|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
no to moze jeszcze załóżcie temat kto jest jest na + odkąd zacząl grac a kto jest na - odką zaczął grac ja jak narazie najwiecej wygrałem 40 złtych z 20 złtych hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
Moje najwieksze zdobycze to jakies 2 lata temu 26 w profie za 52 zlotych wygralem 7200 mialem jakies 13 meczy na kuponie a ostatni ktory mial mi wejsc w pewniakach gdy gora juz weszla to ruch chorzow- inter mediolan wypalilem wtedy ze dwie paczki papierosow a drogi dosyc niedawno to za 5pln wygrana okolo 2950 8 meczy tak zwany wariat ako 660 w stsie gdy byly jeszcze handicapy na remis trafilem 3 takie kursy 3.9 w trzech kolejnych meczach moji strzelali bramki w 85minucie a ostatni mecz alaves bramke na 1-0 strzelili w doliczonym czasie gry!!!!!!!!!! ale nie zmienia to faktu ze jestem duuuuuuuzo na minusie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155 |
I ja sie dopisze....
O bukmacherstwie nie mialem pojęcia, dopóki w moim mieście nie otworzyli profka. Nie mając zbyt dużego pojęcia o piłce nożnej po 2 tygodniach wyciągnąłem 800zł + 300zł. I tak się zaczęło. Już więcej nigdy tyle nie wyciągnąłem na raz. Jestem na plusie na pare tys.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159 |
Najwieksze AKO jakie mi weszlo to okolo 480, gralem wowczas kilkanascie spotkan na kuponie ze 2PLN, co dalo wygrana niecale 900PLN. Byl to moj drugi w zyciu kupon, i tak sobie mysle ze 90% nalogowych hazardzistow to ci co duzo na poczatku wygrali...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 369
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 369 |
witam i ja sie podziele swoim dokonaniem: Gamebooekrs kupon: z Us Open Sampras to win Hewitt to win Maursemo to win ako było 4,56 za 100 euro wyjelem 456 euro:) Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Moja najwieksza wygrana to była 13 w lidze angielskiej (prawie 4 lat temu)jeszcze mam ten zestaw par kupon puściłem wtedy za niecałe 5 zł (system) jednak miałem pecha, gdyż 13 było wtedy dość duzo i wygrałem tylko ok. 2.400 zł.
Natomiast później zacząłem juz grać u buków wygrane na początku były ale nie przekraczały one 200 zł gdy wyciągałem taką kasęto póżniej stawiałem po 50 a nawet za 100 róznie na single i kumulowane było róznie jednak ostatni raz więcej za 100 udało mi sie wygrać rok temu było to 6 meczy na ponad 1300zł. Były tez takie kupony jak 4 remisy w LM (ostatni sezon)za 5 zł i wyciągnąłem prawie 450zł Jednak nigdy nie zapomne kuponu gdzie miałem za 5zł do wyciągnięcia blisko 4 tys i był tam (oprócz innych spotkań które weszły) dokładny wynik Walia -Polska 1:1)i nienawidze (zawsze go nie lubiłem) tego h..a Kryszałowicza bo jest cienki jak barszcz, a wtedy wyszedł mu jedyny strzał życia. Gram też zawsze ligę hiszpańską na jednym kuponie i w tamtym sezonie postawiłem 9 spotkań i nie trafiłem tylko jednego meczu a było ponad 2200zł.
Jednak jestem już nauczony, iż najczęściej nie wchodzi jeden lub dwa mecze i teraz gram single progresją oraz system np 4z6, 5z7. Najważniejsza jest wiara
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217 |
Na tle hpc to skromnie ale moja najwieksza wygrana za najmniejsza stawke postawiona to rozpis z kwalifikacji UEFA 5 z 6 za 12 zl wygralem 680 zl Ale naturalnie pare razy wpdalo mi po 800-1000 zl jednak nie przy tak duzych AKOi znacznie wiekszych stawkach...
A najwiekszy kurs jaki trafilem to w eliminacja do MŚ Norwegia-Polska trafilem prawidlowy wynik kurs 25 zaluje ze tylko za 2 zl postawilem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
witam ja przyznam ze duzo pieniedzy wygralem na typowaniu meczykow raczej zawsze gram grubo a mniej meczy chociaz nie zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892 |
No cóż, jeśli to ma słuzyć popularyzacji wyścigów końskich na Służewcu, to powiem, że w tym roku przy wybitnej pomocy znakomitych znawców wy ścigów / patrz: liga typerów www. wrc. alpha.pl/ wygrałem kwintę w wys. 12500 zł za stawkę 96 zł oraz siedem innych pomniejszych kwint. Oczywiście, przy osiągnięciach hpc, a przede wszystkim jego wiedzy na temat wyŚcigów, to jestem zaledwie początkującym terminatorem. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147 |
Cześć. Życzę wszystkim i sobie takich typów Kupon stworzony Pt 13/12/02 14:33
system: 2/3 pokaz kupony systemowe stawka : 9 PLN wygrany 705.63 PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs Pt 13/12/02 19:30 Groningen - Roda JC połowa czasu/pełny czas Hol. Holland Casino eredivisie 2/1 28.00 So 14/12/02 01:00 Buffalo - Chicago NHL X X (1-1) 3.90 So 14/12/02 01:30 Florida - N.Y. Islanders NHL X X (3-3) 3.95
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
To i ja tez sie pochwalę. Jak zaczynałem grać (pewno to była podpucha) a było to jakieś 4,5roku temu szło mi nawet nieźle.Nigdy niezapomne swojego pierwszego postawionego kuponu za 20zł zagrałem na Milan z Atalantą grał na wyjezdzie (kurs 1,9) w Profie - niestety 1:1 ,ale nastepny juz był trafny na Karshrue tez na wyjezdzie kurs 3,9 i tez za 20zł. To były początki .... zacząlem grywac długie akumulatory za 2 i 5zł i niestety przyszła fala porazek ...... i uzbierało sie troche kasy (nawet nie chce mi sie przypominac ile za te 4poprzednie lata przegrałem) Od 6-7miesiecy gram juz zupelnie inaczej - tylko praktycznie single ewentualnie duble - i to przynosi efekt (jestem po takiej grze na nieznacznym plusie). Moja najwieksze wygrane to : 1030pln w expekcie i ok.2300pln w GB...ale do odrobienia wszystkich wtopionych pieniedzy(czytaj zainwestowanych) długa i ciezka droga!!! Czekam na wielki przełom w 2003 roku i przy okazji Życzę WSZYSTKIM aby ten zblizajacy sie nowy rok był WSPANIAŁYM chociazby pod wzgledem walki z bukami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> pozdr
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jakies 2 miechy temu zagrałem za 2000 PLN na dwa mecze ligi norweskiej. Kursy: 2,10 i 2,00. Weszły oba, ale nie mogłobyć inaczej bo drużynki te walczyły o puchary,a do końca ligi pozostały już tylko 2 kolejki.Tak więc przy wkładzie 2000 PLN wygrałem 7560 PLN (STS)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111 |
Ja wygrałem w czerwcu za 0.60 gr. 2700zł. w expekcie pamietam te nerwy przy dwóch ostatnich meczach ale potem było super <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: lało się strumieniami.Jakby co mam to w histori na expekcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 53
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2002
Posty: 53 |
Ja wygrałem 9000zł w zeszłym roku. Szalałem za tą kasę jak cholera ale niestety o 7 rano zadzwonił budzik i się obudziłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> . Bez kitu, taki miałem sen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: . Niestety w realu coś około 200 czy 300zł parę razy. Trochę wpędzacie mnie w kompleksy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pozdr.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Moja najwieszka wygrana to 60 + 40 zł (za stawke 10 i 5 zł) i to stalo sie w tym tygodniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Eghm mam nadzieje ze "wiatr przywieje lepsze czasy pierwszej klasy" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ps> Gram kilka miesiecy i ogolnie jestem troszke na pluscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117 |
Hej , na swięta troszke mi sie poszczęsciło bo wszedł kuponik za 2 zł...a wygrana to 6600 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , przeważnie gram za grubszą kase obstawijając do 4 zdarzeń,ale czasem warto puscić cos dziwnego...W zeszłym roku za 5 zł wygrałem 1900 zł ( 5 remisów w PN.).Pozdrawiam i zycze powodzenia !!!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ja tak duzo nie wygralem jak hpc, ale cieszylem sie z tego jak kilka tygodni temu wygralem 210zl (to byla ktoras kolejka LM)- stawka za 10zl. To byla moja pierwsza wygrana taka wysoka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704 |
Oryginalnie wysłał Torsten: [qb]Oczywiście, przy osiągnięciach hpc, a przede wszystkim jego wiedzy na temat wyŚcigów, to jestem zaledwie początkującym terminatorem. Pozdrawiam[/qb] To jakaś aluzja do mnie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892 |
Broń Boże, żadna aluzja, raczej uznanie dla naprawdę dużej wiedzy hpc na temat wyscigów końskich .A przy okazji,nie jest łatwo wytypować kwintę w konie, ale jak widać i "czytać" jest to możliwe od czasu do czasu. Służewiec już w kwietniu, a teraz szwedzki trotting, codziennie do wygrania sporo pieniędzy. Miłych Świąt1
|
|
|
Link skopiowany do schowka