Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#25599 14/12/2002 18:01
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
no to moze jeszcze załóżcie temat kto jest jest na + odkąd zacząl grac a kto jest na - odką zaczął grac ja jak narazie najwiecej wygrałem 40 złtych z 20 złtych hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#25600 14/12/2002 18:10
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
Moje najwieksze zdobycze to
jakies 2 lata temu 26 w profie za 52 zlotych wygralem 7200 mialem jakies 13 meczy na kuponie a ostatni ktory mial mi wejsc w pewniakach gdy gora juz weszla to ruch chorzow- inter mediolan wypalilem wtedy ze dwie paczki papierosow
a drogi dosyc niedawno to za 5pln wygrana okolo 2950 8 meczy tak zwany wariat ako 660 w stsie gdy byly jeszcze handicapy na remis trafilem 3 takie kursy 3.9 w trzech kolejnych meczach moji strzelali bramki w 85minucie a ostatni mecz alaves bramke na 1-0 strzelili w doliczonym czasie gry!!!!!!!!!!
ale nie zmienia to faktu ze jestem duuuuuuuzo na minusie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#25601 14/12/2002 20:03
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
I ja sie dopisze....

O bukmacherstwie nie mialem pojęcia, dopóki w moim mieście nie otworzyli profka. Nie mając zbyt dużego pojęcia o piłce nożnej po 2 tygodniach wyciągnąłem 800zł + 300zł. I tak się zaczęło. Już więcej nigdy tyle nie wyciągnąłem na raz. Jestem na plusie na pare tys.

#25602 15/12/2002 02:16
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
Najwieksze AKO jakie mi weszlo to okolo 480, gralem wowczas kilkanascie spotkan na kuponie ze 2PLN, co dalo wygrana niecale 900PLN. Byl to moj drugi w zyciu kupon, i tak sobie mysle ze 90% nalogowych hazardzistow to ci co duzo na poczatku wygrali...

#25603 15/12/2002 02:31
Dołączył: Jul 2002
Posty: 369
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 369
witam i ja sie podziele swoim dokonaniem:
Gamebooekrs kupon:
z Us Open
Sampras to win
Hewitt to win
Maursemo to win
ako było 4,56 za 100 euro wyjelem 456 euro:)
Pozdrawiam

#25604 15/12/2002 13:07
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Moja najwieksza wygrana to była 13 w lidze angielskiej (prawie 4 lat temu)jeszcze mam ten zestaw par kupon puściłem wtedy za niecałe 5 zł (system) jednak miałem pecha, gdyż 13 było wtedy
dość duzo i wygrałem tylko ok. 2.400 zł.

Natomiast później zacząłem juz grać u buków wygrane na początku były ale nie przekraczały one 200 zł gdy wyciągałem taką kasęto póżniej stawiałem po 50 a nawet za 100 róznie na single i kumulowane było róznie jednak ostatni raz więcej za 100 udało mi sie wygrać rok temu było to 6 meczy na ponad 1300zł. Były tez takie kupony jak 4 remisy w LM (ostatni sezon)za 5 zł i wyciągnąłem
prawie 450zł
Jednak nigdy nie zapomne kuponu gdzie miałem za 5zł do wyciągnięcia blisko 4 tys i był tam (oprócz innych spotkań które weszły) dokładny wynik Walia -Polska 1:1)i nienawidze (zawsze go nie lubiłem) tego h..a Kryszałowicza bo jest cienki jak barszcz, a wtedy wyszedł mu jedyny strzał życia.
Gram też zawsze ligę hiszpańską na jednym kuponie i w tamtym sezonie postawiłem 9 spotkań i nie trafiłem tylko jednego meczu a było ponad 2200zł.

Jednak jestem już nauczony, iż najczęściej nie wchodzi jeden lub dwa mecze i teraz gram single progresją oraz system np 4z6, 5z7.
Najważniejsza jest wiara

#25605 15/12/2002 15:28
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217
Na tle hpc to skromnie ale moja najwieksza wygrana za najmniejsza stawke postawiona to rozpis z kwalifikacji UEFA 5 z 6 za 12 zl wygralem 680 zl Ale naturalnie pare razy wpdalo mi po 800-1000 zl jednak nie przy tak duzych AKOi znacznie wiekszych stawkach...

A najwiekszy kurs jaki trafilem to w eliminacja do MŚ Norwegia-Polska trafilem prawidlowy wynik kurs 25 zaluje ze tylko za 2 zl postawilem

#25606 15/12/2002 23:06
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
witam ja przyznam ze duzo pieniedzy wygralem na typowaniu meczykow
raczej zawsze gram grubo a mniej meczy chociaz nie zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#25607 16/12/2002 15:40
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
No cóż, jeśli to ma słuzyć popularyzacji wyścigów końskich na Służewcu, to powiem, że w tym roku przy wybitnej pomocy znakomitych znawców wy ścigów / patrz: liga typerów www. wrc. alpha.pl/ wygrałem kwintę w wys. 12500 zł za stawkę 96 zł oraz siedem innych pomniejszych kwint.
Oczywiście, przy osiągnięciach hpc, a przede wszystkim jego wiedzy na temat wyŚcigów, to jestem zaledwie początkującym terminatorem.
Pozdrawiam

#25608 16/12/2002 16:18
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
Cześć.
Życzę wszystkim i sobie takich typów
Kupon stworzony Pt 13/12/02 14:33

system: 2/3 pokaz kupony systemowe
stawka : 9 PLN
wygrany 705.63 PLN
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Pt 13/12/02 19:30 Groningen - Roda JC
połowa czasu/pełny czas Hol. Holland Casino eredivisie 2/1 28.00
So 14/12/02 01:00 Buffalo - Chicago
NHL X X (1-1) 3.90
So 14/12/02 01:30 Florida - N.Y. Islanders
NHL X X (3-3) 3.95

Pozdrawiam

#25609 16/12/2002 23:56
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
To i ja tez sie pochwalę.
Jak zaczynałem grać (pewno to była podpucha) a było to jakieś 4,5roku temu szło mi nawet nieźle.Nigdy niezapomne swojego pierwszego postawionego kuponu za 20zł zagrałem na Milan z Atalantą grał na wyjezdzie (kurs 1,9) w Profie - niestety 1:1 ,ale nastepny juz był trafny na Karshrue tez na wyjezdzie kurs 3,9 i tez za 20zł.
To były początki .... zacząlem grywac długie akumulatory za 2 i 5zł i niestety przyszła fala porazek ...... i uzbierało sie troche kasy (nawet nie chce mi sie przypominac ile za te 4poprzednie lata przegrałem) Od 6-7miesiecy gram juz zupelnie inaczej - tylko praktycznie single ewentualnie duble - i to przynosi efekt (jestem po takiej grze na nieznacznym plusie).
Moja najwieksze wygrane to : 1030pln w expekcie i ok.2300pln w GB...ale do odrobienia wszystkich wtopionych pieniedzy(czytaj zainwestowanych) długa i ciezka droga!!!
Czekam na wielki przełom w 2003 roku i przy okazji Życzę WSZYSTKIM aby ten zblizajacy sie nowy rok był WSPANIAŁYM chociazby pod wzgledem walki z bukami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
pozdr

#25610 21/12/2002 23:03
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Jakies 2 miechy temu zagrałem za 2000 PLN na dwa mecze ligi norweskiej. Kursy: 2,10 i 2,00. Weszły oba, ale nie mogłobyć inaczej bo drużynki te walczyły o puchary,a do końca ligi pozostały już tylko 2 kolejki.Tak więc przy wkładzie 2000 PLN wygrałem 7560 PLN (STS)

#25611 22/12/2002 21:20
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
Ja wygrałem w czerwcu za 0.60 gr. 2700zł. w expekcie pamietam te nerwy przy dwóch ostatnich meczach ale potem było super <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: lało się strumieniami.Jakby co mam to w histori na expekcie.

#25612 22/12/2002 21:30
Dołączył: Sep 2002
Posty: 53
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 53
Ja wygrałem 9000zł w zeszłym roku. Szalałem za tą kasę jak cholera ale niestety o 7 rano zadzwonił budzik i się obudziłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> . Bez kitu, taki miałem sen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: . Niestety w realu coś około 200 czy 300zł parę razy. Trochę wpędzacie mnie w kompleksy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pozdr.

#25613 24/12/2002 05:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Moja najwieszka wygrana to 60 + 40 zł (za stawke 10 i 5 zł) i to stalo sie w tym tygodniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Eghm mam nadzieje ze "wiatr przywieje lepsze czasy pierwszej klasy" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ps> Gram kilka miesiecy i ogolnie jestem troszke na pluscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#25614 25/12/2002 17:32
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
W
member
member
W Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
Hej , na swięta troszke mi sie poszczęsciło bo wszedł kuponik za 2 zł...a wygrana to 6600 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,
przeważnie gram za grubszą kase obstawijając do 4 zdarzeń,ale czasem warto puscić cos dziwnego...W zeszłym roku za 5 zł wygrałem 1900 zł ( 5 remisów w PN.).Pozdrawiam i zycze powodzenia !!!

#25615 25/12/2002 18:13
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja tak duzo nie wygralem jak hpc, ale cieszylem sie z tego jak kilka tygodni temu wygralem
210zl (to byla ktoras kolejka LM)- stawka za 10zl. To byla moja pierwsza wygrana taka wysoka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#25616 25/12/2002 19:34
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
Quote
Oryginalnie wysłał Torsten:
[qb]Oczywiście, przy osiągnięciach hpc, a przede wszystkim jego wiedzy na temat wyŚcigów, to jestem zaledwie początkującym terminatorem.
Pozdrawiam[/qb]
To jakaś aluzja do mnie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#25617 25/12/2002 20:08
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
Broń Boże, żadna aluzja, raczej uznanie dla naprawdę dużej wiedzy hpc na temat wyscigów końskich .A przy okazji,nie jest łatwo wytypować kwintę w konie, ale jak widać i "czytać" jest to możliwe od czasu do czasu. Służewiec już w kwietniu, a teraz szwedzki trotting, codziennie do wygrania sporo pieniędzy.
Miłych Świąt1

Strona 2 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,653 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1