Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#259926 22/11/2004 22:00
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
naprawde uwazacie ze phoenix nie wygra 14 punktami?? jedno czego sie boje, to to ze wypracuja taka przewage po 2-3 kwartach ze wpuszcza druga piatke

Bonus: Unibet
#259927 22/11/2004 22:05
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Quote
Quote
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=35669705

Musicie to zobaczyć!!! Systemy, o których było nie dawno bardzo głośno w telewizji. Chłopaki z polibudy opracowali systemy na zakłady bukmacherskie. Polecam bardzo!!!!

Jezeli ten system jest taki dobry to po co go sprzedaja , jak sami moga duzo zarobic :P:P. Po co innym sprzedawać cos na czym samemu zarabia sie duzo kasy. Widac tu mega mega scieme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, ale moge sie mylic.

Nie możesz się mylić - ściema jest gwarantowana znakiem jakości Q (... - tutaj sam sobie wpisz 3 literki). Najlepiej jednak nie komentować tego typu postów a po prostu przesłać je modom do skasowania :-)

Co do NBA zaś to specjalnej analizy na dziś nie przeprowadzałem, natomiast oczywiście pewne okoliczności spowodowały, że zakład na Wolves stał się bardzo realny, a ja nie zwykłem takich momentów marnowac w przypadku moich ukochanych Wilków :-) Dlatego też oczywiście w związku z tym, że Nowitzki i Dampier mogę jednak nie zagrać, a Minnesota musi wygrywać takie prestiżowe mecze, żeby pokazać, że średni początek to tylko wypadek przy pracy postawiłem na Wilki i będę trzymał kciuki nie tylko jako ich kibic ... :-)

Pozdrawiam

#259928 22/11/2004 22:09
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Quote
naprawde uwazacie ze phoenix nie wygra 14 punktami?? jedno czego sie boje, to to ze wypracuja taka przewage po 2-3 kwartach ze wpuszcza druga piatke

Co do Phoenix to zapomniałem napisać ...
Ja myślę, że jednak wygrają 14 punktami, bo jeśli się sprężą to tam bez problemów może być 20-punktowa przewaga. Drugiej piątki też się bałem, ale bez przesady. Myślę, że nawet przy dużym prowadzeniu będą umiejętnie rozkładać siły i nie wpuszczać zbyt wielu niedoświadczonych. Zresztą na ławie mają przecież takich potentatów jak Maciek Lampe ... - może dziś triple-double w wykonaniu naszego rodzynka :-) ??? Co Wy na to ???

#259929 22/11/2004 22:48
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
Jak dla mnie kursy na mecze Phoenix i Utah, odpowiednio 1,06 oraz 1,11, są wręcz śmieszne, a w związku z tym handicapy za wysokie na faworytów, dlatego gram single na:
Phoenix-Chicago 2(-14 pkt)
Utah- New Orleans 2(-12pkt)
Puściłem też under w meczu:
Phoenix-Chicago linia 201 pkt.
Zobaczymy co z tego wyniknie, ale coć mi się wydaje,że dzisiaj w nocy faworyci będą się strasznie męczyć, a przynajmniej jeden z nich.
Oczywiście nie omieszkam puścić na Chicago czyściutką dwójeczkę po kursie 10,68, tym bardziej,że takie kursy w NBA są tylko na remisy, a wydaje mi się,że łatwiej trafić czystą 2 na outsaidera niż remis.

#259930 22/11/2004 23:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
czy ma ktos jakies konkretne wiadomosci o nowitzkim?? zagra czy nie?? Amkwish pytanie do Ciebie, podaj mi prosze jakas stronke z takimi wiadomosciami (tylko najbardziej wiarygodna). kusi mnie strasznie hp na minnesote.
chociaz nawet jezeli zagra to bedzie musial uwazac, w kazdej chwili przy przeciazeniu moze znowu zejsc z boiska.

chyba wlasnie sam sie przekonalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Last edited by pawel01979; 22/11/2004 23:25.
#259931 22/11/2004 23:25
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oczywiście nie omieszkam puścić na Chicago czyściutką dwójeczkę po kursie 10,68, tym bardziej,że takie kursy w NBA są tylko na remisy, a wydaje mi się,że łatwiej trafić czystą 2 na outsaidera niż remis.

Puściłeś to za full stake ? :-)
A poważnie to kilku z nas ma na koncie taka "dwójke" z ubiegłego sezonu.
Atlanta wygrała w Dallas i płacili około 11,50 - wszystko więc możliwe.

Pozdrawiam

amkwish

#259932 22/11/2004 23:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=35669705

Musicie to zobaczyć!!! Systemy, o których było nie dawno bardzo głośno w telewizji. Chłopaki z polibudy opracowali systemy na zakłady bukmacherskie. Polecam bardzo!!!!

Kandydat do "post of the year" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Swoją drogą,to myślę,że nic nie będę wycinał.
Tematy sa ułożone dniami,nic nam się nie pomiesza,a troche śmiechu nie zaszkodzi.
Wczoraj mieliśmy nawet quasi-czat i typom to nie zaszkodziło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish

#259933 23/11/2004 00:08
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Dziś dałem Okur Mehmet - Brown PJ 1, za 1.6 w Expekcie.
Więcej typów na www.pewniak.pl [pewniak.pl]

#259934 23/11/2004 05:15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
Jak widać po wynikach jedna niespodzianka była New Orleans po kursie ponad 7,00, niestety nie zagrałem, ale handicap w tym meczu wszedł.Co do meczu Chicago nie wiem czy jednak nie łatwiej trafiać remisy w NBA niż ich wygrane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, ale z drugiej strony jakbym nie zagrał po takim kursie to bym sobie teraz w brode pluł, ale chociaż under 201pkt. w tym
meczu wszedł, w sumie żle nie było tej nocy.

#259935 23/11/2004 07:31
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Jak dla mnie ta noc - jak najszybciej zapomnieć. Mecz Utah pokazał, że w NBA wszystko jest możliwe. Ale dni są różne raz pada deszcz, a raz świeci słoneczko. Oby po małym wczorajszym deszczyku dziś uśmiechnęło się do nas wszystkich
Pozdrawiam
KRAJAN

#259936 23/11/2004 08:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Jak dla mnie ta noc - jak najszybciej zapomnieć. Mecz Utah pokazał, że w NBA wszystko jest możliwe. Ale dni są różne raz pada deszcz, a raz świeci słoneczko. Oby po małym wczorajszym deszczyku dziś uśmiechnęło się do nas wszystkich
Pozdrawiam
KRAJAN

Primo:gratki dla Barloga za doskonałe wyczucie:-)
Ja jestem na remis,bo rezerwy Dallas zrobiły IMO jeszcze większą niespodziankę niż Hornets w Mormon City.
Pisałem poprzednio,ze liga normalnieje i kończy sie overowe szaleństwo - w nocy znalazło to potwierdzenie.
Pytanie : czy tendencja sie utrwali?
Myslę,że tak i 2-4 progresy na under mam zamiar rozpocząć.
Dziś sa wszelkie przesłanki,by noc była dobra i nie wiem jak Wy,ale ja mam zamiar puścić kilka dubli CL/NBA.
Krajan,czekamy na nowy temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish

#259937 23/11/2004 09:08
Dołączył: Nov 2002
Posty: 164
$
member
member
$ Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 164
Miło sie wstaje po takiej nocy;)

pozdro

#259938 23/11/2004 10:36
Dołączył: Sep 2004
Posty: 331
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 331
trochę niemilej jak kładziemy się spać po szóstej a trzeba wstać przed ósmą
no chyba, ze obserwujemy przez Judasza jak szef bezskutecznie szuka z nami kontaktu waląc natarczywie w drzwi i uradowani jego niepowodzeniem idziemy z powrotem do wyra by pospać do 11, wtedy faktycznie miło jest wstać:
http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....=0&fpart=16 [mecz.org]

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1