Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#25890 29/01/2003 20:40
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf
Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Tak jak w temacie!

Kuba - przyjacielu, to juz grubo ponad 1000 postow, a nikt nie gratuluje. A nalezy Ci sie jak najbardziej. To dzieki mnie trafiles na to forum (nie wiem czy jeszcze pamietasz) i nie powiem - widac ze tu istniejesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Bardzo mnie to cieszy, ze mamy takie miejsce w polskim wirtualnym swiecie bukmacherskim, gdzie mozna sie wykazac. Tak trzymac!

Pozdrawiam i zycze drugiego tysiaczka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
#25891 29/01/2003 20:45
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Raf mnie wyprzedził - trudno. Przyłączam się do gratulacji Kubuś tym bardziej, że dużo Tobie na tym forum zawdzięczam - nie raz się zdażało, że podawałeś za mnie typki co niejednokrotnie ratowało mnie w różnych konkursach. Wniosłeś wiele nowego swoją osobą na forum mecz.pl - Twoje typki są przemyślane a Wasz pojedynek z rafem był bardzo ciekawy i wiele osób z pewnością go obserwowało. DZIĘKI za wszystko i stawiam Tobie duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: - JESZCZE RAZ GRATULACJE Kuba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#25892 29/01/2003 20:50
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Jo Kuba81

No ja ci tez gratuluje dobrych typow no i tych co by nie bylo kulturalnych postow!

pozdro

#25893 29/01/2003 20:51
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
:5gw: Gratulacje Kuba81 za przekroczenie 1000 wysłanych postów!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku przekroczysz... 2003 wysłanych wiadomości! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

PS. Dzięki za przypomnienie Raf.

#25894 29/01/2003 20:57
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
Gratulacje Kuba81 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Zyczę Ci samych trafnych typów i oczywiście kolejnego tysiąca

#25895 29/01/2003 21:04
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Gratuluje!!

#25896 29/01/2003 22:43
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Kongradźiulejszyn (dzisiaj miałem właśnie egzam z fonetyki i tak mi się jakoś nasunęło, że fonetykowo Ci pogratuluje Kuba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , może klawa nie pozwala mi na wpisanie tego tak jak powinno, ale się starałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Pozdrawiam

SLAV

#25897 29/01/2003 22:45
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Za wspieranie w F1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#25898 29/01/2003 22:48
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688
Przyłączam się do gratulacji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#25899 30/01/2003 00:29
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Przyłączam się do gratulacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Kolejncego tysiączka na forum i samych trafionych typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#25900 30/01/2003 01:09
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#25901 30/01/2003 01:11
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Przylaczam sie do gratulacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#25902 30/01/2003 01:34
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Gratki kuba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> 100 lat !!! ... ups to nie ten jubileusz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ... więc .... 10 000 postów !

#25903 30/01/2003 01:36
Dołączył: Nov 2002
Posty: 291
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 291
Gratulacje! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#25904 30/01/2003 01:58
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
przylaczam sie do gratulacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#25905 30/01/2003 02:11
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Kuba gratulacje i życzę kolejnego 1000 Dziekuje za wsparcie i pomoc w konkursie tenisowym

#25906 30/01/2003 02:48
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#25907 30/01/2003 02:50
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Przylaczam sie kuba duzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
pozdrawiam

#25908 30/01/2003 03:01
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Gratki kuba81 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

81 roczik ?

#25909 30/01/2003 03:15
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Kurcze Panowie dopiero teraz z pracy wrocilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Chcialem wam wszystkim serdecznie podziekowac za gratulacje .Szczerze mowiac nie myslalem ze az tyle osob mi pogratuluje dlatego tym milej mi jest.Staram sie jak moge aby to forum dzialalo jak najlepiej czasem mi nie wychodzi ale staram sie jak moge by podac zawsze dobre typy i by wspomoc kazdego jesli jest to mozliwe.Dlatego jeszcze raz serdecznie dziekuje za gratulacje!!!!!I dalej kazdemu z forumowiczow sluze pomoca!!!Dzieki wszystkim za pamiec!!!!Jest mi bardzo milo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Szczerze mowiac nie wiem co by sie stalo gdyby nie istnialo to forum na pewno byloby duzo smutniej a tak codziennie jest co pisac i co odwiedzac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dziekuje wszystkim jeszcze raz bardzo serdecznie!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, JelineK, bukma, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, forty), 1,266 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1