|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
nie dlatego Gnomie  , Leo w wywiadzie nawet o tym mówił. Dokładnie analizował grę tych zawodników, badał ich pod kątem podań, strzałów, przetrzymania piłki, celnych podań etc. na specialnych programach / analizatorach. Nie pamietam dokladnie słów jakich użył, ale w ogólnym rozrachunku wyszło mu, że Ci zawodnicy bardzo często tracą piłkę, słabo radzą sobie sam na sam z obrońcą na plecach i jeszcze o czymś wspominał o czym nie pamiętam, sentencją jego wypowiedzi było to, że on takich zawodników nie potrzebuje do swojej koncepcji, a każdy trener ma przecież prawo wyboru i za to jest rozliczany. pozdr, rozliczany mówisz? to gdzie jest to ROZLICZENIE za blamaż na EURO i dobranie/powołanie złych/słabych lub po prostu bez formy? Może zamiast badać na specjalnych programach (może w Football Manager?  ) by dał konkretną szansę a nie 45 minut raz na 2 lata. Tudzież wybrał się na mecz Wichniarka dla przykładu i zobaczyć go na żywo zamiast badać ile piłek traci. Bo chyba coś te programy zawiodły bo tyle co natracili piłek nasi pseudo napastnicy to ja nie wiem czy by pojęła baza danych takiego programu Leo. Wracając do Brożka. " Brozek kompletnie nie nadaje się do reprezentacji, gdyż nie umie udzwignąć ciężaru gry na siebie, co powinien robić dobry napastnik, często spala się w ważnych meczach." rozumiem zaobserwowałeś to w ciągu meczu towarzyskiego reprezentacji USA? Bo wydawało mi sie że to on "pociągnął" Wisłę póki co w najważniejszych dla nich dwóch meczach w obecnym okresie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Chaoz - odpiszę Ci, bo jak tego nie zrobie to nadal nie zrozumiesz, ze ignoruje Twoje wypowiedzi i nie mam zamiaru z nimi polemizować. Nie bede się znizał do Twojego podwórkowego pośmiennictwa mającego na celu pokazać, że tylko Twoje zdanie jes najważniejsze. Forum jest skierowane w celu rozmowy, a nie informowania kogoś o swojej opinii i przekonywanie go, ze ta opinia jest jedyną prawidłową opinią. Domyślam się, że byłbyś lepszym selekjonerem od Leo, powołał właściwych zadowników, a Brożek by u Ciebie był najlepszym graczem i strzelcem dla Polski i niech tak pozostanie  pozdrawiam i życzę samych wartościowych postów na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
bwin dał oferte na mecz Barca - Wisła. Na awans Barcy 1,01, na Wisłe 11. Spodziewałem sie czegos koło 1,2. Wydaje mi sie ze Wisła ma troche większe szanse niz ocenił to bwin(ktorego zdaniem Wisła tych szans nie ma). Sie okaze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Chaoz - odpiszę Ci, bo jak tego nie zrobie to nadal nie zrozumiesz, ze ignoruje Twoje wypowiedzi i nie mam zamiaru z nimi polemizować. Nie bede się znizał do Twojego podwórkowego pośmiennictwa mającego na celu pokazać, że tylko Twoje zdanie jes najważniejsze. Forum jest skierowane w celu rozmowy, a nie informowania kogoś o swojej opinii i przekonywanie go, ze ta opinia jest jedyną prawidłową opinią. Domyślam się, że byłbyś lepszym selekjonerem od Leo, powołał właściwych zadowników, a Brożek by u Ciebie był najlepszym graczem i strzelcem dla Polski i niech tak pozostanie  pozdrawiam i życzę samych wartościowych postów na forum łatwo się domyślić że ignorujesz moje posty. Twoja wola. Cieszę się że w zaznaczonym fragmencie sobie odpowiedziałeś. Bo ignorując czyjąś wypowiedź sam sobie zaprzeczasz. Chyba że dla Ciebie ignorowanie kogoś to polemika z nim. Nigdzie nie napisałem że byłbym lepszym trenerem niż Leo, że moje zdanie jest jedynym słusznym ani że nie masz racji. Chciałem podjąć z Tobą dyskusję wyrażając swoja opinię popartą własnymi przemyśleniami. "Nie bede się znizał do Twojego podwórkowego pośmiennictwa mającego na celu pokazać, że tylko Twoje zdanie jes najważniejsze." miło mi że zostałem doceniony przez tak wielką osobistość tego forum. "Podwórkowe pośmiennictwo" to raczej Twoja ignorancja. Z resztą w swoich postach nie zauważyłem nic "podwórkowego" cokolwiek to znaczy. Na koniec nie pozdrawiaj ludzi których ignorujesz i nie przypisuj innym zdań które nie padły.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245 |
do dziś do 24 Wisła może zgłaszać zawodników do pucharów.. Mówią o Jodłowcu z polonii(obrońca)
A ja bym chciał żeby Kluivert przeszedł:) i zagrał przeciwko słynnej Barcelonie:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
do dziś do 24 Wisła może zgłaszać zawodników do pucharów.. Mówią o Jodłowcu z polonii(obrońca)
A ja bym chciał żeby Kluivert przeszedł:) i zagrał przeciwko słynnej Barcelonie:D Kluivert ,to ty chyba zle tej Wisle zyczysz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,482 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,482 Likes: 11 |
powołał właściwych zadowników Takie rzeczy tylko w Erze Ja u Nas takich nie widze
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
bwin dał oferte na mecz Barca - Wisła. Na awans Barcy 1,01, na Wisłe 11. Spodziewałem sie czegos koło 1,2. Wydaje mi sie ze Wisła ma troche większe szanse niz ocenił to bwin(ktorego zdaniem Wisła tych szans nie ma). Sie okaze. Nie no, 1.2 to przesada, podobnie, jak 1.01 1.05-1.06 wygląda sensownie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Brozek lyka Sagana ? roznica miedzy nimi polega na prostej rzeczy otoz Pawel gra w kiepsciutkiej lidze, w zespole, ktory kadrowo przewyzsza polowe zespolow z tej ligi razem wzietych co dalej ? dalej to, ze Brozek dostaje w kazdym meczu parenascie pilek, zeby nie powiedziec podan kluczowych, z czego wykorzystuje 1/4 albo i gorzej ... jesli chodzi o skutecznosc to ten napastnik moze naprawde przerazac - Sagan grajac w "takiej" Wisle konczylby sezon z 40 golami na koncie wystarczy spojrzec na to co zagral w reprezentacji robiacy furore w lidze Zienczuk ... delikatnie mowiac WIELKI DRAMAT czy ktos naprawde sadzi, ze taki "super snajper" dalej siedzi i rzezbi w gownie jakim jest nasza liga tylko dlatego, ze chce ? nie, poprostu jest za slaby zeby cos w Europie zwojowac ...  on o tym dobrze wie i wiemy to my(choc chyba nie wszyscy) jego prawdziwa wartosc pokaza mecze z Barca, w ktorych jak przypuszczam, nawet nie pierdnie ... daj BOG zebym sie mylil ...  ps : bardzo cenie Pawelka za to, ze mierzy sily na zamiary i woli grac pierwsze skrzypce w Wisle, niz co tydzien klepac pile w rezerwach europejskiego sredniaka ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,482 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,482 Likes: 11 |
bwin dał oferte na mecz Barca - Wisła. Na awans Barcy 1,01, na Wisłe 11. Spodziewałem sie czegos koło 1,2. Wydaje mi sie ze Wisła ma troche większe szanse niz ocenił to bwin(ktorego zdaniem Wisła tych szans nie ma). Sie okaze. Nie no, 1.2 to przesada, podobnie, jak 1.01 1.05-1.06 wygląda sensownie Hm ja mam wrazenie ,ze 1,00001 to juz value  ale takich kursow nie gram wiec własciwie mi to lata jaki bedzie kurs na awans Barcy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
roznica miedzy nimi polega na prostej rzeczy
otoz Pawel gra w kiepsciutkiej lidze, w zespole, ktory kadrowo przewyzsza polowe zespolow z tej ligi razem wzietych Różnica polega u nich na czymś znacznie większym. Brożek przewyższa Sagana pod względem: szybkości, startu do piłki, umiejętności wyjścia na pozycję, że o technice miłosiernie dla Sagana tylko wspomnę ... Sagan grajac w "takiej" Wisle konczylby sezon z 40 golami na koncie BARDZO chciałbym aby możliwe było sprawdzenie tej "teorii"  nie, poprostu jest za slaby zeby cos w Europie zwojowac ...  hmmm, a Sagan na ten przykład "zwojował" coś PS Nie mieszajmy w tę polemikę Zieńczuka i Pawełka, bo o nich w kontekście reprezentacji nie wspomniałem ani słowa, gdyż są na nią po prostu za słabi. W przeciwieństwie do Pawła Brożka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Pawelka - zdrobnienie od imienia naszego mega snajpera nie mialem na mysli naszej krakowskiej firaneczki  Mindman skoro Brozek taki dobry, czemu ciagle gra w OE ? no wez mi odpowiedz ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Niezgodność oczekiwań finansowych Wisły i stopnia determinacji potencjalnych kupców  Nie twierdzę, że Brożek jest zawodnikiem z najwyższej półki, ale w moim odczuciu w zespole walczącym o puchary we Francji/Niemczech czy nawet w takim Racingu Santander  dałby sobie radę. Przede wszystkim zaś twierdzę, że będąc w takiej formie zasługuje na POWAŻNĄ szansę w reprezentacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
yhm jakiej formie ... bo szalal z biedakami z Beitaru ? nie jestem przekonany, czy Brozek grajac np: w Odrze Wodzislaw strzelilby chociaz 1/4 bramek, jaka zdobyl dla Wislakow np: w ost sezonie ... w moich oczach Brozek byl, jest i bedzie bardzo przecietny i niesamowicie nieskuteczny ... i naprawde nie mozna sie dziwic, ze taka Murcia wolala Sikore zamiast walkowanego Brozka  duzo tanszy a do tego niesamowicie bezlitosny dla bramkarzy rywala ... ps : STOPIEN DETERMINACJ KUPCOW - prawda jest taka, ze jak ktos chce Polaka z OE, to go sobie kupuje - chyba, ze niestety ma sie chetke na zawodnika spod Wawela, gdzie naprawde ciezko kogos wykupic po NIEZAWYZONEJ cenie, gdyz pan Cupial chyba az nadto "skwapliwie" pilnuje stanu klubowego konta  a moze to poprostu zwykle przeswiadczenie o wielkiej wartosci swoich zawodnikow ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Zakończmy, bo zrobił się obszerny OT  Ja mam swoje zdanie, Ty swoje  Na pewno wzajemnie się nie przekonamy, ale chociaż absolutnie nie zgadzam się z Twoim zdaniem, to doceniam, że chciało Ci się kilka zdań skrobnąć  pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
jmnie to wczoraj wkurzalo jaks ie podniecali wymieniac ze nie graja 2 gwiazdy zienczuk i glowacki
zienczuk jest dnem rok po roku w pilce na szczeblu miedzynarodowym glwoacki to czlowiek ktorzy wiecej niz pzrecietny nie bedzie
a teraz pewnie wpuszcza tych gwiazdorkow z powrotem do skladu
i ja sie pytam po co
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
a kto ma grac za Arka na srodku ?
Diaz ? ten wariant z izraelskimi amatorami zdal egzamin, ale na dluzsza mete to harakiri
a co do Zienczuka ... coz, mial swoje 5 min, ktore chyba sie skonczylo :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Mindman skoro Brozek taki dobry, czemu ciagle gra w OE ? no wez mi odpowiedz ?  Chyba zbytniej orientacji w temacie nie masz, bo Brożek po prostu nie chce szybko spod Wawelu się ruszać, sam wielokrotnie mówił, że najpierw chciałby coś poważnego z Wisłą osiągnąć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,482 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,482 Likes: 11 |
ale panowie szkoda nerwow i tak ich szanse na pokonanie Barcelony = 0 .Wlasciwie mniej niz zero jakies -5 .Nawet nie ma tego co porownywac do meczu z Niemcami na ME gdzie mase osob szukalo niespodzianki w postaci Polska izzi win .Tu nie ma zadnych szans.Polska piłka to dno .Beda ciekawsze mecze do obsawiania i analizowania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
A i zapamietaj sobie bitnap, że ci izraelscy biedacy i amatorzy mają 2-3 krotnie większy budżet od najlepszego polskiego klubu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|