Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Banik w srode wyslalem kase na konto jeszcze jej nie ma ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
Originally Posted by Jakubosiu
Banik w srode wyslalem kase na konto jeszcze jej nie ma ?

A wysyłałeś im już jakieś dokumenty?
Pewnie będzie tak jak pisze... po tygodniu napiszą Ci żebyś wysłał im jakieś skany...
Dlatego ja chcę to zrobić teraz.... kiedy brakuje mi jeszcze kilku złotych do obrotu....

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
nie nie wyplata od nich wyszla co najlepsze bo znikla kasa teraz swieto bylo moze i dlatego jeszcze nie ma

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
kasa własnie doszla nieaktualne

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
czy Betsson oferuje 111 zl bonusu dla starych uzytkownikow ?? Wlasnie dostalem newslettera od takiego jednego portalu :

" 100% Bonus na Zakłady tylko do końca sierpnia !

Betsson oferuje wszystkim NOWYM oraz STAŁYM Użytkownikom Zakladów Sportowych atrakcyjny bonus 100% pierwszej wpłaty.
Czas oferty ograniczony do godziny 23:23 dnia 31.08.2008.

Otwórz konto i wpłać pieniądze (jeżeli masz już konto założone - tylko wpłać pieniądze), a otrzymasz 100% bonusu od Twojej wplaty do wysokości 111 zł.
Na przyklad: Wplacając 60 zl otrzymasz bonus wartosci 60 zł. Wplać 222 zł a otrzymasz bonus w wysokosci 111 zł., wpłać 111 zł otrzymasz 111 zł itd.

Maksymalny bonus to 111 zl.
Minimalny bonus to 10 PLN

Jeżeli masz już konto na Betsson.com - po prostu wpłać pieniądze i aktywuj swój bonus!"


Na stronie glownej Betssona jednak nie ma nic o tym bonusie. Prosilbym Banika, albo kogos kto skorzystal juz z tego bonusa o potwierdzenie, badz zdementowanie tego pisma.

nitek #2554249 20/08/2008 01:19
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
100% PIERWSZEJ wpłaty. Czyli dla tych co jeszcze nie wpłacali.

hbr #2554283 20/08/2008 01:38
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
aha faktycznie moj blad wink

nitek #2554307 20/08/2008 01:56
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
A jak można być "stałym użytkownikiem zakładów sportowych" nie dokonując jeszcze wpłaty ???

Dołączył: Feb 2007
Posty: 773
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 773
nie zrobcie czasem takiego bledu jak ja: wplacilem 111zł zeby otrzymac bonus , poniewaz zaczynaly sie interesujace mnie zdarzenia obstawilem meczyk (bylo to z 10 min po wplacie, bonus byl jeszcze nie dopsiany). Po jakis 2 godz. postanowilem sie na live chacie zapytac kiedy dopisza mi bonus a gosciu milo mnie poinformowal ze jest to niemozliwe poniewaz nie powinienem grac dopoki bonus nie zostanie aktyowany i nic to ze spelniam warunki bonusu to nie zostanie mi on dopisany. Chyb wiecej nie polece na zadna ich akcje bonusowa laugh

Winyl #2554318 20/08/2008 02:00
Dołączył: Feb 2007
Posty: 773
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 773
Originally Posted by Winyl
nie zrobcie czasem takiego bledu jak ja: wplacilem 111zł zeby otrzymac bonus , poniewaz zaczynaly sie interesujace mnie zdarzenia obstawilem meczyk (bylo to z 10 min po wplacie, bonus byl jeszcze nie dopsiany). Po jakis 2 godz. postanowilem sie na live chacie zapytac kiedy dopisza mi bonus a gosciu milo mnie poinformowal ze jest to niemozliwe poniewaz nie powinienem grac dopoki bonus nie zostanie aktyowany i nic to ze spelniam warunki bonusu to nie zostanie mi on dopisany. Chyb wiecej nie polece na zadna ich akcje bonusowa laugh
zapomnialem dodac, troszke to zacofane , przynajmniej jak dla mnie

Winyl #2554338 20/08/2008 02:07
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
Originally Posted by Winyl
nie zrobcie czasem takiego bledu jak ja: wplacilem 111zł zeby otrzymac bonus , poniewaz zaczynaly sie interesujace mnie zdarzenia obstawilem meczyk (bylo to z 10 min po wplacie, bonus byl jeszcze nie dopsiany). Po jakis 2 godz. postanowilem sie na live chacie zapytac kiedy dopisza mi bonus a gosciu milo mnie poinformowal ze jest to niemozliwe poniewaz nie powinienem grac dopoki bonus nie zostanie aktyowany i nic to ze spelniam warunki bonusu to nie zostanie mi on dopisany. Chyb wiecej nie polece na zadna ich akcje bonusowa laugh

Nie jestem pracownikiem betsson, ale muszę wystąpić w ich obronie.
Wszystko jest opisane jak byk w regulaminie. Po wniesieniu depozytu wystarczyło odpalić zakładkę bonusy i tam wybrać jeden link i w ten sposób sam byś sobie dopisał bonus.

Czytanie bonusowych regulaminów to jest podstawa! Nie miej pretensji do buka przez swoją nieuwagę.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
Originally Posted by dextereq1
Originally Posted by Jakubosiu
Banik w srode wyslalem kase na konto jeszcze jej nie ma ?

A wysyłałeś im już jakieś dokumenty?
Pewnie będzie tak jak pisze... po tygodniu napiszą Ci żebyś wysłał im jakieś skany...
Dlatego ja chcę to zrobić teraz.... kiedy brakuje mi jeszcze kilku złotych do obrotu....

Ponawiam swoje pytanie.
Czy ktoś wypłacił do nich pieniądze BEZ wysyłania skanów?

Dołączył: Feb 2007
Posty: 773
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 773
Originally Posted by dextereq1
Originally Posted by Winyl
nie zrobcie czasem takiego bledu jak ja: wplacilem 111zł zeby otrzymac bonus , poniewaz zaczynaly sie interesujace mnie zdarzenia obstawilem meczyk (bylo to z 10 min po wplacie, bonus byl jeszcze nie dopsiany). Po jakis 2 godz. postanowilem sie na live chacie zapytac kiedy dopisza mi bonus a gosciu milo mnie poinformowal ze jest to niemozliwe poniewaz nie powinienem grac dopoki bonus nie zostanie aktyowany i nic to ze spelniam warunki bonusu to nie zostanie mi on dopisany. Chyb wiecej nie polece na zadna ich akcje bonusowa laugh

Nie jestem pracownikiem betsson, ale muszę wystąpić w ich obronie.
Wszystko jest opisane jak byk w regulaminie. Po wniesieniu depozytu wystarczyło odpalić zakładkę bonusy i tam wybrać jeden link i w ten sposób sam byś sobie dopisał bonus.

Czytanie bonusowych regulaminów to jest podstawa! Nie miej pretensji do buka przez swoją nieuwagę.
nie wpadlem na to ze tak moze byc bonus dopisywany - myslalem ze dopisza z automatu albo po napianiu do nich, tym bardziej ze uwazam ze w mailu powinna byc na ten temat zawarta jakas, nawet drobna uwaga. A tak to uwazam ze jest zzucanie odpowiedzialnosci na uzytkownika w mysl zasady moze sie uda i go wycyckamy. Pozatym powinna byc mozlwiosc dopsiywania bonusu reczie w takich przypadkach.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 773
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 773
Originally Posted by dextereq1
[quote=Winyl]
Czytanie bonusowych regulaminów to jest podstawa!
Aha jeszcze jedno. Informowanie klienta to podstawa ! i nie mam pretensji chociaz uwazam ze jest to zafranie nie fair (BRAK INFORMACJI W MAILU O TAKIM SPOSOBIE DOPISYWANIA BONUSU), napisalem to zeby inni nie popelnili podobnego bledu co ja.

Winyl #2556564 20/08/2008 20:45
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785



Banik ,dajcie tego bonusa Winylowi

nie doczytal regulaminu,kazdemu moze sie przytrafic taki blad






Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Szybkośc rozliczania zakładów jest "ekspresowa"...

mecz się skończył 10 godzin temu a kupon dalej wisi...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785


Czy w kazdym buku tak jest ja w betsson,ze wplacajac
poprzez przelewy 24,nie mozna wyplacic na moneybookers
chcialem nawet wplacic poprzez mb albo wyslac skany
ale uzyskalem odmowna odpowiedz,moge tylko na konto
bankowe wyplacic .
Firmie betsson,zycze jak najlepiej ,ale ja mowie temu
bukowi papa

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by pacyfista
Czy w kazdym buku tak jest ja w betsson,ze wplacajac
poprzez przelewy 24,nie mozna wyplacic na moneybookers
chcialem nawet wplacic poprzez mb albo wyslac skany
ale uzyskalem odmowna odpowiedz,moge tylko na konto
bankowe wyplacic .
Firmie betsson,zycze jak najlepiej ,ale ja mowie temu
bukowi papa

duzo firm tak ma ...tak mi sie zdaje

john #2579662 31/08/2008 23:37
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
ile obecnie wynosi marża na giełdzie w betsson?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
U mnie 4% - promocja już się skończyła. Swoją drogą powinna być jakaś informacja na ten temat.

Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rafal08, JelineK), 2,567 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,192
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1