Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Zapomniałem dodać w poprzedniej wypowiedzi wink "dzięki" tej grypie przestałem palić co chyba cieszy mnie jeszcze bardziej niż samo ustąpienie choroby hura

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
festyn, wiejski wstrzas piwo
szkoda, ze trafilem na jakies chyba lesbijki... jedna byla calkiem mila ;]

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Originally Posted by J Antony mil$ man
Mam kolejny mecz DEL PORTO - CANIAS 3-0. JAK ZOBACZYCIE NA FORME I TO CO WYPRAWIA DEL POTRO TO 90% LUDZI ZGODZI SIE ZE MNA ZE JEST TO NIEZLY TYP W SZCZEGULNOSCI ZA KURS 2,00 W BAH. JEDYNIE CZEGO SIE OBAWIAM CZY ARG NIE BEZDIE ZMECZONY( WYGRAL 2 TURNIEJE POD RZAD) I CANIAS NIE URWIE MU SETA.

MA KTOS JAKIES POMYSL NA TEN MECZ BO ZE WYGRA DEL POTRO TO NAWET NIE RUSZAM KURSU 1,20 SZKODA CZASU I KUPONU.

Typer pierwsza klasa ! laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
pasi mi to, że dzisiaj wszystkie Profesjonale były u nas zamknięte przez co nie puściłem kuponu. a miałem na nim Soderlinga hyhyhy

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
W końcu się przełamałem i stwierdziłem, że nie mam zamiaru siedzieć w domu przez cały czas i zaniosłem CV do Quiksilvera.

Właśnie dzwonili, jutro rozmowa smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
ja tez ostatnio zaniioslem, ale narazie jeszcze czekam smile
Quik ma calkiem fajne ciuchy

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
po przerwie forum znów działa hura

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Już w najbliższy weekend po blisko 5 miesiącach przerwy zobaczę moją Astorię na żywo w turnieju towarzyskim rozgrywanym w Bydgoszczy. Od rana do wieczora na hali z przerwą na obiad tylko smile

Trzeba będzie zrobić skrupulatne notatki i wstawić newsa na główną. Piece of cake wink

A! No i pasi mi to, że w październiku szykują się naprawdę dobre koncerty w Bydgoszczy z Fiszem/EMADE i Guralem na czele smile

I wczorajsze kilka piw w miłym towarzystwie smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by shane
W końcu się przełamałem i stwierdziłem, że nie mam zamiaru siedzieć w domu przez cały czas i zaniosłem CV do Quiksilvera.

Właśnie dzwonili, jutro rozmowa smile


peffa. jest praca smile

w poniedziałek na 10 godzin. już mi się nie chce laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Witamy w handlu.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
A propos pracy i CV wink

Wpisywać tam rzeczy, które nie mają wspólnego z branżą i stanowiskiem na które aplikuję ?

Bo nie wiem, czy wakacyjna praca jako kelner i barman, to atut, czy wręcz przeciwnie laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
"nie mają nic wspólnego" - tak powinno być wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by lupus
Witamy w handlu.


Od czegoś trzeba zacząć smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Originally Posted by Szewa
A propos pracy i CV wink

Wpisywać tam rzeczy, które nie mają wspólnego z branżą i stanowiskiem na które aplikuję ?

Bo nie wiem, czy wakacyjna praca jako kelner i barman, to atut, czy wręcz przeciwnie laugh
Akurat w tej kwestii jeżeli nie masz nic ciekawszego do wpisania, to nawet to zawsze CV zapełni. Lepiej, jak masz wpisaną nawet taką pracę do CV, niż miałbyś mieć puste pole.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Oczywiscie, ze wpisywac ooo

- nie obijales sie pod blokiem z kolegami w wakacje tylko zarabiales pieniadze i zdobywales doswiadczenie
- potrafisz nawiazac kontakt z ludzmi
- nabrales pewnosci siebie w kontaktach z ludzmi, nie boisz sie ich
- radzisz sobie w stresujacych sytuacjach

Jesli ktos nie potrafi wysnuc takich wnioskow, tzn ze Twoj przyszly pracodawca to debil wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Dzięki smile

Zaraz modyfikuję CV wink

Pustego pola w CV nie mam, ale jakiegoś szału też nie wink

Najbardziej wqurwia mnie: poszukiwani absolwenci albo studenci ostatnich lat, wymagane roczne/dwuletnie doświadczenie laugh

Ciekawe w jaki sposób miałem zdobyć to doświadczenia mając zajęcia od poniedziałku do piątku, a w wakacje wyjeżdżałem za granicę, żeby na kolejny rok studiów zarobić blush

No nic, dopiero zacząłem szukać i na razie się nie zrażam wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
To akurat nie jest nic nowego, chca mlodych, z min 2-letnim doswiadczeniem laugh
I tak jest od lat.
Najwazniejsze dla nich jest doswiadczenie na danym stanowisku, aby nie musieli marnowac czasu na przyuczenie Cie, chec do pracy sie nie liczy

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Jak zdobyc doswiadczenie kiedy wymagaja go na poziomie 2 lat ? laugh Niedlugo tak bedzie tongue

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,024
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,024
To, że istnieją jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie cool

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Skończyłem Neverwinter Nights 2 hura

Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, aker, rafal08, Lukasz111, forty, kamel), 992 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,190
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1