Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Duet akrobatyczny pierwsza klasa. Reszta przeciętna, żeby nie powiedzieć słaba. Mała ma głos, wstrzeliła się w piosenkę, ale idę o zakład że wyłoży się na innych utworach. Oni przeszli dalej :


Moim zdaniem dopuszczenie "śpiewaków" mija się z celem, skoro jest Idol. Co innego jak ktoś śpiewa i jeszcze gra na jakimś instrumencie. Ten gość dotarł do finału amerykańskiego idola -
, przegrał tylko z brzuchomówcą-komikiem -


W naszym programie brakuje mi jak narazie światowej klasy żonglerów, beatboxerów, breakdancerów, większej ilości akrobatów i innych cyrkowców, pokazów sztuk walki, grajków na instrumentach, iluzjonistów itd. itd.

No i taka Amanda też by się w jury przydała grin

Bonus: Unibet
Goget #2600267 15/09/2008 23:56
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
LILIA Stepanova z American's Got Talent

[Linked Image]


nOcnY #2600345 16/09/2008 00:45
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Pomysl na program jest niezly, nic dziwnego, ze jest on robiony w kolejnych krajach.

To co mnie strasznie irytuje w tych ameryk, brytyjskich etc wersjach to realizacja.
Co chwile przelaczaja na inna kamere, nie skupiaja sie do konca na artystach, bo pokazuja miny sedziow, rekacje widowni, i tych cwokow obok sceny.
Wkurzajace to strasznie.

lupus #2600356 16/09/2008 00:51
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Człowiek wąż dla mnie miazga co wymiótł chłopina blush .

Randall #2600390 16/09/2008 01:11
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Randall
Mi tam akurat Ci audiofeels wogóle się nie podobali.Strasznie słabi...Największe wrażenie to chyba ten duet akrobatyczny na mnie zrobił.Ogólnie to narazie szału nie ma.

Bardzo kiepska polska podrobka Naturals 7 , oglnie zapowaidali ich jako niewiadomo co ,a w efekcie chlopaczki zawyli jak dzikie psy w ksiezycowa noc.

W pierwszym odcinku jedynie mozna bylo popatzrec na DUET AKROBATOW i ta dziewczynke Klaudie Kulawik chyba ( nie pamietam dokladnie jak miala na imie )

chim123 #2600440 16/09/2008 01:47
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Originally Posted by chim123
LILIA Stepanova z American's Got Talent

Ona ma 2 talenty grin

zludna #2600458 16/09/2008 01:57
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by zludna
Nie podoba mi się zachowanie Chylińskiej, która do dziecka potrafi powiedzieć 'zajebisty', a do innych (dorosłych) ludzi 'czarujący'.


Zgadzam sie. Juz od 1 sec jak ja zobaczylem i te jej wstretne tatuaze, oraz jej zachowanie to juz mialem wylaczyc ten program.
Z ciekawosci talentow ogladalem dalej i to co bylo dalej tylko mnie przekonalo, ze jej tu nie powinno byc (z ta dziewczynka to juz pokazala..)

CO do programu zgadzam sie, ze nie powinno tu byl spiewakow czy tancerzy (od tego sa inne programy).

Irytujace wlasnie to przeskakiwanie kamer i zamiast pokazywac talenty to pokazuja publicznosc, tych 2 pajacow prowadzacych albo miny jurorow.

Z 1 programu podobali mi sie akrobaci i snejk.
Betbox moim zdaniem slaby, ale za to co zrobil juror-szpaner do tego 1 goscia z audiofeels to na jego miejscu bym mu ostro naje.bal smile

lupus #2600481 16/09/2008 02:17
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by lupus
bo pokazuja miny sedziow
Najpiękniejsze w tym programie jest właśnie obserwowanie jak stopniowo zanikają ironiczne uśmieszki a ich miejsce zajmują wytrzeszczone gały, szczęki spuszczone do ziemi a w skrajnych przypadkach nawet łzy.

Paul Potts - sprzedawca telefonów z Walii [pl.youtube.com]


HoMiK155 #2600491 16/09/2008 02:21
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by HoMiK155
Jednak mamy w Polsce jakieś talenty. Obejrzałem pierwszy odcinek z ciekawości i jako, że śledziłem brytyjskie wydanie show bylem ciekaw jak wypadniemy na ich tle. Oprócz akrobatów i AF reszta naszych talentów wypadła słabo. Nie podobało mi się wykonanie piosenki Niemena - wiele nietrafionych i "niedociągniętych" dźwięków i ogólnie bez wyrazu. Co do zachwytów nad tą Klaudią to radze porównać ją z tym chłopakiem z Anglii:


szok shocked

HoMiK155 #2600640 16/09/2008 03:15
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by HoMiK155
Oprócz tego momi zdaniem najlepsze z brytyjskiej wersji:
1. Michael Jackson -

Jak dla mnie rewelacja, choc w finale wygral ten mlody koles.
Ale chyba nie osoby, ktora ogladajac ten filmik nie usmichnelaby sie.
I wlasnie o to chodzi, o rozrywke smile

PS Wie ktos co to za nuta, jak tanczy ten hindus?

lupus #2600691 16/09/2008 03:30
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by lupus
PS Wie ktos co to za nuta, jak tanczy ten hindus?

http://pl.youtube.com/results?searc...amp;search_type=&aq=1&oq=nachna+ wink

lupus #2600695 16/09/2008 03:31
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by lupus
PS Wie ktos co to za nuta, jak tanczy ten hindus?

z opisu na youtube

The song is "Nachna onda nei" by Tigerstyle. Available for download @ http://www.myspace.com/tigerstyleonline

yaaho #2600779 16/09/2008 03:56
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
ami audfile sie podobali:) było show i o to chodzi. małą od niemena neich lepiej odpadnie bo ja w branzy zniszcza za pare lat, zbyt wrażliwa

Azzaro #2600863 16/09/2008 04:21
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

lupus #2610679 21/09/2008 03:55
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
przepuscili takiego slabego beatboxera , uo matko s curkom , w Polsce jest z milion lepszych niz on wink

kadus #2610689 21/09/2008 03:57
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
polski sugabebes czy co ale dzagi tongue

Linc #2610699 21/09/2008 03:59
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Eee lepiej jakby przyniosły pięć rur zamiast pięć mikrofonów grin

Goget #2610708 21/09/2008 04:01
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Foremka to lesba, chyba ?

Linc #2610710 21/09/2008 04:02
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Nie wiem, ale w glowe nie ma po kolei

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
jak wciÄ…gnÄ…Å‚ brzuch blush laugh

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1