|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Zgodnie zapowiedziami oprocz klasycznej wersji rozgrywek czyli ligi rozegramy w tym sezonie takze Puchar BC.
Zasady takie same jak w lidze: 5 meczow, stala stawka: 100
Zwyciezcy przechodza dalej. W przypadku remisu decyduje najwzyszy kurs trafiony, jesli i to nie przyniesie rozwiazania wygrywa zawodnik zajmujacy wyzsza pozycje w lidze w momencie rozgrywania danej rundy.
Pary zostana skojarzone za pomoca pozycji w tabeli. 1 zagra z 32, 2 z 31 itd. W drugiej rundzie: 1 z 16 ( sposrod zawodnikow pozostalych w rywalizacji.
Terminarz:
1 runda: 5-7 wrzesnia 1/8 finalu: 24-27 LISTOPAD ( middle) 1/4 finalu : pierwszy weekend stycznia 1/2 finalu: ostatni weekend stycznia Final: drugi weekend maja
Prosze o ewentualne pytania i uwagi.
Last edited by konstruktor1; 08/09/2008 05:47.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Prosze o ewentualne pytania i uwagi. proszę bardzo  czy można podawać taki sam typ/y jak przeciwnik ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Nie mozna podawac tych samych typow co przeciwnik, z ktorym gramy w parze. Jesli zawodnik A gra mecz X i obstawia w nim 1 to zawodnik B nie moze grac ani overa, ani handicapu w tej samej parze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
A więc kto pierwszy ten lepszy, czy rozstawiony ma pierwszeństwo ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778 |
Ale jak rozumiem jeśli zawodnik A typuje w meczu pomiędzy Y-Z wynik 1 , to drugi zawodnik B może np. typować x ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Nie mozna podawac tych samych typow co przeciwnik, z ktorym gramy w parze. Jesli zawodnik A gra mecz X i obstawia w nim 1 to zawodnik B nie moze grac ani overa, ani handicapu w tej samej parze. Jezeli ja gram mecz Bristol C - Nottingham, to zawodnik grajacy ze mna w parze nie moze juz zagrac zadnego zakladu z tego meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Jezeli ja gram mecz Bristol C - Nottingham, to zawodnik grajacy ze mna w parze nie moze juz zagrac zadnego zakladu z tego meczu. Moim zdaniem jest to co najmniej dziwny zapis w regulaminie, ponieważ jeżeli załóżmy Ty będziesz ze mną w parze i zagrasz Bristol C => 1 - czyli wygrana, to czemu ja nie mogę zagrać x2 ? nie występuje tutaj przecież konflikt interesów i podajemy całkiem odmienne typy. Uważam, że takiego typu zakłady powinny być dostępne, zarówno jak obstawianie U/O na to spotkanie. Może jestem jedyną jednostką która tak uważa, oczywiście zgadzam się z wolą większości i osobą/ami nadzorującymi i prowadzącymi konkurs, ale wnoszę o zmianę regulaminu w przyszłym sezonie - mała dyskusja ?  pozdr,
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Zapis jest jasny i czytelny. Nie zostawia żadnych niedomówień, czy X2 czy under, a może 1 połowę, a może to albo tamto. Bristol C v Nottingham 1 i koniec, żadnych innych wariantów. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Jeszcze jedna sprawa. Jesli zawodnik A poda typy i bedzie mial bilans ujemny, a zawodnik B bedacy z nim w parze nie poda typow w ogole to awansuje dalej zawodnik A.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
Punkty z pucharu zaliczone będą w klasyfikacji ogólnej ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
15. W trakcie trwania sezonu rozegrany zostanie I Puchar British Club. Reguly gry beda identyczne jak w konkursie glownym. 32 zawodnikow zostanie podzielonych na 16 par i zwyciezcy uzyskaja awans do kolejnej rundy, itd az do finalu. Zwyciezca Pucharu BC otrzyma 500 zl do klasyfikacji generalnej, finalista : 300 zl., polfinalisci: 100 zl.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Dla uściślenia i ewentualnych pytań  500 zł = 500 pkt 300 zł = 300 pkt 100 zł = 100 pkt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963 |
moge zagrac w pucharze BC dzisiejsze spotkanie ? czy musi byc z przedzialu 5-7 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Zacytuje szefa konkursu :cooL: : Kiedy graja reprezentacje mozna obstawiac wszystkie brytyjskie oraz Irlandie. Zarowno seniorskie, jak i mlodziezowki o ile graja od piatku do niedzieli. Więc wychodzi na to, że dzisiejszych nie możesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963 |
to tez czytalem ale ludzilem sie ze tak licho z wyborem to moze cos sie da naciagnac , fajny meczyk mi wpadl w oko , a kurs 2.65 piechota nie chodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
UWAGA na ligę irlandzką, prawie wszystkie spotkania zostały odwołane !
sam muszę zmienić typy bo na tej lidze się opierałem :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
jak rozumiem spotkanie nie odbyte = zwrot = 0 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
od następnej rundy Pucharu można było by zrobić małą sondę dotycząca tego kto według nas tuż przed rozpoczęciem pojedynku ma szansę na awans do kolejnej rundy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|