma). Sie okaze.


Nie no, 1.2 to przesada, podobnie, jak 1.01
1.05-1.06 wygląda sensownie

Hm ja mam wrazenie ,ze 1,00001 to juz value hura

ale takich kursow nie gram wiec własciwie mi to lata jaki bedzie kurs na awans Barcy

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by bitnap
roznica miedzy nimi polega na prostej rzeczy

otoz Pawel gra w kiepsciutkiej lidze, w zespole, ktory kadrowo przewyzsza polowe zespolow z tej ligi razem wzietych

Różnica polega u nich na czymś znacznie większym. Brożek przewyższa Sagana pod względem: szybkości, startu do piłki, umiejętności wyjścia na pozycję, że o technice miłosiernie dla Sagana tylko wspomnę ...

Originally Posted by bitnap
Sagan grajac w "takiej" Wisle konczylby sezon z 40 golami na koncie

crazy

BARDZO chciałbym aby możliwe było sprawdzenie tej "teorii" smile

Originally Posted by bitnap
nie, poprostu jest za slaby zeby cos w Europie zwojowac ... smile

hmmm, a Sagan na ten przykład "zwojował" coś confused


PS Nie mieszajmy w tę polemikę Zieńczuka i Pawełka, bo o nich w kontekście reprezentacji nie wspomniałem ani słowa, gdyż są na nią po prostu za słabi. W przeciwieństwie do Pawła Brożka.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Pawelka - zdrobnienie od imienia naszego mega snajpera

nie mialem na mysli naszej krakowskiej firaneczki grin

Mindman skoro Brozek taki dobry, czemu ciagle gra w OE ?

no wez mi odpowiedz ? wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Niezgodność oczekiwań finansowych Wisły i stopnia determinacji potencjalnych kupców wink

Nie twierdzę, że Brożek jest zawodnikiem z najwyższej półki, ale w moim odczuciu w zespole walczącym o puchary we Francji/Niemczech czy nawet w takim Racingu Santander wink dałby sobie radę.

Przede wszystkim zaś twierdzę, że będąc w takiej formie zasługuje na POWAŻNĄ szansę w reprezentacji.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
yhm jakiej formie ...

bo szalal z biedakami z Beitaru ?

nie jestem przekonany, czy Brozek grajac np: w Odrze Wodzislaw strzelilby chociaz 1/4 bramek, jaka zdobyl dla Wislakow np: w ost sezonie ...

w moich oczach Brozek byl, jest i bedzie bardzo przecietny i niesamowicie nieskuteczny ...

i naprawde nie mozna sie dziwic, ze taka Murcia wolala Sikore zamiast walkowanego Brozka smile

duzo tanszy a do tego niesamowicie bezlitosny dla bramkarzy rywala ...

ps : STOPIEN DETERMINACJ KUPCOW - prawda jest taka, ze jak ktos chce Polaka z OE, to go sobie kupuje - chyba, ze niestety ma sie chetke na zawodnika spod Wawela, gdzie naprawde ciezko kogos wykupic po NIEZAWYZONEJ cenie, gdyz pan Cupial chyba az nadto "skwapliwie" pilnuje stanu klubowego konta laugh

a moze to poprostu zwykle przeswiadczenie o wielkiej wartosci swoich zawodnikow ... smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Zakończmy, bo zrobił się obszerny OT smile

Ja mam swoje zdanie, Ty swoje smile

Na pewno wzajemnie się nie przekonamy, ale chociaż absolutnie nie zgadzam się z Twoim zdaniem, to doceniam, że chciało Ci się kilka zdań skrobnąć wink

pozdrawiam

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
jmnie to wczoraj wkurzalo jaks ie podniecali wymieniac ze nie graja 2 gwiazdy zienczuk i glowacki

zienczuk jest dnem rok po roku w pilce na szczeblu miedzynarodowym
glwoacki to czlowiek ktorzy wiecej niz pzrecietny nie bedzie

a teraz pewnie wpuszcza tych gwiazdorkow z powrotem do skladu

i ja sie pytam po co

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
a kto ma grac za Arka na srodku ?

Diaz ? ten wariant z izraelskimi amatorami zdal egzamin, ale na dluzsza mete to harakiri

a co do Zienczuka ... coz, mial swoje 5 min, ktore chyba sie skonczylo :>

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by bitnap
Mindman skoro Brozek taki dobry, czemu ciagle gra w OE ?

no wez mi odpowiedz ? wink

Chyba zbytniej orientacji w temacie nie masz, bo Brożek po prostu nie chce szybko spod Wawelu się ruszać, sam wielokrotnie mówił, że najpierw chciałby coś poważnego z Wisłą osiągnąć.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545
Likes: 11
ale panowie szkoda nerwow i tak ich szanse na pokonanie Barcelony = 0 .Wlasciwie mniej niz zero jakies -5 .Nawet nie ma tego co porownywac do meczu z Niemcami na ME gdzie mase osob szukalo niespodzianki w postaci Polska izzi win .Tu nie ma zadnych szans.Polska piłka to dno .Beda ciekawsze mecze do obsawiania i analizowania.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
A i zapamietaj sobie bitnap, że ci izraelscy biedacy i amatorzy mają 2-3 krotnie większy budżet od najlepszego polskiego klubu.

Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, $-man, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11, betowiec), 2,496 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1