|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
Zapomniałem dodać w poprzedniej wypowiedzi  "dzięki" tej grypie przestałem palić co chyba cieszy mnie jeszcze bardziej niż samo ustąpienie choroby 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
festyn, wiejski wstrzas szkoda, ze trafilem na jakies chyba lesbijki... jedna byla calkiem mila ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
Mam kolejny mecz DEL PORTO - CANIAS 3-0. JAK ZOBACZYCIE NA FORME I TO CO WYPRAWIA DEL POTRO TO 90% LUDZI ZGODZI SIE ZE MNA ZE JEST TO NIEZLY TYP W SZCZEGULNOSCI ZA KURS 2,00 W BAH. JEDYNIE CZEGO SIE OBAWIAM CZY ARG NIE BEZDIE ZMECZONY( WYGRAL 2 TURNIEJE POD RZAD) I CANIAS NIE URWIE MU SETA.
MA KTOS JAKIES POMYSL NA TEN MECZ BO ZE WYGRA DEL POTRO TO NAWET NIE RUSZAM KURSU 1,20 SZKODA CZASU I KUPONU. Typer pierwsza klasa ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
pasi mi to, że dzisiaj wszystkie Profesjonale były u nas zamknięte przez co nie puściłem kuponu. a miałem na nim Soderlinga hyhyhy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
W końcu się przełamałem i stwierdziłem, że nie mam zamiaru siedzieć w domu przez cały czas i zaniosłem CV do Quiksilvera. Właśnie dzwonili, jutro rozmowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
ja tez ostatnio zaniioslem, ale narazie jeszcze czekam  Quik ma calkiem fajne ciuchy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
po przerwie forum znów działa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Już w najbliższy weekend po blisko 5 miesiącach przerwy zobaczę moją Astorię na żywo w turnieju towarzyskim rozgrywanym w Bydgoszczy. Od rana do wieczora na hali z przerwą na obiad tylko  Trzeba będzie zrobić skrupulatne notatki i wstawić newsa na główną. Piece of cake  A! No i pasi mi to, że w październiku szykują się naprawdę dobre koncerty w Bydgoszczy z Fiszem/EMADE i Guralem na czele I wczorajsze kilka piw w miłym towarzystwie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
W końcu się przełamałem i stwierdziłem, że nie mam zamiaru siedzieć w domu przez cały czas i zaniosłem CV do Quiksilvera. Właśnie dzwonili, jutro rozmowa  peffa. jest praca  w poniedziałek na 10 godzin. już mi się nie chce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
A propos pracy i CV  Wpisywać tam rzeczy, które nie mają wspólnego z branżą i stanowiskiem na które aplikuję ? Bo nie wiem, czy wakacyjna praca jako kelner i barman, to atut, czy wręcz przeciwnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
"nie mają nic wspólnego" - tak powinno być 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Od czegoś trzeba zacząć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
A propos pracy i CV  Wpisywać tam rzeczy, które nie mają wspólnego z branżą i stanowiskiem na które aplikuję ? Bo nie wiem, czy wakacyjna praca jako kelner i barman, to atut, czy wręcz przeciwnie  Akurat w tej kwestii jeżeli nie masz nic ciekawszego do wpisania, to nawet to zawsze CV zapełni. Lepiej, jak masz wpisaną nawet taką pracę do CV, niż miałbyś mieć puste pole.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Oczywiscie, ze wpisywac  - nie obijales sie pod blokiem z kolegami w wakacje tylko zarabiales pieniadze i zdobywales doswiadczenie - potrafisz nawiazac kontakt z ludzmi - nabrales pewnosci siebie w kontaktach z ludzmi, nie boisz sie ich - radzisz sobie w stresujacych sytuacjach Jesli ktos nie potrafi wysnuc takich wnioskow, tzn ze Twoj przyszly pracodawca to debil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Dzięki  Zaraz modyfikuję CV  Pustego pola w CV nie mam, ale jakiegoś szału też nie Najbardziej wqurwia mnie: poszukiwani absolwenci albo studenci ostatnich lat, wymagane roczne/dwuletnie doświadczenie  Ciekawe w jaki sposób miałem zdobyć to doświadczenia mając zajęcia od poniedziałku do piątku, a w wakacje wyjeżdżałem za granicę, żeby na kolejny rok studiów zarobić  No nic, dopiero zacząłem szukać i na razie się nie zrażam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
To akurat nie jest nic nowego, chca mlodych, z min 2-letnim doswiadczeniem  I tak jest od lat. Najwazniejsze dla nich jest doswiadczenie na danym stanowisku, aby nie musieli marnowac czasu na przyuczenie Cie, chec do pracy sie nie liczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Jak zdobyc doswiadczenie kiedy wymagaja go na poziomie 2 lat ?  Niedlugo tak bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,024 |
To, że istnieją jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Skończyłem Neverwinter Nights 2 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|