Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14
DjQbeck #2497174 23/07/2008 00:20
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
aha probowałem dzwonić na ten podany numer ale w słuchawce mi trąbi ze taki nie istnieje tongue :/

Bonus: Unibet
DjQbeck #2498208 23/07/2008 05:06
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by DjQbeck
aha probowałem dzwonić na ten podany numer ale w słuchawce mi trąbi ze taki nie istnieje tongue :/

Mozesz też napisac na e-maila, to oddzwonią na nr telefonu
zapisany w profilu konta. Można tez poprosic o asyste polskiego tłumacza.
Było o tym pisane (na forum) pod koniec czerwca ubiegłego roku.




Numery telefonów Działu obsługi klienta NETELLER
Skontaktuj się ze swoim lokalnym dostawcą usług telefonicznych w sprawie ewentualnych opłat za połączenia z numerami 0-800.

Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Wielka Brytania, Włochy
00-800-7767-6343 (telefon bezpłatny)

Grecja
00800 107002175042 (telefon bezpłatny)

Polska
0-0 800111 4711 (telefon bezpłatny)

Turcja
+1-403-769-3687 (obowiązują opłaty za połączenia międzynarodowe)

Wszystkie pozostałe kraje
+1-403-233-9466 (obowiązują opłaty za połączenia międzynarodowe)

Ý€$ #2544620 15/08/2008 19:50
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Posiada ktos karte prepaidowa Netellera ?
http://public.neteller.com/content/pl_PL/services_prepaid_card.htm
Mysle ze w kontekscie wysokiej (7,5Euro) oplacie za wyplate na konto, warto sie zastanowic nad ta karta. Wydanie 7,5Euro, wyplata w bankomacie 3 euro, transakcje bezgotowkowe free.
Tylko te 1.9% foreign exchange ;/ - rozumiem ze przy wyplacie w bankomacie w pln place 3 euro +1,9% wyplacanej kwoty ?

Alternatywa jest przelew do buka, szybki surebet i wyplata na konto, zna ktos takiego buka w ktorym bez problemu obroce kase i wyplace na konto w 2 dni ?

globus #2552648 19/08/2008 02:52
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Dostałem coś takiego z Netellera:

Your account requires attention

NETELLER is required to perform periodic reviews on all Extended accounts to ensure we have up-to-date records on file. We have reviewed your account and we require some additional identity information from you.

To ensure your account remains open and to continue enjoying NETELLER’s services, simply validate your account before November 1, 2008.


To jakaś większa akcja czy mi się tak trafiło? wink

Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Ja tez dostalem, ale do listopada duzo czasu jeszcze smile

SyKo #2574766 29/08/2008 21:38
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
mają polski support? czy można dzwonić i gadać po polsku? czy tylko angielski?

Lipi #2574769 29/08/2008 21:41
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Mają, musisz poprosić o tłumacza

Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
dzięki

Lipi #2587167 06/09/2008 08:56
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Czesc.
Chcialem wyplacic kase z netellera i tak sobie patrze na cennik a tam za wyplate 10 $ blush
Lekko mnie to zdziwilo bo to niezla suma - czy ktos ostatnio wyplacal i moze potwierdzic ze chca az 10$ za wyplate srodkow?

bukma #2588671 07/09/2008 19:24
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
wyplacalem dawno ale na pewno jest ta oplata

globus #2594814 12/09/2008 17:12
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Co sie dzieje dzisiaj z Netellerem? Wlasnie chcialem sie logowac, a tu taki komunikat:
Wystąpił błąd

Twój rachunek został zamknięty.

Zadzwoń do Działu zabezpieczeń NETELLER pod numer 00.800.7767.6343 i naciśnij 0, a następnie opcję 2 lub wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected].

Przepraszamy za niedogodność.



Czy tylko ja tak mam, czy u Was podobnie?

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
U mnie ok.

dondo #2594868 12/09/2008 18:09
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Ok, juz wiem o co chodzilo.
Zablokowali mi konto ze wzgledu na to, ze logowalem sie z innego IP od zarejestrowanego u nich.
Korzystajac z naszej neostrady to raczej norma, gdyz to IP prawie caly czas mamy zmienne ..., ale akurat trafilem na ich proces weryfikacji i konto przyblokowali.
Zadzwonilem wiec na ich bezplatny nr tel.i podajac nr urzytkownika polaczylem sie bezposrednio z konsultantem oraz poprosilem polskiego tlumacza. Rozmowa trwala ok. 30 min, zostalem weryfikowany na wszystkie mozliwe sposoby, od podawania danych osobowych, po weryfikacje adresu e-mail, a nawet oddzwonienie przez Nich na moj nr tel. zarejestrowany przez nich w systemie.
Ogolnie bylem lekko zaniepokojony, ale teraz juz raczej uspokojony i bezpieczny o swoje pieniadze ulokowane u Nich.
Moze tez pomoc w takiej sytuacji, wylogowanie sie z internetu (tak powiedzial konsultant) oraz zalogowanie jeszcze raz.
U mnie to niestety nie pomoglo, ale ... moze.

W kazdym badz razie opisalem ten przypadek, abysmy wiedzieli co nalezy w takiej sytuacji zrobic i nie powinnismy byc zaniepokojeni.

Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
witam!
moze mi ktos napisac czy kiedy konczy mi sie waznosc karty to neteller sam od siebie ja wysle ( a wlasciwie obecnie firstpay)czy to nalezy zglaszac gdzies?

jazdagz #2601585 16/09/2008 20:00
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Przylaczam sie do pytania: dostal juz ktos kolejna karte Netellera po uplywie waznosci pierwszej? Czy wogole jest ktos komu sie juz skonczyla waznosc karty? Z tego co pamietam to zaczeli wydawac w lipcu czy sierpniu tamtego roku, wiec juz powinni sie znalezc tacy "szczesliwcy" smile

SyKo #2616475 24/09/2008 21:39
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
ktoś wie ile prowizji pobierają przy wpłacie kartą?

bo kiedyś to jakoś drogo było.

SyKo #2617214 25/09/2008 02:45
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Moja karta konczy sie z koncem wrzesnia. Juz ja anulowalem - nie moge robic transferow z neteller na karte- ale moge korzystac z samej kary.
Nowa wydaja po przeslaniu aktualnych dokumentow.
Sami zadzwonili, pozniej napisali maila.

Marcin #2628814 01/10/2008 07:47
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Wlasnie robilem pierwsza wyplate karta neteller w bankomacie. Robilem wyplate w ATM'ie banku BZWBK. Ku mojemu zdziwieniu bankomat zapytal mnie czy ma obciazyc karta w USD czy w PLN. Nie bylem przygotowany na takie pytanie, ale jako ze karte i konto na netku mam w USD to nacisnalem, zeby obciazylo karte w USD.
Nastepnie na potwierdzeniu transakcja bankomat wydrukowal mi cos takiego: "oswiadczam, iz zaoferowano mi wybor obciazenia rachunku karty. zapewniam iz moglem wybrac obciazenie w walucie PLN. Akceptuje obciazenie w walucie USD po kursie BZWBK. Do transakcji zastosowano kurs pieniadza bzwbk"
WTF? Dobrze zrobilem, ze wybralem to ociazenie w USD? Czy moze powinienem w peelenach? Wy tez macie tego typu komunikat robiac wyplate?

padik #2629377 01/10/2008 22:39
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Czy po założeniu rachunku neteller mogę od razu przelewać do i z bukmacherów, czy to można dopiero zrobić po weryfikacji konta?

ryf #2629390 01/10/2008 22:44
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405
Likes: 11
Po

Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, aker, forty, alfa, Sensei, ANZELMO, kamel, burbon, latajaca_holenderka, 11kera11, rafal08, betowiec), 2,787 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,525
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1