Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#25647 15/12/2002 23:48
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
chcieliście takieg tematu to taki zakładam!

a jako, że jestem pierwszy więc ja najwięcej przegrałem na pojedynczy zakład 160 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pamiętam że był to singiel na siatkówke damską.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2002
Posty: 246
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 246
A ja przegralem pojedynczy kupon za 250 zl.
Bylo to jakies 2 lata temu .Jeszcze pamietam meczyki:

Kafelnikov - Scalken 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Fortuna Koln - Mannheim 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Tranmere rov. - Crewe 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Kolo nosa przeszlo 800 zl

Dołączył: May 2002
Posty: 488
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 488
Pamiętam jak wysłałem kiedyś kupon ze wszystkimi meczami z danej kolejki Bundesligi za 2 zł.Nie weszły tylko 2 mecze a do wygrania było 1385 zł z groszami.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
A ja 1600 zł na singla Colorado w progresji X w zesłyszłym sezonie. Do dzisiaj boli mnie wątroba jak sobie to przypomnę, a potem za tydzień 800 zł na to samo na San Jose.(ból wątroby jeszcze większy)

Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
za duzo... jestem na odwyku, ale tylko do konca roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Pamietam ostatnia kolejka ligi wloskiej w tamtym sezonie, postawilem na Lazio po duzym kursie (wtedy ten mecz decydowal o mistrzostwie i dzieki Lazio mistrzostwo dla Juve), ale cos mnie podkusilo zeby dodac do tego jeszcze meczyk o pietruszke Athletic Bilbao-Osasuna 1. No i w 90 minucie padla bramka na 1-1 dla Osasuny.
Wygrana ok 3000 poszlaaaaa... 500 zlotych zainwestowane tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
kuponow po 200 czy 500 pln nie pamietam bo bulo ich zbyt duzo ale ostatnio 750 real madryt- real sociedad singiel kolejny to leeds z boltonem u siebie 750 anglia macedonia 1000!!! dawniejsze
LM arsenal ol lyon 1000 bramka na 1-1 lyonu w doliczonym czasie ponad rok temu 750 do wygrania 3500 psv z ostatnia druzyna 1 runda ligi holenderskiej 90 minuta tamci z rzutu roznego 1-1 i bylo po sylwestrze w egipcie moglbym jeszcze troche powymieniac ale zabardzo sie wkorwiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> obecnie jestem goly i wesoly zbieram kase aby sie odbic

Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Duzo za duzo.Najwiecej przegralem niecaly rok temu ,postawilem singla na koszykarzy kto wiecej rzuci:Webber-Van Horn na 1 po kursie 1,35.Nie chce juz pisac ile przegralem,w kazdym razie wiecej niz tu wymieniacie,moze niektorzy pamietaja te nerwy na czacie...ja juz nie chce pamietac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Rögle - Västerås IK Ungdom
zaklad:1 rezultat:X (6-6)
kurs: 1.15
stawka 1000PLN.

Najgorsze bylo to, ze na unibecie postawilem 100 EURO na ten sam mecz.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
dlaczego w tym temacie jeszcze rafter nic nie napisal???

Dołączył: Sep 2002
Posty: 53
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 53
Bo nie chce się przechwalać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdr.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
pamietam kupona za 500 w tamtym roku bodajze nie pamietam dokladnie ale wiem ze mialem do wygrania jakies 2 kola i zostal mi slask w kosza. ostatni ich mecz w euro albo przed, jakos tak. wiem ze grali z jakimis c***ami cienkimi i zremisowali. oj jak sie wtedy wkoorwilem, lezalem na ziemi z 15 min i sie podniesc nie moglem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , reka mnie bolala ze c h u j od napier_dalania w podloge.
pozdrawiam

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
eheh


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, aker, forty, Lukasz111), 1,094 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,286
Posty5,835,205
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1