|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
naprawde uwazacie ze phoenix nie wygra 14 punktami?? jedno czego sie boje, to to ze wypracuja taka przewage po 2-3 kwartach ze wpuszcza druga piatke
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865 |
Jezeli ten system jest taki dobry to po co go sprzedaja , jak sami moga duzo zarobic :P:P. Po co innym sprzedawać cos na czym samemu zarabia sie duzo kasy. Widac tu mega mega scieme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, ale moge sie mylic. Nie możesz się mylić - ściema jest gwarantowana znakiem jakości Q (... - tutaj sam sobie wpisz 3 literki). Najlepiej jednak nie komentować tego typu postów a po prostu przesłać je modom do skasowania :-) Co do NBA zaś to specjalnej analizy na dziś nie przeprowadzałem, natomiast oczywiście pewne okoliczności spowodowały, że zakład na Wolves stał się bardzo realny, a ja nie zwykłem takich momentów marnowac w przypadku moich ukochanych Wilków :-) Dlatego też oczywiście w związku z tym, że Nowitzki i Dampier mogę jednak nie zagrać, a Minnesota musi wygrywać takie prestiżowe mecze, żeby pokazać, że średni początek to tylko wypadek przy pracy postawiłem na Wilki i będę trzymał kciuki nie tylko jako ich kibic ... :-) Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865 |
naprawde uwazacie ze phoenix nie wygra 14 punktami?? jedno czego sie boje, to to ze wypracuja taka przewage po 2-3 kwartach ze wpuszcza druga piatke Co do Phoenix to zapomniałem napisać ... Ja myślę, że jednak wygrają 14 punktami, bo jeśli się sprężą to tam bez problemów może być 20-punktowa przewaga. Drugiej piątki też się bałem, ale bez przesady. Myślę, że nawet przy dużym prowadzeniu będą umiejętnie rozkładać siły i nie wpuszczać zbyt wielu niedoświadczonych. Zresztą na ławie mają przecież takich potentatów jak Maciek Lampe ... - może dziś triple-double w wykonaniu naszego rodzynka :-) ??? Co Wy na to ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562 |
Jak dla mnie kursy na mecze Phoenix i Utah, odpowiednio 1,06 oraz 1,11, są wręcz śmieszne, a w związku z tym handicapy za wysokie na faworytów, dlatego gram single na: Phoenix-Chicago 2(-14 pkt) Utah- New Orleans 2(-12pkt) Puściłem też under w meczu: Phoenix-Chicago linia 201 pkt. Zobaczymy co z tego wyniknie, ale coć mi się wydaje,że dzisiaj w nocy faworyci będą się strasznie męczyć, a przynajmniej jeden z nich. Oczywiście nie omieszkam puścić na Chicago czyściutką dwójeczkę po kursie 10,68, tym bardziej,że takie kursy w NBA są tylko na remisy, a wydaje mi się,że łatwiej trafić czystą 2 na outsaidera niż remis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
czy ma ktos jakies konkretne wiadomosci o nowitzkim?? zagra czy nie?? Amkwish pytanie do Ciebie, podaj mi prosze jakas stronke z takimi wiadomosciami (tylko najbardziej wiarygodna). kusi mnie strasznie hp na minnesote. chociaz nawet jezeli zagra to bedzie musial uwazac, w kazdej chwili przy przeciazeniu moze znowu zejsc z boiska.
chyba wlasnie sam sie przekonalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Last edited by pawel01979; 22/11/2004 23:25.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oczywiście nie omieszkam puścić na Chicago czyściutką dwójeczkę po kursie 10,68, tym bardziej,że takie kursy w NBA są tylko na remisy, a wydaje mi się,że łatwiej trafić czystą 2 na outsaidera niż remis. Puściłeś to za full stake ? :-) A poważnie to kilku z nas ma na koncie taka "dwójke" z ubiegłego sezonu. Atlanta wygrała w Dallas i płacili około 11,50 - wszystko więc możliwe. Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Kandydat do "post of the year" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Swoją drogą,to myślę,że nic nie będę wycinał. Tematy sa ułożone dniami,nic nam się nie pomiesza,a troche śmiechu nie zaszkodzi. Wczoraj mieliśmy nawet quasi-czat i typom to nie zaszkodziło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Dziś dałem Okur Mehmet - Brown PJ 1, za 1.6 w Expekcie. Więcej typów na www.pewniak.pl [ pewniak.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562 |
Jak widać po wynikach jedna niespodzianka była New Orleans po kursie ponad 7,00, niestety nie zagrałem, ale handicap w tym meczu wszedł.Co do meczu Chicago nie wiem czy jednak nie łatwiej trafiać remisy w NBA niż ich wygrane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, ale z drugiej strony jakbym nie zagrał po takim kursie to bym sobie teraz w brode pluł, ale chociaż under 201pkt. w tym meczu wszedł, w sumie żle nie było tej nocy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Jak dla mnie ta noc - jak najszybciej zapomnieć. Mecz Utah pokazał, że w NBA wszystko jest możliwe. Ale dni są różne raz pada deszcz, a raz świeci słoneczko. Oby po małym wczorajszym deszczyku dziś uśmiechnęło się do nas wszystkich Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Jak dla mnie ta noc - jak najszybciej zapomnieć. Mecz Utah pokazał, że w NBA wszystko jest możliwe. Ale dni są różne raz pada deszcz, a raz świeci słoneczko. Oby po małym wczorajszym deszczyku dziś uśmiechnęło się do nas wszystkich Pozdrawiam KRAJAN Primo:gratki dla Barloga za doskonałe wyczucie:-) Ja jestem na remis,bo rezerwy Dallas zrobiły IMO jeszcze większą niespodziankę niż Hornets w Mormon City. Pisałem poprzednio,ze liga normalnieje i kończy sie overowe szaleństwo - w nocy znalazło to potwierdzenie. Pytanie : czy tendencja sie utrwali? Myslę,że tak i 2-4 progresy na under mam zamiar rozpocząć. Dziś sa wszelkie przesłanki,by noc była dobra i nie wiem jak Wy,ale ja mam zamiar puścić kilka dubli CL/NBA. Krajan,czekamy na nowy temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2002
Posty: 164 |
Miło sie wstaje po takiej nocy;)
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 331
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2004
Posty: 331 |
trochę niemilej jak kładziemy się spać po szóstej a trzeba wstać przed ósmą no chyba, ze obserwujemy przez Judasza jak szef bezskutecznie szuka z nami kontaktu waląc natarczywie w drzwi i uradowani jego niepowodzeniem idziemy z powrotem do wyra by pospać do 11, wtedy faktycznie miło jest wstać: http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....=0&fpart=16 [ mecz.org]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|