Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#2583691 03/09/2008 07:42
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Zgodnie zapowiedziami oprocz klasycznej wersji rozgrywek czyli ligi rozegramy w tym sezonie takze Puchar BC.

Zasady takie same jak w lidze: 5 meczow, stala stawka: 100


Zwyciezcy przechodza dalej. W przypadku remisu decyduje najwzyszy kurs trafiony, jesli i to nie przyniesie rozwiazania wygrywa zawodnik zajmujacy wyzsza pozycje w lidze w momencie rozgrywania danej rundy.

Pary zostana skojarzone za pomoca pozycji w tabeli. 1 zagra z 32, 2 z 31 itd. W drugiej rundzie: 1 z 16 ( sposrod zawodnikow pozostalych w rywalizacji.


Terminarz:

1 runda: 5-7 wrzesnia
1/8 finalu: 24-27 LISTOPAD ( middle)
1/4 finalu : pierwszy weekend stycznia
1/2 finalu: ostatni weekend stycznia
Final: drugi weekend maja

Prosze o ewentualne pytania i uwagi.


Last edited by konstruktor1; 08/09/2008 05:47.
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by konstruktor1
Prosze o ewentualne pytania i uwagi.

proszę bardzo duch

czy można podawać taki sam typ/y jak przeciwnik ?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Nie mozna podawac tych samych typow co przeciwnik, z ktorym gramy w parze. Jesli zawodnik A gra mecz X i obstawia w nim 1 to zawodnik B nie moze grac ani overa, ani handicapu w tej samej parze.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051

A więc kto pierwszy ten lepszy, czy rozstawiony ma pierwszeństwo ???

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Kto pierwszy ten lepszy.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
Ale jak rozumiem jeśli zawodnik A typuje w meczu pomiędzy Y-Z wynik 1 , to drugi zawodnik B może np. typować x ?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Originally Posted by konstruktor1
Nie mozna podawac tych samych typow co przeciwnik, z ktorym gramy w parze. Jesli zawodnik A gra mecz X i obstawia w nim 1 to zawodnik B nie moze grac ani overa, ani handicapu w tej samej parze.

Jezeli ja gram mecz Bristol C - Nottingham, to zawodnik grajacy ze mna w parze nie moze juz zagrac zadnego zakladu z tego meczu.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by konstruktor1
Jezeli ja gram mecz Bristol C - Nottingham, to zawodnik grajacy ze mna w parze nie moze juz zagrac zadnego zakladu z tego meczu.

Moim zdaniem jest to co najmniej dziwny zapis w regulaminie, ponieważ jeżeli załóżmy Ty będziesz ze mną w parze i zagrasz Bristol C => 1 - czyli wygrana, to czemu ja nie mogę zagrać x2 ? nie występuje tutaj przecież konflikt interesów i podajemy całkiem odmienne typy. Uważam, że takiego typu zakłady powinny być dostępne, zarówno jak obstawianie U/O na to spotkanie. Może jestem jedyną jednostką która tak uważa, oczywiście zgadzam się z wolą większości i osobą/ami nadzorującymi i prowadzącymi konkurs, ale wnoszę o zmianę regulaminu w przyszłym sezonie - mała dyskusja ? smile

pozdr,

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Zapis jest jasny i czytelny. Nie zostawia żadnych niedomówień, czy X2 czy under, a może 1 połowę, a może to albo tamto.
Bristol C v Nottingham 1 i koniec, żadnych innych wariantów.

smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Jeszcze jedna sprawa. Jesli zawodnik A poda typy i bedzie mial bilans ujemny, a zawodnik B bedacy z nim w parze nie poda typow w ogole to awansuje dalej zawodnik A.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051

Punkty z pucharu zaliczone będą w klasyfikacji ogólnej ???

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
15. W trakcie trwania sezonu rozegrany zostanie I Puchar British Club. Reguly gry beda identyczne jak w konkursie glownym. 32 zawodnikow zostanie podzielonych na 16 par i zwyciezcy uzyskaja awans do kolejnej rundy, itd az do finalu. Zwyciezca Pucharu BC otrzyma 500 zl do klasyfikacji generalnej, finalista : 300 zl., polfinalisci: 100 zl.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Dla uściślenia i ewentualnych pytań wink

500 zł = 500 pkt
300 zł = 300 pkt
100 zł = 100 pkt

smile

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
moge zagrac w pucharze BC dzisiejsze spotkanie ? czy musi byc z przedzialu 5-7 ?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Zacytuje szefa konkursu :cooL: :
Originally Posted by konstruktor1
Kiedy graja reprezentacje mozna obstawiac wszystkie brytyjskie oraz Irlandie. Zarowno seniorskie, jak i mlodziezowki o ile graja od piatku do niedzieli.

Więc wychodzi na to, że dzisiejszych nie możesz.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
to tez czytalem ale ludzilem sie ze tak licho z wyborem to moze cos sie da naciagnac , fajny meczyk mi wpadl w oko , a kurs 2.65 piechota nie chodzi smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
UWAGA na ligę irlandzką, prawie wszystkie spotkania zostały odwołane !

sam muszę zmienić typy bo na tej lidze się opierałem :/

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
jak rozumiem spotkanie nie odbyte = zwrot = 0 ?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
od następnej rundy Pucharu można było by zrobić małą sondę dotycząca tego kto według nas tuż przed rozpoczęciem pojedynku ma szansę na awans do kolejnej rundy wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Zwroty na 0 Baqu.

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, rafal08, aker, Lukasz111, forty), 2,823 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,361
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1