|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
mam pytanie do koleżanki:
grasz na serio te u/o 2,5 i przynosi Ci to zysk?
mam konto dokładnie od roku i tego też próbowałam i chyba jestem na to za głupia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Mail wysłany do supportu parę dni temu ciągle bez odpowiedzi. Ilu pracowników betfair potrzeba do wkręcenia żarówki? 1200, jeden stoi i trzyma żarówkę a 1199 kręci stołem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
dobre! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
padnie jak dalej tak będzie kombinował
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171 |
padnie jak dalej tak będzie kombinował działa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690 |
Super, brawo, gratuluję beznadziejności.
To już nawet Rząd III RP jest inteligentniejszy i wie, że nie uderza sie w najbogatszych. Ciekawe jak zadziała rozkład Pareto w przypadku Opłat Premium i ile osób "z czuba" zrezygnuje z ich usług. Pewnie chłopcy z betunfair sobie wszystko dobrze wyliczyli i wyjdą na swoje po tych zmianach, ale liczba osiołków do golenia będzie coraz mniejsza. A liczba dziwnych zjawisk na tej platformie zniechęcających do grania u nich jest coraz większa. Opłaty Premium to dziadostwo zwane pazernością. No ale nic, taki wymóg, który zmusi tylko do lepszego kombinowania. Własnie odkryliśmy w mojej rodzinie kilka bukmacherkich talentów i chyba trzeba będzie im jakies konta pozakładać.
A chlopaki pewnie dalej tą żarówkę wkręcają...
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Czytając te żale mam wrażenie,że piszą je sami super gracze z niebotycznymi zyskami i statusem VIP......jeśli tak to w czym problem skoro opłata ma iść z tych zysków ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Czytając te żale mam wrażenie,że piszą je sami super gracze z niebotycznymi zyskami i statusem VIP......jeśli tak to w czym problem skoro opłata ma iść z tych zysków ? te zale sa o to, ze betfair wprowadza kolejna oplate...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Pewnie chłopcy z betunfair sobie wszystko dobrze wyliczyli i wyjdą na swoje po tych zmianach Myślisz? Ja bym ich nie przeceniał. Mogę się założyć z każdy i o każde pieniądze, że z tego pomysłu w ciągu 2 lat się wycofają. Albo zupełnie albo wprowadzając istotne zmiany w naliczaniu tych opłat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
yahoo, rozwiń proszę myśl... chodzi o to, ze kazde zle posuniecie betfair jest komentowane przez Ciebie pozytywnie...wprowadzaja nowa oplate i piszesz, ze i tak ona nie obejmie nikogo z tego forum, jakis czas temu betfair zmienil sposob naliczania prowizji i wg. Ciebie to tez bylo korzystne dla graczy, ja rozumiem, ze jestes ich pracownikiem i takie jest Twoje zadanie, ale czasem przesadzasz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Czytając te żale mam wrażenie,że piszą je sami super gracze z niebotycznymi zyskami i statusem VIP......jeśli tak to w czym problem skoro opłata ma iść z tych zysków ? te zale sa o to, ze betfair wprowadza kolejna oplate... poważnie ? ;)BTW co kogoś obchodzi opłata na,którą się nie łapie ? dlatego wnoszę że piszą je same tuzy BF 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Czytając te żale mam wrażenie,że piszą je sami super gracze z niebotycznymi zyskami i statusem VIP......jeśli tak to w czym problem skoro opłata ma iść z tych zysków ? Jest oczywiste, że nikt kto wie o tej opłacie nie będzie jej uiszczał. Po prostu będzie grał tak, żeby nie przekroczyć progu a jeśli za bardzo się zbliży to zawiesi grę na odpowiedni czas. A najlepszy sposób na to żeby się nie zbliżyć to ograniczenie stawek. Ofiarą padną za to głównie ci, którzy wiedzy na ten temat mieć nie będą - ale to też tylko raz, ci, którzy systemu naliczania nowych opłat nie zrozumieją (mimo że jest dosyć zawiły - to podejrzewam, że wśród ludzi z grubszym portfelem takich osób będzie raczej mało) oraz gracze z przypadkowymi dużymi wygranymi. Nikt tu się nie żali, że będzie coś musiał płacić. Ludzie raczej się boją, że będą musieli zawieszać na jakiś czas grę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
@ZoRro.......od czasu tego meczu bodjaże w Pucharze Polski stałeś się małoobiektywny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
yahoo, rozwiń proszę myśl... chodzi o to, ze kazde zle posuniecie betfair jest komentowane przez Ciebie pozytywnie...wprowadzaja nowa oplate i piszesz, ze i tak ona nie obejmie nikogo z tego forum, jakis czas temu betfair zmienil sposob naliczania prowizji i wg. Ciebie to tez bylo korzystne dla graczy, ja rozumiem, ze jestes ich pracownikiem i takie jest Twoje zadanie, ale czasem przesadzasz Trzeba było tak od razu napisac, a nie obrażać innych userów (gdzieś ostatnio czytałem Sosnę nazywasz idiotą). Zluzj trochę kolego i życzę postów które płodziłeś jakiś czas temu, a które były naprawdę pomocne dla wielu osób. Sorry za mały OT. Co do tematu opłat, zgadzam się i z Zorro i Agassim. Myślę że osób, które to obejmie będzie niewielu. Z czytanych wypowiedzi to chyba tylko Zorro się łapie  . Co nie znaczy, że wprowadzenie kolejnych opłat, w ogóle nie za ładnie świadczy o BF i co tu mówić wqrwia ludzi i tych którzy się na to załapią i wszystkich innych. Sam jestem ciekaw, czy burza o opłaty trochę potrwa, czy za tydzień , dwa, każdy będzie grał jak gra i pozostanie tylko smrodek. Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987 |
Czytając te żale mam wrażenie,że piszą je sami super gracze z niebotycznymi zyskami i statusem VIP......jeśli tak to w czym problem skoro opłata ma iść z tych zysków ? te zale sa o to, ze betfair wprowadza kolejna oplate... poważnie ? ;)BTW co kogoś obchodzi opłata na,którą się nie łapie ? dlatego wnoszę że piszą je same tuzy BF  1) Każdemu wolno mażyć, że się kiedyś załapie. 2) Jak te tuzy sobie pójdą, to spadnie atrakcyjność kursów na giełdzie. Jak ktoś ma 2% prowizji a nie 5%, to ma mozliwość wystawienia lepszego kursu. 3) 20% to haracz godny STS i MF
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190 |
Czyli juz nie dostane od nich alkoholu za prowizje  . Jestem podobnego zdania jak Zorro powinni sie wycofac za jakis czas z tego pomyslu. Co do konkurencji to niestety takie zdanie ze BETDAQ sie zatrzymal w rozwoju i niechce sie rozwijac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
@ZoRro.......od czasu tego meczu bodjaże w Pucharze Polski stałeś się małoobiektywny  Z mojej niechęci do tej firmy nie robię tajemnicy. Ale obiektywizm staram się zachować. Pomyśl sam. Czy ktoś komu przy równym rozkładzie prawdopodobieństwa udało się w jednym 60-tygodniowym okresie trafić 55 typów na 100 jest tuzem? A do tego jeśli nie zagrał tych typów 3000 tylko 300? Nie widzę również nic nieobiektywnego w moim poprzednim poście. To będzie po prostu racjonalne zachowanie. Wyobraź sobie, że jesteś na granicy progu podatkowego. Chcesz sprzedać Real po 1,20 za 1000 euro. Możesz stracić 200 jeśli Real wygra lub zyskać 1000 - prowizja jeśli stanie się inaczej. Tyle, że w drugim przypadku przekraczasz próg i musisz uiścić 500 euro opłaty premium. Czyli transakcja, którą zamierzasz zawrzeć jest de facto równoznaczna ze sprzedaniem Realu za 1,40. Zrobisz to czy sprzedasz ten Real w Betsson po kursie 1,21 lub 1,22?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Bettson nie cierpie a w Betdag na sety w tenisa to prawie Nikt nie wystawia a o grze na live można pomarzyć ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Ja też nie cierpię, ale faktem jest, że sprzedanie tam kursu o 0,01 wyższego niż jest w betfair na lay z reguły nie jest problemem. Betfair wybieram jeśli da mi lepszy lub równy profit w porównaniu z Betsson. W innym przypadku zachowuję się racjonalnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
mam pytanie do koleżanki:
grasz na serio te u/o 2,5 i przynosi Ci to zysk?
mam konto dokładnie od roku i tego też próbowałam i chyba jestem na to za głupia. Nie da się zarabiać na u/o, Jak ktoś gra u/o i twierdzi że zarabia to najzwyczajniej w świecie kłamie. Ja 5 rok gram i ciągle "plecy", raz byłem już u szczytu i bęc, Barcelona mnie położyła remisem 1-1.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|