|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
|
|
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000 |
Może ktoś polecić jakiś programik do ściągania z rapidshare?
Korzystam normalnie jako freeuser i chodzi o to żeby wrzucić całość (np 5 częsci, oddzielnych linków) i żeby programik sam sobie po kolei ściągał, bez mojej dalszej interwencji FlashGet 1.9.6
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545 |
jak podłączyć i jaki kabelek kupić jeśli chce oglądać film odtwarzany na kompie przez normalny TV odbiornik?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
ktoś już testował Google Chrome ? jak wrażenia ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
sciagnij sobie, co za problem. dla mnie szału nie ma, pisze ten post korzystajac z Firefoxa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
|
|
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000 |
Jak zrobić w Excelu tak, żeby np. komórka A1 czy A2 miała szerokość 50 pikseli, a komórka A3 czy A4 miała szerokość 20 pikseli ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
otrzebuje pomocy . Mam internet neostradę. I chciałem sygnał z tej neostrady b dochodził mi 3 piętra w górę po mieszkam w domku. Gniazdo z tp jest na samym dole, a mi też potrzebny jest zasięg na górze. Kupiłem router Linsys WirelessG ADSL Home Geetway, żeby sygnał był lepszy niż na livboxie. I faktycznie trochę jet mocniejszy ale jedynie minimalny sygnał jest na podłodze tongue.gif Dokupiłem, więc jakiś wzmacniacz sygnału czy przekaźnik sygnału firmy Linksys Wireless G model WRE54G. I faktycznie pomogło to bo na górze w zależności od pokoju mam sygnał doskonały albo dobry. Na samym dole stoi jeden stacjonarny PC, który jest podłączony kablem z routera. Na samej górze jest kolejny komp stacjonarny i jest do neta podłączony adapterem takim dodanym do liveboxa. I sygnał tam jest doskonały i działa bez zarzutu. Na laptopie jednak jest problem. Nie z sygnałem bo jakość jest dobra albo bardzo dobra. Łącze się w laptopie przez kartę sieciową bezprzewodową. I tutaj pojawia się problem bo łączy mnie z netem i kilka minut działa po czym przestaje działać. I znowu muszę robić podłączenie do sieci. Z tym, że pisze, że brak połączenie ale kilka minut działa bez problemu. I z tym wiąże się moje pytanie jak ustawić na laptopie by nie zrywało mi tego połączenie i żeby pokazywało mi, że jest podłączony. Proszę o pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
jak podłączyć i jaki kabelek kupić jeśli chce oglądać film odtwarzany na kompie przez normalny TV odbiornik? Kabel s-video -> eurozłącze (albo chinch, zależy jakie wejście w tv)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Jak zrobić w Excelu tak, żeby np. komórka A1 czy A2 miała szerokość 50 pikseli, a komórka A3 czy A4 miała szerokość 20 pikseli ? Nie wiem czy się tak da. Możesz zmienić szerokość całej kolumny, a jak bardzo chcesz krzywe komórki to sobie scalaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
jakich kodekow uzywacie ? zainstalowalem CCCP i niektore filmy odtwarza bezproblemu inne zas odtwarza w oczojebnych kolorach ;] moze jakis inny zestaw polecic mozecie ? albo co ew. doinstalowac pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
jakich kodekow uzywacie ? zainstalowalem CCCP i niektore filmy odtwarza bezproblemu inne zas odtwarza w oczojebnych kolorach ;] moze jakis inny zestaw polecic mozecie ? albo co ew. doinstalowac pozdr ja używam takich K-Lite Codec Pack, Real Alternative i ffdshow
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
Moze mi ktos powiedziec za co odpowiadaja w systemie pliki bx6HiBj1.exe i 6J5Lk07I.exe ??
Znajdują sie one w C:\Windows\system32
Na bank są to trojany - skasowałby je już dawno , ale nie bardzo wiem czy jak je skasuje to nie uszkodzą czegoś w kompie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
ktoś już testował Google Chrome ? jak wrażenia ? Polecam lekture: klik [ tech.wp.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Moze mi ktos powiedziec za co odpowiadaja w systemie pliki bx6HiBj1.exe i 6J5Lk07I.exe ??
Znajdują sie one w C:\Windows\system32
Na bank są to trojany - skasowałby je już dawno , ale nie bardzo wiem czy jak je skasuje to nie uszkodzą czegoś w kompie. Wpisujesz sobie nazwę pliku w google i któryś z pierwszych linków jest do strony, która opisuje te pliki. Tych nie ma, a sądząc po nazwie to na pewno jakieś gówna. Usuwaj śmiało. Chociaż pewnie nic Ci to nie da 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Pytanie mam związane z telewizorem. Czy takie parametry są przyzwoite? 22” 720p LCD with 16:10 aspect ratio and 1680×1050 native resolution 300 cd/m2 brightness with 50,000 hour lamp life and 5ms response time 2 HDMI with HDCP video input, and 1 component, S-video, and composite video inputs 5.1 SPDIF Digital Optical Audio with stereo mini jack audio connections >170 degrees horizontal and vertical viewing angle with 5000:1 dynamic contrast ratio and capable of displaying 16.7 million colors Size: 22-in Viewable: 22-in Tuner: Integrated NTSC/ATSC/QAM HDTV Tuner Native Panel Resolution: 1680×1050 Supported PC Resolutions: 1366×768, 1024×768, 800×600 Panel Type: 22” Diagonal, 16:10 Wide Screen, Color TFT Active Matrix LCD Panel Specifications: Anti-Static and hard coated surface Pixel/Dot Pitch: 0.282mm (H) x 0.282mm (V) Display Compatibility: HDTV (1080i) Signal Compatibility: 480i (SDTV), 480P (EDTV), 720P (HDTV), 1080i (HDTV) Response Time: 5 ms (typical) Colors: 16.7 million Brightness: 300 cd/m2 (typical) Contrast Ratio: 5000:1 (Dynamic) Viewable Angle: >170 degrees (horizontal and vertical) Inputs
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
panowie mam problem z laptopem , mozliwe ze jest blachy ale moja znajomosc na komputerach jest bardzo ograniczona : sprawa wyglada tak:
laptop sie mi rozladowal wieczorem , nie chcialo mi sie go juz ladowac wiec tak do rana sobie lezal, rano po podlaczeniu zasilacza lapik startowal ale nie wyswitla sie nic :/ .... jak nie jest podlaczony pod kabel to odrazu sam sie wylacza...jak pod kablem to dziala znaczy dziala...chodzi ale nic sie nie wyswitla...
z kontrolek ktore sie swieca : DC IN Zasilanie Glowny akumulator nie swieci sie natomiast dysktwardy/ naped dyskow optycznych i uniwersalne gniazdo karty pamieci
te dwa sie nie swieca model to TOSHIBA L300 albo 300D
bardzo prosze o pomoc dla pomocnika nagroda skromna
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Ja w moim starym IBMie mialem cos podobnego, tzn jak bateria mi calkiem siadla, to po podlaczeniu do sieci w ogole nie moglem wlaczyc laptopa, albo laptop startowal, ale ekran nie. Pomagalo wtedy podlaczenie zasilacza i zostawienie wylaczonego laptopa tak na pol godziny, az troche sie bateria podladuje.
U mnie bylo to spowodowane "padajaca" bateryjka z BIOSu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Moze mi ktos powiedziec za co odpowiadaja w systemie pliki bx6HiBj1.exe i 6J5Lk07I.exe ??
Znajdują sie one w C:\Windows\system32
Na bank są to trojany - skasowałby je już dawno , ale nie bardzo wiem czy jak je skasuje to nie uszkodzą czegoś w kompie. A skad wiesz, ze sa to trojany? Antywirus Ci je wykrywa? Usuniecie za pomoca antywira nie pomaga?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
ladowalem go ...3 godziny i nic nie dalo :/ ten sam efekt co opisalem :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
Moze mi ktos powiedziec za co odpowiadaja w systemie pliki bx6HiBj1.exe i 6J5Lk07I.exe ??
Znajdują sie one w C:\Windows\system32
Na bank są to trojany - skasowałby je już dawno , ale nie bardzo wiem czy jak je skasuje to nie uszkodzą czegoś w kompie. A skad wiesz, ze sa to trojany? Antywirus Ci je wykrywa? Usuniecie za pomoca antywira nie pomaga? pliki skasowałem , chodzi OK wszystko. Skasowanie przez ''antywirus nie pomagałao'' wiec poszło ręcznie. Wiem ze trojany bo mi przeciez znalazlo je i oznaczylo jako Trojan.Downloader.Pho.Be czy jakos tak , ale niestety niewiem czemu nie mnoglo skasowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
taki problem brat ma laptopa toshiby, ostatni reinstallowal, zrobil partycje sztuk dwie - C o pojemnosci 10gb, druga o pojemnosci pozostalej czyli ok 110gb. Teraz co sie okazuje, partycja C dziala bezproblemowo, natomiast partycja druga, ma pojemnosc zerowa.
co sie stalo i jak to naprawic ?:>
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|