|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Banik w srode wyslalem kase na konto jeszcze jej nie ma ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902 |
Banik w srode wyslalem kase na konto jeszcze jej nie ma ? A wysyłałeś im już jakieś dokumenty? Pewnie będzie tak jak pisze... po tygodniu napiszą Ci żebyś wysłał im jakieś skany... Dlatego ja chcę to zrobić teraz.... kiedy brakuje mi jeszcze kilku złotych do obrotu....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
nie nie wyplata od nich wyszla co najlepsze bo znikla kasa teraz swieto bylo moze i dlatego jeszcze nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
kasa własnie doszla nieaktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
czy Betsson oferuje 111 zl bonusu dla starych uzytkownikow ?? Wlasnie dostalem newslettera od takiego jednego portalu :
" 100% Bonus na Zakłady tylko do końca sierpnia !
Betsson oferuje wszystkim NOWYM oraz STAŁYM Użytkownikom Zakladów Sportowych atrakcyjny bonus 100% pierwszej wpłaty. Czas oferty ograniczony do godziny 23:23 dnia 31.08.2008.
Otwórz konto i wpłać pieniądze (jeżeli masz już konto założone - tylko wpłać pieniądze), a otrzymasz 100% bonusu od Twojej wplaty do wysokości 111 zł. Na przyklad: Wplacając 60 zl otrzymasz bonus wartosci 60 zł. Wplać 222 zł a otrzymasz bonus w wysokosci 111 zł., wpłać 111 zł otrzymasz 111 zł itd.
Maksymalny bonus to 111 zl. Minimalny bonus to 10 PLN
Jeżeli masz już konto na Betsson.com - po prostu wpłać pieniądze i aktywuj swój bonus!"
Na stronie glownej Betssona jednak nie ma nic o tym bonusie. Prosilbym Banika, albo kogos kto skorzystal juz z tego bonusa o potwierdzenie, badz zdementowanie tego pisma.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
100% PIERWSZEJ wpłaty. Czyli dla tych co jeszcze nie wpłacali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
aha faktycznie moj blad 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
A jak można być "stałym użytkownikiem zakładów sportowych" nie dokonując jeszcze wpłaty ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 773
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2007
Posty: 773 |
nie zrobcie czasem takiego bledu jak ja: wplacilem 111zł zeby otrzymac bonus , poniewaz zaczynaly sie interesujace mnie zdarzenia obstawilem meczyk (bylo to z 10 min po wplacie, bonus byl jeszcze nie dopsiany). Po jakis 2 godz. postanowilem sie na live chacie zapytac kiedy dopisza mi bonus a gosciu milo mnie poinformowal ze jest to niemozliwe poniewaz nie powinienem grac dopoki bonus nie zostanie aktyowany i nic to ze spelniam warunki bonusu to nie zostanie mi on dopisany. Chyb wiecej nie polece na zadna ich akcje bonusowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 773
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2007
Posty: 773 |
nie zrobcie czasem takiego bledu jak ja: wplacilem 111zł zeby otrzymac bonus , poniewaz zaczynaly sie interesujace mnie zdarzenia obstawilem meczyk (bylo to z 10 min po wplacie, bonus byl jeszcze nie dopsiany). Po jakis 2 godz. postanowilem sie na live chacie zapytac kiedy dopisza mi bonus a gosciu milo mnie poinformowal ze jest to niemozliwe poniewaz nie powinienem grac dopoki bonus nie zostanie aktyowany i nic to ze spelniam warunki bonusu to nie zostanie mi on dopisany. Chyb wiecej nie polece na zadna ich akcje bonusowa  zapomnialem dodac, troszke to zacofane , przynajmniej jak dla mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902 |
nie zrobcie czasem takiego bledu jak ja: wplacilem 111zł zeby otrzymac bonus , poniewaz zaczynaly sie interesujace mnie zdarzenia obstawilem meczyk (bylo to z 10 min po wplacie, bonus byl jeszcze nie dopsiany). Po jakis 2 godz. postanowilem sie na live chacie zapytac kiedy dopisza mi bonus a gosciu milo mnie poinformowal ze jest to niemozliwe poniewaz nie powinienem grac dopoki bonus nie zostanie aktyowany i nic to ze spelniam warunki bonusu to nie zostanie mi on dopisany. Chyb wiecej nie polece na zadna ich akcje bonusowa  Nie jestem pracownikiem betsson, ale muszę wystąpić w ich obronie. Wszystko jest opisane jak byk w regulaminie. Po wniesieniu depozytu wystarczyło odpalić zakładkę bonusy i tam wybrać jeden link i w ten sposób sam byś sobie dopisał bonus. Czytanie bonusowych regulaminów to jest podstawa! Nie miej pretensji do buka przez swoją nieuwagę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902 |
Banik w srode wyslalem kase na konto jeszcze jej nie ma ? A wysyłałeś im już jakieś dokumenty? Pewnie będzie tak jak pisze... po tygodniu napiszą Ci żebyś wysłał im jakieś skany... Dlatego ja chcę to zrobić teraz.... kiedy brakuje mi jeszcze kilku złotych do obrotu.... Ponawiam swoje pytanie. Czy ktoś wypłacił do nich pieniądze BEZ wysyłania skanów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 773
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2007
Posty: 773 |
nie zrobcie czasem takiego bledu jak ja: wplacilem 111zł zeby otrzymac bonus , poniewaz zaczynaly sie interesujace mnie zdarzenia obstawilem meczyk (bylo to z 10 min po wplacie, bonus byl jeszcze nie dopsiany). Po jakis 2 godz. postanowilem sie na live chacie zapytac kiedy dopisza mi bonus a gosciu milo mnie poinformowal ze jest to niemozliwe poniewaz nie powinienem grac dopoki bonus nie zostanie aktyowany i nic to ze spelniam warunki bonusu to nie zostanie mi on dopisany. Chyb wiecej nie polece na zadna ich akcje bonusowa  Nie jestem pracownikiem betsson, ale muszę wystąpić w ich obronie. Wszystko jest opisane jak byk w regulaminie. Po wniesieniu depozytu wystarczyło odpalić zakładkę bonusy i tam wybrać jeden link i w ten sposób sam byś sobie dopisał bonus. Czytanie bonusowych regulaminów to jest podstawa! Nie miej pretensji do buka przez swoją nieuwagę. nie wpadlem na to ze tak moze byc bonus dopisywany - myslalem ze dopisza z automatu albo po napianiu do nich, tym bardziej ze uwazam ze w mailu powinna byc na ten temat zawarta jakas, nawet drobna uwaga. A tak to uwazam ze jest zzucanie odpowiedzialnosci na uzytkownika w mysl zasady moze sie uda i go wycyckamy. Pozatym powinna byc mozlwiosc dopsiywania bonusu reczie w takich przypadkach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 773
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2007
Posty: 773 |
[quote=Winyl] Czytanie bonusowych regulaminów to jest podstawa! Aha jeszcze jedno. Informowanie klienta to podstawa ! i nie mam pretensji chociaz uwazam ze jest to zafranie nie fair (BRAK INFORMACJI W MAILU O TAKIM SPOSOBIE DOPISYWANIA BONUSU), napisalem to zeby inni nie popelnili podobnego bledu co ja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Banik ,dajcie tego bonusa Winylowi
nie doczytal regulaminu,kazdemu moze sie przytrafic taki blad
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Szybkośc rozliczania zakładów jest "ekspresowa"...
mecz się skończył 10 godzin temu a kupon dalej wisi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Czy w kazdym buku tak jest ja w betsson,ze wplacajac poprzez przelewy 24,nie mozna wyplacic na moneybookers chcialem nawet wplacic poprzez mb albo wyslac skany ale uzyskalem odmowna odpowiedz,moge tylko na konto bankowe wyplacic . Firmie betsson,zycze jak najlepiej ,ale ja mowie temu bukowi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Czy w kazdym buku tak jest ja w betsson,ze wplacajac poprzez przelewy 24,nie mozna wyplacic na moneybookers chcialem nawet wplacic poprzez mb albo wyslac skany ale uzyskalem odmowna odpowiedz,moge tylko na konto bankowe wyplacic . Firmie betsson,zycze jak najlepiej ,ale ja mowie temu bukowi  duzo firm tak ma ...tak mi sie zdaje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
ile obecnie wynosi marża na giełdzie w betsson?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
U mnie 4% - promocja już się skończyła. Swoją drogą powinna być jakaś informacja na ten temat.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|