Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 20 1 2 11 12 13 14 15 19 20
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Leo- sreo --

nieprzygotowani , niezmotywowani , żle wyselekcjowani ,

i gdzie są teraz Ci nasi eksperci , którzy pragnęli ,żeby po ME Leo dalej trenerował Polskę ?


Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Originally Posted by ozzy123
nie rozumiem jak Jop mógł być lepszy od

Wybacz Ozzy ale jak w ogóle Jop mógł być?!?!?! Tego ja nie pojmuję... wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Od kiedy Roger pojawił się w kadrze, piłkarze nie chcą zmienić mojego wrażenia, że Roger nie ma z kim grać... mad

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Najkrotsze podsumowanie dzisiejszego meczu: Błaszczykowski i 10 koszulek,
no jeszcze chyba do Fabiana nie ma sie za bardzo o co przyeczpic, gry pozostalych lepiej nie komentowac,

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
jak to bylo?

leoooo leoooo leoooo laugh laugh laugh


ile jeszcze ten caly leon czy jak mu tam bedzie zwodzil kibicow,

ze dobra gra, sratatata


ale przeciez wygralismy z Portugalia laugh laugh


hehe, a tutaj slowa innego wielkiego dziadka lesnego Michala L.


"Teraz czeka nas mecz z San Marino, który trzeba wygrać i mieć cztery punkty. To nie będzie jednak spacerek."

niech go ch%% strzeli laugh

jeszcze przed MS gadali, ze mamy tak mocna ekipe, ze powieziemy Niemcow

po mistrzostwach tak sie gadka zmienila, ze czeka nas ciezki mecz z San Marino

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354


[Linked Image][/URL]


I tyle z mojej strony . wink

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
hmmm, to po co bierze tak gruba kase i siedzi w Polsce? crazy

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
Originally Posted by pettersen
hmmm, to po co bierze tak gruba kase i siedzi w Polsce? crazy

już niedługo zapewne

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by ELDORADO
Leo- sreo --

nieprzygotowani , niezmotywowani , żle wyselekcjowani ,

i gdzie są teraz Ci nasi eksperci , którzy pragnęli ,żeby po ME Leo dalej trenerował Polskę ?

Cały czas są, bo w przeciwieństwie do Ciebie nie chcą powrotu to kolesiostwa i ciągłe przekazywanie "pałeczki" między kolesiami typu Engel, Janas, itd. smile

Czas zrozumieć, że w Polsce nie ma ani jednego trenera, który w 1% by się nawet nadawał do kierowania reprezentacją. Może Kasperczak jeszcze byłby wyjątkiem, ale poza nim jest zupełna pustka. Zresztą, Anglia ma ten sam problem... ani jednej osoby u siebie, która mogłaby poprowadzić narodową jedenastkę. I nawet wielki Capello ma problem bo w przerwie meczu jest nadal 0-0 z Andorą. wink

Nie oczekiwałbym od Leo cudów, bo sam trener nie wygra meczu. Ale jest to najlepszy trener na jakiego nas stać w tej chwili i cieszę się, że prowadzi naszą reprezentację w eliminacjach do MS20120. piwo

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Ja np. nie oczekuję cudów, cud to był z Portugalią i nieprędko się taki znów zdarzy.

Oczekuję od piłkarzy:

a) walki i zaangażowania
b) przyzwoitego poziomu

Tylko tyle lub aż tyle.

Od trenera oczekuję:

a) myśli taktycznej (tej poza uporczywym 4-5-1 i forsowaniem jak najgłębszej defensywy nie widać żadnej od dawna).
b) że będą grali najlepsi

Tylko tyle lub aż tyle.


Patrząc na to ile kasy trzepie Leo, to myślę, że spełnienie takich oczekiwań nie powinno być dla niego wielkim problemem. A jednak jest i to dużym.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Po pierwsze nie obchodzi mnie ile Leo zarabia, w ogóle nie rozumiem co do ma do rzeczy. Trener ma pracować tak samo jak przyjmie ofertę pracy i nie jest to zależne od ilości kasy. smile

Taktykę zostawiam mu, jak i dobór graczy. Jeśli będzie lepsza propozycja obsadzenia stanowiska selekcjonera to wtedy można rozmawiać, ale jak na razie to lepszego kandydata nie mamy.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Originally Posted by Bzyku
a) myśli taktycznej (tej poza uporczywym 4-5-1 i forsowaniem jak najgłębszej defensywy nie widać żadnej od dawna).

Jak ja nie lubię tego ustawienia laugh

Po pierwsze to nie mamy zawodnika w stylu Drogby tzn budowa i umiejętności.

A w dodatku nasi obrońcy... blush

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Conrad
Po pierwsze nie obchodzi mnie ile Leo zarabia, w ogóle nie rozumiem co do ma do rzeczy.

Niech zarabia nawet miliony. Ale jeśli się bierze kupę szmalu, to trzeba pokazać, że jest się tego wartym. Z tym jest coraz gorzej.


Quote
Jeśli będzie lepsza propozycja obsadzenia stanowiska selekcjonera to wtedy można rozmawiać, ale jak na razie to lepszego kandydata nie mamy.

Henryk Kasperczak - papiery ma nie gorsze od Leo. Lepiej zna Polskę i naszych zawodników.

Poza tym zawsze może to być dobry trener zagraniczny. Na pewno są do wzięcia nie gorsi od Leo.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
A
As Offline
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
Co by nie mówić reprezentacja za Janasa, który zarabiał kilka razy mniej niz bog Leo, goliła takich ogórów jak Słowenia niemal za kazdym razem. Tylko trzeba wyjść dwoma nominalnymi napastnikami i jednym def. pomocnikiem.
Miałem wrażenie, że w dzisiejszym meczu kompetencje Murawskiego(Bandrowskiego) i Lewandowskiego zachodziły się, czego wynikiem był kompletny brak udziału w grze pierwszej dwójki. Biegali gdzies bezczynnie w środku boiska, podczas gdy z przodu ewidentnie brakowało napastnika typu Robert Lewandowski, Irek Jeleń, Artur Wichniarek, czy choćby Smolarek. jak zobaczyłem skład przed meczem od razu wiedziałem, że ten mecz skończy się co najwyżej remisem.
Na lewym skrzydle dałbym pograc Boguskiemu. Krzynówek niestety nie te lata i nie ta forma, nie jest w stanie wytrzymać kondycyjnie 90 minut gry.

Kandydatów na trenera jest kilku, chocby Kasperczak. Może dobrym rozwiązaniem byłoby postawienie na młodzież typu Skorża, czy Michniewicz. Czas Leo i jego mądrości i filozofii, dziwnych koncepcji, nie uwzględniając dobrych graczy ewidentnie dobiegł końca. Koniec mamienia starego dziada, który nie osiągnał poważnego sukcesu od ponad dekady.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Jak Leo nie wygrywa, to ma do nas pretensje, ze nie zauwazamy, ze u nas nie ma potencjalu.

Ten potencjal musi jednak byc, skoro rezygnuje on z gracza miesiaca bundesligi, z gracza, ktory regularnie pogrywa w lidze francuskiej.

Skoro stac na rezygnacje z takich graczy, tzn., ze z nasza pilka nie jest tak zle.

Nie ma wynikow = out.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by Conrad
Cały czas są, bo w przeciwieństwie do Ciebie nie chcą powrotu to kolesiostwa i ciągłe przekazywanie "pałeczki" między kolesiami typu Engel, Janas, itd. smile

a ja w przeciwieństwie np. do Ciebie mam dość kolesiostwa managerskiego w kadrze i na siłę promowania takich ogórków jak Pazdan, Zahorski, Kokoszka; ciągania kompletnie bez formy Matusiaka i pieprzenia że w Polsce nie ma napastników.
A no tak zatrudnijmy Leonowi więcej pomagierów z Holandii bo nikt inny nie umie tak świetnie przygotować piłkarzy np. fizycznie jak to widzieliśmy na Euro grin

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785


Zgadzam sie z toba As w 100%.Leo jest trenerem slabym,
powiem wiecej bardzo slabym.Kazdy nastepny mecz tylko potwierdza jego zagubienie w Polskich realiach.
Conrad twoj zachwyt dla Benhakera jest smieszny,
wiem ,ze kazdy ma prawo do swojego zdania ale bez przesady.
Fakt nie mamy dobrych zawodnikow ,ale to co wyprawia Leo
z zestawieniem skladu i mysli taktycznej to nawet laik futbolu
usmiecha sie pod nosem.
Pozdrawiam,czym predzej podziekujemy Leosiowi za prace
tym lepiej dla nas i dla Polskiej pilki. papa

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
tego..jakby to powiedziec


chyba zaden selekcjoner na swiecie nie ma tak inwalidzkiego INTERNATIONAL LEVEL jak siwy dziadek - uzywa tego stwierdzenia do Pazdanów, Zahorskich, Kokoszkow i innych wynalazkow kotrzy ile sa warci pokazuja juz od dawna. Nie bardzo rozumiem pozbawiony jakiegolwiek sensu taktycznego sposob gry BEZ jakichkolwiek napastnikow z wyrobnikami ze Slowenii na naszym boisku. Przeciez to jest kompletny skandal zeby nomen omen pomocnik Piszczek musial sam walczyc z obroncami Slowenii. Co to ma byc ze Krzynowek obwiniajacy za wszystko dziennikarzy nie potrafi dojsc do pilki do ktorej ja bym doszedl na czterech - jak dlugo jeszcze w tej kadrze bedzie grał ciapaty ktory nie dosc ze nie potrafi rozegrac pilki to jeszcze je bezczelnie traci ? Kto ma pilki rozgrywac skoro pan Mariusz L. w kazdym meczu jest 12-stym zawodnikiem druzyny przeciwnej ?

Benhałer to tragicznie slaby trener. Prosze obroncy Benhałera wskazcie mi jeden sukces jaki ten chłop zrobil z reprezentacja. Jest slepo zapatrzony w swoj warsztat i pewny siebie az do granic bezczelnosci. Polacy, sadzac z jego wypowiedzi to stado baranow a on jest oberszturmfirer i wszystkim pokaze jaki to on jest kul trendi i dżezi. Dostaje mnostwo pieniedzy a wynikow nie ma zadnych do tego kompromitujace go bledy przy obsadzie wielu pozycji. Jaki jest sens jest wloczyc Kokoszke jak nie wiadomo czy on wogole bedzie gral w Empoli jesli PZPN nie przesle certyfikatu? Jakim prawem napastnika wpuszcza dopiero w 72 minucie na plac gry skoro remis to tak naprawde nasza porazka? Ten chlop sie gubi i gubil sie od poczatku ale to co robi teraz to jest skandal. Obawiam sie tylko ze listek go nie zwolni bo musialby zaplacic mnostwo kasy jako odszkodowanie..

o za łatwych podaniach dla wichniarka jelenia i brożka nie wspomne

benhałer : BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEH

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
I uzupełniając Wasze powyższe komentarze dodam, że ewentualne przyszłe wygrane Polaków w niczym nie usprawiedliwiają fatalnych błędów Leona Benchałera. Na błędy mógł pozwolić sobie Leon w pierwszych meczach swojej "polskiej" kariery. Teraz jest to zwykła fuszerka i chałtura starego dziada bez pomysłu!

Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
Originally Posted by Sturmwind
Przeciez to jest kompletny skandal zeby nomen omen pomocnik Piszczek

U siebie w klubie Piszczek dwa ostatnie mecze rozegrał jako .............. prawy obrońca smile

Strona 13 z 20 1 2 11 12 13 14 15 19 20

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, rafal08, Lukasz111, forty, betowiec, kamel, wHiTe_StAr), 2,748 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,477
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1