Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 20 1 2 14 15 16 17 18 19 20
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Gdy za Bonka wygralismy 2:0 w San Marino, wieszano na nim psy, dzis Leo jest fajny, bo Polska prowadzi w grupie...

Jestem zazenowany gra, stylem, jestem zazenowany selekcja, jestem zazenowany zmianami...

Po kiego bral Kowalczyka? Zeby ten zagral na prawej obronie? Lewy obronca na prawej? Po co byl Gancarczyk? Czyzby po to,z eby zamknac komus usta?

Zenujacy wiwad w dzisiejszym (a wlasciwie wczorajszym) PS podsumowal wszystko...Leo szuka obrony...Leo jest niepotrzebny i przeplacany.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by polskignom
Gdy za Bonka wygralismy 2:0 w San Marino, wieszano na nim psy, dzis Leo jest fajny, bo Polska prowadzi w grupie...

Jestem zazenowany gra, stylem, jestem zazenowany selekcja, jestem zazenowany zmianami...

Po kiego bral Kowalczyka? Zeby ten zagral na prawej obronie? Lewy obronca na prawej? Po co byl Gancarczyk? Czyzby po to,z eby zamknac komus usta?

Zenujacy wiwad w dzisiejszym (a wlasciwie wczorajszym) PS podsumowal wszystko...Leo szuka obrony...Leo jest niepotrzebny i przeplacany.

pod tym fragmentem się podpisuję. Więcej lepiej nie dodawać, bo 'nie kopie się leżącego...'

blush

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
"Warunki na boisku też były bardzo trudne, zły stan murawy uniemożliwiał granie prawdziwego futbolu" by Leo laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
niech komentarzem do calego meczu bedzie scenka gdzie Drewniusz Drewandowski zostaje potraktowany z bara przez 50kg zawodnika gospodarzy, przewraca sie i prawie ryczy jak baba buehehhehehe

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
Panowie Leo ma wszystkie atuty w ręku, sam nie poda sie do dymisji- wiadomo kaski zadnej nie dostanie...ma podpisany kontrakt w ktorym zapewne jest mowa o wysokim odszkodowaniu w przypadku gdyby PZPN zwolnil Mistrza...to tak jak w pracy, jak wiedzialbym ze zwolnią mnie i dostane odprawke w wysokosci zalozmy 36 pensji to chętnie przystalbym na propozycje pracodawcy:)Patrze na Leo i dochodze do jednego wniosku, Cała Polske LEO ma głeboko gdzies, byle kaska sie zgadzala

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by Chaoz
"Warunki na boisku też były bardzo trudne, zły stan murawy uniemożliwiał granie prawdziwego futbolu" by Leo laugh

jak zobaczylem spotakanie, od razu bylem pewien, ze tak bedzie mowil

zenua.nl

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Całe szczeście, że oglądałem tylko jakies 15 minut wczorajszej kopaniny.
Ze Słowenią oglądałem chyba połowkę.
Jak dla mnie to nie jest drużyna, która walczyła o prawo gry na Euro `08, jakaś stłumiona, nie potrafiąca walczyć, bez zaangażowania.

A Leo ciśnie nam jakieś farmazony. To Słowenia za mocna! by grać dwoma napastnikami! (to jak przyjdzie mecz z Czechami, którzy grają słabo ale są stawiani wyżej niż Slowenia, to co on powie? :Smirk: )
to mówi, że kontuzje w meczu ze Słowenią pokrzyżowaly mu szyki.
To z boiska zszedł Ebi, Kuba czy jakiś 'inny mózg' drużyny?
Zszedł obronca, Jop z tego co widziałem źle się nie zaprezentował.
Ciśnie nam farmazony a my mamy w to wierzyć? nie doczekanie.

Nigdy za nim nie byłem i nie będę. Pamiętam jak przed Euro rozmawiałem z dobrym kolegą o kadrze, on jak zawsze piał z zachwytu nad Leo.
Szkoda, że teraz nie mam możliwości z nim porozmawiać.

Niech Leo da sobie spokój i idzie gdzie chce.
Niech tylko zostawi to co tutaj ma, czyli ciepłą posadkę i mnóstwo hajsu.
Ale jemu pewnie mało i będzie chcial jak najdłużej siedzieć i walić ściemy bo kasa ma przednią.
A traci tylko nasza piłka ..

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Borek-wytaczam-Beenhakkerowi-proces,wid,10346029,wiadomosc.html?ticaid=1696b

brawo Borek

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by style
http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Borek-wytaczam-Beenhakkerowi-proces,wid,10346029,wiadomosc.html?ticaid=1696b

brawo Borek
Odechcialo mi sie czytac, po fragmencie:

"jak mawia Jan Tomaszewski – pomylił odwagę z odważnikiem."

No jezeli za autorytet ma Janka to niech pozywa.

Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Ktoś tu napisał, że nie kopie się leżącego, więc postaram się być maksymalnie obiektywny i wymienić wszystkie plusy i minusy wczorajszego meczu. PLUSY: 1.Zwycięstwo 2.Dwubramkowe zwycięstwo 3.prowadzenie w grupie już po 2 kolejkach 4.Jako że w dzisiejszym futbolu nie ma już słabeuszy więc pokonaliśmy co najmniej europejskiego średniaka 5.Po nieszczęśliwie zremisowanym poprzednim spotkaniu trener potrafił odbudować drużynę aby ta osiągnęła sukces w kolejnym trudnym meczu. 6.Świetny kamuflaż przed trudniejszymi rywalami, ich wysłannicy napewno nie dostrzegli chociaż zarysu taktyki w tym meczu. MINUS, w liczbie pojedynczej bo zauważyłem tylko jeden, a mianowicie męczarnie z amatorami, brak pomysłu na grę, brak realizacji taktyki czy, co wydaje mi się bardziej prawdopodobne, brak taktyki, brak rozgrywającego i bez względu na rywala obecność minimum jednego defensywnego pomocnika[w 9 na 10 meczów jest ich minimum dwóch], brak zaangażowania i walki, snucie się po boisku, "utrzymywanie się przy piłce" polegające na kopaniu jej w poprzek boiska przy lini środkowej, brak lidera na boisku i poza nim. To na tyle podsumowań, jak widać wynik 6:1 mówi sam za siebie. A tak na poważnie to koło 6 minuty najbardziej żal mi było Fabiańskiego, że będzie pierwszym polskim bramkarzem któremu San Marino strzeli gola, na szczęście zaryzykował właściwy róg i uchronił reprezentację przed kompromitacją a Leo przed wylotem...

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by alfa
A tak na poważnie to koło 6 minuty najbardziej żal mi było Fabiańskiego, że będzie pierwszym polskim bramkarzem któremu San Marino strzeli gola, na szczęście zaryzykował właściwy róg i uchronił reprezentację przed kompromitacją a Leo przed wylotem...

No i głupio zrobił , bo im szybciej wyleci ten holenderski filozof tym lepiej dla reprezentacji.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by style
http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Borek-wytaczam-Beenhakkerowi-proces,wid,10346029,wiadomosc.html?ticaid=1696b

brawo Borek

Ciekawy artykuł, Borek nie jest moim idolem ale wielu kwestiach ma tutaj rację,
oczywiście cały wywiad również ładnie wyreżyserowany odważone każde słowo ale przygotowany z sensem, bez ślepych ataków i strzelania swojaków.

Broni się umiejętnie i z sensem ale mam wrażenie że zbyt daleko sie posuwa bo najpierw można przeczytać że nie chce "mącić", a za chwilę wyciąga różne brudy,
moim zdaniem niepotrzebnie, bo ma dużo racji i nie musi uciekać do odbijania i tak już dziwnej piłeczki
Leo stoi raczej na straconej pozycji bo praktycznie każdy ruch go pogrąża, jeśli ulegnie szeroko rozumianej opinii i postawi np na Jelenia, WIchniarka to okaże swoja slabość i przyzna się do błędów, jeśli bedzie kontynuował swoja droge to leży i kwiczy bo nic nie ugra z "bezjajecznymi" piłkarzami z wczorajszego meczu, słabi Czesi przejadą się po nas jak po mrówce i wykorzystają każdy najmniejszy bład, a tych popełniamy sporo.

Z perspektywy czasu lepiej gdyby Leo odszedł po EURO, najpierw się cieszyłem że został bo takie zmiany po wielkich imprezach nie zawsze są trafne ale teraz przyznaje że powinien odejść,
coś ewidentnie jest nie tak, nie wiem o co chodzi ale potworzyły się jakieś układy i układziki i mało kto wie na jakim podłożu.

Chyba czas przeprosić Kasperczaka, dać mu spory kredyt zaufania, troche czasu i spokoju tylko że nie wiem czy ten będzie zainteresowany pchać się w to bagno kiedy Listek ze swoją świta nadal są przybici do swoich stołków i robią co mogą żeby nie dać sie strącić.
Swoją drogą to Listkiewicz to niezły kurwiszon, skacze wszystkim po pagonach, i tak naprawde cięzko mu coś zrobić, jestem ciekaw czy ktoś wreszcie postawi sprawe jasno i powie "spieprzaj dziadu",
gdyby Tusk miał choćby ciut wieksze jajka od naszych kopaczy to zyskałby sporego plusa wśród kibiców wink

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by style
http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Borek-wytaczam-Beenhakkerowi-proces,wid,10346029,wiadomosc.html?ticaid=1696b

brawo Borek

Ciekawy artykuł, Borek nie jest moim idolem ale wielu kwestiach ma tutaj rację,
oczywiście cały wywiad również ładnie wyreżyserowany odważone każde słowo ale przygotowany z sensem, bez ślepych ataków i strzelania swojaków.

Broni się umiejętnie i z sensem ale mam wrażenie że zbyt daleko sie posuwa bo najpierw można przeczytać że nie chce "mącić", a za chwilę wyciąga różne brudy,
moim zdaniem niepotrzebnie, bo ma dużo racji i nie musi uciekać do odbijania i tak już dziwnej piłeczki
Leo stoi raczej na straconej pozycji bo praktycznie każdy ruch go pogrąża, jeśli ulegnie szeroko rozumianej opinii i postawi np na Jelenia, WIchniarka to okaże swoja slabość i przyzna się do błędów, jeśli bedzie kontynuował swoja droge to leży i kwiczy bo nic nie ugra z "bezjajecznymi" piłkarzami z wczorajszego meczu, słabi Czesi przejadą się po nas jak po mrówce i wykorzystają każdy najmniejszy bład, a tych popełniamy sporo.

Z perspektywy czasu lepiej gdyby Leo odszedł po EURO, najpierw się cieszyłem że został bo takie zmiany po wielkich imprezach nie zawsze są trafne ale teraz przyznaje że powinien odejść,
coś ewidentnie jest nie tak, nie wiem o co chodzi ale potworzyły się jakieś układy i układziki i mało kto wie na jakim podłożu.

Chyba czas przeprosić Kasperczaka, dać mu spory kredyt zaufania, troche czasu i spokoju tylko że nie wiem czy ten będzie zainteresowany pchać się w to bagno kiedy Listek ze swoją świta nadal są przybici do swoich stołków i robią co mogą żeby nie dać sie strącić.
Swoją drogą to Listkiewicz to niezły kur.wi.szon, skacze wszystkim po pagonach, i tak naprawde cięzko mu coś zrobić, jestem ciekaw czy ktoś wreszcie postawi sprawe jasno i powie "spieprzaj dziadu",
gdyby Tusk miał choćby ciut wieksze jajka od naszych kopaczy to zyskałby sporego plusa wśród kibiców wink

Na nieszczęście prowadzimy w grupie, fuxem bo fuxem ale praktycznie patrząc wszystko jest ok, tylko to praktycznie nie przekłada się na stan faktyczny bo ten jest katastrofalny.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
co z tego że prowadzimy, jak można po 2 kolejkach (niepełnych!) patrzeć na tabelę? wink

ciężkostrawne słowa, że naszymi rywalami do awansu są (poza Czechami) takie tuzy jak Słowenia czy Słowacja

Słowacy mają na Zachodzie znacznie lepszą renomę niż nasi, Słoweńcy mają taki bilans jak my i w perspektywie mecz z nami u siebie

nie oszukujmy się, na San Marino każdy z naszych rywali zdobędzie 6pkt

banalne stwierdzenie "a nie mówiłem.." nabiera mocy, zwolenników Wichniarka i przeciwników Leo ciągle przybywa

z tym co teraz mamy i gramy to z Czechami co najwyżej zremisujemy (i to 0:0) bo z Cechem w bramce i obroną z serie a (+ujfalusi) jakoś nie widzę by pozwolili nam coś ukłuć, nasze szczęście że jeszcze nie gra Rosicky - z nim pepiczki by nas zaje bali, a tak będzie tylko lekki wstyd i kolejne szukanie przyczyn czemu tak się stało

wysunę odważną tezę że większość piłkarzy sama najchętniej wyrzuciłaby Leo tylko publicznie tego nie mówią

co do Borka. można go lubić lub nie, ale to nie jest głupi facet, bardzo mądrze gada
czy presja opinii publicznej wywrze na pzpnie nominację Kasperczaka? nie sądzę, a to od lat najlpeszy polski trener

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
No własnie, nic nam z tego jak pisze mura, że prowadzimy w grupie smile

Graliśmy ze słabymi zespołami a męki na boisku okrutne.
wiem wiem, niby piłka się wyrównała (i dobrze) ale takie mecze powinniśmy na luzie wygrywać
myśląc o rywalizacji o Top15 w Europie.
A tymczasem szumne zapowiedzi, że trzeba z San marno wygrać, nie jest ważne jak byle wygrać i jakieś obawy? shocked
bez przesady. Takim rywalom przed meczem powinno się dawać handi +3 a i tak Polska powinna wygrać.

Co do Borka - lubie gościa, nie zawsze się z nim zgadzam ale nie mogę na niego nic złego powiedzieć.
Te wszystkie układy wyraźnie nie służa polskiej piłce i potrzebne są jak najszybsze zmiany. O te będzie jednak ciężko.

A Kasperczak nie wierze by podjął się pracy w takim syfie, może za kilka lat ale nie teraz.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
przecież nasi to international level laugh

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Originally Posted by Gvizdek
przecież nasi to international level laugh


Pazdan i Zahorski tongue A ciekawe jaki level maja teraz Lewandowski&Brozek...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Przynajmniej sie wyjasnilo dlaczego Borek byl taki sarkastyczny mowiac o Leo w studio Polsatu podczas MS.

Co do Wichniarka... zeby zrezygnowac w grze w kadrze to trzeba by najpierw w niej grac. Ja tez moge na forum oglosic, ze rezygnuje z gry w kadrze laugh Jak zwykle Arturek wyzej sra niz dupe - ja po tym zbawcy polskiej pilki plakac nie bede - niech sobie dalej kopie gale na prowincji i zyje w swoim swiecie, w ktorym jest gwiazda futbolu.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Mateusz Borek nie jest obiektywnym dziennikarzem. Jeśli ktoś jeszcze tego nie zauważył oglądając jego "show" z kolesami (Kowalczyk,Roman "musze powiedzieć że" Kołtoń, Świerczewski, Hajto, Iwan itd. itd) u boku to nie ma o czym dyskutować.

co do wywiadu to dla mnie hitem jest:
Quote
"48 godzin przed meczem z Niemcami trener Beenhakker zadzwonił do mnie, że chciałby się spotkać. Zaprosił mnie, mojego szefa i Romana Kołtonia do hotelu. Myśleliśmy, że chce nam nakreślić taktykę"

Nie wiem czy śmiać się czy płakać. "Mati" chciałbym aby selekcjoner 2 dni przed meczem zapraszał go do siebie i przedstawiał mu swoją taktykę! Normalnie nie wiem: śmiać się czy płakać laugh


Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Co do Wichniarka... zeby zrezygnowac w grze w kadrze to trzeba by najpierw w niej grac. Ja tez moge na forum oglosic, ze rezygnuje z gry w kadrze! Jak zwykle Arturek wyzej sra niz dupe - ja po tym zbawcy polskiej pilki plakac nie bede - niech sobie dalej kopie gale na prowincji i zyje w swoim swiecie, w ktorym jest gwiazda futbolu.

Idealne podsumowanie osoby AW. Zgadzam się w 100%.

Strona 16 z 20 1 2 14 15 16 17 18 19 20

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, Lukasz111, aker, forty, 11kera11), 2,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1