Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 17 1 2 7 8 9 10 11 16 17
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
Originally Posted by Coronach
Może ktoś polecić jakiś programik do ściągania z rapidshare?

Korzystam normalnie jako freeuser i chodzi o to żeby wrzucić całość (np 5 częsci, oddzielnych linków) i żeby programik sam sobie po kolei ściągał, bez mojej dalszej interwencji

FlashGet 1.9.6

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
jak podłączyć i jaki kabelek kupić jeśli chce oglądać film odtwarzany na kompie przez normalny TV odbiornik?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
ktoś już testował Google Chrome ? jak wrażenia ?

Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
sciagnij sobie, co za problem.

dla mnie szału nie ma, pisze ten post korzystajac z Firefoxa smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
Jak zrobić w Excelu tak, żeby np. komórka A1 czy A2 miała szerokość 50 pikseli, a komórka A3 czy A4 miała szerokość 20 pikseli ?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
otrzebuje pomocy . Mam internet neostradę. I chciałem sygnał z tej neostrady b dochodził mi 3 piętra w górę po mieszkam w domku. Gniazdo z tp jest na samym dole, a mi też potrzebny jest zasięg na górze. Kupiłem router Linsys WirelessG ADSL Home Geetway, żeby sygnał był lepszy niż na livboxie. I faktycznie trochę jet mocniejszy ale jedynie minimalny sygnał jest na podłodze tongue.gif Dokupiłem, więc jakiś wzmacniacz sygnału czy przekaźnik sygnału firmy Linksys Wireless G model WRE54G. I faktycznie pomogło to bo na górze w zależności od pokoju mam sygnał doskonały albo dobry. Na samym dole stoi jeden stacjonarny PC, który jest podłączony kablem z routera. Na samej górze jest kolejny komp stacjonarny i jest do neta podłączony adapterem takim dodanym do liveboxa. I sygnał tam jest doskonały i działa bez zarzutu. Na laptopie jednak jest problem. Nie z sygnałem bo jakość jest dobra albo bardzo dobra. Łącze się w laptopie przez kartę sieciową bezprzewodową. I tutaj pojawia się problem bo łączy mnie z netem i kilka minut działa po czym przestaje działać. I znowu muszę robić podłączenie do sieci. Z tym, że pisze, że brak połączenie ale kilka minut działa bez problemu. I z tym wiąże się moje pytanie jak ustawić na laptopie by nie zrywało mi tego połączenie i żeby pokazywało mi, że jest podłączony. Proszę o pomoc.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by True02
jak podłączyć i jaki kabelek kupić jeśli chce oglądać film odtwarzany na kompie przez normalny TV odbiornik?
Kabel s-video -> eurozłącze (albo chinch, zależy jakie wejście w tv)

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by A7
Jak zrobić w Excelu tak, żeby np. komórka A1 czy A2 miała szerokość 50 pikseli, a komórka A3 czy A4 miała szerokość 20 pikseli ?

Nie wiem czy się tak da. Możesz zmienić szerokość całej kolumny, a jak bardzo chcesz krzywe komórki to sobie scalaj.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
jakich kodekow uzywacie ? zainstalowalem CCCP i niektore filmy odtwarza bezproblemu inne zas odtwarza w oczojebnych kolorach ;]
moze jakis inny zestaw polecic mozecie ? albo co ew. doinstalowac
pozdr

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by lelu
jakich kodekow uzywacie ? zainstalowalem CCCP i niektore filmy odtwarza bezproblemu inne zas odtwarza w oczojebnych kolorach ;]
moze jakis inny zestaw polecic mozecie ? albo co ew. doinstalowac
pozdr

ja używam takich K-Lite Codec Pack, Real Alternative i ffdshow

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Moze mi ktos powiedziec za co odpowiadaja w systemie pliki bx6HiBj1.exe i 6J5Lk07I.exe ??

Znajdują sie one w C:\Windows\system32

Na bank są to trojany - skasowałby je już dawno , ale nie bardzo wiem czy jak je skasuje to nie uszkodzą czegoś w kompie.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Originally Posted by Piecia
ktoś już testował Google Chrome ? jak wrażenia ?

Polecam lekture: klik [tech.wp.pl]

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by Ludwiczek
Moze mi ktos powiedziec za co odpowiadaja w systemie pliki bx6HiBj1.exe i 6J5Lk07I.exe ??

Znajdują sie one w C:\Windows\system32

Na bank są to trojany - skasowałby je już dawno , ale nie bardzo wiem czy jak je skasuje to nie uszkodzą czegoś w kompie.

Wpisujesz sobie nazwę pliku w google i któryś z pierwszych linków jest do strony, która opisuje te pliki. Tych nie ma, a sądząc po nazwie to na pewno jakieś gówna. Usuwaj śmiało. Chociaż pewnie nic Ci to nie da wink

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Pytanie mam związane z telewizorem.

Czy takie parametry są przyzwoite?

Quote
22” 720p LCD with 16:10 aspect ratio and 1680×1050 native resolution
300 cd/m2 brightness with 50,000 hour lamp life and 5ms response time
2 HDMI with HDCP video input, and 1 component, S-video, and composite video inputs
5.1 SPDIF Digital Optical Audio with stereo mini jack audio connections
>170 degrees horizontal and vertical viewing angle with 5000:1 dynamic contrast ratio and capable of displaying 16.7 million colors

Quote
Size: 22-in
Viewable: 22-in
Tuner: Integrated NTSC/ATSC/QAM HDTV Tuner
Native Panel Resolution: 1680×1050
Supported PC Resolutions: 1366×768, 1024×768, 800×600
Panel Type: 22” Diagonal, 16:10 Wide Screen, Color TFT Active Matrix LCD
Panel Specifications: Anti-Static and hard coated surface
Pixel/Dot Pitch: 0.282mm (H) x 0.282mm (V)
Display Compatibility: HDTV (1080i)
Signal Compatibility: 480i (SDTV), 480P (EDTV), 720P (HDTV), 1080i (HDTV)
Response Time: 5 ms (typical)
Colors: 16.7 million
Brightness: 300 cd/m2 (typical)
Contrast Ratio: 5000:1 (Dynamic)
Viewable Angle: >170 degrees (horizontal and vertical)
Inputs

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
panowie mam problem z laptopem , mozliwe ze jest blachy ale moja znajomosc na komputerach jest bardzo ograniczona : sprawa wyglada tak:

laptop sie mi rozladowal wieczorem , nie chcialo mi sie go juz ladowac wiec tak do rana sobie lezal, rano po podlaczeniu zasilacza lapik startowal ale nie wyswitla sie nic :/ .... jak nie jest podlaczony pod kabel to odrazu sam sie wylacza...jak pod kablem to dziala znaczy dziala...chodzi ale nic sie nie wyswitla...

z kontrolek ktore sie swieca :
DC IN
Zasilanie
Glowny akumulator
nie swieci sie natomiast dysktwardy/ naped dyskow optycznych
i uniwersalne gniazdo karty pamieci

te dwa sie nie swieca
model to TOSHIBA L300 albo 300D

bardzo prosze o pomoc dla pomocnika nagroda skromna

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Ja w moim starym IBMie mialem cos podobnego, tzn jak bateria mi calkiem siadla, to po podlaczeniu do sieci w ogole nie moglem wlaczyc laptopa, albo laptop startowal, ale ekran nie. Pomagalo wtedy podlaczenie zasilacza i zostawienie wylaczonego laptopa tak na pol godziny, az troche sie bateria podladuje.

U mnie bylo to spowodowane "padajaca" bateryjka z BIOSu.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Originally Posted by Ludwiczek
Moze mi ktos powiedziec za co odpowiadaja w systemie pliki bx6HiBj1.exe i 6J5Lk07I.exe ??

Znajdują sie one w C:\Windows\system32

Na bank są to trojany - skasowałby je już dawno , ale nie bardzo wiem czy jak je skasuje to nie uszkodzą czegoś w kompie.

A skad wiesz, ze sa to trojany? Antywirus Ci je wykrywa? Usuniecie za pomoca antywira nie pomaga?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
ladowalem go ...3 godziny i nic nie dalo :/ ten sam efekt co opisalem :/

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Originally Posted by frees
Originally Posted by Ludwiczek
Moze mi ktos powiedziec za co odpowiadaja w systemie pliki bx6HiBj1.exe i 6J5Lk07I.exe ??

Znajdują sie one w C:\Windows\system32

Na bank są to trojany - skasowałby je już dawno , ale nie bardzo wiem czy jak je skasuje to nie uszkodzą czegoś w kompie.

A skad wiesz, ze sa to trojany? Antywirus Ci je wykrywa? Usuniecie za pomoca antywira nie pomaga?

pliki skasowałem , chodzi OK wszystko.

Skasowanie przez ''antywirus nie pomagałao'' wiec poszło ręcznie.

Wiem ze trojany bo mi przeciez znalazlo je i oznaczylo jako Trojan.Downloader.Pho.Be czy jakos tak , ale niestety niewiem czemu nie mnoglo skasowac.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
taki problem
brat ma laptopa toshiby, ostatni reinstallowal, zrobil partycje sztuk dwie - C o pojemnosci 10gb, druga o pojemnosci pozostalej czyli ok 110gb.
Teraz co sie okazuje, partycja C dziala bezproblemowo, natomiast partycja druga, ma pojemnosc zerowa.

co sie stalo i jak to naprawic ?:>

Strona 9 z 17 1 2 7 8 9 10 11 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,392 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1