|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
panowie mi sie wydaje ze ktos cos pokrecil. w tym momencie ruscy sa w grze a mecz niemcy-dania jak sie zakonczy remisem to przchoda niemcy a dania out.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069 |
panowie mi sie wydaje ze ktos cos pokrecil. w tym momencie ruscy sa w grze a mecz niemcy-dania jak sie zakonczy remisem to przchoda niemcy a dania out. przy remisie rosja aut, bo maja po 5 pkt a dania-rosja bylo 25-24 wiec ruskie do domu ale... z tego co mi wyszlo, to niemcy wygrywajac a takze remisujac zajmuja 1 miejsce w grupie, to nie wiem czy bedzie remis, moga wygrac spokojnie i pozegnac danie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069 |
panowie mi sie wydaje ze ktos cos pokrecil. w tym momencie ruscy sa w grze a mecz niemcy-dania jak sie zakonczy remisem to przchoda niemcy a dania out. przy remisie rosja aut, bo maja po 5 pkt a dania-rosja bylo 25-24 wiec ruskie do domu ale... z tego co mi wyszlo, to niemcy wygrywajac a takze remisujac zajmuja 1 miejsce w grupie, to nie wiem czy bedzie remis, moga wygrac spokojnie i pozegnac danie sory za zamieszanie, niemcy przy remisie maja 2 miejsce, a wiec mecz z chorwatami prawdopodobnie, przy wygranej z hiszpania
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
panowie mi sie wydaje ze ktos cos pokrecil. w tym momencie ruscy sa w grze a mecz niemcy-dania jak sie zakonczy remisem to przchoda niemcy a dania out. przy remisie rosja aut, bo maja po 5 pkt a dania-rosja bylo 25-24 wiec ruskie do domu ale... z tego co mi wyszlo, to niemcy wygrywajac a takze remisujac zajmuja 1 miejsce w grupie, to nie wiem czy bedzie remis, moga wygrac spokojnie i pozegnac danie Ale na onecie pisza co innego. "Wysokie zwyciestwo Rosjan z Koreanczykami (29:22) w turnieju pilkarzy recznych - oznacza ono ze w cwiercwinale turnieju olimpijskiego zabraknie mistrzow swiata(Niemcow) badz mistrzow europy(Dunczykow).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
No chyba że jest inny regulamin niż w kobietach.Chiny były 3,bo wygrały z Francją,a miały gorszy stosunek(są wąskie!!!)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069 |
If two or more teams have gained the same number of points after the group matches have been completed, classification is decided as follows:
-results in points between the teams concerned (dania wygrala z rosja) -goal differences in the matches between the teams concerned (25-24) -greater number of plus goals in the matches between the teams concerned
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Jak ktoś chce to ma Niemcy +2.5 w CB po 1.52.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Tak się zastanawiam i na dobrą sprawę w to 1.52 czy w moim przypadku 1.70 na +1.5 trzeba będzie włożyć więcej gotówki, żeby był sens gry, a tak na dobrą sprawę każde rozwiązanie jest tu możliwem, bo nie jestem oczarowany grą żadnej z ekip. Chyba jednak wolę zagrac za piwną stawkę ten remis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Czemu Rosja jest przed Niemcami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Dobra już wiem czemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
bo na razie w tabeli uwzgledniane sa bramki ogolem, na koniec bedzie weryfikacja w oparciu o bezposrednie meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383 |
bramek maja wiecej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Toto mix zablkował spotkanie Niemcy - Dania
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
czy to prawda ze Francja dzisiaj bez 1 rozgrywajacego? moze warto zaiwestowac w Polske po 3.5 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Ladbrokes daje remis po kursie 4... Nie wiem czy to brać czy olać i zagrać na OVER 54.5...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
Over w Bwinie 53,5 jest po 1.95 aż
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Ladrrokes właśnie zmniejszył linię do 53,5. Zagrałem to bez namysłu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
wał na olimpiadzie/ jakos w to nie wierze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Polska (+3.5) Sportingbet @ 2.1
Śmiało?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|