|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Tak jak w temacie!
Kuba - przyjacielu, to juz grubo ponad 1000 postow, a nikt nie gratuluje. A nalezy Ci sie jak najbardziej. To dzieki mnie trafiles na to forum (nie wiem czy jeszcze pamietasz) i nie powiem - widac ze tu istniejesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Bardzo mnie to cieszy, ze mamy takie miejsce w polskim wirtualnym swiecie bukmacherskim, gdzie mozna sie wykazac. Tak trzymac!
Pozdrawiam i zycze drugiego tysiaczka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Raf mnie wyprzedził - trudno. Przyłączam się do gratulacji Kubuś tym bardziej, że dużo Tobie na tym forum zawdzięczam - nie raz się zdażało, że podawałeś za mnie typki co niejednokrotnie ratowało mnie w różnych konkursach. Wniosłeś wiele nowego swoją osobą na forum mecz.pl - Twoje typki są przemyślane a Wasz pojedynek z rafem był bardzo ciekawy i wiele osób z pewnością go obserwowało. DZIĘKI za wszystko i stawiam Tobie duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: - JESZCZE RAZ GRATULACJE Kuba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Jo Kuba81
No ja ci tez gratuluje dobrych typow no i tych co by nie bylo kulturalnych postow!
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
:5gw: Gratulacje Kuba81 za przekroczenie 1000 wysłanych postów!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku przekroczysz... 2003 wysłanych wiadomości! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
PS. Dzięki za przypomnienie Raf.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894 |
Gratulacje Kuba81 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Zyczę Ci samych trafnych typów i oczywiście kolejnego tysiąca
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Kongradźiulejszyn (dzisiaj miałem właśnie egzam z fonetyki i tak mi się jakoś nasunęło, że fonetykowo Ci pogratuluje Kuba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , może klawa nie pozwala mi na wpisanie tego tak jak powinno, ale się starałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Pozdrawiam
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Za wspieranie w F1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688 |
Przyłączam się do gratulacji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
Przyłączam się do gratulacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Kolejncego tysiączka na forum i samych trafionych typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
Gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
Przylaczam sie do gratulacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Gratki kuba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> 100 lat !!! ... ups to nie ten jubileusz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ... więc .... 10 000 postów !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2002
Posty: 291 |
Gratulacje! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
przylaczam sie do gratulacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Kuba gratulacje i życzę kolejnego 1000 Dziekuje za wsparcie i pomoc w konkursie tenisowym
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332 |
Przylaczam sie kuba duzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Gratki kuba81 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
81 roczik ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Kurcze Panowie dopiero teraz z pracy wrocilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Chcialem wam wszystkim serdecznie podziekowac za gratulacje .Szczerze mowiac nie myslalem ze az tyle osob mi pogratuluje dlatego tym milej mi jest.Staram sie jak moge aby to forum dzialalo jak najlepiej czasem mi nie wychodzi ale staram sie jak moge by podac zawsze dobre typy i by wspomoc kazdego jesli jest to mozliwe.Dlatego jeszcze raz serdecznie dziekuje za gratulacje!!!!!I dalej kazdemu z forumowiczow sluze pomoca!!!Dzieki wszystkim za pamiec!!!!Jest mi bardzo milo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Szczerze mowiac nie wiem co by sie stalo gdyby nie istnialo to forum na pewno byloby duzo smutniej a tak codziennie jest co pisac i co odwiedzac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Dziekuje wszystkim jeszcze raz bardzo serdecznie!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka