Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,003
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,003
Data rozpoczęcia jest dobra a regulamin ostatnio też był OK więc nie ma chyba co zmieniać. ooo

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
regulamin + joker dla mnie nic dodac nic ujac jest tez OK smile

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
joker na zasadzie + 4 / -4 moge poprzeć

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
ja nie rozumiem po co kombinowac z tym jokerem , mamy 2 underdogi i co tu duzo kombinowac , a nie jakies farciarskie typy albo sie uda albo sie nie uda , 4 pkt to bardzo duzo ciezko jest to odrobic a po co kusic los , tu chodzi o solidne typy aby forumowicze mogli z tego korzystac i zarabiac kase ,skutecznosc underdogow i tak byla slaba a kurs 2,20 , moglbym zrozumiec jakiegos doga powyzej 3,60 i jesli bylby trafiony to dodajemy 1 pkt ,majac do dyspozycji 2 dogi mozna podciagnac sie w tabeli majac oczywiscie dobrego nosa lub wiadomosci aby trafic np kurs 3,50

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
Vonseb , podaj chętnym namiary na wpłatę , niech coś się zacznie dziać w sprawie tego konkursu.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Okej teraz jestem na moment na kompie - dzis popoludniu wysle namiary - widze ze regulamin jest w pelni akceptowalny bo zadnej dyskusji.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Originally Posted by vonseb
Okej teraz jestem na moment na kompie - dzis popoludniu wysle namiary - widze ze regulamin jest w pelni akceptowalny bo zadnej dyskusji.

czekamy smile pomysł z Jokerem nie przechodzi ? ( pytam żeby była jasność )

Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
lista uczestnikow:

1. vonseb
2. arturro
3. Domingos
4. Vader
5. piotrpe
6. nivet
7. g00niek
8. Gadzina
9. Januch
10.marzano
11.Rivaldo
12.vodzior
13.colaczek
14.jacgan

jak nie ma chetnych moge sie podjac zadania podliczania wynikow smile

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
Co do tego jokera to możemy głosować. Niech większość zadecyduje.

Ja jestem na nie

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
mecze, które obstawiamy mogą pochodzić z 1 i 2 lig światowego hokeja(NHL, Eliteserien, DEL, SM, Extraliga itd.), turnieje międzynarodowe i pucharowe, puchary kraju
- nie gramy meczow z lig nizszych niz 2-ga w danym kraju

Czy można będzie typować preseason NHL? W regulaminie brak wzmianek na ten temat. A w myśl zasady co nie jest zakazane jest dozwolone... tak sobie kombinuje grin

Kursy wystawia m.in. expekt i bwin ( 1x2 tylko). W grę wchodziłby pewnie pierwszy tydzień. Jeśli konkurs wystartuje od poniedziałku.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 411
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 411
joker - jestem na nie, wogole chyba im prostsze zasady tym chyba lepiej, szczegolnie dla osob ktore beda to prowadzic

Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
1. Preseason NHL podobnie jak i mecze towarzyskie np reprezentacji pierwszych czy juniorskich GRAMY jak najbardziej.
2. Nizsze ligi niz drugie ciezko kontrolowac dlatego z zalozenia ich nie gramy.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
GLOSOWANIE nad JOKEREM:
1. Na tak: 2 - colaczek, vodzior
2. Na nie: 3 - Domingos, Gadzina, piotrpe
3. Obojetne: 1 - vonseb

Reszta prosze o wypowiedz. Glosujemy nad jokerem typu takiego:
Raz w tygodniu każdy gracz mógłby, ale nie musiał, postawić JOKERA. Kurs powiedzmy minimum 3,0 (lub wyższy).
Za trafienie np. 4pkt ALE w przypadku nietrafienia -2pkt.
Każdy mógłby go grać ale również nie byłoby obowiązku stawiania takiego typu.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Joker? co za duzo to...:) wiec mowie nie

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
GLOSOWANIE nad JOKEREM:
1. Na tak: 3 - colaczek, vodzior, jacgan
2. Na nie: 4 - Domingos, Gadzina, piotrpe, Rivaldo
3. Obojetne: 1 - vonseb

Last edited by vonseb; 26/09/2008 02:11.
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,003
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,003
Mała uwaga dla jokera. Nie upieram się przy nim ale myślałem że mógłby dać szansę dla tych co mają sporą stratę punktową aby mogli powrócić do gry o wyższe lokaty. Coś na wzór ligi żużlowej. Można przyjąć że jokera mogą grać ci co mają stratę do lidera np. 8 pkt. Podkreślam że się nie upieram przy tym tylko podsuwam pomysł który mógłby uatrakcyjnić nasze zmagania.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Dzieki colaczek - Ja mysle ze wszyscy rozumieja idee jokera. Choc moglo to by rzeczywscie byc chwytanie sie tonacego brzytwy i ewentualnie pograzanie. Mysle ze dobre typowanie DOG-ow pozwala na zmniejszanie sporych strat.

PS. ... ale kazda inicjatywa jest warta przedyskutowania
PS2. Jak macie jeszcze jakies obiekcje, albo cos co trzeba zapisac w regulaminie a nie bylo ujete OSTATNIO poprosze o wpisy

Dołączył: Dec 2004
Posty: 528
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 528
joker może być, jak pisał colaczek gram chodż mam pewne problemy z forum (wyrzuca mnie po napiszaniu wiadomości wrrr),vonseb dziś zrobiłem wpłatę do poniedziałku powinna dojść.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
jestem jestem.. joker na nie w konkursie gram, ale podliczac wynikow na pewno mogl nie bede.. wiec vodzior jesli wyrazasz tak szlachetny akces do tej roli... smile


Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
A.)
GLOSOWANIE nad JOKEREM:
1. Na tak: 3 - colaczek, vodzior, jacgan
2. Na nie: 5 - Domingos, Gadzina, piotrpe, Rivaldo, g00niek
3. Obojetne: 1 - vonseb

B.)
WPŁATY:
1.Gadzina - 50 zl
2.vodzior - 50 zl
3.piotrpe - 50 zl
4.jacgan - 50 zl
5.vonseb - 50 zl

C.) niestety dostalem informacje ze nie beda z nami uczestniczyc:
nivet i Domingos

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1