|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
00:55 Charlotte - Cleveland 3.55 1.32 hp-7,5 CLE, 195pkt
00:55 Philadelphia - San Antonio 3.21 1.37 hp-6 SAS, 188,5pkt 03:25 Houston - New York 1.27 4.01 hp-7,5 HOU, 178,5pkt
Zapraszam do dyskusji Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653 |
Nie wiem jak długo jeszcze to będzie, ale promocja roku w B&W Cavsi są w handi na +7,5 a nie na - 7,5 !!! Kto ma konto u nich niech gra. Pewnie zaraz się zorientują i zmienią.Kurs 1.91. Ja juz zagrałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 20 |
Juz sie zorientowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653 |
nie wiem czy ktoś zdążył, ale juz poprawili na -7,5. Ciekawe czy mi nie anulują zakładu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 20 |
jeszcze widziałem +7,5 ale jak zagrałem za 200 to mi nie zatwierdzili i kasy nie odjeli.Wiec dil był prawdziwy !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2002
Posty: 164 |
zmienili przed chwila na -7,5.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Houston - NY Knicks +8pkt /2 /1.90 /toto-mix
Mecz NIBY dla rakiet..ale przeczuwam problemy (: i dzis łatwego zwycięstwa nie będzie.. jak w ogóle będzie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995 |
PHILLA-SAN ANTONIO U 187 v Philla {+5} 1 ...76 nie leza Spursom zawsze mieli z nimi problemy HOUSTON-NY {+8} 2 ...duzo walki under tez moze wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Nie wiem jak długo jeszcze to będzie, ale promocja roku w B&W Cavsi są w handi na +7,5 a nie na - 7,5 !!! Kto ma konto u nich niech gra. Pewnie zaraz się zorientują i zmienią.Kurs 1.91. Ja juz zagrałem Odbiegamy trochę od tematu,ale myślę,że warto poświęcić wyżej opisanej sytuacji trochę czasu. Od września to juz chyba 4 czy 5 raz taka "promocja" w B&W jeżeli chodzi o koszykówke. Ja korzystam w miarę regularnie - oczywiście jeżeli uda mi się dojrzeć takie coś :-) Dawałem np. i singla i kombo z takim zdarzeniem(2 typ z kombo kontrowałem na zwrot). Nie o to jednak chodzi kto i kiedy skorzystał. Umówmy sie ,że jeżeli zdarzy się coś takiego ponownie,to kto dostrzeże niech podaje,ale w takiej formie XYZ PLUS 8,0 (w odpowiednim temacie,czy na american czy na parkiecie). Kto zainteresowany,to i tak zrozumie,a nie ma co bukom ułatwiać roboty,podając dokładne info. Karolski,masz zaklad wygrany - bankowo,gratki :-) Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Jak myslicie Philadelphia 76ers da sobie dzisiaj rade? Philadelphia 76ers - San Antonio Spurs
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
a b&w nierozstrzyga takich pomyłek jako zwroty??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 9 |
PHILADELFIA troche jest slaba ostatnio porazka z SEATLE ale w koszu wszystko mozliwe SAN ANTONIO jednak to glowny faworyt calego sezonu ale jest powiedzenie BIJ MISTRZA! (no ewen. faworyta hehe) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
a b&w nierozstrzyga takich pomyłek jako zwroty?? Czepek,a czy termin "pomyłka" może miec tu zastosowanie ? Bobki graja u siebie i moga pojechać Cavaliers ośmioma i wyżej:-) Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Na początek mam pytanie.
Kiedy mam zamykac tematy "dzienne" ,po 48 godzinach,wystarczy?
Teraz o meczach.
Dokładnie pamiętam,jak dzięki Sixers rozpocząłem kapitalnie marzec - kurs na ich wygrana był około 7,50,a ja dałem intuicyjnie,ze Spurs przegraja po 12 kolejnych wygranych na własnym parkiecie.
Dzis ,jezeli intuicja mnie nie myli :-) - rewanż i wygrana SA co najmniej 10-oma punktami i...jakos mi pasuje under 188,0.
Cleveland w Bobkach,hmm...przez te Bobki juz 2 razy popłynąłem i w sumie nie mam pretensji,bo naiwnościa jest obstawiać grubo zakłady z udziałem Charlotte,przynajmniej na razie - ta ekipa może odwalić wszystko. Niech pograja jeszcze drugie tyle,może coś się przejaśni:-)
Na dziś za middle stake over w meczu z Cavs.
Rockets - Knicks absolute no bet.
Tak więc z 3 meczów wychodzi mi tylko jedno kombo
PHI - SA 2 (-7,5) CHA - CLR over 193 /3,61 w B&W/
Tak gwoli wyjaśnienia gram dziś tego dubla bez przekonania,tak bardziej dla porannej adrenaliny:P
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
co do za,ykania tematow to uwazam ze dzis mozna spokojnie zamknac te z 15 i 16. jutro z 17, czyli po 2 dnisch wystarczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. co do meczu sixers - spurs, wedlug mnie to latwy prog i nie powinno byc problemow. po kompromitacji z seattle napewno nie przegraja. wie ktos moze cos na temat kontuzji iversona z ostatniego meczu?? byla czy nie i czy dalej cos mu dolega?? duncan nie ma godnego przeciwnika dzisiaj, powinien spokojnie nabic 25-30 punktow, kiedys musi sie przebudzic malik rose, jak tak patrze na oba sklady to mam coraz mniej watpliwosci. ok godziny 3:30 powinno sie wszystko wyjasnic. jeszcze raz prosze o informacje o iversonie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
dzisiaj ze skromenj oferty puściłem Cavsów(-7),są w świetnej formie i licze że będą ją kontynuować
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2002
Posty: 164 |
witam
Philadelphia 76ers - San Antonio Spurs (-7pkt) 2
Phila bez Iversona dzis.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Philadelphia 76ers wygra dzisiaj przewaga 4p
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002 |
(...) po kompromitacji z seattle napewno nie przegraja. (...) Hmmm...widziałeś może jakiś mecz Seattle? Ja tak - i jeśli to nienajciekawiej grająca obecnie drużyna NBA to z całą pewnością ścisła czołówka. Wydawało się, że mogą być problemy pod koszami, jednak zaskakująco dobrze poczyna sobie Reggie Evans, Dannego Fortsona reklamować nie trzeba, a czasem nawet Jerome James potrafi zaskoczyć. Gracze rzucający to już absolutny top całej ligi! No i jeden z najzdolniejszych typowych rozgrywających - Luke Ridnour. Moim zdaniem ten zespół ma spore szanse nawet na finał na zachodzie. Z drugiej strony barykady Phila - kompletna porażka jesli chodzi o budowanie zespołu! Widziałem ich również kilka razy i jestem zdegustowany - nie wiem jak można pozwolić na to, by w zespole mieć (oprócz Iversona - wiadomo) praktycznie samych graczy na dwójki i trójki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pod koszami ten team NIE ISTENIEJE! Nie zmienią tego rozpaczliwe próby ciągle nowych starterów na centrze - dziś silny skrzydłowy Marc Jackson (wcześniej Brian Skinner i ostatnio Dalembert). Każdy z nich niestety nadaje się tak do NBA na centra, jak ja do walki z Gołotą. Dorobek ratuje jeszcze Iverson i szczęście w postaci "wyskoków" od czasu do czasu, któregoś strzelca - np "trójki" szalonego Korvera, ale gdyby nie dwa zwycięstwa po dogrywkach w meczach, w których Phila przegrywała już około 20 punktami, to sytuacja zespołu byłaby katastrofalna. Dorobiłem się na meczu ze Seattle (kurs 2,14 w profie - powaliło ich) i myślę, że dziś SA również powinno wygrać. Chociaż akurat na to nie grałem - jakoś nie mam przekonania to pierwszych występów San Antonio. Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 334 |
witam
Phila bez Iversona dzis.
pozdrawiam wlasnie zaliczył zbiórke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|