|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
tłuszczowa, to oczywiste przecież
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Czy ja wiem, czy takie oczywiste  Jak greku78 ograniczy jedzenie, na początku to właśnie mięśnie dostaną najwięcej w dupe- bo wypalone zostaną zapasy glikogenu, a gdy te się skończą dopiero zostaje spalana tkanka tłuszczowa. Nie można jednocześnie spalać tkanki tłuszczowej i łapać mięśnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Tluszcz zaczynasz spalac dopiero od okolo 30 min po rozpoczeciu wysilku fizycznego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
z uwagą śledzę temat i Wasze dokonania i porady... przyznam, że od października zamierzam odbudować trochę tkanki mięśniowej i zrzucić trochę zbędnych kg które pojawiły się w wyniku zawieszenia sportu (jakieś 3lata z okładem)oraz ostatnimi czasy zbyt hulańczego i zbyt osiadłego trybu życia przy moim 190cm ważę 98kg, parę pozbyć się trochę sadełka i uformować mięśnie w poszczególnych partiach życzę sobie i wam powodzenia, oby nam się udało
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735 |
tłuszczowa, to oczywiste przecież Gdy przestaniesz jeść (głodówka) to naturalną reakcją organizmu jest ochrona jego samego czyli gromadzenie zapasów tłuszczowych w pierwszej kolejności wykorzystując energię z mięśni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
energia z mięśni (czyli glikogen przede wszystkim) to nie same mięśnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Jak się człowiek zaczyna głodzic to najpierw organizm czerpie energię z białek, czyli z naszych mięśni. Energia z tkanki tłuszczowej czerpana jest w drugiej kolejności.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Jak się człowiek zaczyna głodzic to najpierw organizm czerpie energię z białek, czyli z naszych mięśni. Energia z tkanki tłuszczowej czerpana jest w drugiej kolejności. ja słyszałem co innego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Jak się człowiek zaczyna głodzic to najpierw organizm czerpie energię z białek, czyli z naszych mięśni. Energia z tkanki tłuszczowej czerpana jest w drugiej kolejności. ja słyszałem co innego  Po co sie spierac teoretycznie , Panowie wypraktykujcie po prostu tą metodę , ja po niej schudłem trochę , ale efekt jojo był pioronujący powtórze : niskie węgle oraz nie łączenie składników w pożywieniu :weglowodanów z tłuszczem ,oto najlepsza i najzdrowsza metoda na odchudzenie się. POZDRO ELDO
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
bardzo dobra dieta, 10 dni stosowałem, efekty były rewelacyjne, niestety postanowiłem to "uczcić" winkiem (bo niby niskokaloryczne), po dwóch dniach wróciło piwo które jest "namber łan" na liście zakazanych produktów i trwa to już 4-ty dzień, ale od jutra najpóźniej wtorku zamierzam wziąć się w garść i wrócić do diety 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
dieta kopenhaska panowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
i jak panowie herosi?  ja się przyznam że schudłem 17 kg w 1,5 miesiąca (w tym odchudzania intensywnego 5 tyg), da się jak najbardziej, ja w okresie odchudzania stosowałem średnio minus 2500 kcal dziennie, zakupiłem sobie wagę dla ludzi;) i dla żarcia i dzień w dzień 1000-1500kcal i drugie liczyłem węgle 50-100 dziennie, hmmm starałem się niskowęglowodanową stosować ale dochodzę do wniosku że tłuszcze też za dobre nie są, najlepiej po prostu jeść potrawy niskokaloryczne i tyle, mi najbardziej odpowiadał styl rano tłuszcze południe białko ppłd węgle pierwsze dni się czuje lekki głód wieczorem ale to nic efekty są rewelacyjne oczywiście ruch ruch ruch 1-2 h dziennie odstawić ciężkie cukry i tłuszcze to podstawa, wszystko jest necie za free, kaloryczność potraw i ile się zużyje przy jakim wysiłku, matematyka nie kłamie, żeby spalić kg tłuszczu trzeba 7000 kcal! i to się sprawdza jak dobrze liczymy w +-5% co do joty ja w międzyczasie miałem rozmowy z alkoholem, to trzeba odjąć w 99%, bo inaczej bez złudzeń, ale bez tego zszedłem z 123 kg do 106 (wzrost 188cm), do końca roku chcę dojść do 88 wymarzonych i... mi się to uda; jak macie pytania to walcie śmiało
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ja w 2 tyg - 2kg  Po czym sie przez ta cholerna pogode sie przeziebilem. :[ Ale jade na antybiotykach i od pon ruszam ponownie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Bylem teraz stanac na wage, wyszlo mi 2,5  Wiec jeszcze z 1,5 tyg pociagne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Lupus, a zabezpieczasz jakoś mięśnie, żeby ich nie popalić??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
i jak panowie herosi?  ja się przyznam że schudłem 17 kg w 1,5 miesiąca (w tym odchudzania intensywnego 5 tyg), da się jak najbardziej, ja w okresie odchudzania stosowałem średnio minus 2500 kcal dziennie, zakupiłem sobie wagę dla ludzi;) i dla żarcia i dzień w dzień 1000-1500kcal i drugie liczyłem węgle 50-100 dziennie, hmmm starałem się niskowęglowodanową stosować ale dochodzę do wniosku że tłuszcze też za dobre nie są, najlepiej po prostu jeść potrawy niskokaloryczne i tyle, mi najbardziej odpowiadał styl rano tłuszcze południe białko ppłd węgle pierwsze dni się czuje lekki głód wieczorem ale to nic efekty są rewelacyjne oczywiście ruch ruch ruch 1-2 h dziennie odstawić ciężkie cukry i tłuszcze to podstawa, wszystko jest necie za free, kaloryczność potraw i ile się zużyje przy jakim wysiłku, matematyka nie kłamie, żeby spalić kg tłuszczu trzeba 7000 kcal! i to się sprawdza jak dobrze liczymy w +-5% co do joty ja w międzyczasie miałem rozmowy z alkoholem, to trzeba odjąć w 99%, bo inaczej bez złudzeń, ale bez tego zszedłem z 123 kg do 106 (wzrost 188cm), do końca roku chcę dojść do 88 wymarzonych i... mi się to uda; jak macie pytania to walcie śmiało Wg.mnie efekt jojo masz gwarantowany , tak duży spadek wagi u młodego mężczyzny jest niebezpieczny , Twoj organizm potrzebuje duze ilości kalorii , a Ty na siłę mu je odmawiasz , predzej czy pozniej wiec wrocisz do starej wagi , czego Ci oczywiscie nie zycze . Zupełnie sie nie zgadzam z Tobą co do tłuszczu , ja codziennie ładuję go w sobie w duzych ilościach i chudnę  moja obecna waga to 95kg zszedłem ze 110 w ciągu 3 miesięcy i czuję się super , a przekroczyłem juz 40-stkę , powinienem dojechac do około 85 -88 kg , a potem ? efekt jojo mi bynajmniej nie grozi , bo mój organizm sam bedzie regulował wagę , wiec nie musze liczyc i zameczac się ilościa spozywanych kalorii . POZDRO ELDO
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
w sporej części na pewno masz rację, trochę przesadziłem z tempem odchudzania, jednak mi chodziło raczej o co innego: jedząc sporo warzyw (czyli niskich węgli) możesz zjeść objętościowo dużo więcej niż wysokich tłuszczów (np. boczek 500 kcal/100g), a ja już miałem trochę dość jedzenia tak niewielkich ilości  chociaż przez cała dietę jadłem 50-100 g węgli na rzecz tłuszczów, pod koniec miałem już dość tłuszczów od 3 tygodni nie jestem na diecie, troszkę wróciło głównie bo mało się ruszam (ochłodziło się ale to oczywiście żaden problem nie do pokonania), jednak żadnego ostrego jojo nie mam, żołądek jednak znacząco się zmniejszył, jem dużo mniej, jednak prędzej albo a raczej później problem wróci, zastanawiam się jak zmienić to na stałe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Uzywalem kiedys przez chwile Therme line 2 i pomagalo, teraz chcialem sprubowac OLIMP THERMO SPEED EXTREME - slyszalem dobre opinie nt. tego produktu.
Dodam ze przez rok schudlem 17kg i juz 8mieisiecy utrzymuje wage +/-2kg wiec efekt jojo nie jest grany.
Jak ktos uzywal OLIMP THERMO SPEED EXTREME to prosze o informacje czy daje jakis efekt?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Nirt ponad 120 miales? To sie niezle za Pisu zapusciles 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
Nirt ponad 120 miales? To sie niezle za Pisu zapusciles  no ba, wtedy to były czasy  a teraz za Tuska to bieda, drożyzna, ludzie nie dojadają  pana z niewyraźnym "r" czas pożegnać, wiem że za zaraz rzucą się na mnie jego wyznawcy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|