|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,003
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,003 |
Data rozpoczęcia jest dobra a regulamin ostatnio też był OK więc nie ma chyba co zmieniać. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
regulamin + joker dla mnie nic dodac nic ujac jest tez OK 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416 |
joker na zasadzie + 4 / -4 moge poprzeć
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
ja nie rozumiem po co kombinowac z tym jokerem , mamy 2 underdogi i co tu duzo kombinowac , a nie jakies farciarskie typy albo sie uda albo sie nie uda , 4 pkt to bardzo duzo ciezko jest to odrobic a po co kusic los , tu chodzi o solidne typy aby forumowicze mogli z tego korzystac i zarabiac kase ,skutecznosc underdogow i tak byla slaba a kurs 2,20 , moglbym zrozumiec jakiegos doga powyzej 3,60 i jesli bylby trafiony to dodajemy 1 pkt ,majac do dyspozycji 2 dogi mozna podciagnac sie w tabeli majac oczywiscie dobrego nosa lub wiadomosci aby trafic np kurs 3,50
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416 |
Vonseb , podaj chętnym namiary na wpłatę , niech coś się zacznie dziać w sprawie tego konkursu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Okej teraz jestem na moment na kompie - dzis popoludniu wysle namiary - widze ze regulamin jest w pelni akceptowalny bo zadnej dyskusji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
Okej teraz jestem na moment na kompie - dzis popoludniu wysle namiary - widze ze regulamin jest w pelni akceptowalny bo zadnej dyskusji. czekamy  pomysł z Jokerem nie przechodzi ? ( pytam żeby była jasność )
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
lista uczestnikow: 1. vonseb 2. arturro 3. Domingos 4. Vader 5. piotrpe 6. nivet 7. g00niek 8. Gadzina 9. Januch 10.marzano 11.Rivaldo 12.vodzior 13.colaczek 14.jacgan jak nie ma chetnych moge sie podjac zadania podliczania wynikow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416 |
Co do tego jokera to możemy głosować. Niech większość zadecyduje.
Ja jestem na nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
mecze, które obstawiamy mogą pochodzić z 1 i 2 lig światowego hokeja(NHL, Eliteserien, DEL, SM, Extraliga itd.), turnieje międzynarodowe i pucharowe, puchary kraju - nie gramy meczow z lig nizszych niz 2-ga w danym krajuCzy można będzie typować preseason NHL? W regulaminie brak wzmianek na ten temat. A w myśl zasady co nie jest zakazane jest dozwolone... tak sobie kombinuje  Kursy wystawia m.in. expekt i bwin ( 1x2 tylko). W grę wchodziłby pewnie pierwszy tydzień. Jeśli konkurs wystartuje od poniedziałku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 411
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 411 |
joker - jestem na nie, wogole chyba im prostsze zasady tym chyba lepiej, szczegolnie dla osob ktore beda to prowadzic
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
1. Preseason NHL podobnie jak i mecze towarzyskie np reprezentacji pierwszych czy juniorskich GRAMY jak najbardziej. 2. Nizsze ligi niz drugie ciezko kontrolowac dlatego z zalozenia ich nie gramy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
GLOSOWANIE nad JOKEREM: 1. Na tak: 2 - colaczek, vodzior 2. Na nie: 3 - Domingos, Gadzina, piotrpe 3. Obojetne: 1 - vonseb
Reszta prosze o wypowiedz. Glosujemy nad jokerem typu takiego: Raz w tygodniu każdy gracz mógłby, ale nie musiał, postawić JOKERA. Kurs powiedzmy minimum 3,0 (lub wyższy). Za trafienie np. 4pkt ALE w przypadku nietrafienia -2pkt. Każdy mógłby go grać ale również nie byłoby obowiązku stawiania takiego typu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
Joker? co za duzo to...:) wiec mowie nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
GLOSOWANIE nad JOKEREM: 1. Na tak: 3 - colaczek, vodzior, jacgan 2. Na nie: 4 - Domingos, Gadzina, piotrpe, Rivaldo 3. Obojetne: 1 - vonseb
Last edited by vonseb; 26/09/2008 02:11.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,003
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,003 |
Mała uwaga dla jokera. Nie upieram się przy nim ale myślałem że mógłby dać szansę dla tych co mają sporą stratę punktową aby mogli powrócić do gry o wyższe lokaty. Coś na wzór ligi żużlowej. Można przyjąć że jokera mogą grać ci co mają stratę do lidera np. 8 pkt. Podkreślam że się nie upieram przy tym tylko podsuwam pomysł który mógłby uatrakcyjnić nasze zmagania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Dzieki colaczek - Ja mysle ze wszyscy rozumieja idee jokera. Choc moglo to by rzeczywscie byc chwytanie sie tonacego brzytwy i ewentualnie pograzanie. Mysle ze dobre typowanie DOG-ow pozwala na zmniejszanie sporych strat.
PS. ... ale kazda inicjatywa jest warta przedyskutowania PS2. Jak macie jeszcze jakies obiekcje, albo cos co trzeba zapisac w regulaminie a nie bylo ujete OSTATNIO poprosze o wpisy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 528
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 528 |
joker może być, jak pisał colaczek gram chodż mam pewne problemy z forum (wyrzuca mnie po napiszaniu wiadomości wrrr),vonseb dziś zrobiłem wpłatę do poniedziałku powinna dojść.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
jestem jestem.. joker na nie w konkursie gram, ale podliczac wynikow na pewno mogl nie bede.. wiec vodzior jesli wyrazasz tak szlachetny akces do tej roli... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
A.) GLOSOWANIE nad JOKEREM: 1. Na tak: 3 - colaczek, vodzior, jacgan 2. Na nie: 5 - Domingos, Gadzina, piotrpe, Rivaldo, g00niek 3. Obojetne: 1 - vonseb
B.) WPŁATY: 1.Gadzina - 50 zl 2.vodzior - 50 zl 3.piotrpe - 50 zl 4.jacgan - 50 zl 5.vonseb - 50 zl
C.) niestety dostalem informacje ze nie beda z nami uczestniczyc: nivet i Domingos
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|