Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13
Mike Avdi #2555365 20/08/2008 14:58
Dołączył: Jul 2007
Posty: 719
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 719
Wie ktos moze z ktorego konta bankowego Doxx >wyplaca< kase? Pekao, BZWBK czy BPH?

Bonus: Unibet
Predox #2567726 26/08/2008 04:56
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Wie ktoś co sie dzieje z ich supportem? Maile wysłane do nich wracają z powrotem...

włodar #2568581 26/08/2008 21:08
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
doxxbet to dno laugh oferte na tenisa maja dosc dobra ale kontakt z nimi graniczy czasami niemal ze z cudem

lucmacher #2568588 26/08/2008 21:15
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545
Likes: 11
To dosc ciekawe bo mi w niedziele odpowiedzieli po 40 minutach na e-mail , a dzis jeszcze dodatkowo przyslali wyczerpujaca odpowiedz na moje pytania

rafal08 #2569771 27/08/2008 04:21
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Byc możne to problem maili zarejestrowanych w onecie - właśnie z dwóch takich dostałem zwrot.

włodar #2586046 05/09/2008 18:31
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Wplacilem do nich nie dawno, teraz chce wyplacic, zlecalem juz z 10 razy od wczoraj, zeby przeslali ten kod rejestracyjny, ale do dzisiaj nie doszedl, wczoraj pisalem maila, do dzis nie raczyli odpisac, chyba sobie za szybko nie wyplace od nich :|

jadanek #2586062 05/09/2008 18:58
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by termii
Wplacilem do nich nie dawno, teraz chce wyplacic, zlecalem juz z 10 razy od wczoraj, zeby przeslali ten kod rejestracyjny, ale do dzisiaj nie doszedl, wczoraj pisalem maila, do dzis nie raczyli odpisac, chyba sobie za szybko nie wyplace od nich :|
Zobacz sobie na poprzednią stronę, gdzie opisałem moją próbę wypłaty kasy od nich grin

Szewa #2586086 05/09/2008 19:35
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
eh.. a na stronie maja podanego maila "[email protected]" , wysylam na niego, to mi zwraca o

Predox #2590106 08/09/2008 23:12
Dołączył: Jul 2007
Posty: 719
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 719
Originally Posted by Predox
Wie ktos moze z ktorego konta bankowego Doxx >wyplaca< kase? Pekao, BZWBK czy BPH?
Ponawiam pytanie

Predox #2590124 08/09/2008 23:34
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by Predox
Originally Posted by Predox
Wie ktos moze z ktorego konta bankowego Doxx >wyplaca< kase? Pekao, BZWBK czy BPH?
Ponawiam pytanie
Z jakiegoś słowackiego banku przesyłają.

z o ® r o #2613722 22/09/2008 22:40
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
Quote
Entraction współpracuje z DOXXbet

Firma Entraction rozpoczęła współpracę z DOXXbet Ltd. w zakresie poszerzenia oferty tego europejskiego bukmachera o pokera online.


Nowa strona internetowa DOXXpoker.com, będzie zaopatrzona w software do pokera dostarczony przez Entranction.

"Naszym celem jest rozwój świadomomości gry w pokera i współpraca ze stowarzyszeniami pokerowymi, rozpoczynając od Słowacji i Czech" - stwierdził Stefan Svec z kierownictwa DOXXbet. / NB

http://e-play.pl/index.php?action=page&view=13&id=17895&page=1

neoximek #2767311 08/12/2008 02:17
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Pytanko Panowie mam. Nigdy do nich kasy nie wpłacałem tylko z nagród za playoffy miałem. Wobec tego ani z konta ani z MB nie korzystałem. Tym razem zrobiłem obrót chce zlecic wypłatę na MB, a tu info, że nie: "Nie ma żadnego zarejestrowanego konta." A jak niby ma byc jak nie wpłacałem do tej pory sam? Czy to znaczy, że tylko na konto mogę wypłacic a na MB nie póki co?

Bullet #2769645 09/12/2008 20:08
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
czy ktoś się w tym buku spotkał z limitami? jeśli tak to w skrócie jak to wyglądało?
wiem, że biorą większe kwoty do akceptacji

awax76 #2771518 10/12/2008 18:02
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
U mnie wyglada to tak, ze maksymalnie mozna postawic 100 EUR a i to biora do akceptacji (choc 4/5 przyjmuja).

Bullet #2774731 13/12/2008 01:09
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by Bullet
Pytanko Panowie mam. Nigdy do nich kasy nie wpłacałem tylko z nagród za playoffy miałem. Wobec tego ani z konta ani z MB nie korzystałem. Tym razem zrobiłem obrót chce zlecic wypłatę na MB, a tu info, że nie: "Nie ma żadnego zarejestrowanego konta." A jak niby ma byc jak nie wpłacałem do tej pory sam? Czy to znaczy, że tylko na konto mogę wypłacic a na MB nie póki co?

Napisałem w tej sprawie do supportu - brak odpowiedzi. Myslę sobie dodam konto i wypłacę na konto. Nic bardziej mylnego bo piszą, że konto nie jest aktywne. Posłałem więc kolejnego maila i dodatkowo skany dowodu i prawka. I co? Dalej nie moge w żaden sposób wypłacic siana mimo, że dostałem odp, że dokumenty zweryfikowano pozytywnie blush Skandal i tyle, napisałem już do Majnera bo on ma kontakt z jakimś dyziem od nich i może pomoże. Naprawdę brak słów co ten buk wyprawia.

Bullet #2791762 23/12/2008 03:29
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
wie ktoś z Was Panowie jak przelac siano z kasyna na zakłady w doxxbet? dostałem bonusa obróciłem a nie wiem jak przelac to co ugrałem blush z góry dzieki za pomoc smile

Bullet #2800917 29/12/2008 21:51
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Szanowni klienci, W związku z aktualizacją systemu obstawianie zakładów na naszej stronie będzie niemożliwe dnia 29 grudnia 2008.

laugh amatorzy, kurrrea cały dzień na aktualizacje ? SKANDAL

Stoin #2803945 31/12/2008 22:07
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by Stoin
Szanowni klienci, W związku z aktualizacją systemu obstawianie zakładów na naszej stronie będzie niemożliwe dnia 29 grudnia 2008.

laugh amatorzy, kurrrea cały dzień na aktualizacje ? SKANDAL

Skandal? To ja Ci napiszę co to znaczy skandal u nich. Wcześniej pisałem już o dużych problemach z wypłatą u nich jakie miałem ostatnio. Teraz nowy skandal. Dostałem 5 euro bonusa w kasynie. Wymagany obrót 3 razy. Ja najpierw pograłem trochę w blacka jacka (co wraz z ruletką nie liczy się do obrotu), ale potem zagrałem w sumie za 171 złotych w Gold Bonanza Keno. Poniżej wklejam raport z gry:

Profile Summary Report:
Game Name Game Profile Handle Hands Played Bets Placed Average Bet Hold
Blackjack Blackjack PLN 1-100
Blackjack PLN 1-100 0.00 72 72 0.00 0.00
GoldenBonanzaKeno GoldenBonanzaKeno PLN
GoldenBonanzaKeno PLN 0.00 171 171 0.00 0.00
HiLo HiLo PLN
HiLo PLN 0.00 1 1 0.00 0.00
Totals 0.00 244 244 0.00 0.00

Jak widac zrobiłem obrót zgodnie z wymaganiami. Wymagane było 60 zł, a ja zrobiłem prawie trzy razy tyle. Tymczasem gośc mi dziś pisze, że nie mama zablokowany bonus bo:

Pana bonus w kasynie jest nadal zablokowany ponieważ wykonał Pan obrót
grając w gry, których obrót nie liczy się do wypełnienia bonusa (ruletka
lub/i blackjack).

Obecny obrót to: 33,27PLN

Jednym słowem ładnie chcą mnie wykiwac blush W związku z tym czekam na dalsze info z ich strony bo postraszyłem ich trochę, że opisze ich procedery tu i tam jak nie rozstrzygną pozytywnie sprawy. Ogólnie nie polecam buka.

Bullet #2825546 11/01/2009 08:38
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
I niestety okazało się, że mamy do czynienia z oszustami blush Otóż zabrali mi te kilkadziesiąt złotych, które wygrałem w kasynie z tego bonusa. Co gorsza nie raczyli nawet odp. na mojego maila w tej sprawie... Mam w dupie te pieniądze, niech się nimi udławią, ale strasznie nie lubie jak ktoś mnie robi w ch.. Także reasumując buk oszukuje klientów, a dodatkowo robi problemy z wypłatami. Mam konta w kilkunastu bukach, ale z czymś takim spotykam się pierwszy raz blush Posłałem im ostatniego maila w tej sprawie, baaaaaardzo niemiłego. Zobaczymy czy tym razem doczekam się choc odpowiedzi...

Bullet #2825665 11/01/2009 10:14
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by Bullet
Także reasumując buk oszukuje klientów, a dodatkowo robi problemy z wypłatami.

Masz pecha ziomek grin ... czaiłeś się z tym wyciągiem z konta wiec pomyśleli że cos kombinujesz.

Ja wyplacam kase kiedy i ile chce i nie ma ŻADNEGO problemu smile

Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, aker, Sensei, rafal08, rymoholik, Akhu, $-man, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec), 2,538 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,062
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1