Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 17 1 2 5 6 7 8 9 16 17
imarcel #2593581 11/09/2008 17:03
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
mam pytanie do koleżanki:

grasz na serio te u/o 2,5 i przynosi Ci to zysk?

mam konto dokładnie od roku i tego też próbowałam i chyba jestem na to za głupia.




Bonus: Unibet
Sylwiaa #2593588 11/09/2008 17:10
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Mail wysłany do supportu parę dni temu ciągle bez odpowiedzi.

Ilu pracowników betfair potrzeba do wkręcenia żarówki?

1200, jeden stoi i trzyma żarówkę a 1199 kręci stołem smile

Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
dobre! smile laugh

imarcel #2593712 11/09/2008 18:39
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Originally Posted by imarcel
bf padł.....
padnie jak dalej tak będzie kombinował

Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
member
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
Originally Posted by robert423
Originally Posted by imarcel
bf padł.....
padnie jak dalej tak będzie kombinował

działa

Sylwiaa #2593720 11/09/2008 18:45
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
Super, brawo, gratuluję beznadziejności.

To już nawet Rząd III RP jest inteligentniejszy i wie, że nie uderza sie w najbogatszych. Ciekawe jak zadziała rozkład Pareto w przypadku Opłat Premium i ile osób "z czuba" zrezygnuje z ich usług. Pewnie chłopcy z betunfair sobie wszystko dobrze wyliczyli i wyjdą na swoje po tych zmianach, ale liczba osiołków do golenia będzie coraz mniejsza. A liczba dziwnych zjawisk na tej platformie zniechęcających do grania u nich jest coraz większa. Opłaty Premium to dziadostwo zwane pazernością. No ale nic, taki wymóg, który zmusi tylko do lepszego kombinowania. Własnie odkryliśmy w mojej rodzinie kilka bukmacherkich talentów i chyba trzeba będzie im jakies konta pozakładać.

A chlopaki pewnie dalej tą żarówkę wkręcają...

Pozdro

noel #2593879 11/09/2008 20:31
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Czytając te żale mam wrażenie,że piszą je sami super gracze z niebotycznymi zyskami i statusem VIP......jeśli tak to w czym problem skoro opłata ma iść z tych zysków ?

AGASSI #2593883 11/09/2008 20:34
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by AGASSI
Czytając te żale mam wrażenie,że piszą je sami super gracze z niebotycznymi zyskami i statusem VIP......jeśli tak to w czym problem skoro opłata ma iść z tych zysków ?

te zale sa o to, ze betfair wprowadza kolejna oplate...

noel #2593887 11/09/2008 20:35
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by noel
Pewnie chłopcy z betunfair sobie wszystko dobrze wyliczyli i wyjdą na swoje po tych zmianach
Myślisz? Ja bym ich nie przeceniał. Mogę się założyć z każdy i o każde pieniądze, że z tego pomysłu w ciągu 2 lat się wycofają. Albo zupełnie albo wprowadzając istotne zmiany w naliczaniu tych opłat.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by punter UK
yahoo, rozwiń proszę myśl...

chodzi o to, ze kazde zle posuniecie betfair jest komentowane przez Ciebie pozytywnie...wprowadzaja nowa oplate i piszesz, ze i tak ona nie obejmie nikogo z tego forum, jakis czas temu betfair zmienil sposob naliczania prowizji i wg. Ciebie to tez bylo korzystne dla graczy, ja rozumiem, ze jestes ich pracownikiem i takie jest Twoje zadanie, ale czasem przesadzasz

yaaho #2593920 11/09/2008 20:53
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by AGASSI
Czytając te żale mam wrażenie,że piszą je sami super gracze z niebotycznymi zyskami i statusem VIP......jeśli tak to w czym problem skoro opłata ma iść z tych zysków ?

te zale sa o to, ze betfair wprowadza kolejna oplate...
poważnie ? ;)BTW co kogoś obchodzi opłata na,którą się nie łapie ? dlatego wnoszę że piszą je same tuzy BF tongue

AGASSI #2593933 11/09/2008 21:01
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by AGASSI
Czytając te żale mam wrażenie,że piszą je sami super gracze z niebotycznymi zyskami i statusem VIP......jeśli tak to w czym problem skoro opłata ma iść z tych zysków ?
Jest oczywiste, że nikt kto wie o tej opłacie nie będzie jej uiszczał. Po prostu będzie grał tak, żeby nie przekroczyć progu a jeśli za bardzo się zbliży to zawiesi grę na odpowiedni czas. A najlepszy sposób na to żeby się nie zbliżyć to ograniczenie stawek.

Ofiarą padną za to głównie ci, którzy wiedzy na ten temat mieć nie będą - ale to też tylko raz, ci, którzy systemu naliczania nowych opłat nie zrozumieją (mimo że jest dosyć zawiły - to podejrzewam, że wśród ludzi z grubszym portfelem takich osób będzie raczej mało) oraz gracze z przypadkowymi dużymi wygranymi.

Nikt tu się nie żali, że będzie coś musiał płacić. Ludzie raczej się boją, że będą musieli zawieszać na jakiś czas grę.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
@ZoRro.......od czasu tego meczu bodjaże w Pucharze Polski stałeś się małoobiektywny wink

yaaho #2593965 11/09/2008 21:12
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by punter UK
yahoo, rozwiń proszę myśl...

chodzi o to, ze kazde zle posuniecie betfair jest komentowane przez Ciebie pozytywnie...wprowadzaja nowa oplate i piszesz, ze i tak ona nie obejmie nikogo z tego forum, jakis czas temu betfair zmienil sposob naliczania prowizji i wg. Ciebie to tez bylo korzystne dla graczy, ja rozumiem, ze jestes ich pracownikiem i takie jest Twoje zadanie, ale czasem przesadzasz

Trzeba było tak od razu napisac, a nie obrażać innych userów (gdzieś ostatnio czytałem Sosnę nazywasz idiotą). Zluzj trochę kolego i życzę postów które płodziłeś jakiś czas temu, a które były naprawdę pomocne dla wielu osób. Sorry za mały OT.
Co do tematu opłat, zgadzam się i z Zorro i Agassim. Myślę że osób, które to obejmie będzie niewielu. Z czytanych wypowiedzi to chyba tylko Zorro się łapie smile. Co nie znaczy, że wprowadzenie kolejnych opłat, w ogóle nie za ładnie świadczy o BF i co tu mówić wqrwia ludzi i tych którzy się na to załapią i wszystkich innych. Sam jestem ciekaw, czy burza o opłaty trochę potrwa, czy za tydzień , dwa, każdy będzie grał jak gra i pozostanie tylko smrodek.
Pzdr.

AGASSI #2593966 11/09/2008 21:13
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by AGASSI
Czytając te żale mam wrażenie,że piszą je sami super gracze z niebotycznymi zyskami i statusem VIP......jeśli tak to w czym problem skoro opłata ma iść z tych zysków ?

te zale sa o to, ze betfair wprowadza kolejna oplate...
poważnie ? ;)BTW co kogoś obchodzi opłata na,którą się nie łapie ? dlatego wnoszę że piszą je same tuzy BF tongue

1) Każdemu wolno mażyć, że się kiedyś załapie.

2) Jak te tuzy sobie pójdą, to spadnie atrakcyjność kursów na giełdzie.
Jak ktoś ma 2% prowizji a nie 5%, to ma mozliwość wystawienia lepszego kursu.

3) 20% to haracz godny STS i MF

Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
Czyli juz nie dostane od nich alkoholu za prowizje smile. Jestem podobnego zdania jak Zorro powinni sie wycofac za jakis czas z tego pomyslu. Co do konkurencji to niestety takie zdanie ze BETDAQ sie zatrzymal w rozwoju i niechce sie rozwijac.

AGASSI #2593983 11/09/2008 21:23
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by AGASSI
@ZoRro.......od czasu tego meczu bodjaże w Pucharze Polski stałeś się małoobiektywny wink
Z mojej niechęci do tej firmy nie robię tajemnicy. Ale obiektywizm staram się zachować.

Pomyśl sam. Czy ktoś komu przy równym rozkładzie prawdopodobieństwa udało się w jednym 60-tygodniowym okresie trafić 55 typów na 100 jest tuzem? A do tego jeśli nie zagrał tych typów 3000 tylko 300?

Nie widzę również nic nieobiektywnego w moim poprzednim poście. To będzie po prostu racjonalne zachowanie. Wyobraź sobie, że jesteś na granicy progu podatkowego. Chcesz sprzedać Real po 1,20 za 1000 euro. Możesz stracić 200 jeśli Real wygra lub zyskać 1000 - prowizja jeśli stanie się inaczej. Tyle, że w drugim przypadku przekraczasz próg i musisz uiścić 500 euro opłaty premium. Czyli transakcja, którą zamierzasz zawrzeć jest de facto równoznaczna ze sprzedaniem Realu za 1,40. Zrobisz to czy sprzedasz ten Real w Betsson po kursie 1,21 lub 1,22?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Bettson nie cierpie a w Betdag na sety w tenisa to prawie Nikt nie wystawia a o grze na live można pomarzyć ....

AGASSI #2594004 11/09/2008 21:34
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Ja też nie cierpię, ale faktem jest, że sprzedanie tam kursu o 0,01 wyższego niż jest w betfair na lay z reguły nie jest problemem. Betfair wybieram jeśli da mi lepszy lub równy profit w porównaniu z Betsson. W innym przypadku zachowuję się racjonalnie.

Sylwiaa #2594006 11/09/2008 21:34
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by DOMINICCA
mam pytanie do koleżanki:

grasz na serio te u/o 2,5 i przynosi Ci to zysk?

mam konto dokładnie od roku i tego też próbowałam i chyba jestem na to za głupia.

Nie da się zarabiać na u/o,
Jak ktoś gra u/o i twierdzi że zarabia to najzwyczajniej w świecie kłamie.
Ja 5 rok gram i ciągle "plecy", raz byłem już u szczytu i bęc, Barcelona mnie położyła remisem 1-1.

Strona 7 z 17 1 2 5 6 7 8 9 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1