Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#2599735 15/09/2008 06:28
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Zakladam ten temat poniewaz nie kazdy moze oglada ten program - ja sam bylem do niego scpetycznie nastawiony ale kiedy zobaczylem to:



oraz to:



Zmienilem o tym programie diametralnie zdanie.

Temat zalozony glownie po to zeby wylowic i popatrzec na ludzi co maja naprawde talent.

PS. Mozna tez rzucic okiem na Foremke.

[Linked Image]

smile

Bonus: Unibet
nOcnY #2599740 15/09/2008 06:32
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Zapomnialem o:


nOcnY #2599747 15/09/2008 06:41
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199

chim123 #2599761 15/09/2008 06:53
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
Nie podoba mi się zachowanie Chylińskiej, która do dziecka potrafi powiedzieć 'zajebisty', a do innych (dorosłych) ludzi 'czarujący'.

Nie podoba mi się realizacja. Skakanie z castingu na casting (wolę, jak w YCD). Pokazywanie częściej jury i publiki od wykonawców (szczególnie, jak byli jacyś tancerze - większa grupa).

chim123 #2599762 15/09/2008 06:53
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
tak jak ta banda kolesi w polówkach nie zrobiła na mnie jakiegoś mega wrażenia, tak ten duet akrobatyczny po prostu miażdży.

blush

shane #2599764 15/09/2008 06:54
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
zludna <głaszcze>

shane #2599812 15/09/2008 07:27
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
autostrda [pl.youtube.com]

Jak można było o tym nie wspomnieć wink

Tancerka to jest po prostu mistrostwo świata, a rozmowy z duetem przed i po występie miażdżą

shane #2599818 15/09/2008 07:34
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Originally Posted by shane
tak jak ta banda kolesi w polówkach nie zrobiła na mnie jakiegoś mega wrażenia, tak ten duet akrobatyczny po prostu miażdży.

blush


no tam Ci kolesie robia w 8miu cos co mozna zrobic z dobrym beatboxem w 4/5

Adammm #2599821 15/09/2008 07:40
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Mi tam akurat Ci audiofeels wogóle się nie podobali.Strasznie słabi...Największe wrażenie to chyba ten duet akrobatyczny na mnie zrobił.Ogólnie to narazie szału nie ma.

Randall #2599831 15/09/2008 07:48
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Wojewódzki zjechał troche tego w okularkach laugh

Marcel #2599934 15/09/2008 18:22
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
"Dziwny jest teeeen schab, kupiłem go, nie będę go jadł..." tongue

Mnie też duet akrobatyczny zgniótł, audiofeels, mi się podobało. Adamm, większość polaków nawet nie wie co znaczy słowo beatbox, więc AF mają dużą szanse na sukces smile.


Rancorn #2599940 15/09/2008 19:13
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Audiofeels w sumie narodzili sie w moim liceum, ktore wlasnie skonczylem smile bodaj 3 czy 4 z nich jest absolwentami tego wlasnie LO. Niezli sa, naprawde.

Akrobaci blush shocked

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Jak słuchałem dziwnego świata w wykonaniu tej 11latki, to troche mi sie oczy spociły. wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Jednak mamy w Polsce jakieś talenty. Obejrzałem pierwszy odcinek z ciekawości i jako, że śledziłem brytyjskie wydanie show bylem ciekaw jak wypadniemy na ich tle. Oprócz akrobatów i AF reszta naszych talentów wypadła słabo. Nie podobało mi się wykonanie piosenki Niemena - wiele nietrafionych i "niedociągniętych" dźwięków i ogólnie bez wyrazu. Co do zachwytów nad tą Klaudią to radze porównać ją z tym chłopakiem z Anglii:


Oprócz tego momi zdaniem najlepsze z brytyjskiej wersji:
1. Michael Jackson -

2. Żonglerka piłką -

HoMiK155 #2600006 15/09/2008 20:47
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Narazie akrobaci the best ooo

Rancorn #2600011 15/09/2008 20:49
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Originally Posted by Rancorn
"Dziwny jest teeeen schab, kupiłem go, nie będę go jadł..." tongue

Mnie też duet akrobatyczny zgniótł, audiofeels, mi się podobało. Adamm, większość polaków nawet nie wie co znaczy słowo beatbox, więc AF mają dużą szanse na sukces smile.


to zobaczcie co robi moj ziomek - Alieno - z Poznania. Jedna osoba zeby nie bylo ( specjalnie wrzucilem na wrzute )

http://www.wrzuta.pl/audio/kwdMNLCHVQ/


HoMiK155 #2600028 15/09/2008 21:00
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by HoMiK155
Nie podobało mi się wykonanie piosenki Niemena - wiele nietrafionych i "niedociągniętych" dźwięków i ogólnie bez wyrazu.

Może śpiewałeś lepiej w jej wieku, nie wnikam. Mi się podobało.

A co do programu to założę się, że więcej ciekawych "talentów" będzie w drugiej edycji, na razie rzeczywiście nie za dużo tego.
Szkoda tylko, że kamerzyści nie pokazują tego co ważne.
I szkoda, że program jest skopiowany co do joty.

HoMiK155 #2600032 15/09/2008 21:02
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by HoMiK155
Jednak mamy w Polsce jakieś talenty. Obejrzałem pierwszy odcinek z ciekawości i jako, że śledziłem brytyjskie wydanie show bylem ciekaw jak wypadniemy na ich tle. Oprócz akrobatów i AF reszta naszych talentów wypadła słabo. Nie podobało mi się wykonanie piosenki Niemena - wiele nietrafionych i "niedociągniętych" dźwięków i ogólnie bez wyrazu. Co do zachwytów nad tą Klaudią to radze porównać ją z tym chłopakiem z Anglii:


Oprócz tego momi zdaniem najlepsze z brytyjskiej wersji:
1. Michael Jackson -

2. Żonglerka piłką -

Najlepsze co ejst w brytyjskiej wersji mam talent, to Amanda ooo

HoMiK155 #2600097 15/09/2008 22:13
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Originally Posted by HoMiK155
Nie podobało mi się wykonanie piosenki Niemena - wiele nietrafionych i "niedociągniętych" dźwięków i ogólnie bez wyrazu.

Dokładnie! Technicznie wykonanie tej piosenki jest według mnie bardzo słabe, by się o tym przekonać najlepiej nie oglądać a tylko posłuchać, nie patrząc na jakoś sztucznie wyglądające zachwyty Chylińskiej, Foremniak czy Hołowni. Ma 11 lat i tak fałszuje - co będzie za 10 lat?

Misza_SB #2600104 15/09/2008 22:20
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Wydaje mi sie, ze slusznie wydal swoja opinie Powiatowy apropo zakopania czlowieka odpowiedzialnego za podklad muzyczny podczas wystapienia Klaudii.

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, aker, Sensei, forty, 11kera11, ANZELMO, rafal08, betowiec), 2,804 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,514
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1