|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393 |
chcieliście takieg tematu to taki zakładam!
a jako, że jestem pierwszy więc ja najwięcej przegrałem na pojedynczy zakład 160 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pamiętam że był to singiel na siatkówke damską.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 246
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2002
Posty: 246 |
A ja przegralem pojedynczy kupon za 250 zl. Bylo to jakies 2 lata temu .Jeszcze pamietam meczyki:
Kafelnikov - Scalken 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Fortuna Koln - Mannheim 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Tranmere rov. - Crewe 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Kolo nosa przeszlo 800 zl
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 488
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 488 |
Pamiętam jak wysłałem kiedyś kupon ze wszystkimi meczami z danej kolejki Bundesligi za 2 zł.Nie weszły tylko 2 mecze a do wygrania było 1385 zł z groszami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
A ja 1600 zł na singla Colorado w progresji X w zesłyszłym sezonie. Do dzisiaj boli mnie wątroba jak sobie to przypomnę, a potem za tydzień 800 zł na to samo na San Jose.(ból wątroby jeszcze większy)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
za duzo... jestem na odwyku, ale tylko do konca roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Pamietam ostatnia kolejka ligi wloskiej w tamtym sezonie, postawilem na Lazio po duzym kursie (wtedy ten mecz decydowal o mistrzostwie i dzieki Lazio mistrzostwo dla Juve), ale cos mnie podkusilo zeby dodac do tego jeszcze meczyk o pietruszke Athletic Bilbao-Osasuna 1. No i w 90 minucie padla bramka na 1-1 dla Osasuny. Wygrana ok 3000 poszlaaaaa... 500 zlotych zainwestowane tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
kuponow po 200 czy 500 pln nie pamietam bo bulo ich zbyt duzo ale ostatnio 750 real madryt- real sociedad singiel kolejny to leeds z boltonem u siebie 750 anglia macedonia 1000!!! dawniejsze LM arsenal ol lyon 1000 bramka na 1-1 lyonu w doliczonym czasie ponad rok temu 750 do wygrania 3500 psv z ostatnia druzyna 1 runda ligi holenderskiej 90 minuta tamci z rzutu roznego 1-1 i bylo po sylwestrze w egipcie moglbym jeszcze troche powymieniac ale zabardzo sie wkorwiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> obecnie jestem goly i wesoly zbieram kase aby sie odbic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Duzo za duzo.Najwiecej przegralem niecaly rok temu ,postawilem singla na koszykarzy kto wiecej rzuci:Webber-Van Horn na 1 po kursie 1,35.Nie chce juz pisac ile przegralem,w kazdym razie wiecej niz tu wymieniacie,moze niektorzy pamietaja te nerwy na czacie...ja juz nie chce pamietac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Rögle - Västerås IK Ungdom zaklad:1 rezultat:X (6-6) kurs: 1.15 stawka 1000PLN.
Najgorsze bylo to, ze na unibecie postawilem 100 EURO na ten sam mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
dlaczego w tym temacie jeszcze rafter nic nie napisal???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 53
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2002
Posty: 53 |
Bo nie chce się przechwalać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195 |
pamietam kupona za 500 w tamtym roku bodajze nie pamietam dokladnie ale wiem ze mialem do wygrania jakies 2 kola i zostal mi slask w kosza. ostatni ich mecz w euro albo przed, jakos tak. wiem ze grali z jakimis c***ami cienkimi i zremisowali. oj jak sie wtedy wkoorwilem, lezalem na ziemi z 15 min i sie podniesc nie moglem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , reka mnie bolala ze c h u j od napier_dalania w podloge. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka