|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
zgadzam sie typ zaliczony ewidentne pomylki bukow to odwrocone kursy i pomylone linie, a tu po prostu polecial kurs
Last edited by terrorist; 24/12/2004 11:01.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301 |
dzięki za wyjaśnienie sprawy Domingos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301 |
tydzień 5: 4-3; 0-2 pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
beznadzieja tydzien 5 5:2 0:2
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
lucAs czy moglbys napisac na kogo stawiales w tym dogu ???
Rapperswil v ZSC Lions [2nd Period] 2.61 GB
niestety nikt tego nie zauwazyl ze nie ma typu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 126 |
prepraszam ze som sa tu tak vtesnal ..potrebujem statistiku na zapasy z finskej ligy kde by boli zapasy rozpisane podla tretin.. tercije..na fiskej www.jatkoaika.com [ jatkoaika.com] su tretiny rozpisane ale su ZLE ...ak mate niekto ine stranky rad by som ich privital ...apage
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Prosze o zajecie Jury konkursu (Domingos, Vonseb, Kuba81) na temat grania pojedynkow head to head
chodzi o typ Mastyl UNDERDOG #2 Najwięcej punktów (60 min) F.Modin (TIK) (F.Modin (TIK) - J.Rönnquist (LHF) - Nierozstrzygnięty) @ 2,40 expekt
Ja jestem jak najbardziej za, juz kilka razy chcialem podac taki typ ale nie chcialem robic precedensow Od 2 miesiecy gram z powodzeniem w Centrebet pary head to head, widze ze juz nawet expekt wrzucil je do oferty, takze chyba w tym przyszlosc hokeja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Niech chociaz 1 osoba jesczzze zaakceptuje typ i zaliczamy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
Hej ,spoko jestem za ,rowniez bawie sie w podobne zdarzenia (np Hossa strzeli brameczke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> w toto za 2.40)
ps. Terrorist pozwole sobie napisac priva odnosnie rejestracji w nordicbet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
eh po 2,40 na Mariana Hosse to i ja bym sie przeszedl... Ale sie tak rozleniwilem tym graniem przez net ze juz nawet nie patrze w oferty naziemnych....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108 |
No cóż, ani Hossa, ani Modin nie dali nam dzisiaj ugrać doga. Przyznać sie muszę, że tego typu zakład zagrałem po raz pierwszy i myślę, że przy odrobinie czasu i pomocy innych typerów można będzie zacząć poważniej grywać tego typu zdarzenia. Nie wiem jednak czy ten zakład z expekta to jest typowy H2H, bo mam pewne wątpliwości. W meczu tym 3 punkty zaliczył Zetteberg, załóżmy teraz, że Modin zdobył 2 punkty (ten drugi to za siedzenie na ławce kar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />), a Ronnqvist 1. Jak liczony byłby więc ten zakład, wszak pisze "najwięcej punktów w meczu" , a najwięcej miał Zetteberg (i wtedy wchodzi opcja "nierozstrzygnięty" a nie Modin, choć ma więcej niż Ronnqvist <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />). Jeśli ktoś z Was gra takie zdarzenia i miał już takie przypadki, to dajcie cynk, bo być może będzie się dało coś ugrać stawiając faworyta + nierozstrzygnięty w singlach (przy takich ładnych kursach i w meczach, w których jedna z drużyn raczej sobie nie postrzela). Z góry dzięki za info. MaStyl.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108 |
gdybym wiedział, że dzisiaj (wczoraj) będzie taki tłusty dzień (HW Timra, Karpat, HV71, MoDo, Vitki, Liberec, Klagenfurt, Innsbruck) , to wstrzymałbym się z wcześniejszym podawaniem podstawowych typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A tak to bilans mizerniutki:
3-4 podstawowe 1-1 dogi
Last edited by MaStyl; 28/12/2004 23:47.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
No cóż, ani Hossa, ani Modin nie dali nam dzisiaj ugrać doga. Przyznać sie muszę, że tego typu zakład zagrałem po raz pierwszy i myślę, że przy odrobinie czasu i pomocy innych typerów można będzie zacząć poważniej grywać tego typu zdarzenia. Nie wiem jednak czy ten zakład z expekta to jest typowy H2H, bo mam pewne wątpliwości. W meczu tym 3 punkty zaliczył Zetteberg, załóżmy teraz, że Modin zdobył 2 punkty (ten drugi to za siedzenie na ławce kar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />), a Ronnqvist 1. Jak liczony byłby więc ten zakład, wszak pisze "najwięcej punktów w meczu" , a najwięcej miał Zetteberg (i wtedy wchodzi opcja "nierozstrzygnięty" a nie Modin, choć ma więcej niż Ronnqvist <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />). Jeśli ktoś z Was gra takie zdarzenia i miał już takie przypadki, to dajcie cynk, bo być może będzie się dało coś ugrać stawiając faworyta + nierozstrzygnięty w singlach (przy takich ładnych kursach i w meczach, w których jedna z drużyn raczej sobie nie postrzela). Z góry dzięki za info. MaStyl. Eh nierozsztygniety znaczy ze obaj beda mieli po 0 lub 1 lub 2 punkty, obchodza Cie tylko ci 2 zawodnicy ktorych masz w parze gram te pary head to head w centrebet i po 106 typach mam yield od obrotu +34,2% na normalnych typach w zyciu bym takiego nie zrobil Metode mam taka ze wale zawodnikow z druzyny ktora sadze ze wygra, chociaz tez nie tylko to jest decydujace, ale od tego zaczynam selekcje no i tez wszytsko dzieki Huseliusowi ktory jesli dobrze pamietam wchodzil mi za kazdym razem, albo max 1 raz nie wszedl. dzis na 9 par 5 trafionych zawiedli mnie marian hossa, forsberg, weinhald i gaborik
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
nie jestem pewny ale wydaje mi sie ze fosberg chyba strzelil bramke!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
no ale i Mikael Lind z ktorym byl w parze zaliczyl asyste, takze w tej parze bylo 1:1. Licza sie bramki i asysty zgodnie z punktacja kanadyjska
ogolnie tak wygladaly moje pary na dzisiaj 1. FORSBERG, Peter (Modo) - 2. LIND, Mikael (Brynäs) 1 2.100 ceb 1-1 ---------
1. ZETTERBERG, Henrik (Timrå) - 2. RÖNNQVIST, Jonas (Luleå) 1 2.250 ceb 3-1 +++++++
1. WEINHANDL, Mattias (Modo) - 2. WAHLBERG, Mikael (Brynas) 1 2.100 ceb 1-1 ---------
1. SEDIN, Daniel (Modo) - 2. MIETTINEN, Tommi (Brynäs) 1 2.250 ceb 2-1 +++++++
1. HORCOFF, Shawn (Mora) - 2. SAMUELSSON, Mikael (Södertälje) 1 2.650 ceb 1-0 +++++++
1. HOSSA, Marian (Mora) - 2. JOKINEN, Olli (Södertälje) 1 2.450 ceb 0-1 ---------
1. CZERKAWSKI, Mariusz (Djurgården) - 2. GABORIK, Marian (Färjestad) 2 3.100 ceb 0-0 ------
1. HUSELIUS, Kristian (Linköping) - 2. KALLIO, Tomi (Västra Frölunda) 1 2.800 ceb 2-0 +++++++
1. DAVIDSSON, Johan (HV 71) - 2. STAAL, Kim (MIF Redhawks) 1 2.450 ceb 1-0 +++++++ gdyby ktos mial jesczze jakies pytania lub watpliwosci to sluze pomoca
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108 |
Dzięki terrorist za wyjaśnienia. Myślę, że przy tak wysokich kursach (są przecież powyżej 2) warto będzie stawiać takie pary w meczach, w których, tak jak już wcześniej wspomniałem, jedna z drużyn ma małe szanse na strzelenie gola. Przećwiczę tą taktykę przez najbliższy miesiąc na małych stawkach a potem zobaczymy... Ale tchnąłeś we mnie optymizm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Bilans = 9 pkt podstawowe 7-0 dogi 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
no i zawodnicy dzis 5/6 - napisalem co gram w tematcie konkursowym - yield po 112 typach dochodzi do 40% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
CB head to head
1. STAAL, Kim (MIF Redhawks) 2. ANDERSSON, Niklas (Västra Frölunda) 2 2,80 1,5/10 0:3 +++++++++
1. HANNULA, Mika (MIF Redhawks) 2. KALLIO, Tomi (Västra Frölunda) 2 2.95 1,5/10 0:1 ++++++++ 1. DAVIDSSON, Johan (HV 71) 2. HUSELIUS, Kristian (Linköping) 2 2.95 2/10 0:1 ++++++++ 1. ERIKSSON, Joakim (Södertälje) 2. GABORIK, Marian (Färjestad) 2 2,80 1,5/10 0:0 -----
1. HOSSA, Marian (Mora) 2. EKMAN, Nils (Djurgården) 1 2.45 2/10 4:1 ++++++++
1. HORCOFF, Shawn (Mora) 2. CZERKAWSKI, Mariusz (Djurgården) 1 2.65 1,5/10 1:0 +++++++
w konkursie 6:1 i 1;1
Last edited by terrorist; 30/12/2004 20:58.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
4-3 , 0-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|