Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#259128 18/11/2004 09:20
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
00:55 Charlotte - Cleveland 3.55 1.32 hp-7,5 CLE, 195pkt

00:55 Philadelphia - San Antonio 3.21 1.37 hp-6 SAS, 188,5pkt

03:25 Houston - New York 1.27 4.01 hp-7,5 HOU, 178,5pkt

Zapraszam do dyskusji
Pozdrawiam
KRAJAN

Bonus: Unibet
#259129 18/11/2004 14:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Nie wiem jak długo jeszcze to będzie, ale promocja roku w B&W Cavsi są w handi na +7,5 a nie na - 7,5 !!! Kto ma konto u nich niech gra. Pewnie zaraz się zorientują i zmienią.Kurs 1.91. Ja juz zagrałem

#259130 18/11/2004 15:15
Dołączył: Nov 2004
Posty: 20
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 20
Juz sie zorientowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#259131 18/11/2004 15:17
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
nie wiem czy ktoś zdążył, ale juz poprawili na -7,5. Ciekawe czy mi nie anulują zakładu.

#259132 18/11/2004 15:24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 20
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 20
jeszcze widziałem +7,5 ale jak zagrałem za 200 to mi nie zatwierdzili i kasy nie odjeli.Wiec dil był prawdziwy !!

#259133 18/11/2004 15:30
Dołączył: Nov 2002
Posty: 164
$
member
member
$ Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 164
zmienili przed chwila na -7,5.

#259134 18/11/2004 17:51
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Houston - NY Knicks +8pkt /2 /1.90 /toto-mix

Mecz NIBY dla rakiet..ale przeczuwam problemy (: i dzis łatwego zwycięstwa nie będzie.. jak w ogóle będzie..

#259135 18/11/2004 18:00
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
PHILLA-SAN ANTONIO U 187 v Philla {+5} 1 ...76 nie leza Spursom zawsze mieli z nimi problemy
HOUSTON-NY {+8} 2 ...duzo walki under tez moze wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#259136 18/11/2004 18:02
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Nie wiem jak długo jeszcze to będzie, ale promocja roku w B&W Cavsi są w handi na +7,5 a nie na - 7,5 !!! Kto ma konto u nich niech gra. Pewnie zaraz się zorientują i zmienią.Kurs 1.91. Ja juz zagrałem

Odbiegamy trochę od tematu,ale myślę,że warto poświęcić wyżej opisanej sytuacji trochę czasu.

Od września to juz chyba 4 czy 5 raz taka "promocja" w B&W jeżeli chodzi o koszykówke.

Ja korzystam w miarę regularnie - oczywiście jeżeli uda mi się dojrzeć takie coś :-)
Dawałem np. i singla i kombo z takim zdarzeniem(2 typ z kombo kontrowałem na zwrot).

Nie o to jednak chodzi kto i kiedy skorzystał.

Umówmy sie ,że jeżeli zdarzy się coś takiego ponownie,to kto dostrzeże niech podaje,ale w takiej formie

XYZ PLUS 8,0
(w odpowiednim temacie,czy na american czy na parkiecie).

Kto zainteresowany,to i tak zrozumie,a nie ma co bukom ułatwiać roboty,podając dokładne info.

Karolski,masz zaklad wygrany - bankowo,gratki :-)

Pozdrawiam

amkwish

#259137 18/11/2004 19:05
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Jak myslicie Philadelphia 76ers da sobie dzisiaj rade?
Philadelphia 76ers - San Antonio Spurs

#259138 18/11/2004 19:09
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
a b&w nierozstrzyga takich pomyłek jako zwroty??

#259139 18/11/2004 19:55
Dołączył: Nov 2004
Posty: 9
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 9
PHILADELFIA troche jest slaba ostatnio porazka z SEATLE
ale w koszu wszystko mozliwe
SAN ANTONIO jednak to glowny faworyt calego sezonu
ale jest powiedzenie BIJ MISTRZA! (no ewen. faworyta hehe) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#259140 18/11/2004 20:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
a b&w nierozstrzyga takich pomyłek jako zwroty??

Czepek,a czy termin "pomyłka" może miec tu zastosowanie ?
Bobki graja u siebie i moga pojechać Cavaliers ośmioma i wyżej:-)

Pozdrawiam

amkwish

#259141 18/11/2004 20:34
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Na początek mam pytanie.

Kiedy mam zamykac tematy "dzienne" ,po 48 godzinach,wystarczy?

Teraz o meczach.

Dokładnie pamiętam,jak dzięki Sixers rozpocząłem kapitalnie marzec - kurs na ich wygrana był około 7,50,a ja dałem intuicyjnie,ze Spurs przegraja po 12 kolejnych wygranych na własnym parkiecie.

Dzis ,jezeli intuicja mnie nie myli :-) - rewanż i wygrana SA co najmniej 10-oma punktami i...jakos mi pasuje under 188,0.

Cleveland w Bobkach,hmm...przez te Bobki juz 2 razy popłynąłem i w sumie nie mam pretensji,bo naiwnościa jest obstawiać grubo zakłady z udziałem Charlotte,przynajmniej na razie - ta ekipa może odwalić wszystko.
Niech pograja jeszcze drugie tyle,może coś się przejaśni:-)

Na dziś za middle stake over w meczu z Cavs.

Rockets - Knicks absolute no bet.

Tak więc z 3 meczów wychodzi mi tylko jedno kombo

PHI - SA 2 (-7,5)
CHA - CLR over 193
/3,61 w B&W/

Tak gwoli wyjaśnienia gram dziś tego dubla bez przekonania,tak bardziej dla porannej adrenaliny:P

Pozdrawiam

amkwish

#259142 18/11/2004 21:58
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
co do za,ykania tematow to uwazam ze dzis mozna spokojnie zamknac te z 15 i 16. jutro z 17, czyli po 2 dnisch wystarczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
co do meczu sixers - spurs, wedlug mnie to latwy prog i nie powinno byc problemow. po kompromitacji z seattle napewno nie przegraja. wie ktos moze cos na temat kontuzji iversona z ostatniego meczu?? byla czy nie i czy dalej cos mu dolega??
duncan nie ma godnego przeciwnika dzisiaj, powinien spokojnie nabic 25-30 punktow, kiedys musi sie przebudzic malik rose, jak tak patrze na oba sklady to mam coraz mniej watpliwosci.
ok godziny 3:30 powinno sie wszystko wyjasnic.
jeszcze raz prosze o informacje o iversonie

#259143 18/11/2004 21:58
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
dzisiaj ze skromenj oferty puściłem Cavsów(-7),są w świetnej formie i licze że będą ją kontynuować

#259144 18/11/2004 23:33
Dołączył: Nov 2002
Posty: 164
$
member
member
$ Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 164
witam

Philadelphia 76ers - San Antonio Spurs (-7pkt) 2

Phila bez Iversona dzis.


pozdrawiam

#259145 19/11/2004 00:02
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Philadelphia 76ers wygra dzisiaj przewaga 4p

#259146 19/11/2004 00:13
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Quote
(...) po kompromitacji z seattle napewno nie przegraja. (...)

Hmmm...widziałeś może jakiś mecz Seattle? Ja tak - i jeśli to nienajciekawiej grająca obecnie drużyna NBA to z całą pewnością ścisła czołówka. Wydawało się, że mogą być problemy pod koszami, jednak zaskakująco dobrze poczyna sobie Reggie Evans, Dannego Fortsona reklamować nie trzeba, a czasem nawet Jerome James potrafi zaskoczyć. Gracze rzucający to już absolutny top całej ligi! No i jeden z najzdolniejszych typowych rozgrywających - Luke Ridnour. Moim zdaniem ten zespół ma spore szanse nawet na finał na zachodzie. Z drugiej strony barykady Phila - kompletna porażka jesli chodzi o budowanie zespołu! Widziałem ich również kilka razy i jestem zdegustowany - nie wiem jak można pozwolić na to, by w zespole mieć (oprócz Iversona - wiadomo) praktycznie samych graczy na dwójki i trójki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pod koszami ten team NIE ISTENIEJE! Nie zmienią tego rozpaczliwe próby ciągle nowych starterów na centrze - dziś silny skrzydłowy Marc Jackson (wcześniej Brian Skinner i ostatnio Dalembert). Każdy z nich niestety nadaje się tak do NBA na centra, jak ja do walki z Gołotą. Dorobek ratuje jeszcze Iverson i szczęście w postaci "wyskoków" od czasu do czasu, któregoś strzelca - np "trójki" szalonego Korvera, ale gdyby nie dwa zwycięstwa po dogrywkach w meczach, w których Phila przegrywała już około 20 punktami, to sytuacja zespołu byłaby katastrofalna. Dorobiłem się na meczu ze Seattle (kurs 2,14 w profie - powaliło ich) i myślę, że dziś SA również powinno wygrać. Chociaż akurat na to nie grałem - jakoś nie mam przekonania to pierwszych występów San Antonio.

Pozdrawiam!

#259147 19/11/2004 00:22
Dołączył: Feb 2001
Posty: 334
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 334
Quote
witam


Phila bez Iversona dzis.


pozdrawiam


wlasnie zaliczył zbiórke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


pozdro

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1