Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
zgadzam sie typ zaliczony
ewidentne pomylki bukow to odwrocone kursy i pomylone linie, a tu po prostu polecial kurs

Last edited by terrorist; 24/12/2004 11:01.
Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
dzięki za wyjaśnienie sprawy Domingos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
pozdrawiam.

Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
tydzień 5:
4-3; 0-2
pozdro.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
beznadzieja
tydzien 5
5:2 0:2

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
lucAs czy moglbys napisac na kogo stawiales w tym dogu ???

Rapperswil v ZSC Lions [2nd Period] 2.61 GB

niestety nikt tego nie zauwazyl ze nie ma typu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#259765 27/12/2004 20:00
Dołączył: Mar 2002
Posty: 126
A
member
member
A Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 126
prepraszam ze som sa tu tak vtesnal ..potrebujem statistiku na zapasy z finskej ligy kde by boli zapasy rozpisane podla tretin.. tercije..na fiskej www.jatkoaika.com [jatkoaika.com] su tretiny rozpisane ale su ZLE ...ak mate niekto ine stranky rad by som ich privital ...apage

#259766 27/12/2004 20:08
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
troszke nie w temacie ale coz sasiadowi trzeba pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

http://www.betexplorer.com/hockey/finland/finnish-hockey-league-2004-2005/

http://www.sm-liiga.fi/sarjaohjelma.asp?sid=1303

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#259767 28/12/2004 15:05
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Prosze o zajecie Jury konkursu (Domingos, Vonseb, Kuba81) na temat grania pojedynkow head to head

chodzi o typ Mastyl
UNDERDOG #2 Najwięcej punktów (60 min) F.Modin (TIK) (F.Modin (TIK) - J.Rönnquist (LHF) - Nierozstrzygnięty) @ 2,40 expekt

Ja jestem jak najbardziej za, juz kilka razy chcialem podac taki typ ale nie chcialem robic precedensow
Od 2 miesiecy gram z powodzeniem w Centrebet pary head to head, widze ze juz nawet expekt wrzucil je do oferty, takze chyba w tym przyszlosc hokeja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Niech chociaz 1 osoba jesczzze zaakceptuje typ i zaliczamy

#259768 28/12/2004 15:23
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Hej ,spoko jestem za ,rowniez bawie sie w podobne zdarzenia (np Hossa strzeli brameczke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> w toto za 2.40)

ps.
Terrorist pozwole sobie napisac priva odnosnie rejestracji w nordicbet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#259769 28/12/2004 15:50
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
eh po 2,40 na Mariana Hosse to i ja bym sie przeszedl... Ale sie tak rozleniwilem tym graniem przez net ze juz nawet nie patrze w oferty naziemnych....

#259770 28/12/2004 23:37
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108
No cóż, ani Hossa, ani Modin nie dali nam dzisiaj ugrać doga. Przyznać sie muszę, że tego typu zakład zagrałem po raz pierwszy i myślę, że przy odrobinie czasu i pomocy innych typerów można będzie zacząć poważniej grywać tego typu zdarzenia. Nie wiem jednak czy ten zakład z expekta to jest typowy H2H, bo mam pewne wątpliwości. W meczu tym 3 punkty zaliczył Zetteberg, załóżmy teraz, że Modin zdobył 2 punkty (ten drugi to za siedzenie na ławce kar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />), a Ronnqvist 1. Jak liczony byłby więc ten zakład, wszak pisze "najwięcej punktów w meczu" , a najwięcej miał Zetteberg (i wtedy wchodzi opcja "nierozstrzygnięty" a nie Modin, choć ma więcej niż Ronnqvist <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />). Jeśli ktoś z Was gra takie zdarzenia i miał już takie przypadki, to dajcie cynk, bo być może będzie się dało coś ugrać stawiając faworyta + nierozstrzygnięty w singlach (przy takich ładnych kursach i w meczach, w których jedna z drużyn raczej sobie nie postrzela). Z góry dzięki za info. MaStyl.

#259771 28/12/2004 23:45
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108
gdybym wiedział, że dzisiaj (wczoraj) będzie taki tłusty dzień (HW Timra, Karpat, HV71, MoDo, Vitki, Liberec, Klagenfurt, Innsbruck) , to wstrzymałbym się z wcześniejszym podawaniem podstawowych typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A tak to bilans mizerniutki:

3-4 podstawowe
1-1 dogi

Last edited by MaStyl; 28/12/2004 23:47.
#259772 29/12/2004 00:16
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Quote
No cóż, ani Hossa, ani Modin nie dali nam dzisiaj ugrać doga. Przyznać sie muszę, że tego typu zakład zagrałem po raz pierwszy i myślę, że przy odrobinie czasu i pomocy innych typerów można będzie zacząć poważniej grywać tego typu zdarzenia. Nie wiem jednak czy ten zakład z expekta to jest typowy H2H, bo mam pewne wątpliwości. W meczu tym 3 punkty zaliczył Zetteberg, załóżmy teraz, że Modin zdobył 2 punkty (ten drugi to za siedzenie na ławce kar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />), a Ronnqvist 1. Jak liczony byłby więc ten zakład, wszak pisze "najwięcej punktów w meczu" , a najwięcej miał Zetteberg (i wtedy wchodzi opcja "nierozstrzygnięty" a nie Modin, choć ma więcej niż Ronnqvist <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />). Jeśli ktoś z Was gra takie zdarzenia i miał już takie przypadki, to dajcie cynk, bo być może będzie się dało coś ugrać stawiając faworyta + nierozstrzygnięty w singlach (przy takich ładnych kursach i w meczach, w których jedna z drużyn raczej sobie nie postrzela). Z góry dzięki za info. MaStyl.

Eh nierozsztygniety znaczy ze obaj beda mieli po 0 lub 1 lub 2 punkty, obchodza Cie tylko ci 2 zawodnicy ktorych masz w parze

gram te pary head to head w centrebet i po 106 typach mam yield od obrotu +34,2% na normalnych typach w zyciu bym takiego nie zrobil
Metode mam taka ze wale zawodnikow z druzyny ktora sadze ze wygra, chociaz tez nie tylko to jest decydujace, ale od tego zaczynam selekcje
no i tez wszytsko dzieki Huseliusowi ktory jesli dobrze pamietam wchodzil mi za kazdym razem, albo max 1 raz nie wszedl.

dzis na 9 par 5 trafionych
zawiedli mnie marian hossa, forsberg, weinhald i gaborik

#259773 29/12/2004 01:38
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
nie jestem pewny ale wydaje mi sie ze fosberg chyba strzelil bramke!

#259774 29/12/2004 02:00
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
no ale i Mikael Lind z ktorym byl w parze zaliczyl asyste, takze w tej parze bylo 1:1. Licza sie bramki i asysty zgodnie z punktacja kanadyjska

ogolnie tak wygladaly moje pary na dzisiaj
1. FORSBERG, Peter (Modo) - 2. LIND, Mikael (Brynäs) 1 2.100 ceb 1-1 ---------

1. ZETTERBERG, Henrik (Timr&aring;) - 2. RÖNNQVIST, Jonas (Lule&aring;) 1 2.250 ceb 3-1 +++++++

1. WEINHANDL, Mattias (Modo) - 2. WAHLBERG, Mikael (Brynas) 1 2.100 ceb 1-1 ---------

1. SEDIN, Daniel (Modo) - 2. MIETTINEN, Tommi (Brynäs) 1 2.250 ceb 2-1 +++++++

1. HORCOFF, Shawn (Mora) - 2. SAMUELSSON, Mikael (Södertälje) 1 2.650 ceb 1-0 +++++++

1. HOSSA, Marian (Mora) - 2. JOKINEN, Olli (Södertälje) 1 2.450 ceb 0-1 ---------

1. CZERKAWSKI, Mariusz (Djurg&aring;rden) - 2. GABORIK, Marian (Färjestad) 2 3.100 ceb 0-0 ------

1. HUSELIUS, Kristian (Linköping) - 2. KALLIO, Tomi (Västra Frölunda) 1 2.800 ceb 2-0 +++++++

1. DAVIDSSON, Johan (HV 71) - 2. STAAL, Kim (MIF Redhawks) 1 2.450 ceb 1-0 +++++++

gdyby ktos mial jesczze jakies pytania lub watpliwosci to sluze pomoca

#259775 29/12/2004 23:49
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108
Dzięki terrorist za wyjaśnienia. Myślę, że przy tak wysokich kursach (są przecież powyżej 2) warto będzie stawiać takie pary w meczach, w których, tak jak już wcześniej wspomniałem, jedna z drużyn ma małe szanse na strzelenie gola. Przećwiczę tą taktykę przez najbliższy miesiąc na małych stawkach a potem zobaczymy... Ale tchnąłeś we mnie optymizm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#259776 30/12/2004 20:18
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Bilans = 9 pkt
podstawowe 7-0
dogi 1-1

#259777 30/12/2004 20:54
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
no i zawodnicy dzis 5/6 - napisalem co gram w tematcie konkursowym - yield po 112 typach dochodzi do 40% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

CB head to head

1. STAAL, Kim (MIF Redhawks)
2. ANDERSSON, Niklas (Västra Frölunda) 2 2,80 1,5/10
0:3 +++++++++

1. HANNULA, Mika (MIF Redhawks)
2. KALLIO, Tomi (Västra Frölunda) 2 2.95 1,5/10
0:1 ++++++++
1. DAVIDSSON, Johan (HV 71)
2. HUSELIUS, Kristian (Linköping) 2 2.95 2/10
0:1
++++++++
1. ERIKSSON, Joakim (Södertälje)
2. GABORIK, Marian (Färjestad) 2 2,80 1,5/10
0:0 -----

1. HOSSA, Marian (Mora)
2. EKMAN, Nils (Djurg&aring;rden) 1 2.45 2/10
4:1 ++++++++

1. HORCOFF, Shawn (Mora)
2. CZERKAWSKI, Mariusz (Djurg&aring;rden) 1 2.65 1,5/10
1:0 +++++++

w konkursie 6:1 i 1;1

Last edited by terrorist; 30/12/2004 20:58.
#259778 31/12/2004 05:06
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
4-3 , 0-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#259779 31/12/2004 12:52
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
7 punktow: 3-4 i 2-0

Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa, betowiec, latajaca_holenderka, Akhu, Sensei, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 806 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,097
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1